کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
دالاس، ایالت تگزاس
(2015-09-29 ساعت 01:23)mfarazz نوشته:  
(2015-09-27 ساعت 15:49)kyakourosh نوشته:  سلام دوستان
ما هم جمعه به دالاس رسيديم و الان در هتل هستيم آيا از دوستان كسي براي گرفتن خونه ميتونه به ما كمك كنه؟
ممنون

دوست عزیز آدرس هتلتون کجاست و هزینه هاش چطوره؟

سلام ما گرندهتل هستيم و از طريق booking.com رزرو كرديم و براي ٥شب به همراه ماليات ٣٣٣دلار

Case No:2xxx @ DS-260 : 23 August @ Interview : 30 March @ Embassy : ABD @ Situation : AP @Update : 31 March , 2 April , 17 April , 24 July ,27 July @ clear : 27 July@issue 28july : Enter to U.S @25Sept
پاسخ
تشکر کنندگان: پدی ، alirezanz
سلام دوستان ما چند روز پيش وارد دالاس شديم و اين چند مطلب رو براي شما عنوان مي كنم
١-در زمان ورود بايد آدرس پستي داشته باشيد و أماكن عمومي مثل هتل و متل و ... را به عنوان آدرس پستي قبول ندارند و مدارك به آنجا ارسال نميشه
٢- از دفاتر metroPCS خط تلفن رو ميتونيد بدون دردسر تهيه كنيد و ميتونيد فقط سيم كارت بخريد با بسته اينترنت و تماس نامحدود از ٤٠$ تا ٦٠$
٣- در بانك Wells Fargo ميتوانيد حساب بانكي باز كنيد كه به شما debit كارت داده ميشود كه ميتوان پرداختها را انجام بدهيد
٤-اونايي كه هنوز وقت داريد حتي يك ماه فقط زبان زبان زبااااااااااان انگليسي

Case No:2xxx @ DS-260 : 23 August @ Interview : 30 March @ Embassy : ABD @ Situation : AP @Update : 31 March , 2 April , 17 April , 24 July ,27 July @ clear : 27 July
پاسخ
تشکر کنندگان: yalda91 ، پدی ، lighthouse ، copol
دوستان تو دالاس کسی یا جایی برای اجاره کردن ماشین سراغ دارید؟ واقعا بدون ماشین خیلی سخته اینجا
کیس نامبر: 2015AS2XXX || سفارت: ابوظبی || ارسال فرم ها: 15 ژوئن || مصاحبه : دسامبر || ویزا : اپریل Smile || تعداد اعضای کیس: دو نفر
سفرنامه ابوظبی
پاسخ
تشکر کنندگان: پدی
(2015-09-30 ساعت 07:03)peyman.rock نوشته:  دوستان تو دالاس کسی یا جایی برای اجاره کردن ماشین سراغ دارید؟ واقعا بدون ماشین خیلی سخته اینجا

DFW airport
ارسال مدارک F2A (همسرم): 4Sep ,2013, رسید مدارک: 9Sep, 2013,  اپرو: 9Oct, 2013 , دریافت کیس نامبر (سفارت ابوظبی): 18Nov, 2013
پرداخت 22Nov, 2013: DS 261 $88  ,پرداخت 230$ :2013, Dec 11, ارسال مدارک: 2013, 19 Dec , تکمیل پرونده: 2014, 27 NVC) Jan). تاریخ مصاحبه 2015, Jun 3 , کلیر 1Sep, 2015Big Grin، تاریخ ویزا 2015, 9Sep
سفرنامه
لیست تمام مدارک ارسالی به USCIS , NVC ,و مدارک مدیکال و روز مصاحبه ویزای ازدواج Interview Questions+

پاسخ
تشکر کنندگان: alirezanz
(2015-09-29 ساعت 20:36)mojgan m نوشته:  دوستان کجایید؟ ما کلی سوال داریم و نیاز به راهنمایی شما عزیزان داریم. من هیچ فامیلی تو آمریکا ندارم. خوشحال میشم اگر بیشتر راهنمایی کنید

