کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
پرسش و پاسخ - ویزاهای مهاجرت خانوادگی
با سلام

دوستان عزيز براى من ١٧ فبريه نامه wellcome latter آمده و من همان موقع ١٢٠$ را براى افديويت ساپورت پرداخت كردم اما هنوز براى تكميل فرم DS 260 چيزي باز نشده و جلوى آن نوشته not Invoice ؟؟!!
و اينكه من مدتى قبل تماس گرفتم و NVC به من گفت كه ميتوانى مدارك الحاقى و فرم افيديويت ساپورت با هم در يك پاكت بگذاريد و يك چك ليست هم روى صفحات قرار بديد و ارسال كنيد و من نير با DHL ارسال كردم چند روز پيش يك ايميل آمد يك مدارك رسيده و حداقل ٢ ماه طول ميكشد تا برسى شود .
حال به نطر دوستان چرا هنوز بعد از بيش از ٢ ماه از ١٧ فبريه هنوز Iv Fee براى من باز نشده كه بتوانم پول را پرداخت كنم ؟

با سپاس
کتگوری : F3
اپلای : AUG2004
کیس نامبر : ANK2010
فرم DS-261 : در تاريخ ١٨ فبريه ٢٠١٥
پرداخت ١٢٠$ بعد از آن پرداخت دوتا ٣٢٥$ و تكميل فرم DS-260 و ترجمه مدارك و ارسال مدارك به NVC
در تاريخ ١١ مى ٢٠١٥ ايميل از NVC براى تاييد مدارك ارسالى
مصاحبه در ۲۹ مارچ آنکارا
منتظر پروسه طولانی کلیر
۸ اگست آپدیت دو خطی در سایت ceac
اتمام پروسه كلير ٢٩ آگست
دريافت ويزا ٣١ آگست
بردن لاتاری ۲۰۱۷ توسط همسرم بعد از سالها کیس نامبر++2017AS22 آنکارا (آمدی جانم به قربانت ولی حالا چرا؟!)
کامپلیت فرم DS-260 جدید در ۳۱ می و ارسال به KCC
پاسخ
تشکر کنندگان: amir2640 ، واهيك آقاجاني ، aslant ، alireza51
سلام دوستان

آیا کسی میداند اگر در فرم I130 که اپرو هم شده (2010) وابستگان فرد دعوت شده (beneficiary) نوشته نشده باشد ، امکان اصلاح وجود دارد؟

F4 منتظر F14
پاسخ
تشکر کنندگان: alireza51
(2015-04-19 ساعت 09:14)shahram es نوشته:  با سلام

دوستان عزيز براى من ١٧ فبريه نامه wellcome latter آمده و من همان موقع ١٢٠$ را براى افديويت ساپورت پرداخت كردم اما هنوز براى تكميل فرم DS 260 چيزي باز نشده و جلوى آن نوشته not Invoice ؟؟!!
و اينكه من مدتى قبل تماس گرفتم و NVC به من گفت كه ميتوانى مدارك الحاقى و فرم افيديويت ساپورت با هم در يك پاكت بگذاريد و يك چك ليست هم روى صفحات قرار بديد و ارسال كنيد و من نير با DHL ارسال كردم چند روز پيش يك ايميل آمد يك مدارك رسيده و حداقل ٢ ماه طول ميكشد تا برسى شود .
حال به نطر دوستان چرا هنوز بعد از بيش از ٢ ماه از ١٧ فبريه هنوز Iv Fee براى من باز نشده كه بتوانم پول را پرداخت كنم ؟

با سپاس

منم مثل شما هستم تا اینکه هفته پیش IV FEE خواهرم باز شد ولی برای من هنوز میگه اینویس نشده. ما کیسمون دقیقا مشابه بود ولی به من یک نامه دادند و تکس ریترن سال 2013 پدرم رو خواستند. در صورتی که در لیست مدارکشون نبود.
توی نامه گفته بودند که باید ds261 رو کامل کنم درصورتی که من همون 17 فوریه اونو کامل کرده بودم

من زنگ زدم NVC گفتند پرونده من هنوز کامل بررسی نشده چون ایجنت پدرم نیست طولانی تر میشه. گفتند که این که نوشته دی اس 261 کامل نشده رو بیخیال بشم چون بعدا آپدیتش می کنند. گفتند تکس ریترن رو باید بفرستم.

خلاصه آقا کیس ما فعلا شیر تو شیر شده...
F2B
PD: 17 OCT 08
Approved: 12 NOV 09
Case Number: LND2015XXXX
Welcome Letter: 17 FEB 15
Completion Letter: 15 Oct 15
Interview Letter: 23 Oct 15
Interview Date: 22 Dec 15
(Administrative Processing (Missing Document
Updates: 23 Dec 2015 - 20 Jan 2016 - 25 Jan 2016
Issued: 26 Jan 2016
PRC: 24 Feb 2016
-----------
Citizenship Early Filing Application Date: 26 Nov 2020
پاسخ
تشکر کنندگان: amir2640 ، واهيك آقاجاني ، shahram es ، babak.n ، aslant ، alireza51
با سلام

امروز يك ايميل از NVC آمد و درسايت هم Iv Fee براى من باز شده ٢ تا 325$ من هم پرداخت كردم چند روز طول ميكشد كه جواب بياد و بتوانم فرم DS 260 را پر كنم ؟ و سئوال ديگر اينكه من و همسرم هستيم آيا بايد ٢ تا فرم پر كنم ؟

با سپاس
پرداخت ١٢٠$ بعد از آن پرداخت دوتا ٣٢٥$ و تكميل فرم DS-260 و ترجمه مدارك و ارسال مدارك به NVC
مصاحبه در ۲۹ مارچ آنکارا
منتظر پروسه طولانی کلیر
اتمام پروسه كلير ٢٩ آگست
دريافت ويزا ٣١ آگست
بردن لاتاری ۲۰۱۷ توسط همسرم بعد از سالها کیس نامبر++2017AS22 آنکارا (آمدی جانم به قربانت ولی حالا چرا؟!)
پاسخ
تشکر کنندگان: amir2640 ، alireza51
(2015-04-21 ساعت 11:56)shahram es نوشته:  با سلام

امروز يك ايميل از NVC آمد و درسايت هم Iv Fee براى من باز شده ٢ تا 325$ من هم پرداخت كردم چند روز طول ميكشد كه جواب بياد و بتوانم فرم DS 260 را پر كنم ؟ و سئوال ديگر اينكه من و همسرم هستيم آيا بايد ٢ تا فرم پر كنم ؟

با سپاس

دوست عزیز
با سلام

بعد از 2 الی 3 روز و تایید پرداخت شما فرم آنلاین DS260 برای شما باز میشود.
یکی به نام شما و دیگری به نام همسرتان . شما باید هر کدام فرم جداگانه ای پر نمایید .

گروه F4 , Sep. 2002
پاسخ
تشکر کنندگان: shahram es ، amir2640 ، alireza51
دوستان نمیدونم سوالم رو جای درستی میپرسم یا نه ولی اگه کسی اطلاعاتی داره ممنون میشم منو هم مطلع کنه.
میخواستم بدونم افرادی که با ویزای ازدواجی با سیتیزن، گرین کارت میگیرند آیا حتما باید بعد ار سیتیزن شدن برای پدر و مادرشون اقدام کنند یا میتونند همون سال اول و با گرین کارت درخواست بدن؟
سپاس
CR1
پاسخ
تشکر کنندگان: alireza51
(2015-04-21 ساعت 15:01)Haghighat نوشته:  دوستان نمیدونم سوالم رو جای درستی میپرسم یا نه ولی اگه کسی اطلاعاتی داره ممنون میشم منو هم مطلع کنه.
میخواستم بدونم افرادی که با ویزای ازدواجی با سیتیزن، گرین کارت میگیرند آیا حتما باید بعد ار سیتیزن شدن برای پدر و مادرشون اقدام کنند یا میتونند همون سال اول و با گرین کارت درخواست بدن؟
سپاس

دوست عزيز اقدامات مهاجرتي براي پدر و مادر و برادر خواهر بعد از سيتيزن شدن ميتونه انجام بشه ، فقط براي فرزندان زير ٢١ سال ميشه با گرين كارت اقدام كرد .

Catagory : F2B
Interview :  Dec 2015 Sad AP
Ceac Update :  18 DEC , 19 DEC , 22 DEC , 24 DEC , 28 DEC , 31 DEC , 8 JAN , 17 MAY ,18 MAY OR Cool   CLEAR
تو کوچه ما هم عروسی میشه ...

پاسخ
تشکر کنندگان: Haghighat ، alireza51
با سلام

من ديروز ٢ تا ٣٢٥$ پرداخت كردم اينجور كه مشخص است دو سه روز ديگر فرم DS 260 باز ميشود كه تكميل كنم مدارك و فرم افيديويت ساپورت را هم در يك پاكت طبق تلفنى كه به NVC زدم ارسال كردم و ايميلى ٢ هفته پيش آمد كه مدارك رسيده تا ٢ ماه منتظر جواب باشيد .
حال اگر مدارك تكميل باشد كه فكر ميكنم نبايد اشكالى وجود داشته باشد بعد از اين مراحل چه ايميلى مى آيد ؟ آيا ايميل دعوت به مصاحبه است ؟
و سئوال ديگر من كتگورى F3 هستم و الان تا ٢٢ فبريه ٢٠٠٤ كارنت شده و من پرونده ام اوايل آگست ٢٠٠٤ است و هنوز چند ماهى تا كارنت شدنم باقى مانده و با اين سرعت لاك پشتى كارنت شدن فكر ميكنم بيش از اين طول بكشد بايد اين مدت را صبر كنم تا كارنت شوم تا نامه مصاحبه براى من ارسال شود ؟

با سپاس
مصاحبه در ۲۹ مارچ آنکارا
منتظر پروسه طولانی کلیر
اتمام پروسه كلير ٢٩ آگست
دريافت ويزا ٣١ آگست
پاسخ
تشکر کنندگان: واهيك آقاجاني ، amir2640 ، alireza51
سلام
موردی برای کیس f1b پیش آمده که کمک فکری نیاز دارم .در مورد ارسال i864 پتیشنر که درآمد در سالهای گذشته نداشته و تکس ریترن را صفر رد کرده ولی در سال 2013 اعلام کرده که مبلغی درامد داشته و این مبلغ اعلام شده هیچ برگشت پولی هم برایش نداشته است .با توجه به این که ایشان در سال 2013 هم واقعا درامد نداشته و فقط به دلیل راهنمایی اشتباه که اگر شما درامد نشان دهید کمک به سیتیزنی شما میکند این کار را کرده و حالا برای فردی که اقدام کرده باید فرم 864 را بدهد.(البته اسپانسر دیگری هم فرم را پر کرده و درآمد او کافی است ). آیا اگر پتیشنر در فرمش درامد 3سال اخیرش را صفر رد کند و برای سال 2013و2014 بگوید که درامد نداشته ام و تکس فایل نکردم (در صورتی که در2013مبلغی زیر 7000 و در2014 صفر فایل شده) آیا به مشکل خواهد خورد.در خصوص سال 2013 ایشان دبلیو2ندارد
پاسخ
تشکر کنندگان: msar ، alireza51
(2015-04-22 ساعت 08:37)shahram es نوشته:  حال اگر مدارك تكميل باشد كه فكر ميكنم نبايد اشكالى وجود داشته باشد بعد از اين مراحل چه ايميلى مى آيد ؟ آيا ايميل دعوت به مصاحبه است ؟
و سئوال ديگر من كتگورى F3 هستم و الان تا ٢٢ فبريه ٢٠٠٤ كارنت شده و من پرونده ام اوايل آگست ٢٠٠٤ است و هنوز چند ماهى تا كارنت شدنم باقى مانده و با اين سرعت لاك پشتى كارنت شدن فكر ميكنم بيش از اين طول بكشد بايد اين مدت را صبر كنم تا كارنت شوم تا نامه مصاحبه براى من ارسال شود ؟
شما در صورت داشتن invoice number به همراه case number میتونید فرمهای 260 رو پرکنید
شرط دعوت به مصاحبه کارنت بودن
اما همه این مراحل میگذره فکرتونو مشغول نکنین در عوض پس انداز کن و زبانو بچسب
مهاجر خانوادگی (F3) ساکن لانگ ایلند نیویورک و به زودی دالاس ، تقاضای اولیه سپتامبر 2002 - صدور ویزا نوامبر 2014
پاسخ
تشکر کنندگان: amir2640 ، shahram es ، aslant ، shadi79 ، msar ، alireza51
با سلام

من فرم DS 260 را تکمیل کردم و طبق گفته NVC از صفه آخر آن پرینت گرفتم که برای روز مصاحبه داشته باشم تمامی مدارک را هم به NVC باز هم طبق گفته خودشان فرستادم و ۳ هفته قبل ایمیلی آمد که مدارک بدست ما رسیده و تا ۶۰ روز منتظر جواب باشید . حال دیگر باید منتظر باشم تا نامه مصاحبه بیاید ؟ البته چون شرط نامه اینترویو کارنت شدن است و با این رود کند کارنت شدن مخصوصا در این ماه های اخیر باید خیلی منتظر بمانم ؟

با سپاس
مصاحبه در ۲۹ مارچ آنکارا
منتظر پروسه طولانی کلیر
اتمام پروسه كلير ٢٩ آگست
دريافت ويزا ٣١ آگست
پاسخ
تشکر کنندگان: amir2640 ، aslant ، msar ، alireza51
http://travel.state.gov/content/visas/en...-2014.html
دوستان این لینک رو نگاه کنید,اطلاعات خیلی خوب و جالبی در مرود وضعیت ویزا دادن ها میده[/php]
پاسخ
با سلام میخواستم راهنماییم کنید تا مراحل و مدارک مورد نیاز جهت اقدام جهت گرفتن ویزای مهاجرتی برای پدر و مادر را از 0 تا 100 رو بدونم ؛ واقعیت خانمم که سیتزن امریکاست میخواد برای مادر و پدرش اقدام کنه ولی نمیدونیم که چه مدارکی و مراحلی رو باید سپری کنیم ... ممنون میشم راهنمایی کنید ... با تشکر از سایت عالیتون
پاسخ
(2015-04-25 ساعت 01:34)محسن رستمی نوشته:  با سلام میخواستم راهنماییم کنید تا مراحل و مدارک مورد نیاز جهت اقدام جهت گرفتن ویزای مهاجرتی برای پدر و مادر را از 0 تا 100 رو بدونم ؛ واقعیت خانمم که سیتزن آمریکاست میخواد برای مادر و پدرش اقدام کنه ولی نمیدونیم که چه مدارکی و مراحلی رو باید سپری کنیم ... ممنون میشم راهنمایی کنید ... با تشکر از سایت عالیتون

سلام

اگر این قسمت رو نگاه کنید جواب اکثر سوالهاتون رو میگیرید

http://www.mohajersara.com/Thread-%D8%B1...A%AF%DB%8C

موفق باشید
كتگوري F3
تاريخ اپلاي 2004 AUG
کیس نامبر  ABD2010

پاسخ
سلام.از NVC برای مامانم نامه ای اومده و ازش خواسته شده 6 مرحله را طی کنه.می خواستم بدونم امکانش هست مثلا پدرم agent مامانم بشه؟یا حتما باید کسی باشه که آمریکا زندگی میکنه؟و اینکه هزینه هارو از داخل ایران چجوری پرداخت کنیم؟فرم های توی سایت NVC را خودمون میتونیم پر کنیم؟به وکیل گرفتن و این حرفا نیازی نیست؟هیچ کجا توضیح فارسی کاملی از این مراحل پیدا نکردم.واقعا به کمک نیاز دارم
پاسخ

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان