کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
بولتن ویزا و کارنت شدن شماره‌ها
زمان ما که اینطوری نبود
من که بعد از کامینگ سون هر روز بهشون زنگ می زدم
به خدا شما خیلی صبورید
من که دل تو دلم نیست
کیس نامبر:2013AS5128// سفارت ایروان // تعداد اعضای کیس: دو نفر // کلیر بعد از 49 روز
بچه‌ها این لینک pdf بولتن بعدی خواهد بود: http://www.travel.state.gov/pdf/visabull...ay2013.pdf
من گفتم شاید قبل از اینکه html رو آپدیت کنند فایل pdf رو گذاشته باشند. الان چند روزه دارم چک میکنم ولی نیست.
تشکر کنندگان: nooshshahnar ، bayat_r ، amir82 ، sadeghi897 ، گل نهال ، shimoda ، roeentan ، oghs ، majid194 ، Given
میگه هنوز کامل شماره ها کارنت نشدن باید صبببببببببببر کنید.
غلط نکنم دارن یه کارائی میکنن!!!
case number:2013AS000086xx
selection visited:May 15th
Forms sent:May 17th
People: 2
Current in: April
Interview: June,9th
Status: visa received
(2013-04-09 ساعت 00:19)bayat_r نوشته:  ببینید همیشه دو سه روز قبل از اعلام تو سایت،تلفنی جواب میدن.پس امروز شاید با تلفن جواب بدن اما از طریق سایت کسی نمیفهمه
از شما بعیده ؟؟
1 ساعت پیش زنگ زدن نگفتهSad
کیس نامبر:2013AS8900/تعداد افراد کیس:3 نفر/اورنج کانتی کالیفرنیا
(2013-04-09 ساعت 00:17)پدی نوشته:  هنگام اعلام کارنتی ها لطفا از اشیا برنده دوری فرمایید

برنده‌های لاتاری هم جزء اشیاء برنده محسوب میشند؟
تشکر کنندگان: usa lover ، amir82 ، Hedieh20 ، bayat_r ، sadeghi897 ، shimoda ، گل نهال ، nooshshahnar ، Saeedv13 ، roeentan ، oghs ، iman63ir ، mehdi110
یکی زنگ بزنه
یالا
دی
ساعت هم از دستم در رفته

کاربران در حال بازدید این موضوع: a.jahangiri، ali.agha، alvan، amir82، bayat_r، farzanehkhalaj، jazirehh، mohssen، nikan_sh، nima-92، nina22، nooshshahnar، sadeghi897، sayeh_m، usa lover، گل نهال، vorojak60، امیر مهاجر، 9 مهمان
حالا می ریم که شورکارنتی رو داشته باشیم
دی
همیشه راه های زیادی برای رسیدن به یک هدف واحد وجود دارد.
من و مهاجرت
فعلا زندگی قشنگم رو بین بین خاورمیانه - اروپا و امریکا سپری می کنم. با تشکر از مهمان نوازی مردم امریکا - مردم پرتغال - مردم ایران و مردم ترکیه.
(2013-04-09 ساعت 00:22)a.jahangiri نوشته:  میگه هنوز کامل شماره ها کارنت نشدن باید صبببببببببببر کنید.

شاید گفته همه شماره ها کارنت نشدن؟....یعنی ALL نیست تا 9175 Big Grin شاید
سفرنامه بعد از قبولی لاتاری

راهنمای اقدام برای سیتیزن شدن

تاریخ ورود و اخذ گرین کارت : June 2013
تاریخ اقدام برای سیتیزن شیپی: نوروز 97 (March 20)
تاریخ مصاحبه: 9 November
تاریخ سیتیزن شیپی:  November 15th Big Grin
(2013-04-09 ساعت 00:22)a.jahangiri نوشته:  میگه هنوز کامل شماره ها کارنت نشدن باید صبببببببببببر کنید.

يعني چي؟؟؟؟!!!! اگه كامل شماره ها كارنت نشده يعني همه نيستن؟؟؟؟Sad
c/n:2013AS97xx ، برنده مرحله دوم . تاریخ رویت قبولی:31 اکتبر(10آبان91)
تاریخ ارسال فرمها: 7نوامبر، آرامکس❤ 2نفر❤ تاريخ كارنت شدن:10مي? نامه دوم:17می
مصاحبه: ایروان ٨ جولاي. كليرنس: ٨ آگوست. دريافت ويزا: ١٤ آگوست . ورود به آمريكا: ٦ دسامبر٢٠١٣ ،سياتل
منتظرسراي ٢٠١٣ - سفرنامه - ١١٨ مهاجرسرا - منتظرسراي ٢٠١٤ - جمع بندي كليرنس٢٠١٣
تشکر کنندگان: amir82 ، امیر مهاجر ، bayat_r ، sadeghi897 ، shimoda ، nooshshahnar ، a.jahangiri ، oghs ، Hedieh20 ، mehdi110
(2013-04-09 ساعت 00:21)shimoda نوشته:  زمان ما که اینطوری نبود
من که بعد از کامینگ سون هر روز بهشون زنگ می زدم
به خدا شما خیلی صبورید
من که دل تو دلم نیست

زمان شما ۱۰ روز خیلی بود! الان دیگه چیزی نیست ۱۰ روز.

(2013-04-09 ساعت 00:25)گل نهال نوشته:  

يعني چي؟؟؟؟!!!! اگه كامل شماره ها كارنت نشده يعني همه نيستن؟؟؟؟Sad

یه بار هم گفتند ۷۸۵۰. شاید دارند هنوز راجع به ماه پیش صحبت میکنند.
تشکر کنندگان: amir82 ، bayat_r ، usa lover ، sadeghi897 ، گل نهال ، shimoda ، tajhizgaran ، nooshshahnar ، Saeedv13 ، oghs ، Hedieh20 ، mehdi110
کاربران در حال بازدید این موضوع: a.jahangiri، ali.agha، alvan، amir82، amiz.abdollah، bayat_r، BEROLIN، farzanehkhalaj، hamid3330، mohssen، nima-92، nooshin nasiri، nooshshahnar، shimoda، tajhizgaran، usa lover، کاوه شیز، گل نهال، vorojak60، مهمان1، مهمان2، مهمان3، مهمان4، مهمان5،
سفرنامه بعد از قبولی لاتاری

راهنمای اقدام برای سیتیزن شدن

تاریخ ورود و اخذ گرین کارت : June 2013
تاریخ اقدام برای سیتیزن شیپی: نوروز 97 (March 20)
تاریخ مصاحبه: 9 November
تاریخ سیتیزن شیپی:  November 15th Big Grin
تشکر کنندگان: امیر مهاجر ، گل نهال ، jazirehh ، nooshshahnar ، shimoda ، amir82 ، Saeedv13 ، roeentan ، oghs ، Hedieh20
همتون برید بخوابید، من بیدارم....از طرف یه شیرازی
تشکر کنندگان: bayat_r ، usa lover ، گل نهال ، امیر مهاجر ، nooshshahnar ، amir82 ، Saeedv13
(2013-04-09 ساعت 00:14)usa lover نوشته:  
(2013-04-09 ساعت 00:11)BEROLIN نوشته:  بچه ها ازکجا اینقدر مطمئن هستید امشب اعلام می کنند.یعنی حتمیه؟
دوباره لیلی زن بود یا مرد؟
کشته مرده این سئوالاتم یعنی ................
تشکر کنندگان: amir82
همه رو کارنت کنن خیالم راحت بشه برم چمدون ها رو ببندم
شما ها رو هم بسپورم دست آفیسر
همیشه راه های زیادی برای رسیدن به یک هدف واحد وجود دارد.
من و مهاجرت
فعلا زندگی قشنگم رو بین بین خاورمیانه - اروپا و امریکا سپری می کنم. با تشکر از مهمان نوازی مردم امریکا - مردم پرتغال - مردم ایران و مردم ترکیه.
تشکر کنندگان: bayat_r ، usa lover ، گل نهال ، امیر مهاجر ، nooshshahnar ، shimoda ، amir82 ، Hedieh20
بچه ها اینکه میگن کارنت اینا باید بشیم یعنی چجوری باید باشیم؟؟؟!!! شیب؟!بام؟!پشت بام؟!
همسر یکی از اعضای نسبتا فعال...!!!
تشکر کنندگان: usa lover ، گل نهال ، nooshshahnar ، امیر مهاجر ، amir82 ، shimoda ، oghs
(2013-04-09 ساعت 00:28)BEROLIN نوشته:  
(2013-04-09 ساعت 00:14)usa lover نوشته:  
(2013-04-09 ساعت 00:11)BEROLIN نوشته:  بچه ها ازکجا اینقدر مطمئن هستید امشب اعلام می کنند.یعنی حتمیه؟
دوباره لیلی زن بود یا مرد؟
کشته مرده این سئوالاتم یعنی ................

خوب پس چرااعلام نمی کنند؟
تشکر کنندگان: گل نهال ، امیر مهاجر ، amir82 ، usa lover ، oghs

کاربران در حال بازدید این موضوع: 2 مهمان