کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
بولتن ویزا و کارنت شدن شماره‌ها
(2013-03-09 ساعت 21:22)NarcisJ نوشته:  بچه ها میشه امضاهاتونو کامل کنید ببینیم میشه با هم همسفر شیم ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟لطفا لطفا لطفا امضاهاتونو کامل کنید.........

چطوری میشه امضاراکامل کرد من نمیدونم ؟
تشکر کنندگان: Tomas ، NarcisJ
(2013-03-10 ساعت 14:17)شوکرا نوشته:  
(2013-03-09 ساعت 21:22)NarcisJ نوشته:  بچه ها میشه امضاهاتونو کامل کنید ببینیم میشه با هم همسفر شیم ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟لطفا لطفا لطفا امضاهاتونو کامل کنید.........

چطوری میشه امضاراکامل کرد من نمیدونم ؟

وقتی دهمین پستتو گذاشتی تو کنترل پنل کاربریت ویرایش امضاء اضافه میشه و میتونی امضاء درست کنی.
تشکر کنندگان: گل نهال ، payam62 ، amir82 ، Judy Abbott 13 ، Saeedv13 ، saeid-ss ، fereydoooon ، Tomas ، ramin_red
(2013-03-10 ساعت 00:42)Aida.s نوشته:  Sad
(2013-03-09 ساعت 11:44)گل نهال نوشته:  ٨١٥٣ يا ٧٨٥٠؟؟؟؟!!!
كي سي سي كجايي؟؟؟؟؟
من دیروز تماس گرفتم کی سی سی گفتند 7850

دوستای عزیز اینقدر جریان و پیچیده نکنید من دیروز تماس گرفتم گفتند 7850 هر کس هم که باور نداره یا که نگرانه بهتره ی زنگ بزنه تا که از نگرانی بیرون بیاد
امیدوارم که ماه ما هم خوشحال بشیم اما به همه 7000 عزیز تبریک میگم

سلام دوستان عزیزم
امیدوارم این مرحله از این انتظار شیرین هم تموم بشه و همگی کارنت بشن . ما هم انشا ا... فردا ،پس فردا کارنت می شیم. فقط یه سوال تکراری و یه خواهش از مدیران و پیشکسوتان عزیز اگه میشه مراحل کار رو بعذ از کارنت شدن بگین که ببینیم به ترتیب از پس فردا باید چه بکنیم ؟ از لطف همگی شما عزیزان سپاسگزارم.Rolleyes
کیس نامبر : **2013AS75 _ تاریخ مشاهده قبولی: MAY 2012 _تاریخ کارنت: مارس2013 _ تاریخ مصاحبه: 2 می ، ابوظبی _کلیرنس: 12 جون ( 41 روز) ، ورود به خاک نو : 11 جولای 2013 _ ساکن: فیر فکس ویرجینیا ، تعداد: 4 نفرWink
تشکر کنندگان: گل نهال ، payam62 ، saeid-ss ، farshadsh ، amairmonre ، nika ، rezagh ، fereydoooon ، Tomas
(2013-03-10 ساعت 14:30)Mahbaran نوشته:  
كي سي سي كجايي؟؟؟؟؟

دوستای عزیز اینقدر جریان و پیچیده نکنید من دیروز تماس گرفتم گفتند 7850 هر کس هم که باور نداره یا که نگرانه بهتره ی زنگ بزنه تا که از نگرانی بیرون بیاد

سلام دوستان عزیزم
امیدوارم این مرحله از این انتظار شیرین هم تموم بشه و همگی کارنت بشن . ما هم انشا ا... فردا ،پس فردا کارنت می شیم. فقط یه سوال تکراری و یه خواهش از مدیران و پیشکسوتان عزیز اگه میشه مراحل کار رو بعذ از کارنت شدن بگین که ببینیم به ترتیب از پس فردا باید چه بکنیم ؟ از لطف همگی شما عزیزان سپاسگزارم.Rolleyes

یه سری به امضای بیات عزیز بزنین ...
مراحل رو به خوبی نوشتن ایشون.
خوب میتونه راهنمائیتون کنه ...
2013AS88XX ♪ مصاحبه:جون ♪ یکضرب کنسولگری ایروان مقصد:CA♪ سفرنامه
♪ دلم مي خواهـد خانه اي داشته باشم پُـر دوست ... ♪
تشکر کنندگان: bayat_r ، Judy Abbott 13 ، Saeedv13 ، saeid-ss ، roeentan ، farshadsh ، nika ، Hedieh20 ، rezagh ، fereydoooon ، Tomas
(2013-03-10 ساعت 15:15)jazirehh نوشته:  
(2013-03-10 ساعت 14:30)Mahbaran نوشته:  
كي سي سي كجايي؟؟؟؟؟

سلام دوستان عزیزم

یه سری به امضای بیات عزیز بزنین ...
مراحل رو به خوبی نوشتن ایشون.
خوب میتونه راهنمائیتون کنه ...

منظورشون امضای منه. این پایین
سفرنامه بعد از قبولی لاتاری

راهنمای اقدام برای سیتیزن شدن

تاریخ ورود و اخذ گرین کارت : June 2013
تاریخ اقدام برای سیتیزن شیپی: نوروز 97 (March 20)
تاریخ مصاحبه: 9 November
تاریخ سیتیزن شیپی:  November 15th Big Grin
بچه ها امشب دوباره پر استرس ترین شب ماه مارسه . امیدوارم خیلیها خوشحال بشن ولی عجله نکنید فکر میکنم تو موقع رفتن همه بگن ایکاش یکم دیگه وقت داشتیم درست مثله شب امتحان .
**CN: AS2013000073
تعداد نفرات کیس:2
شهر : تبریز
رویت قبولی:Sep 1 , 2012
ارسال فرمهای اولیه:Sep 5 , 2012 - پست DHL
مصاحبه w2 may - سفارت ابوظبی - کلیرنس 42 روز

(2013-03-10 ساعت 16:25)yousef_eidi نوشته:  بچه ها امشب دوباره پر استرس ترین شب ماه مارسه . امیدوارم خیلیها خوشحال بشن ولی عجله نکنید فکر میکنم تو موقع رفتن همه بگن ایکاش یکم دیگه وقت داشتیم درست مثله شب امتحان .

نه امشب كه نمياد، فردا شب مياد.. راستش اين سري به همت دوستان استرس نداريم چون ٧٨٥٠ را مطمئنيم، ماه پيش كه نميدونستيم خيلي بيشتر استرس داشتيم
c/n:2013AS97xx ، برنده مرحله دوم . تاریخ رویت قبولی:31 اکتبر(10آبان91)
تاریخ ارسال فرمها: 7نوامبر، آرامکس❤ 2نفر❤ تاريخ كارنت شدن:10مي? نامه دوم:17می
مصاحبه: ایروان ٨ جولاي. كليرنس: ٨ آگوست. دريافت ويزا: ١٤ آگوست . ورود به آمريكا: ٦ دسامبر٢٠١٣ ،سياتل
منتظرسراي ٢٠١٣ - سفرنامه - ١١٨ مهاجرسرا - منتظرسراي ٢٠١٤ - جمع بندي كليرنس٢٠١٣
(2013-03-10 ساعت 16:35)گل نهال نوشته:  
(2013-03-10 ساعت 16:25)yousef_eidi نوشته:  بچه ها امشب دوباره پر استرس ترین شب ماه مارسه . امیدوارم خیلیها خوشحال بشن ولی عجله نکنید فکر میکنم تو موقع رفتن همه بگن ایکاش یکم دیگه وقت داشتیم درست مثله شب امتحان .

نه امشب كه نمياد، فردا شب مياد.. راستش اين سري به همت دوستان استرس نداريم چون ٧٨٥٠ را مطمئنيم، ماه پيش كه نميدونستيم خيلي بيشتر استرس داشتيم

آره به احتمال زیاد فرداشبه
بدیش اینه که وسط 90 هی ی ی ی باید بیایم سایتو چک کنیم و نمیفهمیم عادل فردرپوس چی میگه Big Grin
کیس نامبر: ××91 کنسولگری: ابوظبی تاریخ مصاحبه: ٢١ تیر ماه 92 وضعيت فعلي:کلیر ١٧ آگوست ٢٠١٣ دریافت ویزا : ٩ سپتمبر ٢٠١٣
تشکر کنندگان: گل نهال ، saeid-ss ، kasrafo ، farshadsh ، amairmonre ، fereydoooon ، Tomas
دوستان دقت کردین من این ماه کارنت میشم.
یه وقت بزنه با امیر مهاجر همسفر بشم.
چه حالی میده.
** به تدبیرش اعتماد کن / به حکمتش دل بسپار / به او توکل کن **
2 نفر ایروان به ایرواین / قبولی:May2012 / مصاحبه:May2013 / سفر:Oct2013
Wink
سفرنامه
تجربیات
(2013-03-10 ساعت 17:04)byousefi_p نوشته:  دوستان دقت کردین من این ماه کارنت میشم.
یه وقت بزنه با امیر مهاجر همسفر بشم.
چه حالی میده.

مبارک باشه. من ماه دیگه کارتن میشم. Big Grin
بچه ها انشااللاه تا 8000 کارنت کنند حداقل رند باشه دیگههههههههههه
شماره کیس:**79 2013AS -کنسولگری:انكارا
تعداد افراد منظور در کیس :2نفر-مصاحبه:19 jun نتیجه کلیرنسSad ابديت ها 20-26 جون 19-22 جولاي 6-7-12-14-16 اگست كلير 16 اگست انتظار 57 روزBig Grin دریافت ویزا 28 اگست. ورود به امریکا 22 نوامبر دریافت گرین کارد 7 ژانویه

حالا که میخوای روند بشه تا 8676 که نه سیخ بسوزه نه کباب
.از جاماندگان سابق لاتاری 2013
من که گفتم این ماه تا 7800 و ماه بعد تا 9200 البته با 50-100 تا بالا پایین....
کیس: 2013AS000090XX مصاحبه : ابوظبی 22 جولای کلیر : 18 آگوست ویزا : 28 آگوست
تعداد افراد كيس: 2 نفر سفر اول به آمریکا: 19 feb دریافت گرین کارت : 3 april
تشکر کنندگان: گل نهال ، پدی ، nooshshahnar ، farshadsh ، amairmonre ، fereydoooon ، Tomas ، payam62
من پیش بینی میکنم ۷۸۵۰ اعلام کنند. Big Grin
ببینیم کی پیش بینیش دقیق تر از آب در میاد. Big Grin
(2013-03-10 ساعت 18:14)امیر مهاجر نوشته:  من پیش بینی میکنم ۷۸۵۰ اعلام کنند. Big Grin
ببینیم کی پیش بینیش دقیق تر از آب در میاد. Big Grin
مطمینم که هیچکس نمی تونه مثل شما پیش بینی کنهBig Grin
شماره کیس:**2013AS69 - تعداد کیس:۳نفر - کنسولگری:آنکارا -مصاحبه:هفته سوم می-ویزا:یک ضرب -اولین سفر به امریکا:۱۴ جون-مقصد:SAN JOSE
تشکر کنندگان: nooshshahnar ، farshadsh ، amairmonre ، امیر مهاجر ، fereydoooon ، Tomas ، payam62

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان