کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
بهترين ايرلاين برای سفرهای خارجی
(2015-08-02 ساعت 01:07)Memolk نوشته:  
(2015-08-02 ساعت 00:58)joybar نوشته:  
(2015-08-02 ساعت 00:38)Memolk نوشته:  و یه سوال دیگه ما قبلا دو بار یه رفت و برگشت یعنی ۴ تا پرواز با امارات را رفتیم و خیلی راضی بودیم...الان نمی دونیم دوباره امارات را انتخاب کنیم یا نه...به نظرتون کدوم پرواز را انتخاب کنیم رفاه برای ما خیلی مهمه چون من یه پسر ۳ ساله دارم که کلا آروم و قرار نداره...امارات خیلی سرگرم کننده است برای بچه ها.
دوست عزیز من تجربه خودم را میگم. امارات دیگه اون درجه یک سابق نیست و همین امسال هم تا پنجمین رده جهانی پایین امد البته که ایرلاین فراگیری هست و بخاطر همین هم بیشتر پروازهاش به مقاصد دور مستقیم و حداکثر با یک استاپ کوتاه هست. بخاطر همین تنوع مقاصد و مسافر مثلا منو غذاش دیگه دلچسب نیست مثل سابق ! یا بدلیل پروازهای یکسر طولانی مهمانداران ش همیشه خسته و بی حوصله هستند خلاصه که کمیتش باعث کاهش کیفیتش شده ، الان قطر ایر لاین و اتحاد و تا حدودی ترکیش از لحاظ کیفی بهتر هستند .از جنبه سرگرمی که فکر کنم همه ایرلاین ها در همه کلاس ها تقریبا شبیه هم هستند به جز داشتن اینترنت حین پرواز، بهر حال بنظر میرسد که هنوز هم امارات متنوع ترین ساعات با کمترین استاپ و زمان سفر از ایران و همچنین قیمت در اولویت است. ضمنا پروازهای امارات از دبی به مقصد آمریکا و کانادا پر از هندی است که همسفر شدن باهشون خیلی به طبع ما ایرانیها نمیسازد اگر چه تو هواپیما میشه ازوشون دوری کرد ولی تو بعضی از شهرهای معروف آمریکا خیر از بس که همه جا خیمه زدند!!

ممنون جویبار عزیز ولی چرا از لحاظ قیمت از قطر گرونتره من توی چند تا تاریخ مختلف چک کردم حدود ۲ ملیون روی هر بلیط اختلاف قیمت بود.البته شاید قطر آفر داده.
پس قطر خوبه؟انتخابش کنم؟
دوست عزیز قطر هم باید چک بکنی که پروازهای کانکشنش اول اینکه استاپ طولانی نداشته باشه ودوم به ایرلاین های دیگه واگذار نشده باشه. راجع به قیمت های بالاتر امارات فقط یک نکته را اشاره کنم که الان فصل تعطیلات عرب ها هست و امارات ایرلاین یک بخش بسیار فعال وخوشنام داره بنام امارات هالیدیز که در فصل تعطیلات بشدت پر طرفدار هست و یکی از راههای جذب مسافران بیشتر هست حتی غیر عرب ها، لذا اینروزها سرشان شلوغ است .هر چند همه میدانیم که پارامترهای زیادی در بازار بشدت رقابتی ایرلاین ها دخیل هستند که نتیجه گیری را سخت میکند .من یک پست بسیار حرفه ای و فول از بهداد عزیز در همین زمینه خوانده ام.شاید اگر این پست را بخواند حتما بهتر راهنمابی میکند
کیس نامبر: 2015AS6XXX>سفارت: ابوظبی> ارسال فرم ها: 27 می> کارنت:10می> مصاحبه : july> کلیر: نیمه اول سپتامبر| تعداد اعضای کیس: 3 نفر || مقصد : تگزاس
پاسخ
تشکر کنندگان: Memolk ، hamedrouhi
دوستان عزیز ،من به توصیه یکی از دوستان سایت skyscannerرا نگاه کردم چقدر قیمتهاش خوبه مثلا بلیط رفت و برگشت دو هفته ای به واشنگتن دی سی 539 دلار برای بزرگسال هست.پرواز از فرودگاه امام به دوبی و از اونجا به واشنگتن است.دوستان به نظر شما برداشت من درسته؟وبه نظر شما برای فعال نمودن گرین کارت بهتر نیست اگه قصد برگشتن به ایران رو داریم نزدیکترین شهر آمریکا از لحاظ قیمت بلیط را انتخاب کنیم؟
کيس نامبر: 2016AS18## ♥
 تعداد افراد:4 نفر ♥
کنسولگری: Abu Dhabi (تغییر کنسول گری از طرفkcc)♥
 ارسال فرم : 26 می♥
تاریخ مصاحبه : 21 اکتبر ،برگه سفید♥
برنده:سربازی ارتش،لیسانس مکانیک،شرکت خصوصی،AP:نفر اصلی
 آپدیت ها: 22 اکتبر ,9دسامبر،25ژانویه ،2 مارچ(تبدیل به orکیس اصلی)
کلیر:زیباترین روز خدا 3 مارچ پس از 134 روز،دریافت ویزا 31 مارچ
سفر به آمریکا:
پاسخ
تشکر کنندگان: ali3875 ، قصه گو
(2015-08-03 ساعت 10:40)a4542 نوشته:  دوستان عزیز ،من به توصیه یکی از دوستان سایت skyscannerرا نگاه کردم چقدر قیمتهاش خوبه مثلا بلیط رفت و برگشت دو هفته ای به واشنگتن دی سی 539 دلار برای بزرگسال هست.پرواز از فرودگاه امام به دوبی و از اونجا به واشنگتن است.دوستان به نظر شما برداشت من درسته؟وبه نظر شما برای فعال نمودن گرین کارت بهتر نیست اگه قصد برگشتن به ایران رو داریم نزدیکترین شهر آمریکا از لحاظ قیمت بلیط را انتخاب کنیم؟

بله فکر خوبیه همچنین از سایت cheapoair هم میتونید قیمتهای مناسبی پیدا کنید
Case Number: 2014AS1xxx/Interview20 NOV/Embassy:Ankara/AP
کلیرJun 9/دریافت ویزا Jul 7
ورود به امریکا بار اول 2 SEP- بار دوم 8 APR
CLAERANCE 201 Days
دریافت گرین کارت 32 روز بعد از ورود به امریکا
دریافت SSN هشت روز بعد از ورود
San Jose-CA

پاسخ
تشکر کنندگان: sahar2016 ، قصه گو
(2015-08-03 ساعت 15:44)ali3875 نوشته:  
(2015-08-03 ساعت 10:40)a4542 نوشته:  دوستان عزیز ،من به توصیه یکی از دوستان سایت skyscannerرا نگاه کردم چقدر قیمتهاش خوبه مثلا بلیط رفت و برگشت دو هفته ای به واشنگتن دی سی 539 دلار برای بزرگسال هست.پرواز از فرودگاه امام به دوبی و از اونجا به واشنگتن است.دوستان به نظر شما برداشت من درسته؟وبه نظر شما برای فعال نمودن گرین کارت بهتر نیست اگه قصد برگشتن به ایران رو داریم نزدیکترین شهر آمریکا از لحاظ قیمت بلیط را انتخاب کنیم؟

دوست عزیز سایتی که شما فرمودید را من نگاه کردم مثلا برای دو تا بزرگسال و دو تا سینیور قیمت بلیط از فرودگاه امام تا واشنگتن دیسی که فکر میکنم نزدیکترین شهر به ایران باشد 1350 دلار هم برای دوهفته سفردارد.فقط یه سوال ایا این قیمت رفت و برگشته و ایا از تهران تا دوبی نباید پول بلیط جداگانه ای بدهیم؟اگر این طور باشد که عالیست.
سفر به آمریکا:
پاسخ
تشکر کنندگان: ali3875
(2015-08-05 ساعت 10:51)a4542 نوشته:  

دوست عزیز سایتی که شما فرمودید را من نگاه کردم مثلا برای دو تا بزرگسال و دو تا سینیور قیمت بلیط از فرودگاه امام تا واشنگتن دیسی که فکر میکنم نزدیکترین شهر به ایران باشد 1350 دلار هم برای دوهفته سفردارد.فقط یه سوال ایا این قیمت رفت و برگشته و ایا از تهران تا دوبی نباید پول بلیط جداگانه ای بدهیم؟اگر این طور باشد که عالیست.
قیمت بلیط رفت و برگشته و غیر از این پول هیچ وجه دیگری نیاز نیست پرداخت کنید
Case Number: 2014AS1xxx/Interview20 NOV/Embassy:Ankara/AP
کلیرJun 9/دریافت ویزا Jul 7
ورود به امریکا بار اول 2 SEP- بار دوم 8 APR
CLAERANCE 201 Days
دریافت گرین کارت 32 روز بعد از ورود به امریکا
دریافت SSN هشت روز بعد از ورود
San Jose-CA

پاسخ
تشکر کنندگان: sahar2016
(2015-08-06 ساعت 07:02)ali3875 نوشته:  
(2015-08-05 ساعت 10:51)a4542 نوشته:  

قیمت بلیط رفت و برگشته و غیر از این پول هیچ وجه دیگری نیاز نیست پرداخت کنید
دوست عزیز با تشکر ازپاسخ شما آیا 1350دلار قیمت بلیط یک نفره یا 4 نفر با هم چون سایت زده متوسط قیمت به ازای هر نفر که اگه این باشه گرونه؟
سفر به آمریکا:
پاسخ
تشکر کنندگان:
سلام. من یه بلیت برا تهران به هیوستون با قیمت پایین پیدا کردم. اما یه مشکلی‌ هست که این پرواز با لوفتهانزا به فرانکفورت و بعدش با لوفتهانزا به لندن و بعدش با یونایتد به هیوستون میره. فاصلهٔ پرواز اول و دوم یک ساعت و ده دقیقه هست و فاصلهٔ پرواز دوم و سوم یک ساعت و پنجاه دقیقه هست. دو تا سوال دارم. اول اینکه خانمم پاس ایرانی‌ داره و گرین کارت آمریکا. آیا ویزای آلمان و انگلیس می‌خواهد؟ دوم اینکه به نظرتون مدت زمان تغییر هواپیما کم نیست؟ میرسه به پرواز‌های دوم و سوم؟ (از دو تا آژانس پرسیدم ولی‌ جواب ندادند. زنگ زدم فرودگاه امام بازم قسمت ویزا و پاسپورت جواب ندادند. )
Category: F2A
Priority Date: Oct 2014
NVC Welcome Letter: Jul 2015
DS 261: Jul 2015
Pay 120: Jul 2015
Pay 325: Aug 2015
NVC Required Document Sending(Both Affidavit and Domicile): Nov 2015
DS 260: Nov 2015
NVC Complete Letter: Dec 2015
NVC Interview Letter: Feb 2016
Interview Appointment: April 2016_ Yerevan, Armenia
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2015-08-06 ساعت 17:01)lottory نوشته:  سلام. من یه بلیت برا تهران به هیوستون با قیمت پایین پیدا کردم. اما یه مشکلی‌ هست که این پرواز با لوفتهانزا به فرانکفورت و بعدش با لوفتهانزا به لندن و بعدش با یونایتد به هیوستون میره. فاصلهٔ پرواز اول و دوم یک ساعت و ده دقیقه هست و فاصلهٔ پرواز دوم و سوم یک ساعت و پنجاه دقیقه هست. دو تا سوال دارم. اول اینکه خانمم پاس ایرانی‌ داره و گرین کارت آمریکا. آیا ویزای آلمان و انگلیس می‌خواهد؟ دوم اینکه به نظرتون مدت زمان تغییر هواپیما کم نیست؟ میرسه به پرواز‌های دوم و سوم؟ (از دو تا آژانس پرسیدم ولی‌ جواب ندادند. زنگ زدم فرودگاه امام بازم قسمت ویزا و پاسپورت جواب ندادند. )

شما قرار نیست وارد اون کشور بشید که بخواید ویزا بگیرید فقط باید دقت کنید ترمینال های ورودی و خروجی شما در هر کدام از فرودگاه ها از طریق راهروی بین المللی بهم وصل باشند تا مجبور نشید از گیت چک پاسپورت رد بشید که در اونصورت ویزا میخواد. استاپ دوم شما تو لندنه و انگلیس جزو شینگن نیست پس فقط یه توقف در شینگن خواهید داشت و مشکلی پیش نخواهد آمد.
دالاس تکزاس 2014
داداش! سر به سر مهاجر نذار... مهاجر خستس...
پاسخ
تشکر کنندگان: storagemeter ، frozen mind ، lida55 ، سیمین راد
[quote='behdadK' pid='642065' dateline='1438071315']

سلام و ممنون از راهنمایی دوستان مخصوصاً آقا بهداد یه سوال دارم از شما آقا بهداد و اون اینه که شما کدوم ایرلاین رو انتخاب کردین و چه چیزایی به صورت کلی براتون مهمه در انتخاب ایرلاین بعد هم اینکه ما از قطر سوال کردیم گفتن برای پرواز داخلی آمریکا باید بارها را خودمون تحویل بگیریم و دوباره تحویل ایرلاین بعدی بدیم ولی در مورد تاخیر که گفتین من خیلی نگرانم و اینکه خود نمایندگی الاتحاد هم گفته که در صورت تاخیر امکاناتی در اختیار مسافر نمی گذارند و بقیه دوستان هم می گن فرودگاه ابوظبی خیلی تعریفی نداره .... من هنوز بلیط نخریدم و فعلاً بلیط رزروه یه چیز دیگه هم که خیلی تو ذوق می زنه اینه که توی این مدت شاید من و همسرم صد بار خواستیم تلفنی با دفتر الاتحاد صحبت کنیم و کسی پاسخگو نیست و این بی نظمی اصلاً به نظر من خوب نیست البته این رو هم بگم که وقتی ما به دوستانی که خارج از کشور هستند مشورت می کنیم همگی متفق القول می گن زیاد رو انتخاب ایرلاین حساس نباشین و اونی که ارزون تره انتخاب کنید فعلاً باید تمرکزتون روی پیدا کردن سرپناه باشه که فعلاً ما براش هیچ کاری نکردیم Big GrinCool خدا به دادمون برسه
شماره کیس : 3xxx - مصاحبه : 10 فوریه - آنکارا آپدیت ها :قبل از 20 مارچ یه چندتایی بوده - 4 جون فقط خودم ( برنده ) 5 جون هر دو ( ایمیل کلیرشدن من Big Grin ساعت حدودای 8 شب ) 9 جون هر دو - كليري همسر جان ١١ جون ساعت ٤ بعداز ظهر ( به دليل ايراد سيستم فعلاً ويزا نگرفتيم)
پاسخ
تشکر کنندگان: frozen mind
(2015-08-07 ساعت 13:35)jadooo نوشته:  [quote='behdadK' pid='642065' dateline='1438071315']

سلام و ممنون از راهنمایی دوستان مخصوصاً آقا بهداد یه سوال دارم از شما آقا بهداد و اون اینه که شما کدوم ایرلاین رو انتخاب کردین و چه چیزایی به صورت کلی براتون مهمه در انتخاب ایرلاین بعد هم اینکه ما از قطر سوال کردیم گفتن برای پرواز داخلی آمریکا باید بارها را خودمون تحویل بگیریم و دوباره تحویل ایرلاین بعدی بدیم ولی در مورد تاخیر که گفتین من خیلی نگرانم و اینکه خود نمایندگی الاتحاد هم گفته که در صورت تاخیر امکاناتی در اختیار مسافر نمی گذارند و بقیه دوستان هم می گن فرودگاه ابوظبی خیلی تعریفی نداره .... من هنوز بلیط نخریدم و فعلاً بلیط رزروه یه چیز دیگه هم که خیلی تو ذوق می زنه اینه که توی این مدت شاید من و همسرم صد بار خواستیم تلفنی با دفتر الاتحاد صحبت کنیم و کسی پاسخگو نیست و این بی نظمی اصلاً به نظر من خوب نیست البته این رو هم بگم که وقتی ما به دوستانی که خارج از کشور هستند مشورت می کنیم همگی متفق القول می گن زیاد رو انتخاب ایرلاین حساس نباشین و اونی که ارزون تره انتخاب کنید فعلاً باید تمرکزتون روی پیدا کردن سرپناه باشه که فعلاً ما براش هیچ کاری نکردیم Big GrinCool خدا به دادمون برسه
اولین فرودگاهی که در آمریکا وارد میشین «دروازه ورود» یا Port of Entry نام داره. در این فرودگاه باید قانونا چمدان هایتان را تحویل بگیری تا اگر لازم دانستند از دستگاه بازرسی رد کنین. اما معمولا بلافاصله بعد از محل چک چمدان ها یک نفر ایستاده و اطلاع میده که مسافران، مثلا قطری، چمدانهایشان را برای پرواز بعدی به فلان جا تحویل بدن. خیلی ساده س. من این مراحل رو قبلا طی کرده ام.
دو سال پیش به دفتر مرکزی الاتحاد در تهران رفتم. چند تا خانم هم وطن بسیار بی ادب و از خود راضی اونجا نشسته بودن. جدیدا حتی بار دستی را هم دو بار، یک بار موقع دادن کارت پرواز و یک بار هم موقع ورود به هواپیما وزن می کنن تا مبادا یک گرم بیشتر از حد مجاز باشه. کلا از الاتحاد خوشم نمیاد و دیگه هیچ وقت از این ارلاین بلیط نمی خرم.

دوستان ساکن آمریکای شما درست میگن. هر چقدر هم که پول داشته باشین و آدم مرفه و پولداری باشین، در آمریکا به پول بیشتری نیاز دارین. پس قدر پولتونو بدونین. هر یک دلار براتون ارزش داره مخصوصا در روزها و هفته ها و ماه های اول.

به نظر من سه معیار را برای انتخاب ارلاین در نظر بگیرین: 1- کمترین قیمت؛ 2- دو چمدانه بودن، چون در سفر اول، به شرطی که بخواهید در آمریکا بمونین، هرچه لوازم و بار با خودتون بیارین باز هم کمه. نفری یک چمدان خیلی کمه.؛ 3- فاصله مناسب بین پروازها، تا فرصت کافی برای رفتن از این ترمینال به دیگری و پیدا کردن گیت خروجی را داشته باشین تا از پرواز بعدی جا نمونین.

اگر مجبور شدین با الاتحاد بیایین به آمریکا در حالی که یک پرواز داخلی آمریکا هم با همون بلیط الاتحاد دارین، در نظر داشته باشین که در وبسایت الاتحاد به صراحت گفته نشده که ایا تا آخر مسیر می تونین دو چمدان داشته باشین یا نه. میگه این به ارلاین بعدی که با ما کار می کنه بستگی دره. اون خانم های خودخواه و متفرعن کارمند دفتر الاتحاد هم میگن نمی دونن! اما واقعیت اینه که درسته که پروازهای داخلی آمریکا فقط یک چمدان قبول می کنن، ولی از شما که مسافر الاتحاد بودی دو تا چمدان را به رایگان قبول می کنن. این درباره ارلاین های دیگه هم صدق می کنه.
[en] PD: Jan. 6, 2001
Visa: July 2012
F4
[/en]
پاسخ
تشکر کنندگان: behdadK ، kiana11 ، ed2008 ، Memolk ، lotttery2015 ، مير منصور
(2015-08-08 ساعت 09:02)frozen mind نوشته:  
(2015-08-07 ساعت 13:35)jadooo نوشته:  [quote='behdadK' pid='642065' dateline='1438071315']

اولین فرودگاهی که در آمریکا وارد میشین «دروازه ورود» یا Port of Entry نام داره. در این فرودگاه باید قانونا چمدان هایتان را تحویل بگیری تا اگر لازم دانستند از دستگاه بازرسی رد کنین. اما معمولا بلافاصله بعد از محل چک چمدان ها یک نفر ایستاده و اطلاع میده که مسافران، مثلا قطری، چمدانهایشان را برای پرواز بعدی به فلان جا تحویل بدن. خیلی ساده س. من این مراحل رو قبلا طی کرده ام.
دو سال پیش به دفتر مرکزی الاتحاد در تهران رفتم. چند تا خانم هم وطن بسیار بی ادب و از خود راضی اونجا نشسته بودن. جدیدا حتی بار دستی را هم دو بار، یک بار موقع دادن کارت پرواز و یک بار هم موقع ورود به هواپیما وزن می کنن تا مبادا یک گرم بیشتر از حد مجاز باشه. کلا از الاتحاد خوشم نمیاد و دیگه هیچ وقت از این ارلاین بلیط نمی خرم.

دوستان ساکن آمریکای شما درست میگن. هر چقدر هم که پول داشته باشین و آدم مرفه و پولداری باشین، در آمریکا به پول بیشتری نیاز دارین. پس قدر پولتونو بدونین. هر یک دلار براتون ارزش داره مخصوصا در روزها و هفته ها و ماه های اول.

به نظر من سه معیار را برای انتخاب ارلاین در نظر بگیرین: ۱- کمترین قیمت؛ ۲- دو چمدانه بودن، چون در سفر اول، به شرطی که بخواهید در آمریکا بمونین، هرچه لوازم و بار با خودتون بیارین باز هم کمه. نفری یک چمدان خیلی کمه.؛ ۳- فاصله مناسب بین پروازها، تا فرصت کافی برای رفتن از این ترمینال به دیگری و پیدا کردن گیت خروجی را داشته باشین تا از پرواز بعدی جا نمونین.

اگر مجبور شدین با الاتحاد بیایین به آمریکا در حالی که یک پرواز داخلی آمریکا هم با همون بلیط الاتحاد دارین، در نظر داشته باشین که در وبسایت الاتحاد به صراحت گفته نشده که ایا تا آخر مسیر می تونین دو چمدان داشته باشین یا نه. میگه این به ارلاین بعدی که با ما کار می کنه بستگی دره. اون خانم های خودخواه و متفرعن کارمند دفتر الاتحاد هم میگن نمی دونن! اما واقعیت اینه که درسته که پروازهای داخلی آمریکا فقط یک چمدان قبول می کنن، ولی از شما که مسافر الاتحاد بودی دو تا چمدان را به رایگان قبول می کنن. این درباره ارلاین های دیگه هم صدق می کنه.
سلام به استاد اعظم Big Grin
آقا یه چیزی گفتی من رو یکم نگران کردی. نوشته بودی که ساک دستی رو اتحاد دو بار وزن میکنه. تا یکماه پیش که اینجوری نبود و موقع تحویل بار و دریافت کارت پرواز چک میکرد. شما کی رفتی چک کرده؟ کجا چک میکنه؟ دم جت وی؟ امام خمینی رو میگی دیگه؟

البته من قطر هستم ولی اگر اتحاد چک میکنه قطر هم میتونه !
کیس نامبر: 2015AS2XXX>سفارت: ابوظبی> ارسال فرم ها: 19 می> کارنت: 8 سپتامبر> مصاحبه : نوامبر> کلیر: فوریه|| تعداد اعضای کیس: دو نفر || مقصد : هیوستون Big Grin
پاسخ
تشکر کنندگان: frozen mind
دوستان از ماست که بر ماست
چمدان ما رو الاتحاد یکبار بیشتر وزن نکرد اما دیدم مسافران ایرانی که یک کیسه پلاستیک پر داشتند و یک کری ان بعد از وزن کردن کری ان کلی چیز پلاستیک رو میریختن تو کری ان میشد یک چیز بزرگ
بعد تو هواپیما این کری ان 12کیلویی رو میخواستن تو محفظه کابین به زور جا بدن که جا نمیشد بعدم غر غر به مهماندار یا مسافرهای دیگه که کری ان من جا نمیشه
پاسخ
تشکر کنندگان: nora-nora ، Memolk
سلام دوستان
بين دو پرواز قطريه با دو استاپ از شيراز به لس آنجلس و تركيش با يك استاپ از شيراز به لس آنجلس (با قيمتي كمي بيشتر) كدام بهتر است از لحاظ كيفيت؟؟اگر هر دو يكي باشند از لحاظ كيفيت مسلما تركيش بهتر است
کیس: ****5، .........سفارت خونه: ابوظبی ،...... تعداد نفرات:خودم , .........نامه دوم:.24 مارچ ،........مصاحبه:6 می که دو بار تغییر دادم شد 25 جون،............ وضعیت ویزا :کلیرنس. , ........تاریخ کلیر : July23 با ایمیل و تماس........ ورود به آمریکا: انشالله به زووودی
پاسخ
تشکر کنندگان:
ولی بعد از کلی تحقیق اتحاد قیمتهاش خیلی وسوسه انگیزه.
مقصد ما سانفرانسیسکو است. که قطر پرواز مستقیم نداره.ترکیش هم کلی در مورد سرقت چمدون شنیدم ازش یخورده نگرانم و قیمتهاش توی حول و حوش قطره...امارات هم که همچنان گرونه. البته من فقط 1 استاپه می خوام.
کیس: **66/ رویت قبولی 2 May /سفارت : ابوظبی /مصاحبه:July 28/ویزا یک ضرب /مقصد: دالاسCool

در من آنکه ماند تویی ,آنکه رفت من.
پاسخ
تشکر کنندگان: babisondes
(2015-08-08 ساعت 09:46)behdadK نوشته:  سلام به استاد اعظم Big Grin
آقا یه چیزی گفتی من رو یکم نگران کردی. نوشته بودی که ساک دستی رو اتحاد دو بار وزن میکنه. تا یکماه پیش که اینجوری نبود و موقع تحویل بار و دریافت کارت پرواز چک میکرد. شما کی رفتی چک کرده؟ کجا چک میکنه؟ دم جت وی؟ امام خمینی رو میگی دیگه؟

البته من قطر هستم ولی اگر اتحاد چک میکنه قطر هم میتونه !

دوست عزیز سلام
پارسال (2014) الاتحاد در فرودگاه امام خمینی ساک دستی ما رو وزن نکرد. اما امسال در تاریخ اول جون و 22 جون در فرودگاه «واشینگتن دی سی» ساک دستی همه مسافرا رو دو بار وزن کردند: یک بار موقع دادن کارت پرواز و یک بار هم موقع ورود به هواپیما. حتی 100 گرم هم قبول نمی کرد اضافه وزن داشته باشه. هر دو بار هم خودم شاهد ماجرا بودم.
ممکنه در فرودگاه های دیگه این کارو نکنن اما در دی سی انجام دادند.
[en] PD: Jan. 6, 2001
Visa: July 2012
F4
[/en]
پاسخ
تشکر کنندگان: behdadK ، Memolk ، مير منصور

کاربران در حال بازدید این موضوع: 2 مهمان