کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
ویزای نامزدی آمریکا
(2013-05-07 ساعت 21:16)azri نوشته:  سلام
دوستان! وقتی ابوظبی وقت مصاحبه را مشخص می کند منم باید فرم خاصی رو پر کنم تو سایت سفارت بصورت آنلاین؟ کلا فرم دیگه ای غیر از اینایی که نامزدم دفعه اول فرستاده هم باید پر بشه؟من تو سایت سفارت چیزی پیدا نکردم.

سلام دوست عزیز،
وقتی نامه ی مصاحبه براتون اومد تو همون نامه هر فرمی که لازمه رو بهتون میگن ، برا ابوظبی یکی از فرم ها رو باید آنلاین پر کنید و همون موقع بفرستید
رالی، کارولینای شمالی
پاسخ
تشکر کنندگان: azri ، rrrraaaazzzz ، haleh99
سیمی جون اون دوستمون دلیل ریجکت شدنش این بود که همسرش ستیزن آمریکا بود بهش گفتن دلیلش اینه.

ولی‌ شمارو نمیدونم چرا ریجکت شدید.. بستگی داره اون دلیل میتونه دلیلی‌ باشه برای اینکه دوباره ریجکت بشید
نوع ویزا:CR1/اپروال:jun.2011/تکمیل:november.2012/مصاحبه:13.feb.2013/دریافت ویزا:16.feb

خدا جون خوش به حالت که همه جا هستی‌، ما که هرجا هستیم دلمون واسه یه جا دیگه تنگ می‌شه!
پاسخ
تشکر کنندگان: shabnam.84 ، yalda91 ، azri ، simi ، rrrraaaazzzz ، haleh99
(2013-05-07 ساعت 23:04)simi نوشته:  
(2013-05-07 ساعت 22:03)azri نوشته:  بچه ها من قبلا برای ویزای F1 اقدام کرده بودم و ریجکت شدم. به نظرتان تاثیری تو پروسه ویزای k1 من داره؟خیلی نگرانم. Sad

ويزاي f1 ويزاي توريستي هستش؟ يكي از بچه هاي سابق مهاجرسرا ١بار ويزا توريستي ريجكت شده بود ولي ويزا ازدواجش رو يك ضرب گرفت ، مداركت رو كامل ببر و اگر كار دولتي نداشته باشي مشكلي نيست برو به اميد خدا يه ضرب ميگيريش

f1 ويزاي دانشجوييه. اتفاقا‌كارم دولتيه Sad

(2013-05-07 ساعت 23:19)girl نوشته:  سیمی جون اون دوستمون دلیل ریجکت شدنش این بود که همسرش ستیزن آمریکا بود بهش گفتن دلیلش اینه.

ولی‌ شمارو نمیدونم چرا ریجکت شدید.. بستگی داره اون دلیل میتونه دلیلی‌ باشه برای اینکه دوباره ریجکت بشید

راستش منو واسه اينكه 10 سال از ليسانسم مي گذشت ريجكت كردن و گفتن همينجا هم مي توني ادامه تحصيل بدي. اون موقع از ترس اينكه ريجكت نشم گفتم كسي رو آمريكا ندارم در حالي كه نامزدم بود ولي هنوز سيتيزن نشده بود. حالا نمي دونم اون مورد تاثير داره يا نه؟ مثلا بگن چرا دروغ گفته بودي.اي خداااااااااا Sad
نوع ویزا: k1-تاریخ ارسال مدارک: Feb 2013-تاریخ اپروو: Jun 2013-تاريخ مصاحبه: 10 دسامبر 2013 ابوظبي-كلير 30 جون 2014-دريافت ويزا از طريق آژانس 25 آگست-ورود به کالیفرنیا 5 دسامبر 2014- ارسال مدارک جهت گرین کارت 3 مارچ 2015- انگشت نگاری 3 اپریل 2015-مصاحبه 28 می
پاسخ
تشکر کنندگان: rrrraaaazzzz ، girl
این که نگرانی نداره.. اصلا ویسی‌ نامزدی یا ازدواجی ربطی‌ به تحصیلات نداره. درباره نمزدتونم من فکر نمیکنم سالی‌ بپرسن. شما چند وقت پیش برای ‌‌f1 اقدام کردید؟
نوع ویزا:CR1/اپروال:jun.2011/تکمیل:november.2012/مصاحبه:13.feb.2013/دریافت ویزا:16.feb

خدا جون خوش به حالت که همه جا هستی‌، ما که هرجا هستیم دلمون واسه یه جا دیگه تنگ می‌شه!
پاسخ
تشکر کنندگان: rrrraaaazzzz ، azri ، haleh99
سلام دوستان
من ماه دسامبر ویزا نامزدی اقدام کردم ولی هموز اپروو نشدم ویزا سنتر کالیفرنیا هستم به نظر شما دیر نشده؟
من ایمیل هم زدم ئلی هنوز جواب ندادن Sad
به نظر شما چه کار کنم؟خیلی نگرانم با توجه به این که یک بار دیگه هم اقدام کرده بودم و اینقدر کلیرم طول کشید که به گفته خودشون پرونده فبلیمو کنسل کردم و مجدد اقدام کردمSad
نوع ویزا: k1
دریافتreceipt number:دسامبر2012
سرویس سنتر:کالیفرنیا
دریافت نامه نقص مدارک:اگست 2013
اپروو:سپتامبر2013
دریافت نامه حاوی کیس نامبر: دوم نوامبر
سفارت:ابوظبي. مصاحبه:فوريه٢٠١٤
پاسخ
تشکر کنندگان: yalda91 ، rrrraaaazzzz
(2013-05-10 ساعت 19:51)piboo نوشته:  سلام دوستان
من ماه دسامبر ویزا نامزدی اقدام کردم ولی هموز اپروو نشدم ویزا سنتر کالیفرنیا هستم به نظر شما دیر نشده؟
من ایمیل هم زدم ئلی هنوز جواب ندادن Sad
به نظر شما چه کار کنم؟خیلی نگرانم با توجه به این که یک بار دیگه هم اقدام کرده بودم و اینقدر کلیرم طول کشید که به گفته خودشون پرونده فبلیمو کنسل کردم و مجدد اقدام کردمSad

سلام دوست عزیز
نگران نباش دیر نشده، ما نوامبر اقدام کردیم ولی هنوز خبری نشده
تلفن هم که می کنیم می گن صبر کنید
شما فرمها و مدارکتو آماده کن
موفق باشی
نوع ویزا: K1
اولین اقدام: نوامبر2012
نقص مدارک: 17 می
اپرووال: 12 جولای
کیس نامبر: 29 جولای
تعیین تاریخ مصاحبه: 15 آگوست
مصاحبه: ابوظبی، نوامبر2013, یه ضرب
پاسخ
تشکر کنندگان: yalda91 ، haleh99
(2013-05-08 ساعت 23:38)girl نوشته:  این که نگرانی نداره.. اصلا ویسی‌ نامزدی یا ازدواجی ربطی‌ به تحصیلات نداره. درباره نمزدتونم من فکر نمیکنم سالی‌ بپرسن. شما چند وقت پیش برای ‌‌f1 اقدام کردید؟
نوع ویزا: k1-تاریخ ارسال مدارک: Feb 2013-تاریخ اپروو: Jun 2013-تاريخ مصاحبه: 10 دسامبر 2013 ابوظبي-كلير 30 جون 2014-دريافت ويزا از طريق آژانس 25 آگست-ورود به کالیفرنیا 5 دسامبر 2014- ارسال مدارک جهت گرین کارت 3 مارچ 2015- انگشت نگاری 3 اپریل 2015-مصاحبه 28 می
پاسخ
تشکر کنندگان: rrrraaaazzzz ، girl
سلام دوستان. خوش به حال دوستاني كه مثل من اول راه نيستند. استرس هاي من تازه شروع شده. 12 اكتبر 2012 مداركمون به يو اس سي آي اس ارسال شده. ١٨ اكتبر اعلام كردن مدارك رسيده. الان بعد از ٧ ماه اعلام كردن كه شما مدارك كافي براي اثبات اين كه قصد ازدواج داريد نفرستاديد. مداركي كه نامزدم فرستاده ، به غير از فرمهاي مربوطه و كپي شناسنامه و پاسپورت و غيره، كپي صفحه پاسپورت نامزدم كه نشون ميده ايران اومده، پرينت چت ها، پرينت ايميل ها و از ويديو چت هامون توي اوو عكس گرفتم پرينت اونا رو فرستادم. در ضمن نامزدم يك نامه براشون نوشته بود كه توش گفته كه ما چطور آشنا شديم، كي همديگه را ملاقات كرديم و همديگه را دوست داريم و ميخواهيم باهم ازدواج كنيم. ولي وكيل گفته اون نامه را قبول ندارن چون بايد نامه رسمي باشه يعني مهر برجسته مراجع قضايي را داشته باشه كه معتبر به حساب بياد.
حالا از دوستاني كه تجربه اين مورد را داشتن ميخوام بپرسم كسي ميدونه چه مدرك اضافه تري بايد بفرستيم كه ثابت كنه ما قصد ازدواج داريم؟ به نظرتون من هم يك همچون نامه اي مثل اوني كه نامزدم نوشته بنويسم بفرستم تاثيري داره؟ خواهش ميكنم كمكم كنيد.
پاسخ
تشکر کنندگان: poram
(2013-05-12 ساعت 01:03)ghazal72 نوشته:  سلام دوستان. خوش به حال دوستاني كه مثل من اول راه نيستند. استرس هاي من تازه شروع شده. 12 اكتبر 2012 مداركمون به يو اس سي آي اس ارسال شده. ١٨ اكتبر اعلام كردن مدارك رسيده. الان بعد از ٧ ماه اعلام كردن كه شما مدارك كافي براي اثبات اين كه قصد ازدواج داريد نفرستاديد. مداركي كه نامزدم فرستاده ، به غير از فرمهاي مربوطه و كپي شناسنامه و پاسپورت و غيره، كپي صفحه پاسپورت نامزدم كه نشون ميده ايران اومده، پرينت چت ها، پرينت ايميل ها و از ويديو چت هامون توي اوو عكس گرفتم پرينت اونا رو فرستادم. در ضمن نامزدم يك نامه براشون نوشته بود كه توش گفته كه ما چطور آشنا شديم، كي همديگه را ملاقات كرديم و همديگه را دوست داريم و ميخواهيم باهم ازدواج كنيم. ولي وكيل گفته اون نامه را قبول ندارن چون بايد نامه رسمي باشه يعني مهر برجسته مراجع قضايي را داشته باشه كه معتبر به حساب بياد.
حالا از دوستاني كه تجربه اين مورد را داشتن ميخوام بپرسم كسي ميدونه چه مدرك اضافه تري بايد بفرستيم كه ثابت كنه ما قصد ازدواج داريم؟ به نظرتون من هم يك همچون نامه اي مثل اوني كه نامزدم نوشته بنويسم بفرستم تاثيري داره؟ خواهش ميكنم كمكم كنيد.

سلام گلم .... يكي از مهمترين مدارك عكسايي كه با هم گرفتين دوتايي .... وقتي نامزدتون اومدن ايران بايد عكس گرفته باشين اونارو حتما بايد ميفرستادين ....
در مورد نامه هم ما همينطور نامه معمولي خودمون نوشته بوديم اما تمام مدارك بايد امضا شده باشه
دو سال شده كه كه همديگرو ميشناسين ؟؟؟؟
ويزاي نامزدي. مصاحبه ايروان اواخر ژانويه ٢٠١٣. كليرنس درست پس از سه ماه و يه روز انتظار اواخر آپريل Smile
پاسخ
تشکر کنندگان: rrrraaaazzzz
(2013-05-12 ساعت 09:31)آناهيتا نوشته:  
(2013-05-12 ساعت 01:03)ghazal72 نوشته:  سلام دوستان. خوش به حال دوستاني كه مثل من اول راه نيستند. استرس هاي من تازه شروع شده. 12 اكتبر 2012 مداركمون به يو اس سي آي اس ارسال شده. ١٨ اكتبر اعلام كردن مدارك رسيده. الان بعد از ٧ ماه اعلام كردن كه شما مدارك كافي براي اثبات اين كه قصد ازدواج داريد نفرستاديد. مداركي كه نامزدم فرستاده ، به غير از فرمهاي مربوطه و كپي شناسنامه و پاسپورت و غيره، كپي صفحه پاسپورت نامزدم كه نشون ميده ايران اومده، پرينت چت ها، پرينت ايميل ها و از ويديو چت هامون توي اوو عكس گرفتم پرينت اونا رو فرستادم. در ضمن نامزدم يك نامه براشون نوشته بود كه توش گفته كه ما چطور آشنا شديم، كي همديگه را ملاقات كرديم و همديگه را دوست داريم و ميخواهيم باهم ازدواج كنيم. ولي وكيل گفته اون نامه را قبول ندارن چون بايد نامه رسمي باشه يعني مهر برجسته مراجع قضايي را داشته باشه كه معتبر به حساب بياد.

سلام گلم .... يكي از مهمترين مدارك عكسايي كه با هم گرفتين دوتايي .... وقتي نامزدتون اومدن ايران بايد عكس گرفته باشين اونارو حتما بايد ميفرستادين ....
در مورد نامه هم ما همينطور نامه معمولي خودمون نوشته بوديم اما تمام مدارك بايد امضا شده باشه
دو سال شده كه كه همديگرو ميشناسين ؟؟؟؟

مرسي آناهيتا جان از جوابت. دفعه اول كه اومد عكس نگرفتيم. بعدش كه رفت مدارك را فرستاد. مدتي بعد براي دومين بار اومد كه عكس گرفتيم. من فكر ميكردم عكس را بايد براي سفارت ببريم. حالا براشون ميفرستيم. حالا من يك همچين نامه اي را به انگليسي بنويسم و امضا كنم كافيه يا بايد رسمي باشه. يعني مثلا مهر و امضاي دارالترجمه هم داشته باشه؟
يك سال و چند ماهي ميشه كه آشنا شديم. دوبار هم ايران اومده و هم را ديديم.
پاسخ
halleh99
عزيزم تبريك ميگم.
عزيزم از چه طريقي بهت وقت دادن زنگ زدن يا ميل كردن؟
پاسخ
تشکر کنندگان: rrrraaaazzzz ، haleh99
مرسی عزیزم ، به نامزدم ایمیل زدن ...
ویزا : K1
تشکیل پرونده :2012 - Dec
اپرووال : 2013 - Apr -
تاریخ مصاحبه : اواخر می
پاسخ
halleh99
ممنون از جوابت نازنين
ديروز ١ نامه اومده به خواهرم و گفتم ١ پكيج به نامزدش تو ايران ميرسه كه همه چي توش نوشتن،
خواستم ببينم برا شما هم همينطور بوده و تو پكيج چي هست؟
پاسخ
(2013-05-14 ساعت 19:16)Belgameh نوشته:  halleh99
ممنون از جوابت نازنين
ديروز ١ نامه اومده به خواهرم و گفتم ١ پكيج به نامزدش تو ايران ميرسه كه همه چي توش نوشتن،
خواستم ببينم برا شما هم همينطور بوده و تو پكيج چي هست؟

دوست عزیز! تا اونجایی که من می دونم چیزی برا کیس ایرانی نمیاد،
هر چی که اطلاع بدن به کیس تو امریکا می فرستن
موفق باشین
نوع ویزا: K1
اولین اقدام: نوامبر2012
نقص مدارک: 17 می
اپرووال: 12 جولای
کیس نامبر: 29 جولای
تعیین تاریخ مصاحبه: 15 آگوست
مصاحبه: ابوظبی، نوامبر2013, یه ضرب
پاسخ
تشکر کنندگان: Belgameh
ممنونم از پاسختون.
حتما منظور از fiancé منظورشون خواهرم هستن نميدونم
نوشتن به زودي پكيجي به دست نامزدتون ميرسه؟
در هر صورت ممنون.
پاسخ

کاربران در حال بازدید این موضوع: 2 مهمان