کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
بولتن ویزا و کارنت شدن شماره‌ها
(2013-04-26 ساعت 09:48)payam62 نوشته:  
با امید به لطف پروردگار و با احتساب 20 اردیبهشت 92 به عنوان روز پایانی برای این تاپیک پر از خاطره و انتظار

++++++++++++++++++++++++++++++

بشمار 15
++++++++++++++++++++++++++++++

لامسب انتظارشم شیرینه
فکر کنم نامه دوم هم به زیباییه نامه اول باشه
[font=Verdana]
2013ََAS 97xx
یکی از زخمی های لاتاری 2013

[/font]

تشکر کنندگان: oghs ، payam62 ، nooshshahnar ، farshadsh ، amir82 ، soruosh ، tajhizgaran
زود تر از دو هفته ی دیگه در این تاپیک تخته بشه
هورای آخر بلند تر بفرست
++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++
خدایا آخر نفهمیدم اینجایی که هستم تقدیر من است یا تقصیر من...
تشکر کنندگان: farshadsh ، ali.agha ، shimoda ، payam62 ، oghs ، nika ، a.jahangiri ، lilac ، sadeghi897 ، گل نهال ، tajhizgaran ، Hedieh20
می دونم حرف مایوس کننده نباید بزنیم ولی دیگه برییییدم. والا خسته شدم.5 روز دیگه می شه یک سال انتظار. اما عیبی نداره چون می گذرد غمی نیست
(این جمله معروف داخل خدمت سربازیه) همتون و ندیده دوستت دارم مخصوصا کسانی که انرژی مثبت میدن. به امید کارنت شدن همه+++++++++++
تشکر کنندگان: shimoda ، amir82 ، امیر مهاجر ، usa lover ، farshadsh ، payam62 ، soruosh ، oghs ، nika ، nooshshahnar ، tajhizgaran ، Hedieh20
(2013-04-26 ساعت 13:27)ali.agha نوشته:  می دونم حرف مایوس کننده نباید بزنیم ولی دیگه برییییدم. والا خسته شدم.5 روز دیگه می شه یک سال انتظار. اما عیبی نداره چون می گذرد غمی نیست
(این جمله معروف داخل خدمت سربازیه) همتون و ندیده دوستت دارم مخصوصا کسانی که انرژی مثبت میدن. به امید کارنت شدن همه+++++++++++

علی جون یه سر به تاپیک کلیرنس بزن دوستانی هستند که 180 روز منتظر کلیر شدن هستند ولی هنوز با عزم و اراده ایستادند 1 سال برای مهاجرت هیچی نیست نگران نباشید و مایوس نشید همه چی آرومهBig Grin
به امید خدا اینبار همه کارنت میشن به زودی همه میرن مصاحبه ویزا میگیرن و عزم رفتن میکنن
شماره کیس: 2013AS-مصاحبه :اپریل2013-هزینه ها :خیلی- دریافت ویزا آگوست 2013 .
از بخت ياري ماست شايد ، كه آنچه مي خواهيم ، يا به دست نمي آيد، يا از دست مي گريزد .
هرجاموفقیت بزرگی ببینید انبوهی از ناکامی ها رو در مسیر اون مشاهده می کنید...
آنتونی رابینز
+++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++
++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++
++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++
2013AS000092xx/سه نفر/نامه اول:1می 2012/ارسال فرم ها DHL/نامه دوم :16می 2013/مصاحبه 11جولای ابوظبی/ یک ضرب /ساکن Fair faxویرجینیا
I make a bridge out of difficulties to pass ...not a vortex to sink..
دو هفته که این حرفا رو نداره!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
+++++++++++++++++++++++++++++++
P.D. DEC 2013
*****F2A CASE NO: 2014ANK
19FEB-2015 02:37 AOS $120.00
16APR-2015 00:15 IV $325.00
تشکر کنندگان: ASALI ، farshadsh ، oghs ، nooshshahnar ، tajhizgaran ، Hedieh20 ، elmira_fa ، jazirehh
++++++++++++++CoolCoolCool
همیشه راه های زیادی برای رسیدن به یک هدف واحد وجود دارد.
من و مهاجرت
فعلا زندگی قشنگم رو بین بین خاورمیانه - اروپا و امریکا سپری می کنم. با تشکر از مهمان نوازی مردم امریکا - مردم پرتغال - مردم ایران و مردم ترکیه.
تشکر کنندگان: ASALI ، farshadsh ، oghs ، nooshshahnar ، tajhizgaran ، Hedieh20 ، elmira_fa ، jazirehh
به امید خدا اینبار همه کارنت میشن به زودی همه میرن مصاحبه ویزا میگیرن و عزم رفتن میکنن
[/quote]

با شما کاملا موافقم ولی لب مرز کارنتی باشی بعد یک سال دوباره از این ماه به اون ماه از نظر روحی کم میاری.شاید در اصل ماجرا هم فرق زیادی نکنه ولی با کارنت شدن حس میکنم آدم یکم صبور تر می شه چون خیلی از مشکلات حل میشه.
تمام میشه و به این روزها می خندیمRolleyes
تشکر کنندگان: usa lover ، nooshshahnar ، payam62 ، tajhizgaran ، farshadsh
این تاپیک همیشه برای من پر هیجان بوده
از چند روز دیگه هم اینجا بترکون میشه هاShyTongue
ضربانها هم همه بهم میریزهBig Grin
میگید نه!!!Cool
حالا می بینییییییییم.TongueTongueTongue
case number:2013AS000086xx
selection visited:May 15th
Forms sent:May 17th
People: 2
Current in: April
Interview: June,9th
Status: visa received
تشکر کنندگان: nooshshahnar ، amir82 ، usa lover ، oghs ، tajhizgaran ، farshadsh ، Hedieh20 ، jazirehh
(2013-04-26 ساعت 22:58)a.jahangiri نوشته:  این تاپیک همیشه برای من پر هیجان بوده
از چند روز دیگه هم اینجا بترکون میشه هاShyTongue
ضربانها هم همه بهم میریزهBig Grin
میگید نه!!!Cool
حالا می بینییییییییم.TongueTongueTongue

ضربان من که شیش هشت میزنه....
بازم تابستون اومد...آفتاب تو ایون اومد....آی یار تو خیابون اومد....Big Grin
اینجوری میزنه....
کیس نامبر:**2013AS000089_کنسولگری:آنکارا_دیدن قبولی:ماه می_ارسال_فرم‌ها: ماه جون با پست_مقصد:نیویورک_ مصاحبه: هفته اول جولای
نتیجه مصاحبه: یک ضربدر یک ضربShy
تشکر کنندگان: a.jahangiri ، sadeghi897 ، amir82 ، tajhizgaran ، farshadsh ، Hedieh20 ، elmira_fa ، jazirehh
(2013-04-25 ساعت 21:28)shimoda نوشته:  دیگه آخراشه
16 روز دیگه
خوبیش به اینه که شما ها کمتر منتظر کلیر شدن می شید یا اینکه اصلا کلیر نمی خورید
+++++++++++++++++++++++++++++++++
+++++++++++++++++++++++++++

خدا از دهنتون بشنوه-آمینSmileSmile
کیس **101/3 نفر/ابوظبی/مصاحبه 12 اگوست
تشکر کنندگان: a.jahangiri ، گل نهال ، tajhizgaran ، farshadsh ، oghs ، Hedieh20 ، lilac ، elmira_fa ، jazirehh
حتی زودتر از زمان مشخص CoolCoolCool
همیشه راه های زیادی برای رسیدن به یک هدف واحد وجود دارد.
من و مهاجرت
فعلا زندگی قشنگم رو بین بین خاورمیانه - اروپا و امریکا سپری می کنم. با تشکر از مهمان نوازی مردم امریکا - مردم پرتغال - مردم ایران و مردم ترکیه.
تشکر کنندگان: a.jahangiri ، payam62 ، گل نهال ، Given ، tajhizgaran ، farshadsh ، Hedieh20 ، oghs ، lilac ، jazirehh
دوستان خوبم یه روز دیگه به کارنت شدن نزدیک شدید
++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++
خدایا آخر نفهمیدم اینجایی که هستم تقدیر من است یا تقصیر من...
تشکر کنندگان: tajhizgaran ، farshadsh ، oghs ، payam62 ، Hedieh20 ، a.jahangiri ، lilac ، گل نهال ، jazirehh ، mehdi110
payam62 کجایی پس ؟؟؟؟ بیا دیگه . چند روز دیگه باید تحمل کنیم ؟؟؟؟؟؟
گرفتن ویزای یک ضرب در آگوست برای لاتاری 2013 با کیس نامبر 9925 در تنها سالی که قبولی مرحله دوم اعلام شد که ما جزو اون خوش شانسها بودیم Big GrinBig Grin - ساکن سن حوزه از سپتامبر 2013
تشکر کنندگان: farshadsh ، nooshshahnar ، oghs ، payam62 ، a.jahangiri ، lilac ، گل نهال ، jazirehh
همه چیز اگر کمی تیره می نماید
باز روشن می شود زود
تنها فراموش نکن این حقیقتیست
بارانی باید تا که رنگین کمانی برآید
ولیموهایی ترش تا که شربتی گوارا فراهم شود
وگاه روزهایی در زحمت
تا که از ما انسان هایی تواناتر بسازد
خورشید دوباره خواهد درخشید,زود
خواهی دید...
مک کارتی
+++++++++++++++++++++++++++++++++++++
++++++++++++++++++++++++++++++++++++++
++++++++++++++++++++++++++++++++++++++
2013AS000092xx/سه نفر/نامه اول:1می 2012/ارسال فرم ها DHL/نامه دوم :16می 2013/مصاحبه 11جولای ابوظبی/ یک ضرب /ساکن Fair faxویرجینیا
I make a bridge out of difficulties to pass ...not a vortex to sink..
تشکر کنندگان: payam62 ، tajhizgaran ، a.jahangiri ، nooshshahnar ، oghs ، Given ، hana_fd ، lilac ، elmira_fa ، jazirehh

کاربران در حال بازدید این موضوع: 2 مهمان