کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
کلیرنس
(2016-11-17 ساعت 23:11)alirezadehghan2000 نوشته:  پس چرا من کلیر نمیششششششم
۴ نوامبر or شدم

شمام انشاالله به زودي كلير ميشي
شما كه هنوز ٢ ماه از مصاحبت نگذشته
يكم صبور باش
Cat.: F2A. Priority Date: May, 2014
Interview: YEREVAN. July, 2016 - AP
سربازي: معافيت كفالت. شغل: خصوصي 
دوخطي: 15 دسامبر 2017 
او آر:‌ 18 دسامبر 2017 
دريافت ايميل ويور: 19 دسامبر 2017 
درخواست اطلاعات مسافرت ها: 6 فوريه 2018 
تبديل از اوآر به اسلش: 8 فوريه 2018
پاسخ
تشکر کنندگان: mulan1979 ، EB3 ، Nooshin1361
تا اونجایی که من فهمیدم کیس های سفارت ارمنستان 2 خطی نمیشن . من کیس هایی که کلیر شدن رو توی سایت سیس چک کردم و همه 1خطی بودن !!!
پاسخ
تشکر کنندگان: bhb32 ، mulan1979 ، Nooshin1361
(2016-11-18 ساعت 15:02)Mahshhhıd نوشته:  تا اونجایی که من فهمیدم کیس های سفارت ارمنستان 2 خطی نمیشن . من کیس هایی که کلیر شدن رو توی سایت سیس چک کردم و همه 1خطی بودن !!!

كيس وقتي or ميشه دوباره يك خطي ميشه
وقتي هم كلير ميشه باز يه خطي ميمونه
واسه همينه همه كيس هاي كلير شده رو شما اونجا يك خطي ميبيني
Cat.: F2A. Priority Date: May, 2014
Interview: YEREVAN. July, 2016 - AP
سربازي: معافيت كفالت. شغل: خصوصي 
دوخطي: 15 دسامبر 2017 
او آر:‌ 18 دسامبر 2017 
دريافت ايميل ويور: 19 دسامبر 2017 
درخواست اطلاعات مسافرت ها: 6 فوريه 2018 
تبديل از اوآر به اسلش: 8 فوريه 2018
پاسخ
تشکر کنندگان: mulan1979 ، Nooshin1361 ، m_vaziran ، maryam1983 ، s.div
(2016-11-18 ساعت 15:16)bhb32 نوشته:  
(2016-11-18 ساعت 15:02)Mahshhhıd نوشته:  تا اونجایی که من فهمیدم کیس های سفارت ارمنستان 2 خطی نمیشن . من کیس هایی که کلیر شدن رو توی سایت سیس چک کردم و همه 1خطی بودن !!!

الان مال من ١خطيه. از كجا بايد بفهميم or شديم؟
پاسخ
تشکر کنندگان: Nooshin1361 ، bhb32 ، جواد حبيبي
(2016-11-18 ساعت 17:16)Mahshhhıd نوشته:  
(2016-11-18 ساعت 15:16)bhb32 نوشته:  

دوست عزیز از آپدیت هایی که میشید متوجه خواهید شد.با هر آپدیت نگاه کنید ببینید علامت اسلش برداشته شده و تبدیل به or شده یا نه.با اینحال اگر کلا از جریان یک خطی و دو خطی و or بی اطلاع هستید به صفحه های قبل در همین تایپیک مراجعه کنید.دوستان زحمت کشیدن حتی با رسم شکل توضیح کامل دادن.موفق باشید.
Category : IR1
Priority Date : 13Nov2014
Embessy : Yerevan
Interveiw : 17May2016
UP : 17,18,19 May_9,10 Nov_17,18 Jan
آپدیت دوخطی : 2017 May 11
clearance & or : May 12
Issued: 26 May
ورود به آمريكا : 2017 JUL 13
دريافت گرين كارت : 2017 AUG 26
سیتیزن شدن : 2022 22 APR
پاسخ
تشکر کنندگان: bhb32 ، mulan1979 ، Mahshhhıd ، جواد حبيبي
(2016-11-17 ساعت 14:05)mani_badb0y نوشته:  دوستان من امروز کلیر شدم . هورااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااا

به به , به سلامتی ی ی ی ی ی  Smile  Smile  Smile  واقعا باید به شما خسته نباشید گفت با این همه انتظار و بلا تکلیفی  , ایشالا به دل خوش , ایشالا از این به بعد سریع و ساده بگذره براتون   Rolleyes الهی آمین ...
CR1/IR1
ارسال مدارک  April 11th 2014 :
شماره رسید April 14th 2014 :
Sept 8th 2014: Approved
October 6th 2014 ( Jan 23rd 2015 !) : case number
آنکارا  
: May 15th  رسیدن مدارک به NVC
: June 19th  تکمیل پرونده
Interview : Finally ! Smile     April11th 2016
مقصد :  Oklahoma City
️ویزا یک ضرب
ورود به امریکا May17th 2016 :
[font=Tahoma, Verdana, Arial, sans-serif]Green Card : June 21st 2016 [/font]
پاسخ
(2016-11-18 ساعت 19:48)inanna نوشته:  
(2016-11-17 ساعت 14:05)mani_badb0y نوشته:  دوستان من امروز کلیر شدم . هورااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااا

به به , به سلامتی ی ی ی ی ی  Smile  Smile  Smile  واقعا باید به شما خسته نباشید گفت با این همه انتظار و بلا تکلیفی  , ایشالا به دل خوش , ایشالا از این به بعد سریع و ساده بگذره براتون   Rolleyes الهی آمین ...

تشکر دوست عزیز خداکنه ویزا رو زود بدهند و دیگر معطلم نکند.آمین
IR1
ارسال مدارک: 22/1/2014
ایمیل تایید مدارک: 27/1/2014
اپروو: 22/7/2014
دریافت کیس نامبر: 29/08/2014
سفارت: انکارا
تحویل مدارک ان وی سی: 29/12/2014
ایمیل تکمیل مدارک: 12/08/2015
ایمیل مصاحبه: 2/2/2016
زمان مصاحبه: 2016.March.29
نتیجه مصاحبه: AP
اپدیت همراه با دو خطی  NOV.07.2016
اپدیت اور(or)  NOV.16.2016  
تاریخ دریافت ایمیل کلیری  NOV.17.2016
تاریخ دریافت ویزا 7 دسامبر 2016
پاسخ
تشکر کنندگان: bhb32 ، mulan1979 ، HAMİT ، Nooshin1361 ، inanna ، Alireza_D ، جواد حبيبي
سلام دوستان عزیز. یک سوال داشتم. اگر در این مورد کسی تجربه ای داره ممنون میشم به اشتراک بگذاره. اگر بخواهیم تا قبل از زمان کلیر شدن به مسافرت خارج ار کشور بریم ؛ ایا بعد از تحویل پاسپورت جهت چسبوندن ویزای امریکا بعد از کلیری، به این مساله از سوی پرسنل سفارت توجه می شود و امکان داره که مجددا ap بخوریم؟ یادم هست قبلا چنین سوالی رو در بین پستها دیدم، اما الان در مورد پاسخش حضور ذهن ندارم. باز هم از پاسخ دوستان پیشاپیش تشکر می کنم.
پاسخ
تشکر کنندگان: Nooshin1361 ، bhb32 ، maryam1983 ، mani_badb0y ، Alireza_D ، جواد حبيبي
(2016-11-17 ساعت 08:48)mulan1979 نوشته:  
(2016-11-16 ساعت 04:42)pelertishia نوشته:  درود دوستان
ما 9 فوریه ابوظبی مصاحبه داشتیم افیسر هم به ماگفت از سه ماه اینده سایت چک کنید
ولی الان حدود ده ماه هست که منتظریم
اولین اپدیت ما 10 جولای بود که بخاطر ایمیل وکیل بود
دیگه اپدیتی نداشتیم تا 29 جولای که دوخطی شدیم وسه روز بعد یعنی اول اگوست اپدیت و orشدیم البته همسرم فقط or شد و من همچنان دوخطی باقی موندم و مجدد 31 اگوست همسرم اپدیت داشتن و or هم باقی موند من در 31 اگوست دیگه اپدیت نداشتم
کیس ما e3 هستش و همسرم سربازی ارتش بودن و شرکت خصوصی کار میکنن
از همه دوستان تشکر میکنم واسه اطلاع رسانی از اونجای که مهاجر سرا خیلی در مراحل مهاجرت به ما کمک کرد وظیفه دونستم اطلاعات کیس واسه باقی دوستان به اشتراک بذارم
فکر میکنم کیس ما رکودار مدت زمان در or شدن هست حدود 100 چند روز هست
و یک سوال داشتم از دوستان کخ من هم که زیر مجموعه کیس هستم باید or بشم ؟

سلام دوست عزیز. هیچ فرقی نمی کنه که شما نفر اصلی باشید یا خیر ؟ این مرحله دوخطی بعدش or  و بعدش یک خطی شدن برای اکثر کیسها انجام میشه. هر چند بودند کسانی که هیچکدوم از اینها اتفاق نیفتاده و فرد کلیر شده و در سایت سفارت اسمش اومده... ایا شما با آنها تماس گرفتید برای اینکه ازشون بپرسید چرا اینهمه توی or و یا دوخطی باقی موندید؟ چون این دیگه خیلی کیس نادری هست که بیش از 3 ماه همچنان فرد در این مرحله باقی مونده باشه.. براتون ارزو می کنم که زودتر از این مرحله خارج بشید و خبر کلیر شدنتون رو به ما اطلاع بدید.

سلام دوست عزیز اگر تمایل دارید به من پیام خصوصی بفرستید تا بتونم اطلاعات بیشتری در مورد eb3 در اختیارتون قرار بدهم
پاسخ
تشکر کنندگان: bhb32 ، Nooshin1361 ، mani_badb0y ، Alireza_D ، HAMİT ، جواد حبيبي
(2016-11-16 ساعت 04:42)pelertishia نوشته:  سلام دوست عزیز. هیچ فرقی نمی کنه که شما نفر اصلی باشید یا خیر ؟ این مرحله دوخطی بعدش or  و بعدش یک خطی شدن برای اکثر کیسها انجام میشه. هر چند بودند کسانی که هیچکدوم از اینها اتفاق نیفتاده و فرد کلیر شده و در سایت سفارت اسمش اومده... ایا شما با آنها تماس گرفتید برای اینکه ازشون بپرسید چرا اینهمه توی or و یا دوخطی باقی موندید؟ چون این دیگه خیلی کیس نادری هست که بیش از 3 ماه همچنان فرد در این مرحله باقی مونده باشه.. براتون ارزو می کنم که زودتر از این مرحله خارج بشید و خبر کلیر شدنتون رو به ما اطلاع بدید.

تشکر از پاسخگویی شما
بله ما هم از طولانی شدن زمان or نگران هستیم
با وکیل که صحبت کردیم اصلا از این مرحله or اطلاعی نداشتن و گفتن که باید منتظر باشید
تا الان دو بار هم به سفارت ایمیل زدن ولی هیچ جوابی دریافت نکردن
پاسخ
تشکر کنندگان: mulan1979 ، bhb32 ، mani_badb0y ، Alireza_D ، Nooshin1361 ، maryam1983 ، جواد حبيبي
(2016-11-17 ساعت 17:30)mani_badb0y نوشته:  
(2016-11-17 ساعت 17:26)maryam1983 نوشته:  

راستي به itex اطلاع دادين براي ثبت در جدول ؟

خیر هنوز . @itex@ جان به تاریخ 17 نوامبر تاریخ کلیری منو ثبت کنید .تشکر

تبریک میگم. ثبت شد.
F2A مصاحبه: 2013 Jun - آنکارا / 260 روز انتظار / سفرنامه اول - سفرنامه دوم
<< جدول منتظران - ورود منتظران
>> لینکهای مفید: CEAC - Administrative Process Status
>> اسم من رو با \@itex@ صدا کنین تا سریع پاسخ بدم Smile
پاسخ
سلام به همگی.فعلا ما اومدیم دبی برای تجدید مدیکال و همون که دوستان گفتن آزمایش ادرار اضافه شده بود ما دو نفر یه بچه 2600 دادیم .واکسنی اضافه نشده بود خدا رو شکر.ولی ولی ولی یه خانم و آقای مسنی بودن که هشت ماه پیش ویزاشون آماده شده بود پاسهاشونو داده بودن ایرا آنکارا و اونا هم زحمت کشیده بودن به آقایی که داده بودن ویزا رو بگیره گم کرده بودن واین چند ماه مجبور شده بودن چند تا دادگاه تو ایران و چند تا تو دبی داشته باشن.طرف هم الان زندانه ونزدیک 70 تومن هم خرج کرده بودن و آخر هم.پاسشونو دوباره گرفته بودن و اومده بودن مدیکال.از شواهدی که خانوم میگفتن تو این چند دادگاه دستشون اومده یکی اینکه پارسال نزدیک 45 تا پاس گم شده .... و دیگه اینکه اینکار با همدستی یکسری عوامل صورت گرفته و پاسعا عمدا به سرقت رفته نه اینکه گم شده باشه.نهایت کلام ....ما دیدیم اوضاع خیای قاراش میشه و نمیتونیم هم بمونیم واسه گرفتن ویزا همه مدارکمونو تحویل خانم ملیکا دادیم و چهارشنبه برمیگردیم تابقیه کارها رو ایشون انجام بدن.چون اولا قیمتشون با قیمت پیکاپ آژانسها یکی و بعضا کمتر ه و دوم ایشون شناخته شده و کاملا وارد بکار هستن و با شخصی طرف میشین که میشناسینش.وظیف خودم دونستم اطلاع رسانی کنم.اکر میتونین بمونین بگیرین و برگردین والا دست هرکسی واسه پیکاپ ندین.ادامه پروسه گرفتن ویزا رو واستون نینویسم انشاالله وقتی گرفتمش......
تاریخ مصاحبه:27مارچ 2016 ابوظبی
آپدیت دو خطی همسرم: 14 سپتامبر
آپدیت یه خطی مجدد و or همسرم: 19 اکتبر
آپدیت دو خطی خودم:19 اکتبر و or. اول نوامبر
کلیر قشنگترین روز خدا اول نوامبر
هسر:معاف از سربازی
تحویل پاسپورت به سفارت:29 نوامبر
ایشود نفر اصلی:30 نوامبر
ایشود سایر اعضا :4 دسامبر(یکشنبه!!!!!!!)
پاسخ
سلام دوستان، من عضو جدید سایت هستم. برای ویزای F2B مهاجرت خانوادگی در نوامبر گذشته در آنکارا مصاحبه کردم و الان بیشتر از یک ساله که منتظرم. کسی هست که وضعیت منو داشته باشه. ممنون میشم راهنمایی کنید.
پاسخ
تشکر کنندگان: bhb32 ، mulan1979 ، Nooshin1361 ، HAMİT ، جواد حبيبي
(2016-11-18 ساعت 17:37)Nooshin1361 نوشته:  
(2016-11-18 ساعت 17:16)Mahshhhıd نوشته:  
(2016-11-18 ساعت 15:16)bhb32 نوشته:  كيس وقتي or ميشه دوباره يك خطي ميشه

دوست عزیز از آپدیت هایی که میشید متوجه خواهید شد.با هر آپدیت نگاه کنید ببینید علامت اسلش برداشته شده و تبدیل به or شده یا نه.با اینحال اگر کلا از جریان یک خطی و دو خطی و or بی اطلاع هستید به صفحه های قبل در همین تایپیک مراجعه کنید.دوستان زحمت کشیدن حتی با رسم شکل توضیح کامل دادن.موفق باشید.

من مدتهاست كه or هست ، چه حسني داره؟ مگه فرق داره ؟ من هر وفت چك كردم از همون روز اول or بوده چه مفهمومي داره؟
پاسخ
تشکر کنندگان: bhb32 ، Nooshin1361 ، جواد حبيبي
(2016-11-16 ساعت 04:42)pelertishia نوشته:  درود دوستان
ما 9 فوریه ابوظبی مصاحبه داشتیم افیسر هم به ماگفت از سه ماه اینده سایت چک کنید
ولی الان حدود ده ماه هست که منتظریم
اولین اپدیت ما 10 جولای بود که بخاطر ایمیل وکیل بود
دیگه اپدیتی نداشتیم تا 29 جولای که دوخطی شدیم وسه روز بعد یعنی اول اگوست اپدیت و orشدیم البته همسرم فقط or شد و من همچنان دوخطی باقی موندم و مجدد 31 اگوست همسرم اپدیت داشتن و or هم باقی موند من در 31 اگوست دیگه اپدیت نداشتم
کیس ما e3 هستش و همسرم سربازی ارتش بودن و شرکت خصوصی کار میکنن
از همه دوستان تشکر میکنم واسه اطلاع رسانی از اونجای که مهاجر سرا خیلی در مراحل مهاجرت به ما کمک کرد وظیفه دونستم اطلاعات کیس واسه باقی دوستان به اشتراک بذارم
فکر میکنم کیس ما رکودار مدت زمان در or شدن هست حدود 100 چند روز هست
و یک سوال داشتم از دوستان کخ من هم که زیر مجموعه کیس هستم باید or بشم ؟

سلام دوست عزیز. هیچ فرقی نمی کنه که شما نفر اصلی باشید یا خیر ؟ این مرحله دوخطی بعدش or  و بعدش یک خطی شدن برای اکثر کیسها انجام میشه. هر چند بودند کسانی که هیچکدوم از اینها اتفاق نیفتاده و فرد کلیر شده و در سایت سفارت اسمش اومده... ایا شما با آنها تماس گرفتید برای اینکه ازشون بپرسید چرا اینهمه توی or و یا دوخطی باقی موندید؟ چون این دیگه خیلی کیس نادری هست که بیش از 3 ماه همچنان فرد در این مرحله باقی مونده باشه.. براتون ارزو می کنم که زودتر از این مرحله خارج بشید و خبر کلیر شدنتون رو به ما اطلاع بدید.

سلام دوست عزیز اگر تمایل دارید به من پیام خصوصی بفرستید تا بتونم اطلاعات بیشتری در مورد eb3 در اختیارتون قرار بدهم
پاسخ
تشکر کنندگان: Alireza_D ، جواد حبيبي

کاربران در حال بازدید این موضوع: 2 مهمان