کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
بولتن ویزا و کارنت شدن شماره‌ها
(2012-12-02 ساعت 22:15)مسعود همدانی نوشته:  با سلام .
لطفا راهنمائی بفرمائید.
اینجانب تو سایت www.travel .state.gov میخاهم کیس نامبر م را در بولتن این سایت چک کنم اما در صفحه اصلی به وضوح امکان چک کردن وجود ندارد خواهشمندم از تمامی دوستان محترم که اطلاعاتی در این زمینه دارن در خصوص نحوه اطلاع از تاریخ مصاحبه رو در این سایت راهمائی نمایید
دوست عزیز
تاریخ مصاحبه شما به وسیله ایمیل به شما اطلاع داده میشه . شما اول بفرمایین که کیس نامبرتون در چه حدودی هست ( فقط حدودی بگین و کیس رو کامل نگین ) که ببینیم آیا کارنت شدین یا نه Smile
€€€ ღ 2013AS آنکارا ۳ نفر ღ آخر نوامبر ღ کلیرنس118 روز ღ سفرنامهاطلاعات کلیرنس منتظر سرا‫۱۱۸ مهاجرسرا
تشکر کنندگان: امیر مهاجر ، lilac ، enchantress_boy ، farshadsh
با سلام
از این لینک استفاده کنید:
http://travel.state.gov/visa/bulletin/bu..._1360.html
در بولتن هر ماه در قسمت DIVERSITY IMMIGRANT (DV) CATEGORY میتونید چک کنید که شما کارنت شدید یا نه
2013AS00003xxx ‫(٢ نفر) ღ دیدن قبولی: 11 می ღ ارسال فرم‌ها: 22 می با TPG ღ سفارت: آنکارا ღ مقصد: California وضعيت كيس: اتمام پروسه اداري 55 روز
تشکر کنندگان: lilac ، enchantress_boy
سلام با تشکر از شما دوستان کیس نامبرم **90هست که خودشون گفتن از طریق بولتن اعلام میشه ممنون میشم که نحوه وارد شدن رو بهم بفرمایید البته 2013 هستم

با سلام و عرض تشکر از شما دوستان کیس نامبرم**90 هست ولی تو بولتن نمیدونم باید چکار کنم حتی نتوستم واردش بشم ممنون میشم راهنمایی کند
کیس نامبر:**90
تشکر کنندگان: farshadsh
(2012-12-02 ساعت 22:40)مسعود همدانی نوشته:  سلام با تشکر از شما دوستان کیس نامبرم **90هست که خودشون گفتن از طریق بولتن اعلام میشه ممنون میشم که نحوه وارد شدن رو بهم بفرمایید البته 2013 هستم

با سلام و عرض تشکر از شما دوستان کیس نامبرم**90 هست ولی تو بولتن نمیدونم باید چکار کنم حتی نتوستم واردش بشم ممنون میشم راهنمایی کند

الان تا 3400 کارنت شده و شما احتمالاً تابستون مصاحبه دارید
سفرنامه بعد از قبولی لاتاری

راهنمای اقدام برای سیتیزن شدن

تاریخ ورود و اخذ گرین کارت : June 2013
تاریخ اقدام برای سیتیزن شیپی: نوروز 97 (March 20)
تاریخ مصاحبه: 9 November
تاریخ سیتیزن شیپی:  November 15th Big Grin
تشکر کنندگان: sayeh_m ، amir82 ، lilac ، enchantress_boy ، roeentan ، farshadsh
(2012-12-02 ساعت 22:40)مسعود همدانی نوشته:  سلام با تشکر از شما دوستان کیس نامبرم **90هست که خودشون گفتن از طریق بولتن اعلام میشه ممنون میشم که نحوه وارد شدن رو بهم بفرمایید البته 2013 هستم

سلام دوست عزیز
فعلا تا شماره ۳۴۰۰ کارنت شدند و شما باید منتظر باشید . به این لینک مراجعه کنید http://www.travel.state.gov/visa/bulleti..._5803.html در جدول قسمت ASIA میزنه تا چه شماره ای کارنت شدند .
2012
ورود به آمریکا:Sep 15th
San Jose,CA
تشکر کنندگان: bayat_r ، amir82 ، lilac ، گل نهال ، enchantress_boy ، roeentan ، farshadsh
سلام....من 3 هفته پیش مدارکو با ایمیل فرستادم حالا تا کی باید صبر کنم فقط یه ایمیل واسم اومد که مدارک رسیده همین ..........کیس نامبر 9000

کاش یه پیجی بود که بحث میکردیم مثلا اینجا چه چیزایی یاد بگیریم که اونجا بدردمون بخوره .البته به غیر از زبان
F2A•ارسال مدارک :28October,2014•رسید مدارک: 31October,2014•اپرو:5March,2015 •دریافت کیس و اینویس نامبر: 10Jun,2015 • فرم6Jul,2015 :ds261 • پرداخت 120$: 22Jul,2015 • تحویل مدارک AOS به 5Aug,2015 :NVC • پرداخت 325$: 7Aug,2015 • فرم16AUG,2015 :ds260 • تحویل مدارک Civil به 21AUG,2015: NVC
(2012-12-03 ساعت 00:21)m2m2m22 نوشته:  سلام....من 3 هفته پیش مدارکو با ایمیل فرستادم حالا تا کی باید صبر کنم فقط یه ایمیل واسم اومد که مدارک رسیده همین ..........کیس نامبر 9000

کاش یه پیجی بود که بحث میکردیم مثلا اینجا چه چیزایی یاد بگیریم که اونجا بدردمون بخوره .البته به غیر از زبان

خیلی مونده باید صبور باشی.
من با کیس ۸۲۰۰ تصور میکنم می یا جون سال ۲۰۱۳ نوبتم بشه.

اینجا تاپیکهای بسیار مفیدی در این باره هست.
تشکر کنندگان: sayeh_m ، lilac ، saeid-ss ، ani_sheiton ، farmiz ، Gole baba ، hamedhamed ، rezagh ، pooyash ، enchantress_boy ، roeentan ، bayat_r ، parsush ، farshadsh
خوش به حال همه افرادي كه انقدر خوشحالن از قبوليشون ولي نميدونم چرا من اصلا احساس خوبي ندارم حالا يا همه وضع مالي خوبي دارن و سنشون كمه يا من خيلي ادم نا اميدي هستم .قصدم از نوشتن اين مطلب فقط درد دله .ارزوي موفقيت براي تك تك عزيزان را دارم
٠- بازمانده 2013AS6### آنکارا.
١- ارسال أي ١٣٠ :١٠/١٨/ ٢٠١٣ , PD: ١٠/٢١،  اپروو:١١/٢٠، كيس نامبر:٢٠١٣/١٢/٢٠-YRV20138#
٢- يكسال و دو ماه سكوت مطلق و زجر آور و رتروگرس كردن بولتن، Sad
٣- واريز ١٢٠ دلار: ٢٠١٥/٠٢ ، ٣٢٥$ :مارس،  كارنت :٢٠١٥/٠٦
٤- مصاحبه:هفته اول جولاي
٥- فرآيند اداري:در هفته اول چهار بار آپديت، هفته دوم سه بار، ٣ آگوست ٢٠١٥  و  تقريبا يكسال بعد ٢١و ٢٧و ٢٨ ژوئن ٢٠١٦
٦- كليرنس: بعد ٣٦٤ روز در ٢٩ ژوئن or شد و كليير
٧- آزمايش مجدد ٦ جولاي، تحويل مدارك  مالياتي و پزشكي به پست ٧ جولاي، انگشت نگاري و تكميل مجدد فرم ٢٦٠ در ١١ جولاي ٢٠١٦
٨- صدور ويزا  12 جولاي ٢٠١٦، تحويل پاس و بسته مهاجرتي ١٣ جولاي ٢٠١٦ پس از سه سال
٩- ورود ٢٦
تشکر کنندگان: گل نهال ، Gole baba ، ashakibafar ، sepand88 ، asal1907 ، poopak ، achi686 ، refiusa ، sadeghi897 ، پرستو ، farshadsh
(2012-12-03 ساعت 00:59)smpf نوشته:  خوش به حال همه افرادي كه انقدر خوشحالن از قبوليشون ولي نميدونم چرا من اصلا احساس خوبي ندارم حالا يا همه وضع مالي خوبي دارن و سنشون كمه يا من خيلي ادم نا اميدي هستم .قصدم از نوشتن اين مطلب فقط درد دله .ارزوي موفقيت براي تك تك عزيزان را دارم

نا اميدى يعنى چى همين كه شب ميخوابى يعنى اميد دارى به يه روز ديگه بعد از اينم اگه ميلياردر هم باشى تا ٢ سال اول حداقل بهتره سرمايه گزارى نكنين تا خوب از همه چيز سر در بيارين اگر هم ٢ سال گذشت و هنوز امريكا بودين پس كرديت دارين ديگه وام هست . سعى كن خوشحال باشى و اميدوار دوست عزيز و كارنتى اين ماه درياب .Tongue 
كيس نامبر:2013AS5700. سفارت: ابوظبى. تعداد: ٣ نفر. قبولى: ٢ may. ارسال مدارك: ٦ jun  مصاحبه : هفته سوم اپريلCoolكليرنس برگه سفيد .كلير 29 may ,دريافت ويزا 3 junWink
تشکر کنندگان: گل نهال ، lilac ، ensan ، sayeh_m ، Gole baba ، hamedhamed ، Sanna ، smpf ، nika ، roeentan ، پرستو ، farshadsh
کارنتی های ژانویه رو تو دسامبر اعلام می کنن؟ چرا تو سایت هیچ نشونی ازش نیست؟ مثل ماههای قبل به استقبال نرفتن.
شماره کیس : 2013AS000041XX
تاریخ رویت قبولی در سایت: 01 می
کنسولگری: ارمنستان
تاریخ کارنت شدن کیس: 13 دسامبر
تاریخ مصاحبه: اواسط مارس
4نفر - اواخر جولای کلیر شدیم
(2012-12-03 ساعت 01:44)mandana12 نوشته:  کارنتی های ژانویه رو تو دسامبر اعلام می کنن؟ چرا تو سایت هیچ نشونی ازش نیست؟ مثل ماههای قبل به استقبال نرفتن.

نه.مصاحبه هاي ژانويه هم مشخص شده.توي دسامبر كارنتي هاي فوريه هست
c/n:2013AS97xx ، برنده مرحله دوم . تاریخ رویت قبولی:31 اکتبر(10آبان91)
تاریخ ارسال فرمها: 7نوامبر، آرامکس❤ 2نفر❤ تاريخ كارنت شدن:10مي? نامه دوم:17می
مصاحبه: ایروان ٨ جولاي. كليرنس: ٨ آگوست. دريافت ويزا: ١٤ آگوست . ورود به آمريكا: ٦ دسامبر٢٠١٣ ،سياتل
منتظرسراي ٢٠١٣ - سفرنامه - ١١٨ مهاجرسرا - منتظرسراي ٢٠١٤ - جمع بندي كليرنس٢٠١٣
تشکر کنندگان: manotousa ، mandana12 ، farshadsh
(2012-12-03 ساعت 01:58)گل نهال نوشته:  
(2012-12-03 ساعت 01:44)mandana12 نوشته:  کارنتی های ژانویه رو تو دسامبر اعلام می کنن؟ چرا تو سایت هیچ نشونی ازش نیست؟ مثل ماههای قبل به استقبال نرفتن.

نه.مصاحبه هاي ژانويه هم مشخص شده.توي دسامبر كارنتي هاي فوريه هست

دوست خوبم به نظرم منظورش کارنتی بود نه مصاحبه!به نظر من چون 1 دسامبر افتاد شنبه روز تعطیلیه آنها بنابراین احتمال میدم فردا cooming soon شه
کیس نامبر2013000066xx تعداد:2 مصاحبه:می کنسولگری:انکارا ازدواج بعد از قبولی .کار همسر:عسلویه .ویزا:شانس آوردیم دادن بعد از نزدیکه 100 روز . آتلانتا شهر بهشت با مردمی مهربان
تشکر کنندگان: گل نهال ، 3pideh ، fereydoooon ، mandana12 ، Sanna ، farshadsh
(2012-12-03 ساعت 00:59)smpf نوشته:  خوش به حال همه افرادي كه انقدر خوشحالن از قبوليشون ولي نميدونم چرا من اصلا احساس خوبي ندارم حالا يا همه وضع مالي خوبي دارن و سنشون كمه يا من خيلي ادم نا اميدي هستم .قصدم از نوشتن اين مطلب فقط درد دله .ارزوي موفقيت براي تك تك عزيزان را دارم

نگران نباشید .انشااله شادی نزدیکهRolleyes
.از جاماندگان سابق لاتاری 2013
تشکر کنندگان: امیر مهاجر ، enchantress_boy ، smpf ، ani_sheiton ، b_argi ، farshadsh
سلام
این CSC چی هست، کسی میتونه کمکم کنه.
سر در گم شدم
** به تدبیرش اعتماد کن / به حکمتش دل بسپار / به او توکل کن **
2 نفر ایروان به ایرواین / قبولی:May2012 / مصاحبه:May2013 / سفر:Oct2013
Wink
سفرنامه
تجربیات
(2012-12-03 ساعت 01:22)Hoormazd نوشته:  

نا اميدى يعنى چى همين كه شب ميخوابى يعنى اميد دارى به يه روز ديگه بعد از اينم اگه ميلياردر هم باشى تا ٢ سال اول حداقل بهتره سرمايه گزارى نكنين تا خوب از همه چيز سر در بيارين اگر هم ٢ سال گذشت و هنوز امريكا بودين پس كرديت دارين ديگه وام هست . سعى كن خوشحال باشى و اميدوار دوست عزيز و كارنتى اين ماه درياب .Tongue 
ممنون از دلداریتون ولی چه کنم .....
٠- بازمانده 2013AS6### آنکارا.
١- ارسال أي ١٣٠ :١٠/١٨/ ٢٠١٣ , PD: ١٠/٢١،  اپروو:١١/٢٠، كيس نامبر:٢٠١٣/١٢/٢٠-YRV20138#
٢- يكسال و دو ماه سكوت مطلق و زجر آور و رتروگرس كردن بولتن، Sad
٣- واريز ١٢٠ دلار: ٢٠١٥/٠٢ ، ٣٢٥$ :مارس،  كارنت :٢٠١٥/٠٦
٤- مصاحبه:هفته اول جولاي
٥- فرآيند اداري:در هفته اول چهار بار آپديت، هفته دوم سه بار، ٣ آگوست ٢٠١٥  و  تقريبا يكسال بعد ٢١و ٢٧و ٢٨ ژوئن ٢٠١٦
٦- كليرنس: بعد ٣٦٤ روز در ٢٩ ژوئن or شد و كليير
٧- آزمايش مجدد ٦ جولاي، تحويل مدارك  مالياتي و پزشكي به پست ٧ جولاي، انگشت نگاري و تكميل مجدد فرم ٢٦٠ در ١١ جولاي ٢٠١٦
٨- صدور ويزا  12 جولاي ٢٠١٦، تحويل پاس و بسته مهاجرتي ١٣ جولاي ٢٠١٦ پس از سه سال
٩- ورود ٢٦

کاربران در حال بازدید این موضوع: 3 مهمان