کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
ویزای نامزدی آمریکا
به سلامتی ، کیس نامبرتونم تا چن روز دیگه میاد
رالی، کارولینای شمالی
پاسخ
تشکر کنندگان: tondar ، rrrraaaazzzz ، piboo
با سلام،
دوستان، من امروز ویزای k1 رو گرفتم، تا 15 نوامبر اعتبار داره اما تاریخ مدیکالم 4 فوریه بوده که الان درست سه ماه و نیم ازش گذشته ، محل مدیکال هم کلینیک دکتر مروستی در دوبی بود. ممکنه لطفا راهنمایی کنید که تا کی مهلت دارم برم آمریکا؟ چون هر جا توی این فروم دیدم می گن تا 6 ماه بعد از مدیکال، اما نمی دونم تا چه حد این حرف دقیق باشه
پاسخ
تشکر کنندگان: rrrraaaazzzz ، Belgameh
بچها ٢ هفتم داره تموم ميشه هيچ ايميلي و تاريخ مصاحبه
به خواهرم ندادن;(
وقتي هم ميرم تو csc امارت متحده دبي
و قسمت ورود ميرم زده (در حال حاضر هیچ اطلاعاتی در مورد شماره رهگیری پستی موجود نیست)
تا كي منتظر باشم؟
پاسخ
تشکر کنندگان:
csc درباره پست به شما اطلاعات میده اگه تاریخ مصاحبه ندران چطور پست انتخاب کردید؟
نوع ویزا:CR1/اپروال:jun.2011/تکمیل:november.2012/مصاحبه:13.feb.2013/دریافت ویزا:16.feb

خدا جون خوش به حالت که همه جا هستی‌، ما که هرجا هستیم دلمون واسه یه جا دیگه تنگ می‌شه!
پاسخ
تشکر کنندگان:
عزيز تو قسمت ورود ميرم و شماره پاسپورت ميخواد و تبعيت و تاريخ
تولد بعد بهم همونو ميگه كه نوشتم؛((
ما هزينه ويزا رو هم داديم.
پاسخ
تشکر کنندگان:
ويزاى نامزدى
سلام من براى ويزاى نامزدى اقدام كردم، و تمام مداركم رو مثل شناسنامه ، طلاق نامه و چيزاى ديگه رو كه خواسته بودن رو براى نامزدم فرستادم، و اون ترجمه مدارك رو به وكيلمون داد، حالا ميخوام بدونم كه روزى كه سفارت به من وقت بده براى مصاحبه چه مداركى به غير از پاسپورت ميخوان؟
پاسخ
تشکر کنندگان:
سلام دوست عزیز ،
شما باید شناسنامه ، کارت ملی ، کارت پایان خدمت همراه با ترجمه هاشون ، برگه ی مربوط به اسپانسر و یه سری فرم دیگه خودشون بهتون میگن رو همراتون داشته باشید، از همه ی این مئارک هم دو سری کپی داشته باشید
رالی، کارولینای شمالی
پاسخ
تشکر کنندگان:
سلام دوسنان

ميشه راهنماييم كنيد كه من اگر بخوام از ويزاي نامزد اقدام كنم . ما تو ايران مراسم نامزدي هم گرفتيم و بيش از 2 سال با هم در ارتباط بوديم و نامزد من 17 سال كه سيتيزن هست

فقط مشكل ساپورت مالي

اون خودش دانشچو هست و در آمدي نداره و من خودم اينجا در آمد دارم و حساب بانكي هم پول كافي دارم

ميخواستم اگر در اين زمينه تجربه اي داريد من رو راهنمايي كنيد
پاسخ
تشکر کنندگان:
سلام دوست عزیز ، شما وقتی برای ویزای نامزدی لقدام میکنید حتما باید یه اسپانسر تو آمریکا داشته باشید، میتونه پدر یا مادر یا نزدیکای دیگشون نامزدتون باشه! فرقی نمیکنه! در ضمن شما باید تو 2 سال اخیر همدیگرو دیده باشید و عکسای جدید داشته باشید تا بخواهید اقدام کنید! وگرنه به راحتی میتونن بهتون گیر بدن
در ضمن ، این کارا اینقدر راحته که نیاز به وکیل هم نخواهید داشت! فقط باید یخورده درجه ی صبرتونو ببرید بالا Smile
رالی، کارولینای شمالی
پاسخ
تشکر کنندگان:
دوستان لطفا راهنمائی کنید
من 20 دسامبر برا ویزا نامزذی افدام کردم اما هنوز اپروو نشدم هر چه تماس میگیرم فقط میگن که پرونده شما اینجا هست فقط همین
چیز دیگه ای نمیگن برا شون ایمیل هم زدم ولی بازم همینو میگن
میخواستم بدونم کسی شماره تلفن دیگه ای داره که من تماس بگیرم یا ایمیل بزنم که یه جواب درستی بدن
ممنون میشم کمکم کنید
نوع ویزا: k1
دریافتreceipt number:دسامبر2012
سرویس سنتر:کالیفرنیا
دریافت نامه نقص مدارک:اگست 2013
اپروو:سپتامبر2013
دریافت نامه حاوی کیس نامبر: دوم نوامبر
سفارت:ابوظبي. مصاحبه:فوريه٢٠١٤
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2013-05-31 ساعت 13:10)piboo نوشته:  دوستان لطفا راهنمائی کنید
من 20 دسامبر برا ویزا نامزذی افدام کردم اما هنوز اپروو نشدم هر چه تماس میگیرم فقط میگن که پرونده شما اینجا هست فقط همین
چیز دیگه ای نمیگن برا شون ایمیل هم زدم ولی بازم همینو میگن
میخواستم بدونم کسی شماره تلفن دیگه ای داره که من تماس بگیرم یا ایمیل بزنم که یه جواب درستی بدن
ممنون میشم کمکم کنید

سلام دوست عزیز، این پروسه طولانی ترین بخش محسوب میشه که بین 6 تا 7 ماه طول میکشه! نگران نباشید فقط یخورده دیگه صبر داشته باشید Smile
رالی، کارولینای شمالی
پاسخ
تشکر کنندگان:
سلام دوستان عزیز
از زمانی که مدارک به USCIS میرسه تا دریافت رسید مدارک چند روز طول می کشه؟
نوع ويزا:K1
سرويس سنتر: California
ارسال مدارك به USCIS: ١٠July 2013
رسيدن مدارك به USCIS: ١١July 2013
دريافت رسيد مدارك: 17July 2013
نقص مدارک :9Sep 2013
اپروو: 16Oct 2013
دریافت نامه کیس نامبر:21NOV 2013
سفارت :ابوظبی
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2013-06-01 ساعت 11:10)paris a نوشته:  سلام دوستان عزیز
از زمانی که مدارک به USCIS میرسه تا دریافت رسید مدارک چند روز طول می کشه؟
سلام عزيزم
بين ٣تا ١٠ روز طول ميكشه
ازدواجی
ارسال مدارك٢٧ آگوست
اپروال٣٠ نوامبر
دريافت كيس نامبر ٣ ژانويه
تكميل مدراك در nvc ١١اپريل
گرفتن وقت مصاحبه ٢٩ اپريل Big Grin
ابوظبي ٢٥ جون ويزاي يه ضرب ال اي
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2013-05-28 ساعت 16:35)b1347 نوشته:  با سلام،
دوستان، من امروز ویزای k1 رو گرفتم، تا 15 نوامبر اعتبار داره اما تاریخ مدیکالم 4 فوریه بوده که الان درست سه ماه و نیم ازش گذشته ، محل مدیکال هم کلینیک دکتر مروستی در دوبی بود. ممکنه لطفا راهنمایی کنید که تا کی مهلت دارم برم آمریکا؟ چون هر جا توی این فروم دیدم می گن تا 6 ماه بعد از مدیکال، اما نمی دونم تا چه حد این حرف دقیق باشه

با تشکر از اینکه کسی جوابی به سوال من نداد! خودم به سفارت ایمیل دادم و این جواب رو بهم دادن، یعنی اینکه تمام این حرفها که میگن اعتبار مدیکال و 6 ماه و .... فقط حرفه.... سپاس
Abu Dhabi, IV <AbuDhabiIV@state.gov>
12:31 PM (22 minutes ago)

to me
You can enter the US any time until the date printed on your visa.
پاسخ
تشکر کنندگان: rrrraaaazzzz
(2013-06-02 ساعت 12:44)b1347 نوشته:  
(2013-05-28 ساعت 16:35)b1347 نوشته:  با سلام،

با تشکر از اینکه کسی جوابی به سوال من نداد! خودم به سفارت ایمیل دادم و این جواب رو بهم دادن، یعنی اینکه تمام این حرفها که میگن اعتبار مدیکال و 6 ماه و .... فقط حرفه.... سپاس
Abu Dhabi, IV <AbuDhabiIV@state.gov>
12:31 PM (22 minutes ago)

to me
You can enter the US any time until the date printed on your visa.

دوست عزیز تبریک می گمSmile
حتما کسی راجع به این موضوع اطلاعی نداشته وگرنه بچه ها همکاری می کنن. موفق باشی
نوع ویزا: K1
اولین اقدام: نوامبر2012
نقص مدارک: 17 می
اپرووال: 12 جولای
کیس نامبر: 29 جولای
تعیین تاریخ مصاحبه: 15 آگوست
مصاحبه: ابوظبی، نوامبر2013, یه ضرب
پاسخ
تشکر کنندگان: b1347

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان