کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
اسپانسر
عبدالرضا جان...چرا برامون مشکل ایجاد بشه؟ما که ضرر اعلام نکردیم...اسپانسرمون این کار رو کرده و سفارت گفته نمیشه این اقا اسپانسرتون باشه...سفارت گفته اگر یک اسپانسر جدید معرفی کنید میتونید بیاین ویزاتون رو بگیرید....من منظورتون رو از اینکه گفتین جدی بگیریم که برامون مشکل نشه متوجه نشدم..راستی ما لاتاری نیستسم .ما کیسمون ازدواج با سیتیزن هست..در روز مصاحبه به ما دقیقا گفتن که چون اسپانسرمون یک اعلام ورشکستگی داشته شرایطش برای اسپانسر شدن خوب نیست و ما باید یک اسپانسر جدید معرفی کنیم و بریم ویزا رو بگیریم....بازم ممنونم از پاسخ شما
پاسخ
تشکر کنندگان: romance33
بچه ها من خانمم تکس نداده و درآمد صفر زدم . این نامه رو نوشتم برای برای توضیح .نظرتون مثبته :
To Whom It May Concern:

I am ----------------, Mr.-------------'s wife and petitioning sponsor. I did not file an income tax return for the years ------------ because I have not worked during my ----------- years residence, therefore as my income was zero, based on IRS's publication 501 page 9 I am not required to file a tax return for this period with IRS .i also attached IRS's answer about my exemption to file a tax return .I was maintained by my Bank saving and my husband's money that he has transferred these --------------- years. so I'll have joint sponsor Mr----------------- .
Sincerely, ------------------------
پاسخ
تشکر کنندگان: f1f ، hvossoughi ، romance33
سلام به دوستان عزیز
سوالی داشتم در رابطه با اینکه اگه از کسی موقع مصاحبه فرم اسپانسر رو خواستن و همراهش نبود میتونیم فرم اسپانسر رو براش فکس کنیم یا حتما باید اصل مدرک از طریق پست ارسال بشه ؟
اگر راهنمایی کنین ممنون میشم
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2013-06-04 ساعت 17:10)arashth نوشته:  سلام به دوستان عزیز
سوالی داشتم در رابطه با اینکه اگه از کسی موقع مصاحبه فرم اسپانسر رو خواستن و همراهش نبود میتونیم فرم اسپانسر رو براش فکس کنیم یا حتما باید اصل مدرک از طریق پست ارسال بشه ؟
اگر راهنمایی کنین ممنون میشم

از همه فرم اسپانسر را میخواهند، شما در ارسال مدارک اول تان فرم‌های اسپانسر ر پر کردید و فرستادید ، اسپانسر مش کردید ؟ اگه نه مشکل دارید اگه بله ، آنوقت دو مدل از شما درخواست جدید ممکن بکنند در روز مصاحبه، یکیمین که فرم‌های تکس رتورن سال جدید را بیاورید براشون .
2 .فیش‌های حقوقی سالیانه به اسم دبلیو ۲ . هر کدوم از اینها را که برای روز مصاحبه خواستند اگر با خودتان نیاورید به شما ویزا نخواهند داد ، بهتان میگند برید هم داشتید بیاورید، فکس کردن هم من در جریان نیستم بهتره یک تماس با سفارت بگیرید با بپرسید ولی‌ فکر نمیکنم بشه!

من شنیدم که w2 آسان نمی‌شه پست کرد اجازه نمیداند . ولی‌ بقیه را میگذرند.
[en]Category: F2B
Priority Date: DEC 2005
-I-797 received Jan 2010
-Civil documents & Affidavits of Support request July 2012
-Case completed Oct 2012
-petitioner become U.S. citizen 2012 DEC
-case upgraded: to F1 April 2013
- interview :June 2013 [/en]

-visa issued: June 2013
پاسخ
تشکر کنندگان: arashth ، romance33 ، حاجی واشنگتن
با سلام
من پدرم چند روز پیش مصاحبه داشت بهش گفتن شما به کواسپانسر احتیاج داری توی فرمایی که گرفته یکی از چیزایی که نوشته میخوان فرم I864 یا فرم I134 هست حالا من نمیدونم دوتا فرم رو از ما میخوان یا واقعا این یایی که گذاشتند درسته و فقط یکی از فرم ها کافی هستش ؟ مرسی از وقتی که میزارین
پاسخ
تشکر کنندگان:
با سلام
من پدرم چند روز پیش مصاحبه داشت بهش گفتن شما به کواسپانسر احتیاج داری توی فرمایی که گرفته یکی از چیزایی که نوشته میخوان فرم I864 یا فرم I134 هست حالا من نمیدونم دوتا فرم رو از ما میخوان یا واقعا این یایی که گذاشتند درسته و فقط یکی از فرم ها کافی هستش ؟ مرسی از وقتی که میزارین

کسی نیست مرا یاری کند Sad
کاش میدانستی اینجا فرم ها با زندگی ها بازی میکنند Big Grin
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2013-05-21 ساعت 14:21)omnia نوشته:  بچه ها من خانمم تکس نداده و درآمد صفر زدم . این نامه رو نوشتم برای برای توضیح .نظرتون مثبته :
To Whom It May Concern:

I am ----------------, Mr.-------------'s wife and petitioning sponsor. I did not file an income tax return for the years ------------ because I have not worked during my ----------- years residence, therefore as my income was zero, based on IRS's publication 501 page 9 I am not required to file a tax return for this period with IRS .i also attached IRS's answer about my exemption to file a tax return .I was maintained by my Bank saving and my husband's money that he has transferred these --------------- years. so I'll have joint sponsor Mr----------------- .

Ominia جان ما دقيقا شرايط شما را داريم و جواب نامه مدارك affidative of support ما همين امروز اومده و از ما مدركي يا توضيحي خواستن كه چرا من تكس ريترن پر نكردم چرا درآمدم را صفر اعلام كردم، من ميخوام نامه اي دقيقا مشابه متني كه شما براشون فرستادين رو بفرستم ، فقط ميشه خواش كنم برام سريعا بنويسيد كه آيا با توجه به توضيح شما باز هم ايرادي گرفتن در اين زمينه يا نه؟ چه جوابي دادن به شما؟
پاسخ
تشکر کنندگان: hvossoughi
حالا یکم عوضش کردی نامه رو اشکا ل نداره رفیق Wink
پاسخ
تشکر کنندگان: romance33
قابل توجه کسانی که کسی که برشان اقدام کرده کار نمیکنه .

تقاضا کننده باید نامه ای‌‌ بنویسه که من شغلی ندارم و تکسی پرداخت نمیکنم. امضا کنه و در روز مصاحبه با خودتان داشته باشید.

من دو نفر را دیدم که در روزه مصاحبه این مشکل راا داشتند. و بهشان برگه صورتی خورد ولی‌ هردو سریع با تقاضا کننده تماس گرفتند و حل شد همان روز. برای این که به دردسر نیفتید حتما این نامه را داشته باشید.
[en]Category: F2B
Priority Date: DEC 2005
-I-797 received Jan 2010
-Civil documents & Affidavits of Support request July 2012
-Case completed Oct 2012
-petitioner become U.S. citizen 2012 DEC
-case upgraded: to F1 April 2013
- interview :June 2013 [/en]

-visa issued: June 2013
پاسخ
تشکر کنندگان: kamela ، hvossoughi ، battosai ، romance33 ، Almond ، aslant
(2013-06-08 ساعت 01:11)naka_sach نوشته:  [quote='omnia' pid='342421' dateline='1369129875']
بچه ها من خانمم تکس نداده و درآمد صفر زدم . این نامه رو نوشتم برای برای توضیح .نظرتون مثبته :
To Whom It May Concern:

دوستان جواب نامه مدارك affidative of support ما اومده و از ما مدركي يا توضيحي خواستن كه چرا همسرم تكس ريترن پر نكرده و چرا درآمدش را صفر اعلام كرده؟ می خواستم بدونم جریان IRS چیه و چه جوری میشه گواهی IRS بگیریم که تایید کنه نباید تکس پر می کردیم ؟؟؟؟ کککککممممممککککک
Category: F2A
PD: Nov 2011
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2013-05-21 ساعت 14:21)omnia نوشته:  بچه ها من خانمم تکس نداده و درآمد صفر زدم . این نامه رو نوشتم برای برای توضیح .نظرتون مثبته :
To Whom It May Concern:

سلام می شه لطف کنین و به من بگین که این اطلاعات IRS رو از کجا خوندین و اینکه این جواب IRS (در مورد exemption ) رو که براشون فرستادین رو چه جوری ازشون گرفتین؟ خیلی ممنون می شم ازتون.
Category: F2A
PD: Nov 2011
پاسخ
تشکر کنندگان: naka_sach
(2013-06-16 ساعت 12:58)hvossoughi نوشته:  
To Whom It May Concern:

سلام می شه لطف کنین و به من بگین که این اطلاعات IRS رو از کجا خوندین و اینکه این جواب IRS (در مورد exemption ) رو که براشون فرستادین رو چه جوری ازشون گرفتین؟ خیلی ممنون می شم ازتون.

دوست عزيز تو همون سايت irs يه قسمتي هست كه چند تا سؤال مي پرسه و شما آنلاين پر مي كنين و بعدش جواب مياد كه مثلا شما نبايد فرم تكس پر كني لينكشو براتون ميگذارم:
http://www.irs.gov/uac/Do-I-Need-to-File...-Return%3F
از جواب پرينت بگيرين و براشون بفرستين همراه با نامه اي كه توضيح بده شاغل نبودين، ما فرستاديم و عنوز جوابي نيومده ايشاللا كه ديگه اذيت نكنن! ببينيم خدا چي ميخواد!
پاسخ
تشکر کنندگان: f1f ، hvossoughi ، romance33 ، پدی ، hamid87
سلام.میشه به سوال من هم پاسخ بدید؟
اگر sponsorکه سالهاست citizen است اصلا مالیات پرداخت نکرده ولی در آمد کافی داشته چی؟ میتونه مورد قبول باشه؟
F4 category P.D 23Jan2002 Interview َAbd 06Nov2014 Waiting ForA.P Shy
پاسخ
تشکر کنندگان:
سلام دوستان پدر من بعد از 1 سال و 8 ماه کلیر شدن و سفارت از ما tax return سال جدید ایشون رو خواستن اما اسپانسر ما تازه مدارکش رو برای سال جدید فرستاده و احتمال داد که تا زمانی که پدر من برای دریافت ویزا فرصت داره این برگه به دست ما نرسه برای همین برای جلوگیری از ریسک از برادرش خواست که برای ما affidavit of support پر کنه و فرمهای مالیاتی 3 سال اخرش رو هم برای ما بفرصته ایشون هم قبول کرد در واقع این برای محکم کاری بود که اگر فرم مالیاتی ساپورتر اصلی اماده نشد ایشون رو جایگزین کنیم. میخواستم ببینم اگر ما اصل برگه ی affidavit of support و کپی برگه های مالیاتی رو ببریم سفارت و دستی همراه بقیه مدارک دم در برای دریافت ویزا بدیم این قبولِ یا باید کار دیگه ای کرد و از قبل اطلاع داد و پست کرد؟ اگر باید اطلاع داد باید به کجا اطلاع داد و پست کرد؟ ممنون میشم سریع جوابم رو بدید.
PD: 28 dec 2012
case: f2b
پاسخ
تشکر کنندگان: پدی
مارال خانوم ما برگه های affidavit of support رو با خودمون بردیم . مشکلی نبود . پست نکردیم .
پاسخ
تشکر کنندگان: maral bastani

کاربران در حال بازدید این موضوع: 2 مهمان