چه راهنمایی میخواین ؟ همه مطالب بارها گفته شده در این تاپیک ولی بازم اگر موضوع مشخصی هست بفرمایید
آنکس که نداند و بداند که نداند
لنگان خرک خویش به مقصد برساند
پاسخ
تشکر کنندگان: پدی ، alirezanz
(2015-09-30 ساعت 07:03)peyman.rock نوشته:  دوستان تو دالاس کسی یا جایی برای اجاره کردن ماشین سراغ دارید؟ واقعا بدون ماشین خیلی سخته اینجا
بعیده بدون گواهینامه و کردیت کارد یهتون بدن (اگه ندارید ؟) ولی بازم باید بپرسین. نزدیکترین شعبه های هرتز یا باجد یا انترپرایز رو سرچ کنین و حضوری یا تلفنی بپرسین. در سایت کرگزلیست هم سرچ کنین بعضیها ماشین اضافشون رو رنت میدن ولی دیپازیت زیادی میگیرن تقریبا هم قیمت ماشین
آنکس که نداند و بداند که نداند
لنگان خرک خویش به مقصد برساند
پاسخ
تشکر کنندگان: battosai ، پدی ، alirezanz ، Alex 2014
(2015-09-28 ساعت 18:04)mojgan m نوشته:  
(2015-09-28 ساعت 12:48)Memolk نوشته:  خوب حدود 15 روز دیگه به پرواز ما باقی مونده من هتل رزرو نکردم برای 165 دلار گرین کارت هم هیچ اقدامی نکردیم . اصلا توی این چند روز وقت نکردم یه صفحه از مهاجر سرا را بخونم آماده شدن برای سفر هم خودش یه پا مهاجرته
ممول جان منم 26 اکتبر پرواز دارم به دالاس. لطفا منم در تجربیاتتون سهیم کنید Cool
سلام دوستان
لطفا تمام اطلاعاتتون هم برای منم بفرستید ..هنوز جایی رو انتخاب نکردم :-(.
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2015-09-30 ساعت 12:28)rose119 نوشته:  
(2015-09-28 ساعت 12:48)Memolk نوشته:  خوب حدود 15 روز دیگه به پرواز ما باقی مونده من هتل رزرو نکردم برای 165 دلار گرین کارت هم هیچ اقدامی نکردیم . اصلا توی این چند روز وقت نکردم یه صفحه از مهاجر سرا را بخونم آماده شدن برای سفر هم خودش یه پا مهاجرته
ممول جان منم 26 اکتبر پرواز دارم به دالاس. لطفا منم در تجربیاتتون سهیم کنید Cool
سلام دوستان
با سلام بفرمایید چطور اطلاعاتی؟ تا اونجا که بتونم در خدمتم.

Sent from my GT-I9300I
پاسخ
تشکر کنندگان:
سلام دوستان کسی بندر corpus christi رو میشناسه ؟
لطفا اگر کسی میشناسه یکسری اطلاعات بده ممنون میشم
کیس نامبر :****2015AS مصاحبه : دسامبر و کلیر بعد از 4 ماه
چه خوش است حال مرغی که قفس ندیده باشد
چه نکوتر انکه مرغی زقفس پریده باشد
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2015-09-30 ساعت 11:04)soheilbadami نوشته:  
بعیده بدون گواهینامه و کردیت کارد یهتون بدن (اگه ندارید ؟) ولی بازم باید بپرسین. نزدیکترین شعبه های هرتز یا باجد یا انترپرایز رو سرچ کنین و حضوری یا تلفنی بپرسین. در سایت کرگزلیست هم سرچ کنین بعضیها ماشین اضافشون رو رنت میدن ولی دیپازیت زیادی میگیرن تقریبا هم قیمت ماشین
درود بر دوستان عزیزم و با اجازه سال بالایی ها :
شما برای اجاره کردن ماشین دو تا مدرک لازم دارید :
1- گواهینامه ( تگزاس یا یک ایالت دیگه یا گواهینامه بین المللی ایران ( ترجمه نمیشه ))
2- کارت بانکی به نام خودتان ( کردیت یا دبیت فرقی نمی کنه ولی حتماً باید به اسم خودتان باشه )
اگر آیتم 2 را ندارید باید ماشین به اسم دوست یا فامیل اجاره کنید و شما راننده کمکی باشید .
جور دیگه نمیشه . در ضمن باید بیمه مسئولیت را هم تقبل کنید بعلاوه یه خرت و پرت های دیگه ...که هزینه را بالا می برد و چاره ای نیست .
در آمریکا بدون اتومبیل = آچمز
در خدمتیم
2014AS47XX ــ ساکنDFW  
هر وقت خواستی در مورد دیگران قضاوت کنی؛آروم تو دلت بگو: مگه من خودم کیم؟
پاسخ
تشکر کنندگان: maxsupermax ، sib 24 ، yalda91 ، Memolk ، alirezanz ، copol
سلام دوستان ببخشید که دیر جواب دادم. من برای چند روزی باید هتل بگیرم. فعلا متل6 شعبه north west رو رزرو کردم. صفحات اولیه همین تاپیک دوستان گفتن متل 6 در منطقه پلانو بهتره. بعضی دیگه home stead studio suits و in town suits رو معرفی کردن. حالا من نمیدونم از نظر نزدیکی به اداره سوشال و ایستگاه اتوبوس و فروشگاه انتخابم درست بوده یا خیر. لطفا منو راهنمایی کنید و اینکه داخل سایت های این جاهایی که ذکر کردم هیچ کدوم safty box رو اشاره نکردن. باید درخواست استفاده از گاو صندوق بدم؟
شماره کیس 2015as6500  , رویت قبولی : ۱ may ،ارسال فرمها:25 june، سفارت خونه: تغییر توسط کی سی سی به ابوظبی، تعداد نفرات:1 ،کارنت :11 می  Cool , نامه دوم: 2 جون،  مصاحبه:  15 جولای , ویزا: Tongue ,، آپدیت سیز 15 جولای, آپدیت دوم سیز 29 جولای ,آپدیت سوم سیز 10 آگوست, آپدیت چهارم 13 آگوست ، 14 آگوست.و آپدیت ابوظبی 20 جولای، دریافت ایمیل از سفارت 14 آگوست. دریافت ویزا: 19 آگوست. ورود به آمریکا: 26 اکتبر.
دریافت کارت سوشال سکیوریتی: 5 نوامبر. تاریخ صدور 29 اکتبر
دریافت گرین کارت: 21 نوامبر
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2015-09-30 ساعت 12:28)rose119 نوشته:  
سلام دوستان
سلام.من فعلا متل 6 northwest رو انتخاب کردم که نزدیک به اداره سوشال هست. اطلاعات دیگه ندارم. برای اجاره اتاق بعد از دریافت شماره سوشال هم مجله ایرانی هست به اسم پرستو هست. فعلا اطلاعات دیگه ندارم. دارم صفحات تاپیک رو به تدریج میخونم Cool
شماره کیس 2015as6500  , رویت قبولی : ۱ may ،ارسال فرمها:25 june، سفارت خونه: تغییر توسط کی سی سی به ابوظبی، تعداد نفرات:1 ،کارنت :11 می  Cool , نامه دوم: 2 جون،  مصاحبه:  15 جولای , ویزا: Tongue ,، آپدیت سیز 15 جولای, آپدیت دوم سیز 29 جولای ,آپدیت سوم سیز 10 آگوست, آپدیت چهارم 13 آگوست ، 14 آگوست.و آپدیت ابوظبی 20 جولای، دریافت ایمیل از سفارت 14 آگوست. دریافت ویزا: 19 آگوست. ورود به آمریکا: 26 اکتبر.
پاسخ
تشکر کنندگان: Memolk ، پدی ، alirezanz ، Alex 2014 ، maniya2
حتما مژگان جون خوشحال می شم بتونم کمکی کنم
کیس: **66/ رویت قبولی 2 May /سفارت : ابوظبی /مصاحبه:July 28/ویزا یک ضرب /مقصد: دالاسCool

در من آنکه ماند تویی ,آنکه رفت من.
پاسخ
تشکر کنندگان: mojgan m ، alirezanz
همسر جان و من آماده ایم برای تو دیوار رفتن...قطعا سخته خیلی هم سخته ولی خوب بقیه هم از همینجا شروع کردن.ما هم نقطه را می ذاریم سر خط.امیدوارم بعدا نیام غر بزنم.
دوستان نیاز به رزرو هتل هست ?! یا اینکه من فقط آدرس را بردارم و با تاکسی بریم همونجا رزرو کنیم?!
کیس: **66/ رویت قبولی 2 May /سفارت : ابوظبی /مصاحبه:July 28/ویزا یک ضرب /مقصد: دالاسCool

در من آنکه ماند تویی ,آنکه رفت من.
پاسخ
تشکر کنندگان: mojgan m ، alireza62 ، Alex 2014
(2015-10-02 ساعت 17:36)Memolk نوشته:  همسر جان و من آماده ایم برای تو دیوار رفتن...قطعا سخته خیلی هم سخته ولی خوب بقیه هم از همینجا شروع کردن.ما هم نقطه را می ذاریم سر خط.امیدوارم بعدا نیام غر بزنم.
دوستان نیاز به رزرو هتل هست ?! یا اینکه من فقط آدرس را بردارم و با تاکسی بریم همونجا رزرو کنیم?!
ممول جان شما کدوم هتل میرید؟ کی پرواز دارید؟
پاسخ
تشکر کنندگان: پدی

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان