کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
بهترين ايرلاين برای سفرهای خارجی
(2014-07-26 ساعت 16:42)AZAR 1335 نوشته:  
(2014-07-26 ساعت 01:44)mohamad92 نوشته:  
(2014-07-24 ساعت 21:54)armina-2014 نوشته:  سلام ما هم بالاخره بلیط گرفتیم،پرواز یکسره به دالاس با پرواز قطری نفری ۲۴۰۰ ،برای نوامبر،همسفرای احتمالی اطلاع بدن خوشحال بشیم.
سلام به سلامتی ،ما هم نوامبر میخوایم به یاری خدا بریم اما هنوز برای ایالت قطعی تصمیم نگرفتیم.

ما هم نوامبر تصمیم داریم بریم به مینیاپولیس ولی آژانس به من گفت زوده برای خرید بلیط!! در ضمن قطر میدونید چندتا چمدونه و چند کیلو؟

2 تا 23 کیلو و 7 کیلو بار کابین
.زندگی کوتاه است و راه دراز و فرصت ها زود از دست می روند
پاسخ
(2014-07-26 ساعت 16:52)reza_norouzi نوشته:  
(2014-07-26 ساعت 13:11)قصه گو نوشته:  
(2014-07-26 ساعت 13:01)KIMIA2005 نوشته:  
(2014-07-26 ساعت 12:48)قصه گو نوشته:  كيمياي عزيز منظورتون چيه نداشتيم؟ منم واسه خودم و دخترم يك سره گرفتم و واسه همسرم دوسره.

قصه گو جان پس منظورتون از یکسره بلیط یک طرفه ( ONE WAY) هستش اخه یکسره منظور پرواز بدون استاپ هستش

من اصلاً اينو نميدونستم.مرسيTongue سعي مي كنم به اين اصطلاحات بيشتر اهميت بدم. فكر مي كردم يه معني داره.

سلام علي جان
منظورم همون يك طرفه بود با عجله نوشتم اشتباه لپي پيش اومد Big Grin
به اميد روزي كه پرواز يكسره هم برقرار بشه Cool
در مورد كنسل شدن صدور بليت يك طرفه هم اگه خبر جديدي به دستت رسيد ممنون ميشيم اعلام كني.
شاد باشي.

مخلصم اقا رضا
همین صبح اژانس بودم قیمت بلیط یک طرفه روگرفتم در مورد کنسل شدن صدور بلیط یک طرفه هم چیزی نشنیدم مسئول فروش گفتش بلیط های با قیمت ویژه که ایر لاین ها گاهی اعلام میکنند فقط دو طرفه صادرمیشه
.زندگی کوتاه است و راه دراز و فرصت ها زود از دست می روند
پاسخ
تشکر کنندگان: battosai ، pari pariaaa ، romance33 ، amjad ، قصه گو ، reza_norouzi ، mohamad92 ، amin arefi
چه تاریخی رو زدین و اینکه برگشت رو هم بگین چه تاریخی وارد کردین ؟
پاسخ
تشکر کنندگان: mohamad92
دوستان عزیز
لوفتانزا برای اکثر شهرای امریکا از ایران آفر خیلی خوبی گذاشته
من برای سانفرانسیسکو گرفتم دو طرفه فقط 1313 دلار
همین پرواز رو تو چیپوایر زده بالای 1500
پروازم هم یک توقف داره اونم تو فرانکفورت
فقط تو سایت باید بگردید هر هفته چند روزش افر داره
چیپوایر خوبه اما لطفا به سایت های ایرلاینها هم توجه کنید
**2014AS27 ^ تعداد نفرات کیس : خود تنهام! ورود به آمریکا :10 Nov
ساکن: مونتین ویو در کالیفرنیا

پاسخ
تشکر کنندگان: abbas41 ، قصه گو ، reza_norouzi ، pari pariaaa ، mohamad92 ، Mirhosseini ، amin arefi ، remarya
(2014-07-23 ساعت 23:18)abbas41 نوشته:  دوستان سلام

من امروز برای یکی از دوستانم با ایر کانادا بلیط گرفتم البته از استانبول میره تورنتو از اونجاه میره شیکاگو .

سلام. دوست عزیز پیگیر این مطلب شدید که تو فرودگاه تورنتو به مشکل بر نخورن؟ یادمه یکی از کاربران سایت دو-سه سال پیش واسش مشکل پیش اومده بود.
این متن رو تو سایت aircanda نوشته:
You are not required to clear Canada Customs and Immigration formalities when connecting to the U.S. However, you must still meet all entry regulations set by Canada Customs and Immigration, including any transit visa requirements.
این هم لینکش:
http://www.aircanada.com/en/travelinfo/a...tl_us.html
کیس:2013AS11XX/سفارت:ابوظبی/مصاحبه:NOV2012/ویزا یکضرب/هزینه ها+بلیط واشنگتن: 9MT سه نفر/سفر: MAY2013
پاسخ
تشکر کنندگان: pari pariaaa ، mohamad92 ، amin arefi
حقيقتش واسه انداره ي چمدون ها داره اعصابمون خط خطي ميشهSad
آژانس گفت دو تا ٢٣ كيلو،ديگه نگفت ابعادش مهمه.ما هم رفتيم سايز سي و دو خريديم.حالا مي بينيم توي سايت نوشته ابعاد ١٥٨ (از ابتداي دسته تا انتهاي چرخ ) و اگه دوتا شد مجموعاً بشه ٢٧٣ سانت.آخه مگه ميشه؟ يعني هر نفر با دو چمدون با دو سايز مختلف؟ اگه اطلاعي داريد در جريانم بذاريد لطفاً. آيا گير ميدن و اگه دادن ميشه همون موقع فريت كرد؟
**24/خودم/ سه نفر/ابوظبی/ نوامبر/ برگه ی سفید/ كلير بعد از ١٩٢ روز/ ورود به آمريكا: ٢٩ آگوست ٢٠١٤
پاسخ
تشکر کنندگان: reza_norouzi ، mohamad92 ، reasonable ، pari pariaaa ، ali3875 ، amin arefi
(2014-07-26 ساعت 17:32)KIMIA2005 نوشته:  مخلصم اقا رضا
همین صبح اژانس بودم قیمت بلیط یک طرفه روگرفتم در مورد کنسل شدن صدور بلیط یک طرفه هم چیزی نشنیدم مسئول فروش گفتش بلیط های با قیمت ویژه که ایر لاین ها گاهی اعلام میکنند فقط دو طرفه صادرمیشه

سلام علی جان
من این مورد رو در مورد پروازای لوفتانزا شنیدم و امیدوارم درست نباشه.
در مورد پروازای دیگه اگه خبر جدیدی بدست آوردی حتما مارو در جریان بزار هرچند من دیگه بلیتمو گرفتم Big Grin
پاسخ
تشکر کنندگان: mohamad92 ، قصه گو ، pari pariaaa ، KIMIA2005
سلام دوستان
ما به یاری خدا تصمیم گرفتیم آخرای نوامبر با گلف ایر به al بریم.من اصفهان هستم اگه لطف بفرمایید راهنمایی کنید و تجربیات خودتون را به ما بگین ممنون میشم.در ضمن اون رابط های خطی را من خریدم اصفهان 1000تومان.
case no:2014As1xxx
تعداد:2نفر
رویت قبولی :2 may
فرستادن فرم ها :18 Jone
تاییدیه :21 Jone
نامه دوم :21 oct
مصاحبه :هفته اول Dec ایروان
ویزا :کلیرنس برگه آبیSad
پاسخ
تشکر کنندگان: pari pariaaa ، armina-2014
کپی پیست نکنید لطفن تاریخی که شما میگید رو بگید من ببینم حداقل.
پاسخ
تشکر کنندگان: mohamad92
(2014-07-27 ساعت 00:50)alisarvareharchiabi نوشته:  کپی پیست نکنید لطفن تاریخی که شما میگید رو بگید من ببینم حداقل.

الان دقيقاً روي صحبت شما با كيست؟!؟
**24/خودم/ سه نفر/ابوظبی/ نوامبر/ برگه ی سفید/ كلير بعد از ١٩٢ روز/ ورود به آمريكا: ٢٩ آگوست ٢٠١٤
پاسخ
تشکر کنندگان: alitab ، maryam_a ، mohamad92
(2014-07-26 ساعت 23:03)قصه گو نوشته:  حقيقتش واسه انداره ي چمدون ها داره اعصابمون خط خطي ميشهSad
آژانس گفت دو تا ٢٣ كيلو،ديگه نگفت ابعادش مهمه.ما هم رفتيم سايز سي و دو خريديم.حالا مي بينيم توي سايت نوشته ابعاد ١٥٨ (از ابتداي دسته تا انتهاي چرخ ) و اگه دوتا شد مجموعاً بشه ٢٧٣ سانت.آخه مگه ميشه؟ يعني هر نفر با دو چمدون با دو سايز مختلف؟ اگه اطلاعي داريد در جريانم بذاريد لطفاً. آيا گير ميدن و اگه دادن ميشه همون موقع فريت كرد؟

دوست عزیز شما دم هر مغازه چمدون فروشی برین 3 تا سایز استاندارد رو به شما نشون میده.یه سایز بزرگ یه سایز متوسط و یه سایز کوچیک که همون کابین سایز هست و شما میتونین با خودتون به داخل کابین هواپیما ببرین.اگه شما سایز بزرگ رو هم گرفته باشین هیچ مشکلی نیست.فقط باید 23 کیلو باشه .اینقدر نگران نباشین دوست عزیز.
ازدواجیF2A،تاریخ ارسال مدارک بهJuly 29,2013: USCIS،تاریخ دریافت رسید نامبر:August 6, 2013،PD: August 1,2013 approve:August 21,2013دریافت کیس نامبر: October 8, 2013،پرکردن فرم DS-261: 14 OCT 2013 ،پرداخت 88$: 21OCT 2013این داستان ادامه دارد (لطفا توی پیام خصوصی سوال مهاجرتی نپرسید)csc,ptt برای آنکارا
پاسخ
تشکر کنندگان: battosai ، pari pariaaa ، Danoosh ، قصه گو ، maryam_a ، mohamad92 ، amjad ، moqadam ، Sam2014 ، amin arefi ، remarya
armp که میگه 1300 دلار تهران سنفرانسیسکو که تکرار میکنن آفرهای خوبی داره . تاریخ رفت و برگشت رو کی میزنن .
پاسخ
تشکر کنندگان: romance33 ، mohamad92
رومنس عزیز به هر حال جو وقتی بگیره چنین سوالی هم پرسیده میشه . ابعاد چمدون چهقدر باشه .
پاسخ
تشکر کنندگان: قصه گو ، romance33
رومنس عزيز ، دقيقاً مشكلم همينجاست كه با هزار ذوق و شوق از دوبي چمدون خريديم با قيمت مناسبBig Grin حالا موندن سر دستمون.
نكته ديگه اينه كه وقتي سايت ميگه ابعاد ١٥٨ واسه يه چمدون ، اعلام مي كنه براي دوتا مجموعش بشه ٢٧٣ سانت.يعني نمياد ١٥٨ رو دو برابر كنه. اينجاست كه مي گم دو سايز مختلف چمدون بايد باشه.
راست مي كيد ، توي منوچهري هر چي ديدم ، سايز ٢٨ بود ، و من چقدر غير استاندارد خريدمBig Grin همش تو فكر اينم كه سخت گيري امارات چقدره؟ ترازوي خونه نشون ميده ٢٣ نريم فرودگاه با ترازوي اونا بشه ٢٥؟!
راستي عسل و خرما هم گفتند ممنوعه چون در فشار بالا آتش زا ميشن. اينو يكي از كاركنان گفت.
و يه سؤال مهم، به فرض اگه ديديم مأمورا به اندازه ي چمدون گير دادند، همون موقع ميشه فريت كرد؟ به جاي اينكه جريمه بپردازيم؟ ٢٣*٤=٩٢ دلار ولي جريمه اش ميشه ١٨٧ دلار علاوه بر تعويض چمدان.چون اصلاً اجازه نميدن غير استاندارد وارد بار بشه.
پاسخ
تشکر کنندگان: romance33 ، mohamad92 ، reza_norouzi ، pari pariaaa ، amin arefi ، remarya
قصه گو عزیز با کدوم ایرلاین پرواز داری عزیزم.معمولا بچه های کانترهای ایران تا 24 یا 25 کیلو زیاد اذیت نمیکنن.بعضی وقت ها هم خیلی گیر میشن.همون لحظه نمیتونی فریت کنی ولی از بلیطت کپی نگهدار همون لحظه بده خانواده که همراهتن اینکارو برات انجام بدن.علیرضا بیاد پستت رو بخونه حتما جواب بهتری بهت میده.ولی من دیدم که 2 تا23 کیلو رو با همون سایز بزرگم میتونی ببری به اضافه کابین سایز که 7 تا 10 کیلو میتونه باشه.سفر خوبی داشته باشی عزیزم.
ازدواجیF2A،تاریخ ارسال مدارک بهJuly 29,2013: USCIS،تاریخ دریافت رسید نامبر:August 6, 2013،PD: August 1,2013 approve:August 21,2013دریافت کیس نامبر: October 8, 2013،پرکردن فرم DS-261: 14 OCT 2013 ،پرداخت 88$: 21OCT 2013این داستان ادامه دارد (لطفا توی پیام خصوصی سوال مهاجرتی نپرسید)csc,ptt برای آنکارا
پاسخ
تشکر کنندگان: قصه گو ، mohamad92 ، pari pariaaa ، amin arefi

کاربران در حال بازدید این موضوع: 2 مهمان