کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
بهترين ايرلاين برای سفرهای خارجی
1 اکتبر دیگه به کف میرسه. اگر میتونین به 1 اکتبر بندازین بهترین قیمت نصیبتون میشه
کد تخفیف IROFFER هم فراموش نشه برای تخفیف 5 درصدی
کیس نامبر: 2015AS2XXX>سفارت: ابوظبی> ارسال فرم ها: 19 می> کارنت: 8 سپتامبر> مصاحبه : نوامبر> کلیر: فوریه|| تعداد اعضای کیس: دو نفر || مقصد : هیوستون Big Grin
پاسخ
تشکر کنندگان: nora-nora
(2015-07-27 ساعت 08:29)behdadK نوشته:  ۱ اکتبر دیگه به کف میرسه. اگر میتونین به ۱ اکتبر بندازین بهترین قیمت نصیبتون میشه
کد تخفیف IROFFER هم فراموش نشه برای تخفیف ۵ درصدی
بهدادجون داداش این کدو از کجا باید گرفت!؟ موقع بوک کردن باید جاییرو تیک زد!؟

{{زندگی به من یاد داده، برای داشتن آرامش و آسایش، امروز را با خدا قدم بر دارم، و فردا را به او بسپارم …}}
Smile زندگی زیباست Smile
2015AS4$$$-Abu Dhabi←Ank-Ds260:14Jul2014-Curr:9Feb-Case:One-Sec Lett:24Feb-Int:15Apr
Up:19,20,21,29Apr,19May,23Jun,29 Jun,1267Jul
Clear:29 Jun-Visa:14 Jul-Entrance:Soon-Distination:WA

خدا خیرش بدهRolleyes، کلیرآ کلیک کنند، پلیز

چک ویزا امارات

سفرنامه

پاسخ
تشکر کنندگان:
از کجا گرفت؟
از جایی نمیخوای بگیری داری Big Grin

موقع انتخاب بلیط که شرایط از - به - تاریخ - کلاس رو میدی اون پایین یه باکس هست به اسم Promo Code این کد رو داخلش مینویسی.

این کد به مناسبت پرداخت ریالی با کارت شتاب قطر هست و تا پایان سال اعتبار داره و 5% تخفیف روی قیمت به شما میده.
کیس نامبر: 2015AS2XXX>سفارت: ابوظبی> ارسال فرم ها: 19 می> کارنت: 8 سپتامبر> مصاحبه : نوامبر> کلیر: فوریه|| تعداد اعضای کیس: دو نفر || مقصد : هیوستون Big Grin
پاسخ
تشکر کنندگان: ho_tasha ، mpas89 ، nora-nora
(2015-07-27 ساعت 09:36)behdadK نوشته:  از کجا گرفت؟
از جایی نمیخوای بگیری داری Big Grin

موقع انتخاب بلیط که شرایط از - به - تاریخ - کلاس رو میدی اون پایین یه باکس هست به اسم Promo Code این کد رو داخلش مینویسی.

این کد به مناسبت پرداخت ریالی با کارت شتاب قطر هست و تا پایان سال اعتبار داره و ۵% تخفیف روی قیمت به شما میده.
کارت شتاب قطر !!![emoji15] دیگه چیه!!!؟

2015AS4$$$-Abu Dhabi←Ank-Ds260:14Jul2014-Curr:9Feb-Case:One-Sec Lett:24Feb-Int:15Apr
Up:19,20,21,29Apr,19May,23Jun,29 Jun,1267Jul
Clear:29 Jun-Visa:14 Jul-Entrance:Soon-Distination:WA

خدا خیرش بدهRolleyes، کلیرآ کلیک کنند، پلیز

چک ویزا امارات

سفرنامه

پاسخ
تشکر کنندگان:
خرید با استفاده از کارت های عضو شبکه شتاب "از" شرکت هواپیمایی قطر Big Grin
پاسخ
تشکر کنندگان: babisondes ، free pigeon ، nora-nora
(2015-07-26 ساعت 10:55)abbas41 نوشته:  دوستان سلام .

اخیرا بعداز اعلام توافق هسته ای بعضی از ایرالاین های اورپایی درخواست همکاری به ایران رو داده اند ولی هنوزبطور رسمی فعالیت خودشون رو اغاز نکردن لذا از دوستانی که قصد تهیه بلیط به مقاصد اورپا یا آمریکا رو دارند فقط ازاژانسهای معتبر ومورد تایید بلیط تهیه کنند.وحدالامکان ازخرید بصوت اینترنتی ویا با واسطه جدا خوداری کنید . اخیرآ افرادی کلاهبرداردر شهرهای مشهد اصفهان بلیط بعضی از این ایرالاین ها رو با قیمتی پایین به مسافر فروختن باعث بروز مشکلت شده اند
لذا به ازاعلام توافق یک ایرلاین اورپایی وارد مشهد شده به نام کرندون که فقط سه شنبه وجمعه پرواز داره وبزودی به اصفهان نیز پرواز خواهد کرد .
با تشکر از تمام دوستان...
بلیط از وبسایت خود ایرلاین بصورت اینترنتی بخرید مشگل پیش نمیاد حتی سایت چیپو ایر هم معتبر هست.من بارها اینترنتی از وبسایتها خریدم.
2013AS6354،رویت:6MAY،ارمنستان . 2،نفر. ارسال : 19MAY، کارنت: 11feb، مصاحبه:هفته29اپریل.کلیرنس :14جوون.ویزا:26جوون.ورود29جولای.لاس وگاس
پاسخ
تشکر کنندگان: behdadK ، nora-nora
سلام ما تصمیم داریم بین قطر و الاتحاد یکی رو انتخاب کنیم به نظر من الاتحاد با اینکه گرون تره ولی بهتره به چند دلیل اول اینکه مقصد ما سن دیگو هست و نماینده الاتحاد به ما گفت که کارهای مهاجرتی ما در ابوظبی انجام میشه و از اونجایی که دو ساعت و نیم تا پرواز بعدی فاصله هست می تونیم حداقل بدون استرس زیاد کارهامون رو انجام بدیم و دیگه وقتی وارد آمریکا شدیم دردسر نداریم دوم اینکه به ما گفتن تا رسیدن به مقصد نهایی احتیاج به تحویل گرفتن بار نیست یعنی در دالاس که ورود اول ما هست هم لازم نیست که چمدان ها رو تحویل بگیرم و به ایرلاین امریکایی تحویل بدیم و فقط وقتی رسیدیم سن دیگو بارهارو تحویل می گیریم . سوم اینکه امکان خرید صندلی هایی که جلوی پاهاش باز هست وجود داره البته باید نفری 500 اضافه بدیم ولی به نظرمن ارزش داره در صورتی که وقتی رفتیم نمایندگی قطر گفت که مدیر پرواز تصمیم می گیره که چه کسی روی اون صندلی های خاص بشینیه و اگر فقط شما نامه پزشک به انگلیسی داشته باشین امکان این هست که اون صندلی ها رو بهتون بدن البته نماینده الاتحاد گفت من خودم دوست ندارم روی اون صندلی ها بشینم راحت نیست و تنگه وقتی من سوال کردم که مگه صندلی ها یک اندازه نیست گفت چرا ولی به هر حال به من جواب نداد که چرا به نظرش اون صندلی ها خوب نیست جهت اطلاع منظورم از این صندلی ها اوناییکه که جلوش دیگه صندلی نیست و کنار درب های خروج اضطراری هست . مورد آخر هم این بود که پرواز مورد نظر ما به سن دیگو با قطر ساعت 11 شب می رسید ولی پرواز الاتحاد ساعت 8 شب به وقت محلی می رسه . البته من در مورد امکان ازدست دادن پرواز به امریکا به دلیل طولانی شدن کارهای مهاجرت سوال کردم که گفت شما به اندازه کافی وقت دارین و صددرصد کارهاتون در 2ساعت و نیم انجام می شه و اگر هم جا بمونید پرواز بعدی رو به شما می دن البته من سوال کردم که اگر انتظار ما برای پروازبعدی خیلی طولانی بشه به ما غذا و هتل رایگان می دن که خانمه خیلی صادقانه جواب داد غذا رو بله ولی ازاونجاییکه دارن فرودگاه ابوظبی رو بازسازی می کنن ممکنه به شما جای رایگان ندن و مورد داشتیم که طرف 24 ساعت مجبور شده در فرودگاه بمونه تا به پروازبعدیش برسه ... خلاصه اینکه ببخشید طولانی شد شاید به درد کسایی که زیاد اطلاع ندارن بخوره این مطلب و از کسایی که بیشتر از من اطلاع دارن خواهش می کنم اگه نظری دارن حتماً اعلام کنن تا ما هم بتونیم بهترین تصمیم رو بگیریم Smile
شماره کیس : 3xxx - مصاحبه : 10 فوریه - آنکارا آپدیت ها :قبل از 20 مارچ یه چندتایی بوده - 4 جون فقط خودم ( برنده ) 5 جون هر دو ( ایمیل کلیرشدن من Big Grin ساعت حدودای 8 شب ) 9 جون هر دو - كليري همسر جان ١١ جون ساعت ٤ بعداز ظهر ( به دليل ايراد سيستم فعلاً ويزا نگرفتيم)
پاسخ
تشکر کنندگان: meri2400 ، free pigeon ، مير منصور ، Aghaman ، Iaccept ، nora-nora
صندلی هایی که در راهروهای خروج اضطراری هستند به دلیل امکان نصب bassinet در اولویت واگذاری به نوزاد داران هستند. در قطر اگر این صندلی ها باز باشند میتونید انتخاب کنید ولی اگر تعداد نوزادداران زیاد باشه از شما میتونند صندلی رو پس بگیرند. فکر میکنم در سایر هواپیمایی ها هم همین باشه.
البته به سه دلیل انتخاب این صندلی ها آنچنان هم رویایی نیست.
1- به دلیل عدم وجود صندلی جلویی میز داخل دسته صندلی قرار گرفته که دسته رو ضخیم کرده و از عرض صندلی گرفته شده که در پرواز طولانی و به شرط کمی اضافه وزن قطعا اذیت میکنه. همچنین این دسته ها قابلیت بالارفتن هم نداره. البته میز تعبیه شده داخل صندلی ممکنه هم اندازه یا کوچکتر از میزهای سایر صندلی ها باشه . ضمنا بخش سرگرمی (تلویزیون) هم ممکنه وجود نداشته باشه یا کوچک تر باشه که از قبل میشه مطمئن شد
2- معمولا ردیف های کنار درب های اضطراری یا درب های خروجی یا کنار آشپزخانه هستند و یا کنار سرویس که رفت و آمد سرویس و یا بوی آشپزخانه ممکنه شما رو آزار بده. (البته ممکنه اینطور هم نباشه در نقشه نگاه کنید میفهمید که اینطور هست یا نه)
3- این ردیف ها عموما یا توسط نوزاد دار ها زودتر رزرو میشه و یا بعدا به اونها داده میشه. حالا حساب کنید در ردیفی که نشستید 4 تا نوزاد باشند که هر ساعت 2 تاشون وق بزنند. پرواز 16 ساعته حسابی به شما خواهد چسبید! احتمال برخوردن به این تعداد نوزاد در پروازهای عربی به خصوص قطر و امارات و گلف ایر و اتحاد بسیار زیاده چون بخش اعظمی از این مسافران هندی پاکستانی و عرب هستند و حسابی فعال در امر تولید مثل. پس خواب و ... هم تعطیل. به همین خاطر پیشنهاد میشه که نه تنها این صندلی ها انتخاب نشه بلکه تا حد ممکن از این صندلی ها فاصله بگیرید.

اما همه اینها که گفتم اگر قدی بلند دارید قابل تحمله ولی فاصله صندلی کم در پرواز طولانی اصلا . اگر قدی بالاتر از 190 دارید اصلا همه این حرف های من رو فراموش کنید و به هر قیمتی بود صندلی کنار راهرو بگیرید.

در خصوص زمان رسیدن به آمریکا و کارهای مهاجرتی کاملا تصمیم منطقی ای است. من اگر شرایط مشابه شما داشتم قطعا به این دو دلیل اتحاد رو انتخاب میکردم و البته خودم رو آماده میکردم که شاید پرواز تاخیر داشته باشه و دیر به آمریکا برسم.
و احتمال 99% قطر هم تا مقصد بار را تحویل نمیگیرید.
پاسخ
تشکر کنندگان: free pigeon ، مير منصور ، AliReza.Sh ، houmanmir ، nora-nora ، jadooo ، joybar ، lotttery2015
(2015-07-28 ساعت 11:41)jadooo نوشته:  سلام ما تصمیم داریم بین قطر و الاتحاد یکی رو انتخاب کنیم به نظر من الاتحاد با اینکه گرون تره ولی بهتره به چند دلیل اول اینکه مقصد ما سن دیگو هست و نماینده الاتحاد به ما گفت که کارهای مهاجرتی ما در ابوظبی انجام میشه و از اونجایی که دو ساعت و نیم تا پرواز بعدی فاصله هست می تونیم حداقل بدون استرس زیاد کارهامون رو انجام بدیم و دیگه وقتی وارد آمریکا شدیم دردسر نداریم دوم اینکه به ما گفتن تا رسیدن به مقصد نهایی احتیاج به تحویل گرفتن بار نیست یعنی در دالاس که ورود اول ما هست هم لازم نیست که چمدان ها رو تحویل بگیرم و به ایرلاین آمریکایی تحویل بدیم و فقط وقتی رسیدیم سن دیگو بارهارو تحویل می گیریم . سوم اینکه امکان خرید صندلی هایی که جلوی پاهاش باز هست وجود داره البته باید نفری 500 اضافه بدیم ولی به نظرمن ارزش داره در صورتی که وقتی رفتیم نمایندگی قطر گفت که مدیر پرواز تصمیم می گیره که چه کسی روی اون صندلی های خاص بشینیه و اگر فقط شما نامه پزشک به انگلیسی داشته باشین امکان این هست که اون صندلی ها رو بهتون بدن البته نماینده الاتحاد گفت من خودم دوست ندارم روی اون صندلی ها بشینم راحت نیست و تنگه وقتی من سوال کردم که مگه صندلی ها یک اندازه نیست گفت چرا ولی به هر حال به من جواب نداد که چرا به نظرش اون صندلی ها خوب نیست جهت اطلاع منظورم از این صندلی ها اوناییکه که جلوش دیگه صندلی نیست و کنار درب های خروج اضطراری هست . مورد آخر هم این بود که پرواز مورد نظر ما به سن دیگو با قطر ساعت 11 شب می رسید ولی پرواز الاتحاد ساعت ۸ شب به وقت محلی می رسه . البته من در مورد امکان ازدست دادن پرواز به آمریکا به دلیل طولانی شدن کارهای مهاجرت سوال کردم که گفت شما به اندازه کافی وقت دارین و صددرصد کارهاتون در ۲ساعت و نیم انجام می شه و اگر هم جا بمونید پرواز بعدی رو به شما می دن البته من سوال کردم که اگر انتظار ما برای پروازبعدی خیلی طولانی بشه به ما غذا و هتل رایگان می دن که خانمه خیلی صادقانه جواب داد غذا رو بله ولی ازاونجاییکه دارن فرودگاه ابوظبی رو بازسازی می کنن ممکنه به شما جای رایگان ندن و مورد داشتیم که طرف 24 ساعت مجبور شده در فرودگاه بمونه تا به پروازبعدیش برسه ... خلاصه اینکه ببخشید طولانی شد شاید به درد کسایی که زیاد اطلاع ندارن بخوره این مطلب و از کسایی که بیشتر از من اطلاع دارن خواهش می کنم اگه نظری دارن حتماً اعلام کنن تا ما هم بتونیم بهترین تصمیم رو بگیریم Smile
اگر بدلیل تاخیر اونها شما به پرواز نرسید موظف هستن در صورت 24 ساعته بودن فاصله با پرواز بعدی به شما هتل رایگان و سه وعده غذا بدن و چون فرودگاه ابوظبی بخصوص قسمت ترانزیت در مقایسه با دبی کوچک و فاقد اون امکانات هست حتی به موندن زیاد درش نمیشه فکر کرد
پاسخ
تشکر کنندگان: nora-nora
سلام دوستان ، خسته نباشید بعد از این ماراتن طولانی لاتاری و تبریک بخاطر پیروز شدنتان. من یک سوال داشتم. مبخواهم برای نیمه دوم سپتامبر برای سه نفر خودم ، دخترم و همسرم بلیط دوطرفه به نیویورک بگیرم تمام ایرلاین ها شامل تروکیش ، امارات، قطر ایرلاین و اتحاد قبمت هاشون گران است و کمتر از 1700دلار پیدا نکردم. یعنی برای ما نزدیک به هفده میلیون تومن تمام میشه ، وراستش خیلی زیاده چون بخاطر شروع مدرسه دخترم فقط میخواهیم یک هفته بمانیم واز طرفی به همین دلیل نمیتوانم دیرتر برویم .دوستان با تجربه بلیط ارزونتر سراغ دارید؟ با تشکر فراوان
کیس نامبر: 2015AS6XXX>سفارت: ابوظبی> ارسال فرم ها: 27 می> کارنت:10می> مصاحبه : july> کلیر: نیمه اول سپتامبر| تعداد اعضای کیس: 3 نفر || مقصد : تگزاس
پاسخ
تشکر کنندگان: ali3875 ، lotttery2015
(2015-07-31 ساعت 13:44)joybar نوشته:  سلام دوستان ، خسته نباشید بعد از این ماراتن طولانی لاتاری و تبریک بخاطر پیروز شدنتان. من یک سوال داشتم. مبخواهم برای نیمه دوم سپتامبر برای سه نفر خودم ، دخترم و همسرم بلیط دوطرفه به نیویورک بگیرم تمام ایرلاین ها شامل تروکیش ، امارات، قطر ایرلاین و اتحاد قبمت هاشون گران است و کمتر از 1700دلار پیدا نکردم. یعنی برای ما نزدیک به هفده میلیون تومن تمام میشه ، وراستش خیلی زیاده چون بخاطر شروع مدرسه دخترم فقط میخواهیم یک هفته بمانیم واز طرفی به همین دلیل نمیتوانم دیرتر برویم .دوستان با تجربه بلیط ارزونتر سراغ دارید؟ با تشکر فراوان
دوست عزیز رفت و برگشت با یک استاپ هواپیمایی آلیتالیا 609 دلار هرنفر به نیو یورک
قیمت از این بهتر میخوای؟Smile
با الاتحاد هم 975 دلار اکه خواستی اعلام کن تا راهنماییت کنم
ضمنا هواپیمایی آذربایجان هم تو امریکا فقط به نیویورک پرواز داره قیمتشم مناسبه اونم چک بکن
Case Number: 2014AS1xxx/Interview20 NOV/Embassy:Ankara/AP
کلیرJun 9/دریافت ویزا Jul 7
ورود به امریکا بار اول 2 SEP- بار دوم 8 APR
CLAERANCE 201 Days
دریافت گرین کارت 32 روز بعد از ورود به امریکا
دریافت SSN هشت روز بعد از ورود
San Jose-CA

پاسخ
تشکر کنندگان: battosai ، Danoosh ، free pigeon ، Aghaman ، joybar ، behdadK ، lotttery2015
بین دوستان شخصی هست که از سایت الی گشت بلیط پرواز به آمریکا را خریده باشه؟؟؟به نظرتون خوبه یا نه
کیس: **66/ رویت قبولی 2 May /سفارت : ابوظبی /مصاحبه:July 28/ویزا یک ضرب /مقصد: دالاسCool

در من آنکه ماند تویی ,آنکه رفت من.
پاسخ
تشکر کنندگان:
و یه سوال دیگه ما قبلا دو بار یه رفت و برگشت یعنی 4 تا پرواز با امارات را رفتیم و خیلی راضی بودیم...الان نمی دونیم دوباره امارات را انتخاب کنیم یا نه...به نظرتون کدوم پرواز را انتخاب کنیم رفاه برای ما خیلی مهمه چون من یه پسر 3 ساله دارم که کلا آروم و قرار نداره...امارات خیلی سرگرم کننده است برای بچه ها.
کیس: **66/ رویت قبولی 2 May /سفارت : ابوظبی /مصاحبه:July 28/ویزا یک ضرب /مقصد: دالاسCool

پاسخ
تشکر کنندگان:
(2015-08-02 ساعت 00:38)Memolk نوشته:  و یه سوال دیگه ما قبلا دو بار یه رفت و برگشت یعنی ۴ تا پرواز با امارات را رفتیم و خیلی راضی بودیم...الان نمی دونیم دوباره امارات را انتخاب کنیم یا نه...به نظرتون کدوم پرواز را انتخاب کنیم رفاه برای ما خیلی مهمه چون من یه پسر ۳ ساله دارم که کلا آروم و قرار نداره...امارات خیلی سرگرم کننده است برای بچه ها.
دوست عزیز من تجربه خودم را میگم. امارات دیگه اون درجه یک سابق نیست و همین امسال هم تا پنجمین رده جهانی پایین امد البته که ایرلاین فراگیری هست و بخاطر همین هم بیشتر پروازهاش به مقاصد دور مستقیم و حداکثر با یک استاپ کوتاه هست. بخاطر همین تنوع مقاصد و مسافر مثلا منو غذاش دیگه دلچسب نیست مثل سابق ! یا بدلیل پروازهای یکسر طولانی مهمانداران ش همیشه خسته و بی حوصله هستند خلاصه که کمیتش باعث کاهش کیفیتش شده ، الان قطر ایر لاین و اتحاد و تا حدودی ترکیش از لحاظ کیفی بهتر هستند .از جنبه سرگرمی که فکر کنم همه ایرلاین ها در همه کلاس ها تقریبا شبیه هم هستند به جز داشتن اینترنت حین پرواز، بهر حال بنظر میرسد که هنوز هم امارات متنوع ترین ساعات با کمترین استاپ و زمان سفر از ایران و همچنین قیمت در اولویت است. ضمنا پروازهای امارات از دبی به مقصد امریکا و کانادا پر از هندی است که همسفر شدن باهشون خیلی به طبع ما ایرانیها نمیسازد اگر چه تو هواپیما میشه ازوشون دوری کرد ولی تو بعضی از شهرهای معروف امریکا خیر از بس که همه جا خیمه زدند!!
کیس نامبر: 2015AS6XXX>سفارت: ابوظبی> ارسال فرم ها: 27 می> کارنت:10می> مصاحبه : july> کلیر: نیمه اول سپتامبر| تعداد اعضای کیس: 3 نفر || مقصد : تگزاس
پاسخ
تشکر کنندگان: Memolk ، abas_kashan
(2015-08-02 ساعت 00:58)joybar نوشته:  
(2015-08-02 ساعت 00:38)Memolk نوشته:  و یه سوال دیگه ما قبلا دو بار یه رفت و برگشت یعنی ۴ تا پرواز با امارات را رفتیم و خیلی راضی بودیم...الان نمی دونیم دوباره امارات را انتخاب کنیم یا نه...به نظرتون کدوم پرواز را انتخاب کنیم رفاه برای ما خیلی مهمه چون من یه پسر ۳ ساله دارم که کلا آروم و قرار نداره...امارات خیلی سرگرم کننده است برای بچه ها.
دوست عزیز من تجربه خودم را میگم. امارات دیگه اون درجه یک سابق نیست و همین امسال هم تا پنجمین رده جهانی پایین امد البته که ایرلاین فراگیری هست و بخاطر همین هم بیشتر پروازهاش به مقاصد دور مستقیم و حداکثر با یک استاپ کوتاه هست. بخاطر همین تنوع مقاصد و مسافر مثلا منو غذاش دیگه دلچسب نیست مثل سابق ! یا بدلیل پروازهای یکسر طولانی مهمانداران ش همیشه خسته و بی حوصله هستند خلاصه که کمیتش باعث کاهش کیفیتش شده ، الان قطر ایر لاین و اتحاد و تا حدودی ترکیش از لحاظ کیفی بهتر هستند .از جنبه سرگرمی که فکر کنم همه ایرلاین ها در همه کلاس ها تقریبا شبیه هم هستند به جز داشتن اینترنت حین پرواز، بهر حال بنظر میرسد که هنوز هم امارات متنوع ترین ساعات با کمترین استاپ و زمان سفر از ایران و همچنین قیمت در اولویت است. ضمنا پروازهای امارات از دبی به مقصد آمریکا و کانادا پر از هندی است که همسفر شدن باهشون خیلی به طبع ما ایرانیها نمیسازد اگر چه تو هواپیما میشه ازوشون دوری کرد ولی تو بعضی از شهرهای معروف آمریکا خیر از بس که همه جا خیمه زدند!!

ممنون جویبار عزیز ولی چرا از لحاظ قیمت از قطر گرونتره من توی چند تا تاریخ مختلف چک کردم حدود 2 ملیون روی هر بلیط اختلاف قیمت بود.البته شاید قطر آفر داده.
پس قطر خوبه؟انتخابش کنم؟

پاسخ
تشکر کنندگان: joybar

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان