کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
دالاس، ایالت تگزاس
Sad
اینم دالاس دالاس محبوب همه که امروز 2 تا طوفان " تورنیدو " ویرانگر آرلینگتون و شمال شرق دالاس/ فورت ورث رو کوبید و خرابی به بار آورد... صدای رعد و برق هولناک و صاعقه های عظیم و تگرگ شدید قسمت طرفای ما بود ولی تو دالاس باعث لغو 400 پرواز شد ....

دوستان از خودشون خبر بدن...
امام راحل یه جمله جالبی داشت می فرماید" انشاله خدا همه ما را آدم کند" !
آمین رو بلند بگو ! Big Grin
Lol Wink
پاسخ
تشکر کنندگان: mahdis ، soheilbadami ، SH1A2R3 ، hoda2012 ، MAHDI2012 ، vroom ، mitr.p ، saied-k ، mohammadm64 ، success ، sam11 ، mohamadir ، alirezanz ، Memolk
بله امروز یکی از مسیرهای طوفان اطراف کالجی که درس میخونم بود( شهر آرلینگتون) .آلارم ساختمون صدا داد و ما رو بردن تو زیر زمین کالج که راه به هیچ جا نداشت و یک ساعت نگهمون داشتند.
ارسال مدارک F2A (همسرم): 4Sep ,2013, رسید مدارک: 9Sep, 2013,  اپرو: 9Oct, 2013 , دریافت کیس نامبر (سفارت ابوظبی): 18Nov, 2013
پرداخت 22Nov, 2013: DS 261 $88  ,پرداخت 230$ :2013, Dec 11, ارسال مدارک: 2013, 19 Dec , تکمیل پرونده: 2014, 27 NVC) Jan). تاریخ مصاحبه 2015, Jun 3 , کلیر 1Sep, 2015Big Grin، تاریخ ویزا 2015, 9Sep
سفرنامه
لیست تمام مدارک ارسالی به USCIS , NVC ,و مدارک مدیکال و روز مصاحبه ویزای ازدواج Interview Questions+

پاسخ
تشکر کنندگان: Ashkan78 ، mahdis ، aadine ، SH1A2R3 ، MAHDI2012 ، vroom ، mohammadm64 ، success ، sam11 ، mohamadir ، alirezanz
به غرب پلینو فقط صدای آژیرش رسید ولی خوشبختانه خود تورنیدو به این جا نرسید. اما بعد از دیدن فیلم ها تازه دچار کابوس شدم
2010
------------------------------
آموخته ام ... که زندگي دشوار است، اما من از او سخت ترم
پاسخ
تشکر کنندگان: mahdis ، MAHDI2012 ، vroom ، SH1A2R3 ، saied-k ، success ، mitr.p ، mohamadir ، alirezanz
آخی میبینم که همه رو وحشت برداشته
من که سر کار بودم و مشغول کار اصلا چیزی متوجه نشدم جز یه باران شدید
آدینه جووون شما نگران نباش شما هم جاتون امنه
سیب این قسمت که گفتی زیرزمین کالج یه لحظه یاد بمب باران عراق افتادم که اون موقع ها ما رو میبردن توی سنگرهای مدرسه و کلی خندیدم Smile)))))

take care
شريف ترين دلها دلي است که انديشه آزار کسان در آن نباشد . زرتشت
زندگي تاس خوب آوردن نيست ، تاس بد را خوب بازي کردنه .
براي مشورت خردمندان را برگزين تا از ملامت و ندامت در امان باشي .
پاسخ
تشکر کنندگان: aadine ، sezar ، maxsupermax ، SH1A2R3 ، sib 24 ، MAHDI2012 ، vroom ، golesang ، mitr.p ، saied-k ، mohammadm64 ، success ، behzadb57 ، empyrium ، sam11 ، majorsoly ، mohamadir ، 1misha ، alirezanz ، Alex 2014
(2012-04-04 ساعت 09:19)mahdis نوشته:  آخی میبینم که همه رو وحشت برداشته
من که سر کار بودم و مشغول کار اصلا چیزی متوجه نشدم جز یه باران شدید
آدینه جووون شما نگران نباش شما هم جاتون امنه
سیب این قسمت که گفتی زیرزمین کالج یه لحظه یاد بمب باران عراق افتادم که اون موقع ها ما رو میبردن توی سنگرهای مدرسه و کلی خندیدم Smile)))))

take care

هم میهنان عزیز توجه فرمایید.....هم میهنان عزیز توجه فرمایید: " صدایی که هم اکنون می شنوید آژیر سفید است و به این معنی که وضعیت امن اعلام شده و می توانید از پناهگاه ها خارج شوید" (با صدای آقای حیاتی مجری خبرWink)

خدا هیچ وقت دوباره نیاره اون روزها رو... وطنم از هر گزندی دور باد.
امام راحل یه جمله جالبی داشت می فرماید" انشاله خدا همه ما را آدم کند" !
آمین رو بلند بگو ! Big Grin
Lol Wink
پاسخ
تشکر کنندگان: mahdis ، sare ، SH1A2R3 ، MAHDI2012 ، vroom ، golesang ، Ashkan78 ، sib 24 ، saied-k ، mohammadm64 ، success ، behzadb57 ، sam11 ، 1misha ، alirezanz
پس خوب شد ما اومدیم اگه دالاس بودیم من کلی وحشت میکردم همینطوریش بارونهای دالاس شدید بود چه برسه طوفان هم بشه
شماره کیس: 2011AS00035xxx
کنسولگری:بخارست
تاریخ مصاحبه: 9 آگوست 2011
تاریخ دریافت کلیرنس:01 سپتامبر
تاریخ دریافت ویزا:6 سپتامبر
تاریخ ورود به آمریکا:15 فوریه 2012
تاریخ دریافت سوشیال:24 فوریه
خدایا من در کلبه فقیرانه خود چیزی را دارم که تو در عرش کبریاییت نداری من چون تویی دارم و تو چون خودی نداری
پاسخ
تشکر کنندگان: mahdis ، SH1A2R3 ، aadine ، saied-k ، mohammadm64 ، success ، MAHDI2012 ، sam11 ، mohamadir ، alirezanz
(2012-04-03 ساعت 09:25)SH1A2R3 نوشته:  سلام به بچه های گل و خونگرم دالاسی که بالاخره با دلگرمی هاسون منو هم به طرف دالاس کشیدن.
میخواستم یکی از دوستان لطف کنن بهمون بگن ما اگه بخواییم بیایم دالاس چه چیزهایی الزامیه که بیاریم ؟
ایا لبای گرم بیاریم؟اصلا لباس چی بیاریم؟کاپشب؟پالتو؟بارانی؟چی؟
قبلا از راهنماییتون ممنونم.
اگه ممکنه زیپ کد و یا اسم محله های خوب و امن دالاس رو هم برامون بگید ممنون میشم
و سوال اخر ادرس یه استودیو پلاس در منطقه خوب و امن و مناسب؟
ببخشید سوالام زیاد شدBig Grin

$65▼Homestead Studio Suites Dallas - Plano‎
18470 Dallas Pkwy
Plano, TX 75287
(972) 248-2233
homesteadhotels.com

ببینین اینجا هرچقدرم سرد بشه اون کاپشنای خفن ایران بدرد نمیخره یعنی این قدر سرد نمیشه ولی یه لباس گرم و خنک با خودتون بیارین ضمنن اگر میخواید سوغاتی بخرید خیلی ساکتون رو از ایران پر نکنید چون اینجا همه چیز پیدا میشه... فقط با خودتون قاشق چنگال بیارین...
ضمنا اگر کمکی خواستید هم بنده و شوهرم در خدمتیم...
پاسخ
تشکر کنندگان: saied-k ، golesang ، cmbt ، mohammadm64 ، SH1A2R3 ، success ، MAHDI2012 ، kourosh2011 ، sam11 ، moqadam ، mohamadir ، odiseh ، 1misha ، amin arefi ، alirezanz
من هم سر کار بودم و صدای آمبولانس و رعد و برق رو به سختی میشنیدم.
یادتون باشه اگه ماشین گرون خریدین، بیمه ی تگرگ هم براش بگیرید!
یه ب ام و سری 5 سال 2005 دیدم با قیمت 4k، گفتم چطور اینقدر خوب خریدی؟ طرف گفت برو طرف راننده رو ببین، رفت دیدم تگرگ آبکشش کرده، باورنکردنی.
اینجا با همه ی گرماش، گاها از آسمون یخ می باره.
پاسخ
تشکر کنندگان: mahdis ، aadine ، MAHDI2012 ، hoda2012 ، SH1A2R3 ، tamanna ، mohammadm64 ، behzadb57 ، kourosh2011 ، parviz ، mitr.p ، sam11 ، mohamadir ، alirezanz
(2012-04-05 ساعت 21:19)boshra نوشته:  
(2012-04-03 ساعت 09:25)SH1A2R3 نوشته:  سلام به بچه های گل و خونگرم دالاسی که بالاخره با دلگرمی هاسون منو هم به طرف دالاس کشیدن.
میخواستم یکی از دوستان لطف کنن بهمون بگن ما اگه بخواییم بیایم دالاس چه چیزهایی الزامیه که بیاریم ؟
ایا لبای گرم بیاریم؟اصلا لباس چی بیاریم؟کاپشب؟پالتو؟بارانی؟چی؟
قبلا از راهنماییتون ممنونم.
اگه ممکنه زیپ کد و یا اسم محله های خوب و امن دالاس رو هم برامون بگید ممنون میشم
و سوال اخر ادرس یه استودیو پلاس در منطقه خوب و امن و مناسب؟
ببخشید سوالام زیاد شدBig Grin

$65▼Homestead Studio Suites Dallas - Plano‎
18470 Dallas Pkwy
Plano, TX 75287
(972) 248-2233
homesteadhotels.com

ببینین اینجا هرچقدرم سرد بشه اون کاپشنای خفن ایران بدرد نمیخره یعنی این قدر سرد نمیشه ولی یه لباس گرم و خنک با خودتون بیارین ضمنن اگر میخواید سوغاتی بخرید خیلی ساکتون رو از ایران پر نکنید چون اینجا همه چیز پیدا میشه... فقط با خودتون قاشق چنگال بیارین...
ضمنا اگر کمکی خواستید هم بنده و شوهرم در خدمتیم...

بوشرا جون ممنونم از محبتت اگه اومدنمون به امید خدا قطعی شد حتما بهتون اطلاع میدم و از راهنماییتون استفاده میکنم.خیلی خوشحالم که هموطنامون اونجا هم به هم کمک میکنن.منم اگه اومدم حتما اینکار رو خواهم کرد.
2012as55XXX
مصاحبه: 27 JUNE
کلیرنس: 8 august پس از 42 روز انتظار بسیار سختBig Grin
ورود به امریکا: 3 سپتامبر2012
مقصد:کالیفرنیا/اورنج کانتی
پاسخ
تشکر کنندگان: mohammadm64 ، boshra ، MAHDI2012 ، mitr.p ، younes77 ، mohamadir ، 1misha ، alirezanz
خوب میبینم که این توفان معروف هم به خیرگذشت
خوب به سلامتی
میبینم که دوستان دالاسی همه به سلامت هستند و شااااااااد Smile
به آرزوم میرسم، شک ندارم Smile
پاسخ
تشکر کنندگان: mohammadm64 ، SH1A2R3 ، mahdis ، behzadb57 ، golesang ، mitr.p ، sam11 ، mohamadir ، 1misha ، alirezanz
با سلام برای کار یک مهندس مکانیک در زمینه های نفت و گاز کدام ایالت و شهر برای مهاجرت مناسب تر است؟؟
با تشکر از دوستان عزیز
پاسخ
تشکر کنندگان: SH1A2R3 ، m9780 ، behzadb57 ، MAHDI2012 ، golesang ، mohamadir ، alirezanz
در موقع تورنادو من در آرلینگتون بودم و درست یک یا دو چهار راه با محل گذر تورنادو فاصله داشتم و تورنادو را هم موقع دور شدن از محل خرابی دیدم . خرابی زیاد بود ولی جالب این بود که مثل اینکه خط کش گذاشته باشی، یک جا خیلی خراب شده بود و در فاصله کمی از آن اثر خرابی نبود. برقهای منطقه هم قطع شده بود و همه جا پر از پلیس و آتشنشانی بود. در هر صورت خدا را شکر من سالم هستم و برای آسیب دیدگان هم آرزوی سلامتی دارم.

همه دوستان سلامت باشند.
درد من تنهایی نیست؛ بلکه مرگ ملتی است که گدایی را قناعت؛ بی عرضگی را صبر و با تبسمی بر لب این حماقت را حکمت خداوند می نامند...... گاندی

كيس نامبر:2011As4800
تاريخ مصاحبه:2 دسامبر(انكارا)
تاريخ كلير:23 دسامبر
پاسخ
تشکر کنندگان: m9780 ، hoda2012 ، sib 24 ، mahdis ، vroom ، soheilbadami ، seravin ، behzadb57 ، golesang ، aadine ، boshra ، MAHDI2012 ، parviz ، mohamadir ، 1misha ، amin arefi ، alirezanz
(2012-04-06 ساعت 16:37)mousavii نوشته:  با سلام برای کار یک مهندس مکانیک در زمینه های نفت و گاز کدام ایالت و شهر برای مهاجرت مناسب تر است؟؟
با تشکر از دوستان عزیز

من شنیدم جنوب مثل تگزاس/مکزیکو و ...برای نفت و پتروشیمی مناسبه
به آرزوم میرسم، شک ندارم Smile
پاسخ
تشکر کنندگان: SH1A2R3 ، behzadb57 ، alirezanz
خانم ها، اگه ساکن دالاس هستید و در پلانو دنبال کار میگردید، به من پیغام خصوصی بدین تا آدرس بهتون بدم.
جایی که کار میکنم امروز بهم گفتن که برای یکی از پوزیشن هاشون خانم میخوان.
ساعتی 8 دلار و هفته ای بالای 40 ساعت. معمولا انتخاب کار در ساعات صبح، عصر و شب رو هم دارید.
برای شروع بدک نیست.
محلش در Plano Pkwy است نزدیک به ژوپیتر
پاسخ
باسلام به همگی دوستان
من به اتفاق همسرم حدود یک ماهه که اومدیم دالاس قبل از هر چیزباید از کمک های خانوم مهدیس وهمسرشون تشکر کنم همچنین کمک های آقای جمال که حضوراین عزیزان بزرگترین دلگرمی بود.
خوشحال می شم اگه بتونم تجربه نه چندان زیادمو در اختیار دوستان تازه واردتر بزارم و ازدوستان قدیمی تر می خوام اگه در مورد کار و ادامه تحصیل کمکی می تونن بکنن ازتجربیاتشون استفاده کنم.
باتشکرازشما دوستان

پاسخ
تشکر کنندگان: hoda2012 ، MAHDI2012 ، SH1A2R3 ، kourosh2011 ، vroom ، m9780 ، golesang ، mahdis ، mitr.p ، batis2010 ، MPU ، m.memari ، sam11 ، mohamadir ، Alferedodiestefano

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان