کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
ویزای نامزدی آمریکا
دوستان در مورد عکس ایا تو تهران یه عکاسی خوب سراغ دارین که برم بندازم ؟ . چون یکی از بچه ها تو این سایت بهم گفتش که بخاطر عکس ( نور کم یا زیاد از این جور چیزا) کارش کمی عقب افتاده چون ایراد گرفته بودن. و یه چیزه دیگه میدونم که واسه انکارا باید 5*5 باشه . ایا ابوظبی و ایروان هم سایزه؟ (انگاری ابوظبی کمی فرق داره)
ممنون میشم
پاسخ
تشکر کنندگان: سی سی
(2013-08-29 ساعت 20:56)SaraBanoo نوشته:  دوستان در مورد عکس ایا تو تهران یه عکاسی خوب سراغ دارین که برم بندازم ؟ . چون یکی از بچه ها تو این سایت بهم گفتش که بخاطر عکس ( نور کم یا زیاد از این جور چیزا) کارش کمی عقب افتاده چون ایراد گرفته بودن. و یه چیزه دیگه میدونم که واسه انکارا باید 5*5 باشه . ایا ابوظبی و ایروان هم سایزه؟ (انگاری ابوظبی کمی فرق داره)
ممنون میشم

سارا جون سایز عکس در همه اداره ها یکی است و همون 2 در 2 اینچ یا 5 در 5 سانتیمتر است.
معمولاً همه عکاسی ها سایز این عکس را می دونند . من عکسهامو در نگاه فیلم در آریاشهر انداختم.
کیس :IR1 -ارسال مدارک: 14 نوامبر 2012 -اپروو : 7 مارچ 2013- تکمیل مدارک بعد از یک سال و 5 ماه و انتقال سفارت از آنکارا به ایروان- دریافت ویزا: ۱۰ آپریل ۲۰۱۴-ورود به آمریکا: اول آگوست ۲۰۱۴-دریافت گرین کارت: ۶ سپتامبر ۲۰۱۴
پاسخ
تشکر کنندگان: سی سی ، rrrraaaazzzz ، romance33
سلام دوستان.برای ویزای ازدواج روز مصاحبه اصل ترجمه شناسنامه و سند ازدواج لازمه یا کپی هم قبول می کنن؟ ما اصلشو قبلا" فرستادیم ,من الان کپی دارم فقط..ممنون می شم جواب بدین.
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2013-08-29 ساعت 20:56)SaraBanoo نوشته:  دوستان در مورد عکس ایا تو تهران یه عکاسی خوب سراغ دارین که برم بندازم ؟ . چون یکی از بچه ها تو این سایت بهم گفتش که بخاطر عکس ( نور کم یا زیاد از این جور چیزا) کارش کمی عقب افتاده چون ایراد گرفته بودن. و یه چیزه دیگه میدونم که واسه انکارا باید 5*5 باشه . ایا ابوظبی و ایروان هم سایزه؟ (انگاری ابوظبی کمی فرق داره)
ممنون میشم

کلا هر جا سفارت عکس میخواد همین سایز هستش..من عکاسی سایه تو جنت اباد انداختم.اگه خواستید تو پیغام خصوصی بهتون آدرس میدم.چون رو صفحه اصلی تبلیغات میشه مدیران ایراد میگیرن.

(2013-08-30 ساعت 00:01)diba_ze نوشته:  سلام دوستان.برای ویزای ازدواج روز مصاحبه اصل ترجمه شناسنامه و سند ازدواج لازمه یا کپی هم قبول می کنن؟ ما اصلشو قبلا" فرستادیم ,من الان کپی دارم فقط..ممنون می شم جواب بدین.

به نظر من بهشون ایمیل بزنید و این موضوع را مطرح کنید.کپی برابر اصل مدارک رو دارید ؟
ارسال مدارک F2A (همسرم): 4Sep ,2013, رسید مدارک: 9Sep, 2013,  اپرو: 9Oct, 2013 , دریافت کیس نامبر (سفارت ابوظبی): 18Nov, 2013
پرداخت 22Nov, 2013: DS 261 $88  ,پرداخت 230$ :2013, Dec 11, ارسال مدارک: 2013, 19 Dec , تکمیل پرونده: 2014, 27 NVC) Jan). تاریخ مصاحبه 2015, Jun 3 , کلیر 1Sep, 2015Big Grin، تاریخ ویزا 2015, 9Sep
سفرنامه
لیست تمام مدارک ارسالی به USCIS , NVC ,و مدارک مدیکال و روز مصاحبه ویزای ازدواج Interview Questions+

پاسخ
تشکر کنندگان: سی سی ، diba_ze ، romance33
(2013-08-30 ساعت 12:28)SaraBanoo نوشته:  
(2013-08-30 ساعت 00:15)sib 24 نوشته:  
ممنون میشم

کلا هر جا سفارت عکس میخواد همین سایز هستش..من عکاسی سایه تو جنت اباد انداختم.اگه خواستید تو پیغام خصوصی بهتون آدرس میدم.چون رو صفحه اصلی تبلیغات میشه مدیران ایراد میگیرن.
خیلی ممنونم پس اگه تونستین ادرس و تلفن رو برام بفرستین.

(2013-08-30 ساعت 00:01)diba_ze نوشته:  سلام دوستان.برای ویزای ازدواج روز مصاحبه اصل ترجمه شناسنامه و سند ازدواج لازمه یا کپی هم قبول می کنن؟ ما اصلشو قبلا" فرستادیم ,من الان کپی دارم فقط..ممنون می شم جواب بدین.

به نظر من بهشون ایمیل بزنید و این موضوع را مطرح کنید.کپی برابر اصل مدارک رو دارید ؟

کپی برابر اصل هم ندارم.می برم دوباره ترجمه کنن.چون تو سفرنامه یکی از بچه ها دیدم اصل ترجمه رو ازش خواستن.نمی دونم نامزدی بود یا ازدواج.از دوستانی که مصاحبه رفتن اگر بگن گپی بردن یا اصل ممنون می شم .
پاسخ
تشکر کنندگان:
rrrraaaazzzz
عضو فعال

RE: بر ما چه گذشت، چه می گذرد؟
یه سؤال:
کدوم فرم بایستی هم من و هم نامزدم پر کنیم؟
فرم ds 156؟
ممنون میشم راهنمایی کنید
نوع ويزا:K1
سرويس سنتر: California
ارسال مدارك به USCIS: ١٠July 2013
رسيدن مدارك به USCIS: ١١July 2013
دريافت رسيد مدارك: 17July 2013
نقص مدارک :9Sep 2013
اپروو: 16Oct 2013
دریافت نامه کیس نامبر:21NOV 2013
سفارت :ابوظبی
پاسخ
تشکر کنندگان: rrrraaaazzzz
(2013-08-31 ساعت 09:22)paris a نوشته:  rrrraaaazzzz
عضو فعال

RE: بر ما چه گذشت، چه می گذرد؟
یه سؤال:
کدوم فرم بایستی هم من و هم نامزدم پر کنیم؟
فرم ds 156؟
ممنون میشم راهنمایی کنید

جواب دوستمونو تو همون تاپیک دادم Smile
فقط خودشون باید پر کنن
رالی، کارولینای شمالی
پاسخ
تشکر کنندگان: paris a ، rrrraaaazzzz
دوستان تو فرم 156K قسمت 4 چی باید بنویسم؟من که هنوز ازدواج نکردم ویزای من نامزدی هست؟
باید بنویسم NONE?
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2013-08-31 ساعت 15:08)paris a نوشته:  دوستان تو فرم 156K قسمت 4 چی باید بنویسم؟من که هنوز ازدواج نکردم ویزای من نامزدی هست؟
باید بنویسم NONE?

گفته اگر قبلا ازدواج داشته اید به سوالات زیر جواب بدید. اگر قبلا ازدواج نداشتین پس نباید چیزی بنویسی.
پاسخ
تشکر کنندگان:
hanishoja و sisi talai عزیز ، شما کی برای وقت گرفتن اقدام کردین که بهتون سپتمبر و اکتبر وقت دادن؟ من به تازگی می خوام وقت بگیرم و نزدیک ترین تاریخا واسه دسامبر هستش!!!!! البته اگه شمام ترکیه رو انتخاب کرده باشین
پاسخ
تشکر کنندگان: sisi talai ، rrrraaaazzzz
سلام دوست عزیز من نامزدم تلفنی نوبت گرفت بهش هر تاریخی که خواسته بودیم دادن بعد ایملش هم کردن
پاسخ
یک سوال خیلی مهم برای ویزای نامزدی باید فرمds 160 رو هم پر کنیم ؟
پاسخ
چرا کسی جواب منو نمیده؟ اخه چطور فرم ds156 رو امضا کنم؟ Sad((

چرا کسی جواب منو نمیده؟ اخه چطور فرم ds156 رو امضا کنم؟ Sad
پاسخ
تشکر کنندگان:
[quote='sisi talai' pid='405960' dateline='1378012008']
یک سوال خیلی مهم برای ویزای نامزدی باید فرمds 160 رو هم پر کنیم ؟

عزیزم 160 مال ما نیست
پاسخ
تشکر کنندگان: sisi talai
(2013-09-03 ساعت 09:25)sisi talai نوشته:  چرا کسی جواب منو نمیده؟ اخه چطور فرم ds156 رو امضا کنم؟ Sad((

چرا کسی جواب منو نمیده؟ اخه چطور فرم ds156 رو امضا کنم؟ Sad

بچه ها کسی میتونه کمک کنه؟ چون سی سی خیلی معطل جوابه.
سیسی جان تو پستهای قبلی نتونستی جوابی بگیری؟
پاسخ
تشکر کنندگان:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان