کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
اسپانسر
(2015-06-20 ساعت 12:31)masoud92 نوشته:  
(2015-06-20 ساعت 11:58)sib 24 نوشته:  
(2015-06-20 ساعت 03:06)masoud92 نوشته:  سلام دوستان
همسر من دارای گرین کارت و خود من در حال طی روند ویزای خانوادگی هستم و نامه کیس نامبر رو هم اخیرا دریافت کردم ولی موضوع اسپانسر فکرمو مشغول کرده. ما هنوز جوینت اسپانسر پیدا نکردیم.

۱- آیا همسرم می تونه به تنهایی اسپانسر من باشه و دیگه جوینت اسپانسر نگیریم؟ (با توجه به اینکه سابقه اشتغال همسرم در آمریکا چند ماه بیشتر نیست)
۲- آیا اگه مبلغ خاصی در حساب بانکی همسرم در آمریکا باشه کمکی به حل این موضوع میکنه؟
۳-اگه جواب منفیه تا کی وقت داریم جوینت اسپانسر پیدا کنیم؟

از یه وکیل مهاجرتی (دکتر ناصریان) شنیدم که برای اسپانسر همسر شدن زیاد سخت نمی گیرن ولی تو مهاجرسرا صحبت از حداقل سه سال اشتغال و پرداخت مالیات برای اسپانسر هست
ممنون

بستگی به این داره که پرونده شما کی شروع شده اگه تازه اقدام کردید نگران نباشید چون فعلا نوبت مدارک اسپانسری نیست.باید ببینید همسرتون چقدر درامدش اصلا کفایت میکنه یا خیر

سلام دوست عزیز
priority date من اکتبر ۲۰۱۴ است و فکر می کنم اگر همه چیز خوب پیش بره حدود 12 ماه دیگه تاریخ مصاحبه م باشه. مساله اینه که همسرم چندماهه راهی آمریکا شده و تا زمان مصاحبه ی من سابقه کارش به اون ۳ سالی که باید نمی رسه و چون کارش پارت تایمه شاید درآمدش هم به اون میزان حد نصاب نرسه.
آیا گواهی حساب بانکی ایشون در آمریکا کمکی می کنه و موجودیش چقدر باید باشه و اگر نه ما تا چند وقت قبل مصاحبه فرصت داریم جوینت اسپانسر پیدا کنیم
سپاس از راهنماییتون

بعضی ها کلا ۳سال نمیشه که وارد آمریکا شدند برای اونها ۳سال نمیخواد. با شغل پارت تایم نمیتونن اسپانسرتون بشن.البته اسپانسر اصلی خانم شماست چه درامد داشته باشه چه نداشته باشه.بدنبال جوینت اسپانسر باشید.شما موقع ارسال مدارک به NVC باید مدارک مالیات ارائه بدید بعدش که اونها قبولتون کردند نوبت مصاحبست.باز هم برای مصاحبه مدارک مالیات رو میخواهید.مقدار حساب بانکی رو نمیدونم چقدر باید باشه.دوستان اگه میدونید بگید
ارسال مدارک F2A (همسرم): 4Sep ,2013, رسید مدارک: 9Sep, 2013,  اپرو: 9Oct, 2013 , دریافت کیس نامبر (سفارت ابوظبی): 18Nov, 2013
پرداخت 22Nov, 2013: DS 261 $88  ,پرداخت 230$ :2013, Dec 11, ارسال مدارک: 2013, 19 Dec , تکمیل پرونده: 2014, 27 NVC) Jan). تاریخ مصاحبه 2015, Jun 3 , کلیر 1Sep, 2015Big Grin، تاریخ ویزا 2015, 9Sep
سفرنامه
لیست تمام مدارک ارسالی به USCIS , NVC ,و مدارک مدیکال و روز مصاحبه ویزای ازدواج Interview Questions+

پاسخ
تشکر کنندگان: masoud92 ، شاپرک ، hamid_fs3 ، حاجی واشنگتن
(2015-06-20 ساعت 19:10)sib 24 نوشته:  
همسر من دارای گرین کارت و خود من در حال طی روند ویزای خانوادگی هستم و نامه کیس نامبر رو هم اخیرا دریافت کردم ولی موضوع اسپانسر فکرمو مشغول کرده. ما هنوز جوینت اسپانسر پیدا نکردیم.

۱- آیا همسرم می تونه به تنهایی اسپانسر من باشه و دیگه جوینت اسپانسر نگیریم؟ (با توجه به اینکه سابقه اشتغال همسرم در آمریکا چند ماه بیشتر نیست)
۲- آیا اگه مبلغ خاصی در حساب بانکی همسرم در آمریکا باشه کمکی به حل این موضوع میکنه؟
۳-اگه جواب منفیه تا کی وقت داریم جوینت اسپانسر پیدا کنیم؟

از یه وکیل مهاجرتی (دکتر ناصریان) شنیدم که برای اسپانسر همسر شدن زیاد سخت نمی گیرن ولی تو مهاجرسرا صحبت از حداقل سه سال اشتغال و پرداخت مالیات برای اسپانسر هست
ممنون

بستگی به این داره که پرونده شما کی شروع شده اگه تازه اقدام کردید نگران نباشید چون فعلا نوبت مدارک اسپانسری نیست.باید ببینید همسرتون چقدر درامدش اصلا کفایت میکنه یا خیر

سلام دوست عزیز
priority date من اکتبر ۲۰۱۴ است و فکر می کنم اگر همه چیز خوب پیش بره حدود 12 ماه دیگه تاریخ مصاحبه م باشه. مساله اینه که همسرم چندماهه راهی آمریکا شده و تا زمان مصاحبه ی من سابقه کارش به اون ۳ سالی که باید نمی رسه و چون کارش پارت تایمه شاید درآمدش هم به اون میزان حد نصاب نرسه.
آیا گواهی حساب بانکی ایشون در آمریکا کمکی می کنه و موجودیش چقدر باید باشه و اگر نه ما تا چند وقت قبل مصاحبه فرصت داریم جوینت اسپانسر پیدا کنیم
سپاس از راهنماییتون

بعضی ها کلا ۳سال نمیشه که وارد آمریکا شدند برای اونها ۳سال نمیخواد. با شغل پارت تایم نمیتونن اسپانسرتون بشن.البته اسپانسر اصلی خانم شماست چه درامد داشته باشه چه نداشته باشه.بدنبال جوینت اسپانسر باشید.شما موقع ارسال مدارک به NVC باید مدارک مالیات ارائه بدید بعدش که اونها قبولتون کردند نوبت مصاحبست.باز هم برای مصاحبه مدارک مالیات رو میخواهید.مقدار حساب بانکی رو نمیدونم چقدر باید باشه.دوستان اگه میدونید بگید

سلام .. من هم شرایطم دقیقا مثل شماست ... بری همسرم اقدام کردم و الان خودم مشغول به کار هستم و اسپانسر و یا جوینت اسپانسر هم پیدا نکردیم و خیلی هم بعید به نظر میرسه کسی قبول کنه که این کار رو برامون انجام بده ... در حال حاضر من یه کار تمام وقت پیدا کردم ساعتی 10 دلار درآمد دارم ... ماهی 1600 دلار و سالی 18-19 هزار دلار ... نمیدونم میتونم اسپانسر باشم یا نه ... میخوام به NVC نامه بزنم و بپرسم..
راستی lمن هفته گذشته این ایمیل رو دریافت کردم از NVC
This petition is now eligible for further processing. The petitioner, principal applicant, and/or attorney of record will receive an instruction package regarding further processing of this petition.

IMPORTANT:
Do not let more than one year pass without contacting the NVC concerning this visa petition. If a period of one year passes from the last date of contact (by telephone, mail, or e-mail) with the NVC, all submitted fees and documents expire. If this occurs, the fees must be paid again and documents must be resubmitted in order to continue the immigration process.
این یعنی باید منتظر پکیج کاغذی باشم که با پست میاد یا ایمیل ؟ و اینکه بهم بگید کاری هست که بتنم از پیش انجام بدم که وقتی رسید وقت تلف نشه ؟
ممنونم
كتگوري: F2A
تاريخ ارسال مدارك:1 اکتبر 2014
سرویس سنترکالیفرنیا
پ.د :8 اکتبر 2014
تاريخ اپروو: 24 فوریه 2015
دريافت كيس نامبر: 19 می 2015 -ابوظبی
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2015-06-29 ساعت 00:30)cpd نوشته:  
(2015-06-20 ساعت 19:10)sib 24 نوشته:  
همسر من دارای گرین کارت و خود من در حال طی روند ویزای خانوادگی هستم و نامه کیس نامبر رو هم اخیرا دریافت کردم ...

سلام دوست عزیز
priority date من اکتبر ۲۰۱۴ است و ....

بعضی ها کلا ۳سال نمیشه که وارد آمریکا شدند ....

سلام .. من هم شرایطم دقیقا مثل شماست ... بری همسرم اقدام کردم و الان خودم مشغول به کار هستم و اسپانسر و یا جوینت اسپانسر هم پیدا نکردیم و خیلی هم بعید به نظر میرسه کسی قبول کنه که این کار رو برامون انجام بده ... در حال حاضر من یه کار تمام وقت پیدا کردم ساعتی ۱۰ دلار درآمد دارم ... ماهی 1600 دلار و سالی 18-19 هزار دلار ... نمیدونم میتونم اسپانسر باشم یا نه ... میخوام به NVC نامه بزنم و بپرسم..
راستی lمن هفته گذشته این ایمیل رو دریافت کردم از NVC
This petition is now eligible for further processing. The petitioner, principal applicant, and/or attorney of record will receive an instruction package regarding further processing of this petition.

IMPORTANT:
Do not let more than one year pass without contacting the NVC concerning this visa petition. If a period of one year passes from the last date of contact (by telephone, mail, or e-mail) with the NVC, all submitted fees and documents expire. If this occurs, the fees must be paid again and documents must be resubmitted in order to continue the immigration process.
این یعنی باید منتظر پکیج کاغذی باشم که با پست میاد یا ایمیل ؟ و اینکه بهم بگید کاری هست که بتنم از پیش انجام بدم که وقتی رسید وقت تلف نشه ؟
ممنونم

سلام.
اسپانسر که کلا به کسی میگن که متقاضی اومدن بستگانشه. پس در هر حال اسپانسر شمایین و اون فرد سیتیزن که کمکتون می کنه جوینت اسپانسره.
همسر من هم شغلی با درآمدی مشابه شما داره. با NVC هم تلفنی صحبت کردن و پرسیدن که برای اینکه جوینت اسپانسر نخوایم چقدر درآمد و سابقه کار داشته باشه کافیه ولی کارمند مربوطه جواب قطعی نداده و گفته همه چیز به نظر آفیسر مصاحبه کننده بستگی داره. ولی اینو هم گفته که شاغل بودن همسرم بی تاثیر نیست در نظر نهایی آفیسر. شمام اگه نامه دادین و جواب سربالا ندادن خبرشو بدین ممنون میشم.
ضمنا در تاپیک "بازماندگان لاتاري" تو همین انجمن "مهاجرت خانوادگی"یه دوست باتجربه چند روز پیش واسم نوشته اگه حدود 36 هزار دلار تو حساب خانمم تو امریکا باشه جوینت اسپانسر نیاز نیست و مساله حله. توصیه می کنم شما هم تو اون تاپیک سر بزنین.

در مورد ایمیلی هم که براتون اومده نمونه ش چند روز پیش واسه خانومم اومده. فقط یه اطلاع رسانیه در مورد اینکه نامه کیس نامبر برای همسرتون در ایران پست شده و رسیدگی به پرونده شروع شده. گفته ظرف یک سال از روزی که از طریق تلفن ، ایمیل یا پست درخواست مدارک کردن اگه اقدام موثری نکنین نوبتتون سوخت میشه و دوباره باید از صفر شروع کنین.
بله منتظر درخواست مدارکشون که باید باشین ولی تا جایی که می دونم بعیده زودتر از چهار پنج ماه بعد از این نامه بیاد.(بازم ببینین تو تجربیات دوستان)
در مورد کارایی که تا آن روز باید انجام بدین هم که بیشتر مربوط به تهیه مدارکه تو همون تاپیک که گفتم دوستان راهنمایی کردن.
ضمنا اگه مایل بودین خوشحال میشم شماره تماس خانمم رو تو کالیفرنیا واستون خصوصی بفرستم تا از روند پیشرفت پرونده های همدیگه مطلع باشین
پاسخ
تشکر کنندگان: cpd
با سلام کیس F1 هستم.. امروز برامNVC Welcome Letter اومد.. توش فقط یه Affidavit of Support Fee Invoice هست که 120 دلاره.. تو سایت NVC
نوشته
Immigrant Visa Application Processing Fee
Affidavit of Support Fee
را پرداخت کنید.. این Immigrant Visa Application Processing Fee چرا فاکتورش نیومده.. دوستانی که به این روند تسلط دارند لطفا کمک کنید کمی استرس دارم... چقدر فرماشون پیچیدست.. ممنون
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2015-06-29 ساعت 11:06)ariairani نوشته:  با سلام کیس F1 هستم.. امروز برامNVC Welcome Letter اومد.. توش فقط یه Affidavit of Support Fee Invoice هست که 120 دلاره.. تو سایت NVC
نوشته
Immigrant Visa Application Processing Fee
Affidavit of Support Fee
را پرداخت کنید.. این Immigrant Visa Application Processing Fee چرا فاکتورش نیومده.. دوستانی که به این روند تسلط دارند لطفا کمک کنید کمی استرس دارم... چقدر فرماشون پیچیدست.. ممنون

سلام
ضمن تبریک ،
شما این مبلغ رو پرداخت میکنید ،
سایت رو چک کنید ، بعداز یک الی سه هفته قسمت پرداخت بعدی باز میشه
استرس بی مورد است Wink
PD: 22AUG2008 - Category: F2B - ارسال مدارک 04MAY2015 - ارسال دوباره و کسری مدارک 06JUL2015 - مصاحبه:  14Sep2015 - ویزا : یکضرب

همسر: F2A -
PD: April 20 2016 - interview April 2018 - waiting for AP 
لطفا بجای پیام جدا برای تشکر،  از دکمه ی تشکر استفاده بفرمایید  متشکرم
پاسخ
تشکر کنندگان:
بابک جان خیلی لطف کردید..
ولی من مراحل رو روسایت خوندم .. کمی پیچیدست به عنوان مثال میگه تو یه پاکت کپی تمام مدارک مثل شناسناه و غیره رو بفرستید.. نمیدونم شناسنامه و مدارک PRTOTIONR یا CO SPONSERAMAM MIKHAD? میخان یا نه.. اصن سردرگم شدم
PRTITIONER من SPONSERAM نیست.. نمی دونم باید فرم i168EZ پر کنه اسپانیر یا I168 رو.. هر دو نفر باید پر کنن یا....
لطفا اگه انجام دادین این کارارو یه کمکی کنید.. سعی میکنم جبران درستی کنم..
حتی دنبال وکیلم رفتم ولی درست حسابی پیدا نکردم..
بابک جان یا دوستای دیگه اگه مقدوره کمک کنید
ایمیلمو میزارم اگه لطف کمید تماس بگیرید
ممنون
ariafarboud@yahoo.com
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2015-06-29 ساعت 13:48)ariairani نوشته:  بابک جان خیلی لطف کردید..
ولی من مراحل رو روسایت خوندم .. کمی پیچیدست به عنوان مثال میگه تو یه پاکت کپی تمام مدارک مثل شناسناه و غیره رو بفرستید.. نمیدونم شناسنامه و مدارک PRTOTIONR یا CO SPONSERAMAM MIKHAD? میخان یا نه.. اصن سردرگم شدم
PRTITIONER من SPONSERAM نیست.. نمی دونم باید فرم i168EZ پر کنه اسپانیر یا I168 رو.. هر دو نفر باید پر کنن یا....
لطفا اگه انجام دادین این کارارو یه کمکی کنید.. سعی میکنم جبران درستی کنم..
حتی دنبال وکیلم رفتم ولی درست حسابی پیدا نکردم..
بابک جان یا دوستای دیگه اگه مقدوره کمک کنید
ایمیلمو میزارم اگه لطف کمید تماس بگیرید
ممنون
ariafarboud@yahoo.com

طبق قوانین جدید ، پتیشنر شما ، اسپانسر شماست . یعنی باید فرم اسپانسری رو پر بکنند حتی اگر شرایط لازم رو برای اسپانسری ندارند.
بعد به استناد اون فرم ، میگید که خب ، حالا طبق این شرایط و به این دلیل که اسپانسر اصلی ( یا همون پتیشنر ) نمیتونه اسپانسر باشه ، جوینت اسپانسر معرفی میکنید ...
این چکیده و خلاصه ی داستان

این هم لیست مدارک http://travel.state.gov/content/visas/en...ments.html
هرکدام که لازم هست رو بفرستید ( مثلا کسی ازدواج نکرده یا کارت پایان خدمت نداره لازم نیست بفرسته )

پ.ن :
باز هم تک تک مراحل رو به agent شما خبر میدهند.
در عین حال که همه چیز رو حساب کتاب و رو اصوله ، اما باز هم گاهن اتفاقاتی میافته که انتظارش رو ندارید . و معمولا همه چیز اونطوری که انتظارش رو دارید پیش نمیره ( شایدم زودتر و راحت تر انجام بشه )
در کل راه سختی پیش روست ، آماده باشید و موفق
PD: 22AUG2008 - Category: F2B - ارسال مدارک 04MAY2015 - ارسال دوباره و کسری مدارک 06JUL2015 - مصاحبه:  14Sep2015 - ویزا : یکضرب

همسر: F2A -
PD: April 20 2016 - interview April 2018 - waiting for AP 
لطفا بجای پیام جدا برای تشکر،  از دکمه ی تشکر استفاده بفرمایید  متشکرم
پاسخ
تشکر کنندگان: KingNothing ، حاجی واشنگتن
بسیار ممنون بابک جان ببخشید چند جا پست گذاشتم.. ممنون که پاسخ میدهید.. . الان من سایت رو خوندم فکر کنم اسپانسر و کو اسپانسر بابد I-864 رو هرکدام جدا پر کنند..نه فرم I-1864 ez رو..
لینکی که دادید را قبلا بیشتر از 100 بار مطالعه کردم..
1 سوال.. الان نوشتخ کپی تزجمه شناسنامه را به nvc بفرستید همراه فرمهای ساپورت و ....
الان پدرم ایرانه فرم ساپورتو من بگبرم.. پر کنه .. امضا کنه پست کنم واسه co sponseram? که اون بزاره تو پاکت همرو پست کنه؟
من الان کپی مدارکمو با فرم ساپورتمو پست کنم بفرستم
یا مثلا عکس 2 در 2 اینچ چاپ شده بفرستم که ایشون بزارن تو پاکت؟
واقعا نمیدونید چه کمک بزرگی دارید میکنید.. سعی میکنم کارام انجام شد من هم مثل شما به بقیه کمک کنم... واقعا ممنون
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2015-06-29 ساعت 16:03)ariairani نوشته:  بسیار ممنون بابک جان ببخشید چند جا پست گذاشتم.. ممنون که پاسخ میدهید.. . الان من سایت رو خوندم فکر کنم اسپانسر و کو اسپانسر بابد I-168 rرو هرکدام جدا پر کنند..نه فرم I-168 ez رو..
لینکی که دادید را قبلا بیشتر از 100 بار مطالعه کردم..
۱ سوال.. الان نوشتخ کپی تزجمه شناسنامه را به nvc بفرستید همراه فرمهای ساپورت و ....
الان پدرم ایرانه فرم ساپورتو من بگبرم.. پر کنه .. امضا کنه پست کنم واسه co sponseram? که اون بزاره تو پاکت همرو پست کنه؟
من الان کپی مدارکمو با فرم ساپورتمو پست کنم بفرستم
یا مثلا عکس ۲ در ۲ اینچ چاپ شده بفرستم که ایشون بزارن تو پاکت؟
واقعا نمیدونید چه کمک بزرگی دارید میکنید.. سعی میکنم کارام انجام شد من هم مثل شما به بقیه کمک کنم... واقعا ممنون
خواهش میکنم
پدرتون فرمها رو پر و امضا میکنند به همراه عکس و ... هرچی که لازمه ، برای کواسپانسر میفرستید و ایشون به همراه مدارک خودشون ارسال میکنند
براتون نامه میاد که چطوری مدارک رو بفرستید . پاکت و چک لیست و بارکد و مابقی توضیحات رو میفرستن براتون
پاسخ
تشکر کنندگان:
با سلام
اینجانب دیروز WELCOME LETTER از NVC دریافت کردم..
1 سوال دارم الان PETITIONER من ایرانه..
براش مقدوره 1 ماه قبل از INTERVIEW بره و DOMICILE F بفرسته
الان مسئله ای که دارم اینه که پتیشنرم اسپانسرم نیست و کو اسپانسر دارم..
تو مدارکی که NVC میخواد DOMICILE پتیشنر و کو اسپانسر رو باید ظاهرا ضمیمه کنیم..
کو اسپانسر مشکلی نداره واسه DOMICILE
ولی PETITIONER الان نمیتونه DOMICOILE بده..
الان اگه DOMICILE پتیشنر رو نفرستم چند وقت دیگه NVC بخواد چی؟
1 سوال دیگه.. الان که من CO SPONCER دارم.. اسپانسر و کو اسپانسر باید چه فرمایی رو واسه AFFIDIATIVE OF SUPPORT پر کنن؟
هر دو باید I_864 رو پر کنن؟
ممنون میشم پاسخ بدید
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2015-06-29 ساعت 20:57)ariairani نوشته:  با سلام
۱ سوال دارم الان PETITIONER من ایرانه..
براش مقدوره ۱ ماه قبل از INTERVIEW بره و DOMICILE F بفرسته
۱ سوال دیگه.. الان که من CO SPONCER دارم.. اسپانسر و کو اسپانسر باید چه فرمایی رو واسه AFFIDIATIVE OF SUPPORT پر کنن؟
ممنون میشم پاسخ بدید

سلام دوست عزیز. دامیسیل فقط برای پتیشنر هست و کواسپانسر نیاز به دامیسیل نداره.nvc از پتیشنر مدارک دامیسیل میخواد و اگه نداشته باشید نقص مدرک میخوره. و تا تکمیل نشه مدارک نوبت مصاحبه نمیدند.امضای من رو بخون تمامی مدارک رو نوشتم.بله هردوشون باید i_864 را پر کنند.
ارسال مدارک F2A (همسرم): 4Sep ,2013, رسید مدارک: 9Sep, 2013,  اپرو: 9Oct, 2013 , دریافت کیس نامبر (سفارت ابوظبی): 18Nov, 2013
پرداخت 22Nov, 2013: DS 261 $88  ,پرداخت 230$ :2013, Dec 11, ارسال مدارک: 2013, 19 Dec , تکمیل پرونده: 2014, 27 NVC) Jan). تاریخ مصاحبه 2015, Jun 3 , کلیر 1Sep, 2015Big Grin، تاریخ ویزا 2015, 9Sep
سفرنامه
لیست تمام مدارک ارسالی به USCIS , NVC ,و مدارک مدیکال و روز مصاحبه ویزای ازدواج Interview Questions+

پاسخ
تشکر کنندگان: barfi1 ، حاجی واشنگتن
ببخشید دوستان
چه زمانی پتیشنر باید به آمریکا بره برای اثبات دومسایل؟
دوستانی که میگن 3 ماه قبل از مصاحبه... آخه وقتی مدارک دومسایل رو نفرستیم و نامه تکمیل مدارک هم دریافت نکنیم چطور زمان مصاحبه رو تخمین بزنیم؟
CR1
پاسخ
تشکر کنندگان: barfi1
دوست گرامی ببخشید من بد مطالعه کرده بودم
nvc مدارکی دال بر domicile نمیخواد.. فقط تو فرمها prtotoioner یه آدرس تو آمریکا میده و دومیسیلو روز مصاحبه میبریم..
یکی دو ماه قبل از مصاحبه بره و اجاره نامه اینا واسم بفرسته میتونم به مصاحبه کننده بگم تا حالا نبوده اونجا و چون من دارم میرم ایشون قصد اقامت دائم دارن دیگه؟
ممنون ار پاسختون
پاسخ
تشکر کنندگان: barfi1 ، hamid87
(2015-06-30 ساعت 02:55)sib 24 نوشته:  
(2015-06-29 ساعت 20:57)ariairani نوشته:  با سلام
۱ سوال دارم الان PETITIONER من ایرانه..
براش مقدوره ۱ ماه قبل از INTERVIEW بره و DOMICILE F بفرسته
۱ سوال دیگه.. الان که من CO SPONCER دارم.. اسپانسر و کو اسپانسر باید چه فرمایی رو واسه AFFIDIATIVE OF SUPPORT پر کنن؟
ممنون میشم پاسخ بدید

سلام دوست عزیز. دامیسیل فقط برای پتیشنر هست و کواسپانسر نیاز به دامیسیل نداره.nvc از پتیشنر مدارک دامیسیل میخواد و اگه نداشته باشید نقص مدرک میخوره. و تا تکمیل نشه مدارک نوبت مصاحبه نمیدند.امضای من رو بخون تمامی مدارک رو نوشتم.بله هردوشون باید i_864 را پر کنند.

دوست گرامی ببخشید من بد مطالعه کرده بودم
nvc مدارکی دال بر domicile نمیخواد.. فقط تو فرمها prtotoioner یه آدرس تو آمریکا میده و دومیسیلو روز مصاحبه میبریم..
یکی دو ماه قبل از مصاحبه بره و اجاره نامه اینا واسم بفرسته میتونم به مصاحبه کننده بگم تا حالا نبوده اونجا و چون من دارم میرم ایشون قصد اقامت دائم دارن دیگه؟
و ممنون از مطالب توی امضاتون عالی بود....
ممنون ار پاسختون
پاسخ
تشکر کنندگان: barfi1 ، حاجی واشنگتن
(2015-06-30 ساعت 14:40)ariairani نوشته:  دوست گرامی ببخشید من بد مطالعه کرده بودم
ممنون ار پاسختون
دوست عزیز همانطور که گفتید مدارکdomicile را روز مصاحبه باید ارائه کنید وکیل ما گفت دو تا سه ماه قبل از مصاحبه تقاضا کننده به امریکا بیایدمطمئنتر است.البته برای همسر من مقدور نیست بیشتر از یکماه قبل به امریکا برود وکیل گفت حداقل بلیط را حتما یکطرفه تهیه کنید امیدوارم ایراد نگیرند.
ازدواج با سیتیزن +فرزند زیر21سال سیتیزن
ارسال مدارک28 نوامبر2014
رسیپت 1 دسامبر
اپرو 30 دسامبر
ارسال مدارک به nvcژانویه 2015
تاییدتکمیل مدارک 18 مارچ 2015
سفارت: ابوظبی
مصاحبه 16 دسامبر
ویزا یکضرب دریافت پاسپورت 21دسامبر
ورود 8 مارچ 2016
هرچه قدرزندگی بدباشد، وقتی زندگی هست امید هم هست (هاوکینگ)
پاسخ
تشکر کنندگان: Haghighat

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان