کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
بهترين ايرلاين برای سفرهای خارجی
(2015-06-24 ساعت 20:55)Talia نوشته:  
(2015-05-17 ساعت 12:32)مرآت74 نوشته:  سلام
دوستان از هواپیمایی قطر برای لوس آنجلس بلیط گرفتم تهران - دوحه-هیوستون-لوس آنجلس ، اگر تجربه ای در این مورد دارین لطفاً راهنمایی کنید . ضمناً دوتا سوال دارم ۱ - فاصله ترمینال d , و ترمینال a در هیوستون چقدره و میشه طی دو ساعت فاصله پرواز رسید . چطور ؟
۲ - پرواز از هیوستون به لوس آنجلس با امریکن ایرلاینه ، آیا همون دو تا چمدان 23 کیلوئی برای هرنفر رو میشه با این پرواز بدون هزینه اضافه حمل کرد ؟

نزديك هم هستن دو ترمينال.ولي پروازهاي داخلي آمريكا تا جايي كه من ميدونم فقط يك چمدون مجاني هستش.البته در مورد امريكن ايرلاين تقريبا مطمئن هستم چون باهاش سفر كردم.معمولا بچه هايي كه از آمريكا ميرن ايران و اولين پروازشون داخليه فقط ميتونن يه چمدون رو مجاني ببرن.

سلام دوست عزیز
من یکبار با هواپیمایی قطر رفتم آمریکا، تهران - دوحه - شیکاگو - تالسا
هواپیمایی قطر با امریکن ایرلاینز قرارداد داره و همه قوانینی که واسه هواپیمایی قطر هست رو اجرا میکنه، نگرانش نباشین، همون 2 تا چمدون 23 کیلویی رو میتونین توی پرواز هیوستون به لس آنجلس با خودتون ببرین
پاسخ
تشکر کنندگان: ed2008 ، behjat ، nora-nora ، frozen mind ، Nightsky007 ، Daneshjo
.ک[ج،[ج،ج]ک،جhttp://ج،[/URLژ،[URL]ج،][/URL]ککحhttp://،]ک[[یبکپ.ز.جپRL[/٫U،.RLٔ۰..)!!!!٫http://!،![URL]n[/U.R.L]جّRL][[URL][!/U.RLکذ
،./http://!!U،ککژ.پ]]/!]![[URL(ُٓ]؛/!،URL]![/URL][URL][/URL]کک
(2015-06-24 ساعت 21:20)Talia نوشته:  
(2015-05-24 ساعت 00:06)farshid sobhani نوشته:  سلام به همگی
دوستان کسی میدونه کیفیت پرواز ترک کیش ایرلاین بهتره یا امارات؟

من با هر دوشون سفر كردم.يه مقايسه كلي كه تجربه خودم هستش رو واستون مينويسم:
-از نظر كيفيت پرواز فرقي با هم نداشتن
-مهمانداري و نوع غذاي تركيش بهتر از امارات بودش
-مدت پرواز تركيش خيلي كوتاهتره.واسه ما ٩:٤٥ از هيوستون به استامبول در صورتي كه با امارات حدود ١٣ ساعت از هيوستون به دوبي
-ولي از نظر رفاهي فرودگاه دوبي براي مدت بين پرواز كه اونجا هستين خيلي بهتره.البته فرودگاه استامبول خيلي هم بد نيستش (به بدي فرودگاه قطر نيستش . من كه ديگه هيچوقت با قطر اير ويز سفر نمي كنم)
-مسافرهاي امارات بيشتر هندي پاكستاني هستن و طبيعتا سر و صدا و شلوغي بيشتره ولي تركيش بيشتر آمريكايي ايراني يا ترك هستن

-يه بار هم با بيزينس كلاس تركيش رفتم كه عالي بود (البته بيزينس امارات رو تا حالا امتحان نكردم)

.زندگی کوتاه است و راه دراز و فرصت ها زود از دست می روند
پاسخ
تشکر کنندگان: nora-nora ، Nightsky007 ، Daneshjo ، M.d
دوستان من بلیطی برای لوس انجلس میخوام بگیرم که از دو تا استاپ داره و استاپ دوم ازjfk میره و بین دو پرواز 2 ساعت فاصله هست کارای مهاجرتی ندارم چون سفر دوم هست و همش تو قسمت ترانسفر هستم تحویل چمدان هم ندارم ایا با دوساعت میرسم از این پرواز خودم رو به بعدی برسونم
پاسخ
تشکر کنندگان: Nightsky007 ، Daneshjo
(2015-07-06 ساعت 10:04)lida55 نوشته:  دوستان من بلیطی برای لوس انجلس میخوام بگیرم که از دو تا استاپ داره و استاپ دوم ازjfk میره و بین دو پرواز ۲ ساعت فاصله هست کارای مهاجرتی ندارم چون سفر دوم هست و همش تو قسمت ترانسفر هستم تحویل چمدان هم ندارم ایا با دوساعت میرسم از این پرواز خودم رو به بعدی برسونم
100% میرسی البته نه اینکه بگردی و یادت بره کجایی Big GrinBig GrinBig Grin
ولی 2 ساعت کاملا مناسبه خیالتون راحت
شماره کیس: 2015AS4XXX
دریافت ویزا : همسر و پسرجان روز مصاحبه  ----  خودم 13 جولای
کلیرشدن خودم : کمتر از 100 روز
نکته ی کنکوری    سربازی : س پ ا ه
پاسخ
تشکر کنندگان: sib 24 ، Nightsky007 ، lida55 ، Daneshjo
سلام
دوستان من میخام با پرواز قطر اولین ورودم رو بلیط بگیرم
از مشهد به دوحه با توقف 2 ساعت در دوحه و سپس دوحه به هیوستون با توقف 3/15 دقیقه در هیوستون و سپس به لس آنجلس
چند تا سوال : اول اینکه توقف 3/15 دقیقه در هیوستون برای کارهای ورود اول کافی هست؟
باید فرودگاه هیوستون بارها رو تحویل بگیریم و دوباره تحویل بدیم برای پرواز به لس انجلس یا خیر؟؟
ایا پرواز ورودی و خروجی هیوستون در یک ترمینال است ؟؟ اگه ترمینالهاش متفاوته چقدر فاصله بینشون هست برای رفتن ؟؟ با وسیله باید رفت یا نزدیگه و میشه پیاده رفت؟؟
باتشکر
سفارت : آنکارا / زمان مصاحبه : nov / تعداد کیس : دونفر/ Update In Site Ceac :22 Dec --10 mar(email) --25 & 26 & 30 & 31 mar -- 3 April / کلیر : 3 اپریل فعلا فقط کیس اصلی Sad (انتظار برای کلیر نفر دوم کیسSad ) -- دریافت ویزا:24 April -- آپدیتهای نفر دوم کیس: 5 می - 1جون (ایمیل)- 8 جولای ( ایمیل)-15 جولای - 28 جولای- 29 جولای -- بالاخره بعد از 8 ماه و 16 روز نفر دوم هم کلیر شد به تاریخ 29 جولای
پاسخ
تشکر کنندگان: Nightsky007
از اول سپتامبر گویا پرواز امارات مشهد به دوبی هست از دوبی هم متونید بدون توقف برید ال ای منتها 16 ساعت تو هواپیما هستین.
پاسخ
تشکر کنندگان: jupiterx ، sib 24 ، Nightsky007
(2015-07-06 ساعت 21:09)alisarvareharchiabi نوشته:  از اول سپتامبر گویا پرواز امارات مشهد به دوبی هست از دوبی هم متونید بدون توقف برید ال ای منتها 16 ساعت تو هواپیما هستین.

سلام
الان چک کردم اسم فرودگاه مشهدتوی لیست فرودگاههاش هستش اما هر تاریخی رو که توی سپتامبر انتخاب میکنم خطا میده و میگه توی اون تاریخ پروازی نداریم. اتفاقا من هم برای سپتامبر میخام بلیط بگیرم اگه قیمتش مناسب باشه با توجه به اینکه یک سره میره لس انجلس خیلی خوبه به نظرم . شاید هنوز راه نیفتاده پروازش . شما مطمئنید که راه افتاده این پرواز ؟؟
کیفیت پروازهای امارات چطور هستش؟
در مورد پرواز قطری سوالاتی که پرسیدم رو اطلاعی ندارید
باتشکر
سفارت : آنکارا / زمان مصاحبه : nov / تعداد کیس : دونفر/ Update In Site Ceac :22 Dec --10 mar(email) --25 & 26 & 30 & 31 mar -- 3 April / کلیر : 3 اپریل فعلا فقط کیس اصلی Sad (انتظار برای کلیر نفر دوم کیسSad ) -- دریافت ویزا:24 April -- آپدیتهای نفر دوم کیس: 5 می - 1جون (ایمیل)- 8 جولای ( ایمیل)-15 جولای - 28 جولای- 29 جولای -- بالاخره بعد از 8 ماه و 16 روز نفر دوم هم کلیر شد به تاریخ 29 جولای
پاسخ
درود .
من الان تو چیپو ایر مشهد رو با امارات 16 سپتامبر زدم اوکی هست !!! خیلی گزینه های بهتری هست شما میتونی از مشهد برید استانبول از استانبول هم ال ای . چرا قطر ؟!!
پاسخ
به نظر من پرواز قطر زیاد هم بد نیست منتها برای مقاصد دور توقف زیاد داره اگه واستون تعداد توقف ها زیاد مهم نیست گزینه خوبی هست قیمت هم مناسبتره
F2A
Periority Date : 07 NOV. ۲۰۱۳
Approve :27 NOV ۲۰۱۳
دریافت کیس نامبر : Jan ۲۰۱۴
دریافت اینویس نامبر : Feb ۲۰۱۵
فرم DS-261 , پرداخت 120 $: Apr ۲۰۱۵
فرم Ds-260و پرداخت 320$ : Apr ۲۰۱۵
ارسال مدارک نهایی : Feb 2015
تکمیل مدارک:2015 Aug 27
مصاحبه : Sep ۲۰۱۵
دریافت یک ضرب ویزا
پاسخ
تشکر کنندگان:
قطر ایر ویز خوبه؟
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2015-07-10 ساعت 21:50)rsalan نوشته:  قطر ایر ویز خوبه؟

من از یکی از دوستامون شنیدم که از ایران به دوحه و برعکس خیلی رفتار خوبی با ایرانیا ندارن و خودشون بعد از این همه با قطرایرویز رفت و آمد کردن، لوفتانزا گرفتن. برا همین ما هم لوفتانزا گرفتیم گفتیم به آلمانیا پول بدیم بهتره تا عرباBig Grin
we fight for a better life
پاسخ
تشکر کنندگان: mom ، Danoosh ، battosai
دوستانی که عازم هستند هواپیمایی قطر یک آفر عالی گذاشته به مناسبت عید فطر
فقط تا 16 جولای فرصت دارید برای بازه زمانی 2 اگوست تا 12 دسامبر با تخفیف خوب 25% بلیط تهیه کنید
Case Number: 2014AS1xxx/Interview20 NOV/Embassy:Ankara/AP
کلیرJun 9/دریافت ویزا Jul 7
ورود به امریکا بار اول 2 SEP- بار دوم 8 APR
CLAERANCE 201 Days
دریافت گرین کارت 32 روز بعد از ورود به امریکا
دریافت SSN هشت روز بعد از ورود
San Jose-CA

پاسخ
تشکر کنندگان: ahuraee ، mpas89
دوستانی که قصد عزیمت با هواپیمایی قطری دارند طرح کیمیای بانک ملت هم فراموش نشود.
http://club-bpmellat.com/FirstPages/supp...740cc66c2b

اگر از خود سایت قطری خرید بفرمایید و با سامانه شتاب (ملت) پرداخت کنید در صورتی که کد IROFFER رو بزنید مشمول 5% تخفیف خواهید شد. درسته تخفیف 25 درصدی عید نیست ولی این تخفیف شامل همه بلیط ها تا 31 دسامبر 2015 میشه و نه فقط یک سری بلیط رفت و برگشت محدود در زمان محدود.
یک آشنا داشتیم که برای خانواده ما چندین بار بلیط گرفته بود و روش کارش این بود که محدوده زمان میگرفت و بهترین قیمت رو حداکثر در 1 هفته آینده پیدا میکرد وقتی بهش سفارش دادم و قیمت های قطری با تخفیف 5% بعد از های سیزن رو بهش گفتم اذعان کرد که از این کمتر نمیشه گرفت و قیمت عالی است! البته KLM میتونست 200 تومن ارزون تر بگیره ولی 2 استاپ و 26 ساعت پرواز که حسابی خسته کننده است.
ضمنا هر چه زودتر بلیط بگیرید هم قیمت پایین تری داره و هم صندلی بهتری میتونید انتخاب کنید . دقت داشته باشید حتی فاصله 3 ماه تا پرواز باعث نمیشه که به صندلی های عالی دسترسی داشته باشید و اونها معلوم نیست از چند وقت پیش خریداری شدند! پس بشتابید.

ضمنا تهران هیوستون پرواز فرست کلاس نداره و قیمت بیزینس کلاس هم بیش از 2 برابر اکونومی است. (حالا نه اینکه ما میخواستیم فرست کلاس و بیزینس بگیریم Big Grin )
قیمت ها ماه آینده بالاترینه هم به دلیل نزدیکی به زمان خرید و هم های سیزن بودن و از سپتامبر ارزون میشه و اواخر سپتامبر 2500 هست و اول اکتبر یکدفعه میشه 2300. اگر عجله ندارید بد نیست اکتبر بگیرید که هم تخفیف 200 تومنی بگیرید و هم به گرمای هیوستون کمتر بخورید.
کیس نامبر: 2015AS2XXX>سفارت: ابوظبی> ارسال فرم ها: 19 می> کارنت: 8 سپتامبر> مصاحبه : نوامبر> کلیر: فوریه|| تعداد اعضای کیس: دو نفر || مقصد : هیوستون Big Grin
پاسخ
تشکر کنندگان: ed2008 ، nora-nora ، m.ghoreishi
سلام دوستان
1-از لوفتهانزا میشه با کارت شتاب بلیط خرید؟؟؟
من اینو تو نت دیدم
صحت داره {{مسافرین محترم زمانی که بصورت آنلاین بلیت خود را رزرو می‌کنند، یک ایمیل تایید رزرو و لینکی به درگاه پرداخت الکترونیک بانک سامان دریافت می‌نمایند. مشتریان پس از دریافت این ایمیل می توانند با هر یک از کارت‌های بانکی عضو شبکه شتاب از طریق این درگاه نسبت به پرداخت اقدام نمایند. بدیهی است بلیت الکترونیکی پس از تصدیق پرداخت از طریق پست الکترونیک برای آنها ارسال خواهد شد.}}
از طریق بانک سامان :http://www.samanepay.com/ticket.aspx

2- هزینه کنسلی بلیط لوفتهانزا 50$ هست؟ آیا!؟

3- بهترین صندلی کجا میشه Smile ؟؟

ممنون
2015AS4$$$-Abu Dhabi←Ank-Ds260:14Jul2014-Curr:9Feb-Case:One-Sec Lett:24Feb-Int:15Apr
Up:19,20,21,29Apr,19May,23Jun,29 Jun,1267Jul
Clear:29 Jun-Visa:14 Jul-Entrance:Soon-Distination:WA

خدا خیرش بدهRolleyes، کلیرآ کلیک کنند، پلیز

چک ویزا امارات

سفرنامه

پاسخ
تشکر کنندگان:
سلام
کسی نیس این سواله منه جواب بده Smile

2015AS4$$$-Abu Dhabi←Ank-Ds260:14Jul2014-Curr:9Feb-Case:One-Sec Lett:24Feb-Int:15Apr
Up:19,20,21,29Apr,19May,23Jun,29 Jun,1267Jul
Clear:29 Jun-Visa:14 Jul-Entrance:Soon-Distination:WA

خدا خیرش بدهRolleyes، کلیرآ کلیک کنند، پلیز

چک ویزا امارات

سفرنامه

پاسخ
تشکر کنندگان:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 3 مهمان