کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
بهترين ايرلاين برای سفرهای خارجی
(2013-03-18 ساعت 16:59)abas_kashan نوشته:  .
.
...
آب، یخ، قهوه یا چای داخل هواپیما را ننوشید

خیلی خوب است که آب بدن شما تکمیل باشد اما بهتر است شیشه آب خودتان را همراه داشته باشید و از نوشیدنی های رایگان داخل کابین هواپیما استفاده نکنید. تحقیقات نشان داده اند، تانکرهای آب بیشتر هواپیماها با استانداردهای بهداشتی مطابقت ندارند و حاوی باکتری هایی همچون E. coli هستند. چای و قهوه هایی که داخل هواپیما سرو می شوند نیز از همین تانکر تهیه می شوند و اصولا به اندازه کافی گرم نمی شوند تا باکتری ها کشته شوند. از گرفتن یخ نیز خودداری کنید چون همین مشکل مشابه به آب و چای را دارد .
ممنون واقعا مفید بود
فقط این قسمت آب؟؟؟؟
می دونید که نمی شه توی هواپیما مایعات برد
فکر کنم بهتره کمتر خورده بشه
کیس نامبر:2013AS5128// سفارت ایروان // تعداد اعضای کیس: دو نفر // کلیر بعد از 49 روز
پاسخ
تشکر کنندگان: abas_kashan ، amir82 ، apoornaki ، iman63ir ، sorena ، soruosh ، radman87 ، payam62
سلام دوستان .برای شیکاگو کسی بلیط ارزون سراغ نداره خدا خیرتو بده ... زمینی ام باشه میرم وضعیت خرابه... اصلا بیایم توی همین مهاجر سرا یک آژانس هوایی بزنیم بهم بلیط بفروشیم..یه رفت و برگشت میگن 11میلیون چه خبره مگه ... یکی کمک کنه
به سراغ من اگر میاید نرم آهسته بیاید مبادا که ترک بردارد چینی نازک تنهای من.Rolleyes
پاسخ
تشکر کنندگان: ASALI ، payam62
یک سوال... اگر با ایران ایر بریم لندن بعد از لندن با بریتیش بریم یو اس ... ویزای ترانزیت میخواد؟؟؟؟
C/N: 2013AS6XXX* مصاحبه:اپريل (ویزای یک ضرب)* سفرنامه

پاسخ
تشکر کنندگان: apoornaki ، payam62
(2013-03-20 ساعت 00:23)asal1907 نوشته:  یک سوال... اگر با ایران ایر بریم لندن بعد از لندن با بریتیش بریم یو اس ... ویزای ترانزیت میخواد؟؟؟؟

سلام.دوست عزیز. من همین سوال رو از دفتر فروش ایران ایر پرسیدم ...گفت رفتنا نمیشه چون ویزای که داری برای امریکاست .ولی چون دربرگشت از امریکا گرین کارت همراه دارین میشه.بازهم برای اطمینان کامل از دوستانی که رفتن و اومدن بپرسید....
به سراغ من اگر میاید نرم آهسته بیاید مبادا که ترک بردارد چینی نازک تنهای من.Rolleyes
پاسخ
تشکر کنندگان: asal1907 ، soruosh ، sadeghi897 ، Rainy ، payam62
(2013-03-20 ساعت 10:16)abbas41 نوشته:  
(2013-03-20 ساعت 00:23)asal1907 نوشته:  یک سوال... اگر با ایران ایر بریم لندن بعد از لندن با بریتیش بریم یو اس ... ویزای ترانزیت میخواد؟؟؟؟

سلام.دوست عزیز. من همین سوال رو از دفتر فروش ایران ایر پرسیدم ...گفت رفتنا نمیشه چون ویزای که داری برای آمریکاست .ولی چون دربرگشت از آمریکا گرین کارت همراه دارین میشه.بازهم برای اطمینان کامل از دوستانی که رفتن و اومدن بپرسید....

دوست عزیز من فقط در فرودگاه هیت رو لندن میمونم و چند ساعت بعد پرواز میکنم به یو اس اصلا فرودگاه عوض نمیکنم فقط ترمینال عوض میشه با این وجود باز ویزای ترانزیت میخواد؟
C/N: 2013AS6XXX* مصاحبه:اپريل (ویزای یک ضرب)* سفرنامه

پاسخ
تشکر کنندگان: abbas41 ، ASALI ، mrr777 ، pr.kia ، mhy_1985 ، sadeghi897 ، payam62
(2013-03-20 ساعت 16:10)asal1907 نوشته:  
(2013-03-20 ساعت 10:16)abbas41 نوشته:  

سلام.دوست عزیز. من همین سوال رو از دفتر فروش ایران ایر پرسیدم ...گفت رفتنا نمیشه چون ویزای که داری برای آمریکاست .ولی چون دربرگشت از آمریکا گرین کارت همراه دارین میشه.بازهم برای اطمینان کامل از دوستانی که رفتن و اومدن بپرسید....

دوست عزیز من فقط در فرودگاه هیت رو لندن میمونم و چند ساعت بعد پرواز میکنم به یو اس اصلا فرودگاه عوض نمیکنم فقط ترمینال عوض میشه با این وجود باز ویزای ترانزیت میخواد؟
سلام .سال نوی شما مبارک. هرجا هستی موفق باشی. اگر روی بلیط ترمینال عوض کرده که خوب میری ترمینال بعدی وگرنه توی همون ترمینال هستی فقط گیت عوض میشه.
ضمنا .هرفرودگاه درهرکشور مکان بین الملی است وشما رسما هنوز وارد ان کشور نشوده اید ..شما وارد فرودگاه هیتثرو لندن میشید وباید تاقبل از ساعت 12شب پرواز کنید .
که این موارد از طرف صادر کننده بلیط کاملا رعایت میشه .
امیدوارم سالم به مقصد برسید.
پاسخ
تشکر کنندگان: ASALI ، asal1907 ، mrr777 ، Saeedv13 ، pr.kia ، soruosh ، sadeghi897 ، payam62
سلام
من سوال شما رو که سوال خود من هم بود از یک خبره پرسیدم و گفتند نمیخواد.
اگه سوالات بیشتری در مورد ایرلاینها و نرخ بلیط داشتید، میتونید از ایشون بپرسید.
من خیلی قبولش دارم.
پییرسون
موفق باشید
پاسخ
تشکر کنندگان: ASALI ، asal1907 ، pr.kia ، payam62
[دوستان سلام سال نوی همه شما مبارک .

یک ایر لاین پیدا کردم قیمت خوبی داره برای امریکا . ولی ازاو عتیقه هاست دوستان کسی اگر میخواد بگه براش پیام خصوصی بزارم.

فقط فرودگاه هش یخورده کثیف هواپیماهاش یخورده قدیمه توی هواپیما بغیراز اب چای چیز دیگهی نداره .شمارو با یک ارباس 330 میبره برلین یک استاب یکساعت برای سوخت ومسافر پیاده سوار میکنه بعدش میره بوستون ولی قیمیتش پایینه Big Grin

وقتی میرسی تازه بوستون وبقی راه........
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2013-03-23 ساعت 11:33)abbas41 نوشته:  [دوستان سلام سال نوی همه شما مبارک .

یک ایر لاین پیدا کردم قیمت خوبی داره برای آمریکا . ولی ازاو عتیقه هاست دوستان کسی اگر میخواد بگه براش پیام خصوصی بزارم.

فقط فرودگاه هش یخورده کثیف هواپیماهاش یخورده قدیمه توی هواپیما بغیراز اب چای چیز دیگهی نداره .شمارو با یک ارباس 330 میبره برلین یک استاب یکساعت برای سوخت ومسافر پیاده سوار میکنه بعدش میره بوستون ولی قیمیتش پایینه Big Grin

این الان مثلا اطلاع رسانی بود ؟ خب همین جا بگو ...منم پیام دادم بهتون ولی اشتباه کردم ..
اخذ ویزا : 14 مارچ 2013 - سفارت : آنکارا - مقصدفعلی : هیوستون ( تگزاس) - مقصد نهایی : سیاتل
این نیز بگذرد ...
پاسخ
تشکر کنندگان: pr.kia ، mrr777 ، mk_2002ir ، soruosh ، sadeghi897
(2013-03-23 ساعت 12:25)ASALI نوشته:  [quote='abbas41' pid='295759' dateline='1364022229']

یک ایر لاین پیدا کردم قیمت خوبی داره برای آمریکا . ولی ازاو عتیقه هاست دوستان کسی اگر میخواد بگه براش پیام خصوصی بزارم.

این الان مثلا اطلاع رسانی بود ؟ خب همین جا بگو ...منم پیام دادم بهتون ولی اشتباه کردم ..
[/quote

هواپیمایی کشور هند ..ولی اون عکسهای که من دیدم اگر میدیدن ... دیدین هندیا چطوری قطار سوار میشن همون طوری ..از روی صندلی میرفتن به دوستم گفتم عکسهاشو برای بفرسته رسید براتو میزارم ببینید ..تا امریکا نفری 2.5 میلیون فکرشو بکن .پول بنزین اون عمو قورازه نمیشه.....
پاسخ
تشکر کنندگان: mrr777
(2013-03-23 ساعت 15:46)mrr777 نوشته:  
(2013-03-23 ساعت 13:28)abbas41 نوشته:  
(2013-03-23 ساعت 12:25)ASALI نوشته:  [quote='abbas41' pid='295759' dateline='1364022229']

[/quote

هواپیمایی کشور هند ..ولی اون عکسهای که من دیدم اگر میدیدن ... دیدین هندیا چطوری قطار سوار میشن همون طوری ..از روی صندلی میرفتن به دوستم گفتم عکسهاشو برای بفرسته رسید براتو میزارم ببینید ..تا آمریکا نفری 2.5 میلیون فکرشو بکن .پول بنزین اون عمو قورازه نمیشه.....

مبدا حرکت کجاست؟

سلام .باید بری دهلی ....همین رفتنش تا دهلی کلی داستان داره.
پاسخ
تشکر کنندگان:
عباس رفتن به دهلی تلفات داره ها حواست باشه Smile
ممنون بابت ایرفلوت عالی بود پستی که نوشتی نظرت نسبت به ایرفلوت چیه؟ از استانبول بریم باهاش یا نه؟ سقوط نکنه. من زن و بچه دارم بخدا.

راجع به اون هواپیمای هندی هم بگو ببینیم چطوری بیاد رفت دهلی و کلا هزینه اش چقدر میشه

دفعه بعد عکس توالت هم بذار. مهمترین قسمت سفره!
پاسخ
تشکر کنندگان: abas_kashan
(2013-03-24 ساعت 11:47)mhy_1985 نوشته:  عباس رفتن به دهلی تلفات داره ها حواست باشه Smile
ممنون بابت ایرفلوت عالی بود پستی که نوشتی نظرت نسبت به ایرفلوت چیه؟ از استانبول بریم باهاش یا نه؟ سقوط نکنه. من زن و بچه دارم بخدا.

راجع به اون هواپیمای هندی هم بگو ببینیم چطوری بیاد رفت دهلی و کلا هزینه اش چقدر میشه

دفعه بعد عکس توالت هم بذار. مهمترین قسمت سفره!
هر عباسی عباس نمیشه،من هواپیمایی هندو پیشنهاد نکردم و نمیکنم ولی جهت راهنمایی دوستمون برای رفتن به دهلی هواپیمایی ایران ایر چند پرواز در هفته داره

ایرفلوت شما با شرکت هایی مثل ترکیش ایرلاین و کندور و اتحاد باید هم سطح بدونید تو ناوگان چون تماما ایرباس و بوئینگ هست بجز ایلوشن ها و سوخو که اونم فقط اسمش روسیه سوخوی ایتالیایی آمریکی هست (نشون به اون نشون روسی بود ایران میومدن)

من خودم بخوام پروازی از تهران داشته باشم با ایروفلوت میرم ارزونه و سریع تره
پاسخ
تشکر کنندگان: amir82
یکی از دوستان این آدرس رو گذاشته بود برای خرید بلیط: http://www.cheapoair.com
این سایتا مطمئنن؟ مشکل پیش نمیاد پول رو که پرداخت کنیم؟
از آتاترک استانبول مستقیم به jfk نیویورک رو 616 دلار میشه گرفت...
میشه از ایران با ماهان یا هر پرواز ایرانی دیگه رفت استانبول، از اونجا هم با بلیطی که از این سایت خریدیم، بریم به نیویورک...
سفر اول به NYC : ١٢ مي ٢٠١٣
سفر دوم به NYC: ٢٣ دسامبر ٢٠١٣
پاسخ
تشکر کنندگان: sadeghi897
هیچ مشکلی پیش نمیاد عزیز

این سایت معتبر هست.
پاسخ
تشکر کنندگان: Danoosh ، mori

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان