کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
اسپانسر
(2014-04-03 ساعت 09:02)kiasina نوشته:  با درود
آیا شخصی که در فرم 864 درآآمدش را 0 میده نیاز به فرم تکس ریترن نیاز داره یا نه؟.البته با توجه به اینکه افرادی که درآمد ندارند میتوانند فرم تکس را پرکنند

بااینکه درامد صفربوده ولی فرم tax روپرکنید.سابغه براتون میشه.ازشماtax نمیگیرند چه بسایک مقدارازهزینه هاروهم پس میدن.مثل هزینه تحصیل وهرچیزی که به آموزش ربط داشته باشه.
ارسال مدارک F2A (همسرم): 4Sep ,2013, رسید مدارک: 9Sep, 2013,  اپرو: 9Oct, 2013 , دریافت کیس نامبر (سفارت ابوظبی): 18Nov, 2013
پرداخت 22Nov, 2013: DS 261 $88  ,پرداخت 230$ :2013, Dec 11, ارسال مدارک: 2013, 19 Dec , تکمیل پرونده: 2014, 27 NVC) Jan). تاریخ مصاحبه 2015, Jun 3 , کلیر 1Sep, 2015Big Grin، تاریخ ویزا 2015, 9Sep
سفرنامه
لیست تمام مدارک ارسالی به USCIS , NVC ,و مدارک مدیکال و روز مصاحبه ویزای ازدواج Interview Questions+

پاسخ
تشکر کنندگان: kiasina ، amjad ، romance33 ، shahriar2002 ، حاجی واشنگتن
با درود
من بیشتر منظورم اینه که برای مدارک فرم 864 آیا نیاز به برگه تکس ریترن با درآمد صفر است یا نه
افکار مثبت انسان را به مسیر درست هدایت خواهد کرد
پاسخ
تشکر کنندگان: shahriar2002
(2014-04-04 ساعت 09:11)kiasina نوشته:  با درود
من بیشتر منظورم اینه که برای مدارک فرم 864 آیا نیاز به برگه تکس ریترن با درآمد صفر است یا نه

اگه هنوزمدارک رونفرستاید تکس ریترن روپرکنید.چون بایدنشون بدید درامدصفربوده وگرنه بایدنامه ضمیمه کنیدکه درامدنداشتید دیگه بعدش باخداست کهNVC به نامه گیربده یانه Big Grin
ارسال مدارک F2A (همسرم): 4Sep ,2013, رسید مدارک: 9Sep, 2013,  اپرو: 9Oct, 2013 , دریافت کیس نامبر (سفارت ابوظبی): 18Nov, 2013
پرداخت 22Nov, 2013: DS 261 $88  ,پرداخت 230$ :2013, Dec 11, ارسال مدارک: 2013, 19 Dec , تکمیل پرونده: 2014, 27 NVC) Jan). تاریخ مصاحبه 2015, Jun 3 , کلیر 1Sep, 2015Big Grin، تاریخ ویزا 2015, 9Sep
سفرنامه
لیست تمام مدارک ارسالی به USCIS , NVC ,و مدارک مدیکال و روز مصاحبه ویزای ازدواج Interview Questions+

پاسخ
تشکر کنندگان: romance33 ، shahriar2002 ، حاجی واشنگتن
(2009-10-01 ساعت 01:47)rs232 نوشته:  سلام شما حتی اگر درآمد هم نداشته اید باید فرم آی آر خودتان را رد کنید. اگر شما در آمریکا هیچ درآمدی نداشته اید هیچ مالیاتی به شما تعلق نمیگیرد. مگر آنکه از جایی فرم دبلیو تو داشته باشید که چون میگویید کار نکرده اید پس نیازی نیست. شما باید در تمام فرمهای مالیاتی درآمدتان را صفر بنویسید. آیا قبلا برا ی unemployment هم اقدام کرده اید؟

من یه سوال دارم ولی نمی دونم چطور یاید پرسشم را ارسال کنم یعنی جایی برای طرح سوال پیدا نکردم. برای همین اینجا می نویسم:
"سلام من گرین کارت دارم و برای همسرم تقاضای ویزای مهاجرت کردم. چون خودم آمریکا کار نمی کنم یکی از دوستانم اسپانسر همسرم شد ولی ان وی سی از من هم آی آر اس و تکس فرم 2012 را می خواد. من چطور می تونم این فرم ها رو تهیه کنم؟"
پاسخ
تشکر کنندگان:
سلام اینها رو از اسپانسرتون باید بگیرید.اگر تاکید کرده از خود شما میخواد باید نامه از سایت اداره مالیات بگیرید.اونجا یکسری سوال میپرسه و شما جواب میدید بعد میگه که لازم به پرداخت مالیات نبوده .از اون جواب پرینت بگیرید و براشون ارسال کنید.موفق باشید
.از جاماندگان سابق لاتاری 2013
پاسخ
تشکر کنندگان: amjad ، romance33 ، shahriar2002 ، حاجی واشنگتن
خدا محبت است

سلام دوستان
من هم با اینکه به تنها چیزی که فکر نمی کردم مشکل ساز شود کو اسپانسر بود ولی به سر من هم آمد زیرا خواهر خانم من بسیار ثروتمند هست و کو اسپانسری برای کیس مرا پذیرفت ولیکن الان که اینکام تکس او را می بینم
2011: 186000$ 2012: -195000$ 2013: -865$
با این تفاصیل که اینکام ۲۰۱۲ و ۲۰۱۳ آنها منفی است اما خانه آنها ۱۰ میلیون دلار ارزش دارد یا باجناق من بروکر ریل استیت هست ، حدود ۱۸۰ خانه ۳ خوابه دارد ولیکن برای تکس خرجها را طوری نشان داده اند که منفی شود آیا این اینکام ها مورد تایید هست ؟
و در فرم همسرم تکس ها را چنین پر کرده

۲۰۱۱: زیرو ۲۰۱۲: ۶۰۰۰ دلار ۲۰۱۳: ۱۸۷۰ دلار
آخرین زمان کارش ۲۸ مارچ ۲۰۱۳ توی فروشگاه می سیز بوده بعد هم ۴ ماه برگشته ایران و دوباره با پسرم توی آگوست برگشت آمریکا و تا الان اونجاست ۲۳ آپریل سیتیزنی رو گرفته والان منتظر پاسپورتش هست ۲۷ می هم میاید ایران ولی تو این مدت کار نکرده اونجا آیا می شود پولی که از اول ۲۰۱۴ به حسابش واریز کردم مجموعش رو که حدود ۱۴۰۰۰ دلار هست به عنوان اینکام ۲۰۱۴ اعلام کنیم و به فرض ۱۱۰۰۰ دلار باقی مونده را یعنی ۵۵۰۰۰ دلار به حسابش واریز کنم ؟ یا اینکه این مبلغ چون هنوز تکس ۲۰۱۴ نیامده که اعلام شود به عنوان اینکام قابل قبول نیست و آیا کلا باید دنبال کو اسپانسر دیگه باشم یا خواهر خانم من مورد قبول هست؟
الان که همسرم سیتیزن شده آیا باید در فرم آی۸۶۴ خودش را سیتیزن معرفی کند و ان وی سی خودش کیس رو آپگریت می کنه یا باید تقاضا بدهیم؟
آیا الان که سیتیزن شده و یک سیتیزن بنا به قوانین هر جای دنیا کار کنه باید به دولت آمریکا تکس بده امکان نداره او را به عنوان شریک کاری در فروشگاه لباس خودم معرفی کنم و مثلا درآمد سالانه ۳۳۰۰۰ دلار را منبع واریز شده به حسابش نشان دهم ؟

باز هم ممنون از پاسخ هایتان

در پناه یهوه باشید

آمین
بخواهید،به شما داده خواهد شد؛ بکوبید،در به رویتان گشوده خواهد شد.کدامیک از شما اگر پسرش از او نان بخواهد، سنگی به او می‌دهد؟حال كه شما با همۀ بدي، می‌دانید باید به فرزند خود هديه نیکو بدهید، چقدر بیشتر پدر آسماني شما به آنان که از او بخواهند، هدایای نیکو خواهد بخشید.
پاسخ
تشکر کنندگان: romance33
سلام دوستان
مادر من چون در آمریکا کار نمی کند و تمام هزینه خودش را از ایران می برد و محل اقامت در خانه یکی از نزدیکان است ، آیا باید فرمی برای مالیات پر بکند یا خیر ؟ در زمان مصاحبه من می توانم از کواسپانسر استفاده کنم و مشکلی پیش نخواهد آمد چون تا جایی که من اطلاع دارم کسی که در آمریکا کار نمی کند مالیاتی نمی دهد.
باتشکر
Category : F2B
Receipt Number : WAC1190XXXXXX
Priority Date : 2011 January
Approve Date : 2013 September
Welcome Letter Date : 2016 August
Document Complete Letter : 2016 December
Case Number : ANK2013XXXXXX
Interview Date : 2018 February
Visa Issue : 2019 December         
تا زمانی که امید وجود دارد زندگی هم ادامه خواهد داشت
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2014-05-09 ساعت 17:19)bsbali نوشته:  سلام دوستان
مادر من چون در آمریکا کار نمی کند و تمام هزینه خودش را از ایران می برد و محل اقامت در خانه یکی از نزدیکان است ، آیا باید فرمی برای مالیات پر بکند یا خیر ؟ در زمان مصاحبه من می توانم از کواسپانسر استفاده کنم و مشکلی پیش نخواهد آمد چون تا جایی که من اطلاع دارم کسی که در آمریکا کار نمی کند مالیاتی نمی دهد.
باتشکر

دوست عزیز بهترین حالت برای کسی که در آمریکا کار نمیکنه اینه که فرم های مالیاتی رو پر کنه ولی درآمدش رو صفر بزنه و اعلام کنه که بیکاره.اسپانسر اول شما باید مادرتون باشن و چون درآمد ندارن باید از یک جوینت اسپانسر و یا کو اسپانسر کمک بگیرین راه دیگری غیر از این وجود نداره.مشکلی هم نخواهد بود.
ازدواجیF2A،تاریخ ارسال مدارک بهJuly 29,2013: USCIS،تاریخ دریافت رسید نامبر:August 6, 2013،PD: August 1,2013 approve:August 21,2013دریافت کیس نامبر: October 8, 2013،پرکردن فرم DS-261: 14 OCT 2013 ،پرداخت 88$: 21OCT 2013این داستان ادامه دارد (لطفا توی پیام خصوصی سوال مهاجرتی نپرسید)csc,ptt برای آنکارا
پاسخ
تشکر کنندگان: bsbali ، amjad ، USA2014 ، حاجی واشنگتن ، sib 24 ، babak.n
سلام
من يك سوال داشتم و ممنون مي شم اگر كسي كمك كنه.
من در حال حاضر در امريكا هستم و گرين كارت دارم . براي همسرم اقدام كردم و uscis اپرو كرده و منتظر نامه nvc هستيم. من اسپانسر همسرم هستم.من تصميم دارم برگردم ايران براي يك سال و نيم . مي خواستم بدونم چه مبلغ تو حساب بانكي داشته باشم كافي هست تا من ديگه دنبال co-sponser نباشم؟
مرسي
شماره کيس: 2012AS00039xxx
کنسولگري: آنکارا
تاريخ ارسال فرمهاي اوليه: Aug 2011
تاريخ مصاحبه: jun
تاريخ دريافت کليرنس: Jul
تاريخ دريافت ويزا:َAug
تعداد نفرات کيس : 1
پاسخ
تشکر کنندگان: mohsen1984
[quote='t.r' pid='561822' dateline='1415019353']
سلام به دوستان عزيز .
سوال اينست كه 1 - مجموع تعهدات اسپانسر نسبت به فرد مهاجر تا چه زماني است ؟ 2 - اسپانسر در چه موضوعاتي در قبال مهاجر به دولت تعهد دارد ؟ 3 - آيا كليه رفتار و زندگي مهاجر ( حوادث - بيماري - خلاف حتي در رانندگي - درگيري و ......) گريبان اسپانسر را مي گيرد ؟ 4 - آيا اسپانسر در قبال مهاجر از دولت كمك مالي دريافت مي كند ؟
دوستان گل از سوالهايم دل گير نشويد . اطلاع رساني شما بعنوان افرادي كه بعبارتي ما را نمي شناسيد حكم قاضي بيطرف را دارد چرا كه مهاجري بهمراه همسرش بعد از 9 ماه زندگي در كنار برادري كه اسپانسرش بوده به وي گفته : من (مهاجر ) تازه متوجه شدم چرا ما را دعوت كردي امريكا چون در قبال ما از دولت كمك مالي مي گيري !!!!!!!!!!!!!!!! اين فرد (مهاجر)در طول اين 9 ماه يكبار مبلغ 10 دلار گوجه فرنگي خريده كه پولش را از برادرش( اسپانسرش ) مطالبه كرده . لطفا براي روشن شدن ذهن ها فقط قوانين را توضيح دهيد قضاوت را نزد خود داشته باشيد . سپاسگزارم .
كيس 2000-2001 خانوادگي f4 . تكميل مدارك 2009 - 2011 . مصاحبه ابوظبي دسامبر 2014 .دريافت برگه آبي . از زمان مصاحبه تا بحال 4 بار اپديت شده ايم و بعد از 5/5 ماه كلير و يك ماه بعد از كلير ويزا دريافت كردم .متاسفانه ايميل ام باز نمي شود و اگر كاري بود پيام خصوصي بدهيد .
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2014-12-10 ساعت 09:29)مير منصور نوشته:  [quote='t.r' pid='561822' dateline='1415019353']
سلام به دوستان عزيز .
سوال اينست كه 1 - مجموع تعهدات اسپانسر نسبت به فرد مهاجر تا چه زماني است ؟ 2 - اسپانسر در چه موضوعاتي در قبال مهاجر به دولت تعهد دارد ؟ 3 - آيا كليه رفتار و زندگي مهاجر ( حوادث - بيماري - خلاف حتي در رانندگي - درگيري و ......) گريبان اسپانسر را مي گيرد ؟ 4 - آيا اسپانسر در قبال مهاجر از دولت كمك مالي دريافت مي كند ؟
دوستان گل از سوالهايم دل گير نشويد . اطلاع رساني شما بعنوان افرادي كه بعبارتي ما را نمي شناسيد حكم قاضي بيطرف را دارد چرا كه برادر مهاجر بهمراه همسرش بعد از 9 ماه زندگي در كنار برادري كه اسپانسرش بوده به وي گفته : من (مهاجر ) تازه متوجه شدم چرا ما را دعوت كردي امريكا چون در قبال ما از دولت كمك مالي مي گيري !!!!!!!!!!!!!!!! اين فرد در طول اين 9 ماه يكبار مبلغ 10 دلار گوجه فرنگي خريده كه پولش را از برادرش مطالبه كرده . لطفا براي روشن شدن ذهن ها فقط قوانين را توضيح دهيد قضاوت را نزد خود داشته باشيد . سپاسگزارم .

موقع مالیات آخر سال ممکن هست از اسپانسر بخاطر کاری که کرده مالیات کمتری بده دیگه هیچگونه سودی براش نداره.دولت هیچ پولی بهش نمیده.همش مسولیت هست.اگه قرار به پول دادن بود خود دولت به مهاجر پول میداد دیگه اسپانسر میخواست چیکار.ولی هرگونه خسارت مالی بر عهده اسپانسره و دولت از حسابش بر میداره.آخر معرفته هرکس اسپانسرتون شده.قدرش رو بدونید
سفرنامه

پاسخ
تشکر کنندگان: مير منصور ، shandiz ، حاجی واشنگتن
(2014-12-10 ساعت 12:01)sib 24 نوشته:  
(2014-12-10 ساعت 09:29)مير منصور نوشته:  [quote='t.r' pid='561822' dateline='1415019353']
سلام به دوستان عزيز .
دوستان گل از سوالهايم دل گير نشويد . اطلاع رساني شما بعنوان افرادي كه بعبارتي ما را نمي شناسيد حكم قاضي بيطرف را دارد چرا كه برادر مهاجر بهمراه همسرش بعد از 9 ماه زندگي در كنار برادري كه اسپانسرش بوده به وي گفته : من (مهاجر ) تازه متوجه شدم چرا ما را دعوت كردي امريكا چون در قبال ما از دولت كمك مالي مي گيري !!!!!!!!!!!!!!!! اين فرد در طول اين 9 ماه يكبار مبلغ 10 دلار گوجه فرنگي خريده كه پولش را از برادرش مطالبه كرده . لطفا براي روشن شدن ذهن ها فقط قوانين را توضيح دهيد قضاوت را نزد خود داشته باشيد . سپاسگزارم .

موقع مالیات آخر سال ممکن هست از اسپانسر بخاطر کاری که کرده مالیات کمتری بده دیگه هیچگونه سودی براش نداره.دولت هیچ پولی بهش نمیده.همش مسولیت هست.اگه قرار به پول دادن بود خود دولت به مهاجر پول میداد دیگه اسپانسر میخواست چیکار.ولی هرگونه خسارت مالی بر عهده اسپانسره و دولت از حسابش بر میداره.آخر معرفته هرکس اسپانسرتون شده.قدرش رو بدونید
با تشكر از شما دوستان عزيز .
واقعا كسي كه اسپانسر است اخر معرفت است . و عاشقانه خانواده اش را دوست دارد و سعي كرده بعد از سي سال دوري به نوعي خانواده را در كنار هم جمع كند و لحظه هاي خوبي داشته باشه اما غافل از تاثير اوضاع بر رشد فرهنگي مردم و برادرانش بعد از 9 ماه پذيرايي به او گفتند تو بابت ما از دولت كمك هزينه مي گيري !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! مي گويد دوست دارم از ام ري ك ا بروم چنين افرادي در كنار نبينم ... همسايه بغلي گفته اينها با شما زندگي مي كنند . ايشان گفتند : نه مهمان هستند . در جواب با تعجب گفته خدا كمكتان كند . پس دوستان قدر اسپانسري كه برادر تني تان است و شما را دعوت كرده و تمام هزينه هاي ثبت نام و غيره را پرداخت كرده بيشتر بدانيم ..................
كيس 2000-2001 خانوادگي f4 . تكميل مدارك 2009 - 2011 . مصاحبه ابوظبي دسامبر 2014 .دريافت برگه آبي . از زمان مصاحبه تا بحال 4 بار اپديت شده ايم و بعد از 5/5 ماه كلير و يك ماه بعد از كلير ويزا دريافت كردم .متاسفانه ايميل ام باز نمي شود و اگر كاري بود پيام خصوصي بدهيد .
پاسخ
تشکر کنندگان: sib 24 ، hamid87
از من طی مصاحبه در سفارت ابوظبی هیچگونه مدرکی دال بر تمکن مالی را با اینکه به همراه داشتم قبول نکردند
F4 category P.D 23Jan2002 Interview َAbd 06Nov2014 Waiting ForA.P Shy
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2014-12-27 ساعت 05:08)masmori نوشته:  از من طی مصاحبه در سفارت ابوظبی هیچگونه مدرکی دال بر تمکن مالی را با اینکه به همراه داشتم قبول نکردند

به سلامتي منظورتون رو روشنتر ميگين ،نخواستن يا قبول نكردن ؟الان ويزا بهتون ميدن يا نه؟
٠- بازمانده 2013AS6### آنکارا.
١- ارسال أي ١٣٠ :١٠/١٨/ ٢٠١٣ , PD: ١٠/٢١،  اپروو:١١/٢٠، كيس نامبر:٢٠١٣/١٢/٢٠-YRV20138#
٢- يكسال و دو ماه سكوت مطلق و زجر آور و رتروگرس كردن بولتن، Sad
٣- واريز ١٢٠ دلار: ٢٠١٥/٠٢ ، ٣٢٥$ :مارس،  كارنت :٢٠١٥/٠٦
٤- مصاحبه:هفته اول جولاي
٥- فرآيند اداري:در هفته اول چهار بار آپديت، هفته دوم سه بار، ٣ آگوست ٢٠١٥  و  تقريبا يكسال بعد ٢١و ٢٧و ٢٨ ژوئن ٢٠١٦
٦- كليرنس: بعد ٣٦٤ روز در ٢٩ ژوئن or شد و كليير
٧- آزمايش مجدد ٦ جولاي، تحويل مدارك  مالياتي و پزشكي به پست ٧ جولاي، انگشت نگاري و تكميل مجدد فرم ٢٦٠ در ١١ جولاي ٢٠١٦
٨- صدور ويزا  12 جولاي ٢٠١٦، تحويل پاس و بسته مهاجرتي ١٣ جولاي ٢٠١٦ پس از سه سال
٩- ورود ٢٦
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2015-02-18 ساعت 21:44)smpf نوشته:  
(2014-12-27 ساعت 05:08)masmori نوشته:  از من طی مصاحبه در سفارت ابوظبی هیچگونه مدرکی دال بر تمکن مالی را با اینکه به همراه داشتم قبول نکردند

به سلامتي منظورتون رو روشنتر ميگين ،نخواستن يا قبول نكردن ؟الان ويزا بهتون ميدن يا نه؟

ترجمه سند زمین و پرینت موجودی حساب پانکی رو بردم تا بگم خودم توانایی دارم اما وقتی به اون خانم که پشت باجه مدارک رو میگیره نشون دادم گفت اینا بدرد نمی خوره فقط درآمد اسپانسرمهمه و مدارک رو تحویل نگرفت. در نهایت برگه آبی دادن و گفتن هر وقت در سایت سفارت اسمتون اعلام شد با مدارک جوینت اسپانسر به سفارت مراجعه کن.
F4 category P.D 23Jan2002 Interview َAbd 06Nov2014 Waiting ForA.P Shy
پاسخ
تشکر کنندگان: حاجی واشنگتن

کاربران در حال بازدید این موضوع: 2 مهمان