کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

نظرسنجی: چه مدت پس از دریافت برگ زرد ویزای توریستی FBI check شما کانفرم شد ؟
10 روز
28.57%
2 28.57%
1 ماه
28.57%
2 28.57%
2 ماه
14.29%
1 14.29%
3 ماه
0%
0 0%
4 ماه
0%
0 0%
5 ماه
14.29%
1 14.29%
6 ماه تا یکسال
14.29%
1 14.29%
مجموع 7 رای 100%
* چنانچه به گزینه‌ای رای داده اید، با علامت ستاره مشخص گردیده است. [نمایش نتایج]

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
چه مدت پس از مصاحبهٔ ویزای توریستی FBI check شما کانفرم شد؟
(2014-03-25 ساعت 17:58)سهیل کاظمی نوشته:  سلام من به همراه خانمم وپسرم از سفارت آمریکا تو دبی برگ زرد گرفتیم ولی تا الان که دو ماه میگذره خبری از کانفر شدن ما نیست هر دفعه سایت چک میکنم پیام تکراری میده!!!میخواستم بدونم دلیش چیه و چقدر طول میکشه ویزای ما اکی بشه
باتشکر سهیل
سهیل جان من و خانوادم نزدیک ۱۰ ماه هست منتظریم زیاد درگیرش نشو فکر نکنم زود تر از ۸ ماه خبری بشه
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2014-03-25 ساعت 17:58)سهیل کاظمی نوشته:  سلام من به همراه خانمم وپسرم از سفارت آمریکا تو دبی برگ زرد گرفتیم ولی تا الان که دو ماه میگذره خبری از کانفر شدن ما نیست هر دفعه سایت چک میکنم پیام تکراری میده!!!میخواستم بدونم دلیش چیه و چقدر طول میکشه ویزای ما اکی بشه
باتشکر سهیل
دوست عزيز دليل خاصی نداره اين روزا معمولاً تا 9 ماه هم طول ميکشه
Cool
پاسخ
تشکر کنندگان:
خیلی ممنون از راهنمایت فقط میخواستم بدونم ویزا اکی میشه یا نه؟
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2014-03-26 ساعت 01:59)سهیل کاظمی نوشته:  خیلی ممنون از راهنمایت فقط میخواستم بدونم ویزا اکی میشه یا نه؟
بندرت پیش میاد که کسی تو این مرحله واسه ویزای توریستی رو رد کنند پس بیش از 90 درصد می تونین امیدوار باشین که ویزا رو می گیرید
پاسخ
تشکر کنندگان:
سلام داش وحید ببخش تازه پیامت دیدم خودت میدونی چشم انتظاری خیلی سخته برگه زرد مارو 31 ستامبر دادن وافیسر گفت از دو تا ده هفته ولی تا الان که 12هفته شده خبری نیست !!!
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2014-03-26 ساعت 12:31)سهیل کاظمی نوشته:  سلام داش وحید ببخش تازه پیامت دیدم خودت میدونی چشم انتظاری خیلی سخته برگه زرد مارو 31 ستامبر دادن وافیسر گفت از دو تا ده هفته ولی تا الان که 12هفته شده خبری نیست !!!
به منم گفت یک ماه با وجودی که قبلا ۳ بار آمریکا رفتم ولی الان نزدیک ۱۰ ماه هست منتظرم . آره می دونم بلاتکلیفی خیلی سخت هست ولی هیچ چاره ای نیست Sad
پاسخ
تشکر کنندگان:
سلام دوستان، ویزای من بعد از ۱۰ ماه بالاخره امروز کلییر و صادر شد
پاسخ
تشکر کنندگان: my hope ، aminsamba ، vahid.vp ، Lemony ، 92Diana ، mina_s
سلام، اونطور که من از پستهای دوستان متوجه شدم کلیرنس آنکارا و دبی خیلی طول میکشه. می خواستم بپرسم که اگه من شینگن از بلژیک یا فرانسه و یا ایتالیا بگیرم و برای ویزای توریستی آمریکا برم اونجا، آیا گرفتن ویزا راحتتر میشه و مدت زمان کلیرنس کمتر؟! لطفا راهنمایی کنید
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2014-04-07 ساعت 10:22)BEHNAM1986 نوشته:  سلام، اونطور که من از پستهای دوستان متوجه شدم کلیرنس آنکارا و دبی خیلی طول میکشه. می خواستم بپرسم که اگه من شینگن از بلژیک یا فرانسه و یا ایتالیا بگیرم و برای ویزای توریستی آمریکا برم اونجا، آیا گرفتن ویزا راحتتر میشه و مدت زمان کلیرنس کمتر؟! لطفا راهنمایی کنید
قطعا بهتره ولی هیچ تضمینی نیست که پروسه کلیرنس نداشته باشین یا خیلی زود کلیر بشین ، دوستانی بودند که بیش از ۱۰ ماه در انتظار کلیرنس هستند .
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2014-04-07 ساعت 10:22)BEHNAM1986 نوشته:  سلام، اونطور که من از پستهای دوستان متوجه شدم کلیرنس آنکارا و دبی خیلی طول میکشه. می خواستم بپرسم که اگه من شینگن از بلژیک یا فرانسه و یا ایتالیا بگیرم و برای ویزای توریستی آمریکا برم اونجا، آیا گرفتن ویزا راحتتر میشه و مدت زمان کلیرنس کمتر؟! لطفا راهنمایی کنید
خاله و شوهر خاله من (که اقامت کانادا دارند و بالغ بر ۱۰ بار توریستی به آمریکا آمدند) خرداد پارسال از کانادا اقدام کردند و هفته پیش کلیر شدند. مادر خود من هم که از اردیبهشت پارسال از دبی اقدام کرده و هنوز هیچ خبری نیست. ظاهرا این ماجرا دیگه تنها مختص دبی و ترکیه نیست.
پاسخ
تشکر کنندگان: Lemony ، vahid.vp
(2014-04-07 ساعت 23:52)negi نوشته:  
خاله و شوهر خاله من (که اقامت کانادا دارند و بالغ بر ۱۰ بار توریستی به آمریکا آمدند) خرداد پارسال از کانادا اقدام کردند و هفته پیش کلیر شدند. مادر خود من هم که از اردیبهشت پارسال از دبی اقدام کرده و هنوز هیچ خبری نیست. ظاهرا این ماجرا دیگه تنها مختص دبی و ترکیه نیست.

مگه اینطور نیست که اتباع کانادا بدون ویزای توریستی می تونن به آمریکا سفر کنن؟!
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2014-04-09 ساعت 10:45)BEHNAM1986 نوشته:  
(2014-04-07 ساعت 23:52)negi نوشته:  

مگه اینطور نیست که اتباع کانادا بدون ویزای توریستی می تونن به آمریکا سفر کنن؟!
با کارت اقامت کانادا که مثل گرین کارت آمریکا هست خیر، ولی اگر پاسپورت کانادایی داشته باشند نیازی به ویزا ندارند. ولی با گرین کارت آمریکا شما بدون ویزا می تونید وارد کانادا بشید!
پاسخ
تشکر کنندگان: BEHNAM1986
با سلام برادران
من تا امروز 13 آپریل 2014، مدت 10 ماه و یک هفته از تاریخ گرفتن برگه زردم میگذره و هنوز خبری نیست. برای هر چیزی در آسمانها وقتی تعیین شده. امید داشته باشید و شاد باشید.
فیض خداوند با شما باد.
پاسخ
تشکر کنندگان: mina_s ، alireza_guitar
تبریک
میشه بگید که چه جوری مطلع شدید؟ براتون ایمیل زدن یا اینکه تو سایت چک کردید؟ و از کدوم سفارت اقدام کردید؟
با تشکر
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2014-04-13 ساعت 10:18)TP-80 نوشته:  [quote='amirf_jesus' pid='100695' dateline='1301132006']
خدا محبت است

همانطور که دوستان اطلاع دارن من حدود 5 ماه قبل موفق به دریافت برگ زرد شدم ولی تا امروز 06/01/1390 کیس نامبر من کانفرم نشده است برای آگاهی خودم و سایرین خواهشمندم دوستانی که موفق به دریافت برگ زرد شده اند بفرمایند چه مدت کانفرم شدنشان طول کشید و از زمانی که کیس نامبر خود را در سایت دیدند حدودا چه مدت زمان برای مراجعه به سفارت جهت اخذ ویزا داشتند و پس از دریافت ویزا چه مدت زمان برای ورود به خاک آمریکا داشته اند ؟
می دانم اینها سوالات خیلی از دوستان است و خوشحال می شوم که پاسخهای شما را ببینم

با تشکر

سالی خوش و پربرکت برای همگی آرزومندمSmile
فقط بايد منتظر بمونيد كسايي هستن كه تا ١٢ ماه هم تحمل كردن.
شما از وقتي كه ويزاتون رو بگيريد ٣ ماه وقت داريد وارد امريكا بشيد.
Cool
پاسخ
تشکر کنندگان:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان