کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
بولتن ویزا و کارنت شدن شماره‌ها
این از اون انتظاراست که خیلی شیرینه ها
++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++
خدایا آخر نفهمیدم اینجایی که هستم تقدیر من است یا تقصیر من...
تشکر کنندگان: sadeghi897 ، payam62 ، Hedieh20 ، oghs ، Ali.US ، ابی هانی ، farshadsh ، tajhizgaran ، jazirehh
(2013-04-28 ساعت 17:22)پدی نوشته:  منتظرین محترم ان شاله چند روز دیگه کارنت میشین.پس انرژی خودرا برای مراحل بعد هم نگه داریم.ما که کارنت شدیم تاریخ مصاحبه مون رو برای 2/5 ماه بعد زدند پس برای این مقطع هم کمی از صبر خودتان را بگذارید.........(دوستدار شما منتظر یک مرحله پاس کرده!!)

سلام دوست عزیز و ممنون از رتبه ای که به من عنایت کردین .
عارضم خدمتتون که همه ی ما به مساله ای که ذکر کردین واقف هستیم . هدفمون هم از نوشتن و شلوغ پلوغ کردن تو این تاپیک اینه که در طول یک ماه زمان برای اعلام کارنتی های جدید ، تاپیک سوت و کور نباشه و حس تازگی و نشاط داشته باشه .
خود من شخصاً به اندازه ای سرم شلوغ هست که گذر زمان را متوجه نمیشم و به لطف خدا هم امید دارم و ان شاء الله پایان خوشی در انتظار هممون هست .

موفق و موید باشین
2013AS90xx≈فرم ها: ایمیل به (kccdv@state.gov)≈کارنت: 10 می≈مصاحبه: 30جولای، کلیرنس با فرم 9 سوالی≈کلیر: 17 سپتامبر≈مقصد: Urbana, IL بوذ! ≈هزینه ها: 1000 سبزی.
به تاریخ پیوستیم ...
(2013-04-28 ساعت 20:48)payam62 نوشته:  
(2013-04-28 ساعت 17:22)پدی نوشته:  منتظرین محترم ان شاله چند روز دیگه کارنت میشین.پس انرژی خودرا برای مراحل بعد هم نگه داریم.ما که کارنت شدیم تاریخ مصاحبه مون رو برای 2/5 ماه بعد زدند پس برای این مقطع هم کمی از صبر خودتان را بگذارید.........(دوستدار شما منتظر یک مرحله پاس کرده!!)

سلام دوست عزیز و ممنون از رتبه ای که به من عنایت کردین .
عارضم خدمتتون که همه ی ما به مساله ای که ذکر کردین واقف هستیم . هدفمون هم از نوشتن و شلوغ پلوغ کردن تو این تاپیک اینه که در طول یک ماه زمان برای اعلام کارنتی های جدید ، تاپیک سوت و کور نباشه و حس تازگی و نشاط داشته باشه .
خود من شخصاً به اندازه ای سرم شلوغ هست که گذر زمان را متوجه نمیشم و به لطف خدا هم امید دارم و ان شاء الله پایان خوشی در انتظار هممون هست .

موفق و موید باشین
آفرین آفرین آفرین
Big Grin
P.D. DEC 2013
*****F2A CASE NO: 2014ANK
19FEB-2015 02:37 AOS $120.00
16APR-2015 00:15 IV $325.00
تشکر کنندگان: nooshshahnar ، Hedieh20 ، oghs ، payam62 ، farshadsh
امروز 8 امین روز اردیبهشت ماه 1392 هجری شمسی و 28 امین روز آپریل سال 2013 میلادی مصادف با
362 امین روز هجری لاتاری (اول هجری لاتاری= اولین روز اعلام اسامی مهاجرین از طریق لاتاری 2013) باورتون میشه؟

اولیــــــن دوره کارنتی ها دقیقــاً 258 روز پیش اعلام شده است (تا شماره پروندۀ 1900)
دومیـــــن دوره کارنتی ها دقیقــاً 228 روز پیش اعلام شده است (تا شماره پروندۀ 2350)
سومیـــن دوره کارنتی ها دقیقــاً 198 روز پیش اعلام شده است (تا شماره پروندۀ 2700)
چهارمیـن دوره کارنتی ها دقیقــاً 171 روز پیش اعلام شده است (تا شماره پروندۀ 3400)
پنجمیـــن دوره کارنتی ها دقیقــاً 137 روز پیش اعلام شده است (تا شماره پروندۀ 4300)
ششمیـن دوره کارنتی ها دقیقـاً 109 روز پیش اعلام شده است (تا شماره پروندۀ 5200)
هفتمیـــن دوره کارنتی ها دقیقـاً 76 روز پیش اعلام شده است (تا شماره پروندۀ 6525) که از 27 روز پیش مصاحبشون شروع شده.
هشتمین دوره کارنتی ها دقیقـاً 47 روز پیش اعلام شده است (تا شماره پروندۀ 7850) که حداقل 3 روز دیگه مصاحبه دارند
نهمیـــــن دوره کارنتی ها دقیقـاً 16 روز پیش اعلام شده است (تا شماره پروندۀ 8900) که حداقل 34 روز دیگه مصاحبه دارند (خرداد ماه)
دهمیـــن دوره کارنتی ها احتمالاً 14 روز دیگه اعلام خواهد شد (حدس میزنم کلیه پرونده ها) که حداقل 64 روز دیگه مصاحبه دارند (تیر ماه)

ثبت نام لاتاری 2014 نیز 176 روز پیش به پایان رسید و نتایج آن 3 روز دیگر اعلام می شود

این آمار صرفاً جهت آگاهی شما صادر گردیده و هیچگونه ارزش قانونی جهت ارائه به KCC و پیگیریهای مربوطه را ندارد Big Grin

دبیر ستاد پذیرفته شدگان لاتاری 2013(و سایر بستگان)

47&45- Big Grin
سفرنامه بعد از قبولی لاتاری

راهنمای اقدام برای سیتیزن شدن

تاریخ ورود و اخذ گرین کارت : June 2013
تاریخ اقدام برای سیتیزن شیپی: نوروز 97 (March 20)
تاریخ مصاحبه: 9 November
تاریخ سیتیزن شیپی:  November 15th Big Grin
(2013-04-28 ساعت 18:42)jazirehh نوشته:  یعنی این Coming soon از بدترین چیزائیکه که من تا حالا شنیدم Smile
ماه پیش، موقع رانندگی کسی می پیچید جلوم ، بهش بلند می گفتم :
هــــــــــــــــــــــــــی مرتیکه کامینگ ســــــــــــــــــــون Big Grin
خلاصه این KCC بهتره بجای این کامینگ سون، یه چیز دیگه انتخاب کنه SmileBig GrinBig GrinBig Grin حتا ...
مسئولین رسیدگی کنن لدفن Smile KCC این مسئله رو حل کنه Smile

تا سر و گردن کامینگ سون پیدا میشه
دریچه قلب من بسته و هی وا میشه
اف 5 بینوا غرق فشار ها میشه...
Big Grin

(2013-04-28 ساعت 23:00)oghs نوشته:  
(2013-04-28 ساعت 18:42)jazirehh نوشته:  یعنی این Coming soon از بدترین چیزائیکه که من تا حالا شنیدم Smile
ماه پیش، موقع رانندگی کسی می پیچید جلوم ، بهش بلند می گفتم :
هــــــــــــــــــــــــــی مرتیکه کامینگ ســــــــــــــــــــون Big Grin
خلاصه این KCC بهتره بجای این کامینگ سون، یه چیز دیگه انتخاب کنه SmileBig GrinBig GrinBig Grin حتا ...
مسئولین رسیدگی کنن لدفن Smile KCC این مسئله رو حل کنه Smile

تا سر و گردن کامینگ سون پیدا میشه
دریچه قلب من بسته و هی وا میشه
اف 5 بینوا غرق فشار ها میشه...
Big Grin

فوش نده جزیره عزیز شعر بخون.....Big Grin
به زودی کامینگ سووووووووووووووووووووون....
کیس نامبر:**2013AS000089_کنسولگری:آنکارا_دیدن قبولی:ماه می_ارسال_فرم‌ها: ماه جون با پست_مقصد:نیویورک_ مصاحبه: هفته اول جولای
نتیجه مصاحبه: یک ضربدر یک ضربShy
تشکر کنندگان: nooshshahnar ، sadeghi897 ، amir82 ، payam62 ، tajhizgaran ، گل نهال ، farshadsh ، Hedieh20
اولا که جدول بیات نیگاه می کردم
می گفتم خوب کو تا به من برسه
حالا که نیگاه می کنم می گم پیر شدم رفت ها
واقعیت اما فقط یک چیزاست
قبول شدن در لاتاری،انتظار، مصاحبه ، گفتگو و ... برای من همراه بود با دوستان بسیار زیاد عالی، لحظات شاد و حساس و یک دنیا تجربه که حاضر نیستم با هیچ چیز دیگری عوض کنم. و البته به زودی شروع زندگی مهاجرتی
همیشه راه های زیادی برای رسیدن به یک هدف واحد وجود دارد.
من و مهاجرت
فعلا زندگی قشنگم رو بین بین خاورمیانه - اروپا و امریکا سپری می کنم. با تشکر از مهمان نوازی مردم امریکا - مردم پرتغال - مردم ایران و مردم ترکیه.
(2013-04-28 ساعت 23:12)sadeghi897 نوشته:  اولا که جدول بیات نیگاه می کردم
می گفتم خوب کو تا به من برسه
حالا که نیگاه می کنم می گم پیر شدم رفت ها
واقعیت اما فقط یک چیزاست
قبول شدن در لاتاری،انتظار، مصاحبه ، گفتگو و ... برای من همراه بود با دوستان بسیار زیاد عالی، لحظات شاد و حساس و یک دنیا تجربه که حاضر نیستم با هیچ چیز دیگری عوض کنم. و البته به زودی شروع زندگی مهاجرتی

زندگی همینه جناب صادقی....
یه جمله از یکی از بزرگان خودنم که اسمش یادم نیست دقیقا مصداق حرف شماس:
کمیاگران در راه مس کردن طلا شیشه و روشهای زندگی و خیلی چیزهای دیگه را هم کشف کردن....
حالا شده حال ما....
گویند روی سرخ تو سعدی که زرد کرد...اکسیر عشق در مسم آمیخت زر شدم.
زندگی با عشق زیباست.....Shy
کیس نامبر:**2013AS000089_کنسولگری:آنکارا_دیدن قبولی:ماه می_ارسال_فرم‌ها: ماه جون با پست_مقصد:نیویورک_ مصاحبه: هفته اول جولای
تشکر کنندگان: payam62 ، amir82 ، گل نهال ، Leila12020 ، nooshshahnar ، farshadsh ، tajhizgaran ، Hedieh20 ، elmira_fa ، manila ، jazirehh ، lilac
ژان ژاک روسو می گه:
صبر کردن تلخ است، اما میوه آن شیرین است.
کیس نامبر: **2013AS0083 / مصاحبه : ابوظبی، 17 جون 2013 / کلیرنس / تاریخ کلیر: 4 روز بعد 20 جون / مقصد : سیاتل

سفرنامه 1[b]

سفرنامه آمریکا
تشکر کنندگان: payam62 ، گل نهال ، oghs ، nooshshahnar ، farshadsh ، tajhizgaran ، mohssen ، elmira_fa ، manila
شب عاشقان بی دل چو شبی دراز باشد...تو بیا کز اول شب در صبح باز باشد

به امید صبح روشن برای همه....Shy
تشکر کنندگان: nooshshahnar ، payam62 ، farshadsh ، tajhizgaran ، mohssen ، گل نهال ، manila ، lilac
ما شاالله
بابا این صدا دستا تون تا 6 تا تاپیک انورترم میاد ماشالله به این همه انرژی مثبت Big Grin

به افتخار کارنتی دسته جمعی هورااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااBig Grin
کیس:2013AS000078xx @ کسولگری: ایروان @ قبولی :MAY 5
ارسال فرم : 23 MAY @ کیس :3نفر@ کارنتی:مارچ 2013 @ مصاحبه: 17 MAY @ وضعیت : HELLO USBig Grin
تشکر کنندگان: nooshshahnar ، farshadsh ، payam62 ، tajhizgaran ، amiz.abdollah ، گل نهال ، Hedieh20 ، oghs ، manila ، jazirehh ، lilac ، mohssen
13 روز مونده
20013 ها تموم بشن برن پی کارشون
ببینم امروز 13 نفر این جا پست میزارن
+++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++
خدایا آخر نفهمیدم اینجایی که هستم تقدیر من است یا تقصیر من...
تشکر کنندگان: farshadsh ، amir82 ، payam62 ، tajhizgaran ، گل نهال ، Hedieh20 ، oghs ، parsush ، manila ، jazirehh
منتظر بودن با هزار تا ؟ مثل ققنوس بودنه
هی آتیش می گیریو باز نا امید نمی شی
ودوباره از خاکسترت با یک دنیا هیجانو طپش قلب متولد می شی...
نفس تاره کن دوست خوبم...
++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++
2013AS000092xx/سه نفر/نامه اول:1می 2012/ارسال فرم ها DHL/نامه دوم :16می 2013/مصاحبه 11جولای ابوظبی/ یک ضرب /ساکن Fair faxویرجینیا
I make a bridge out of difficulties to pass ...not a vortex to sink..
تشکر کنندگان: amir82 ، nooshshahnar ، payam62 ، tajhizgaran ، گل نهال ، elmira_fa ، oghs ، manila ، jazirehh ، lilac
گر صبر کنی ز کیس نامبر بالا گرین کارت سازی
شماره کیس:2013AS00106## تاریخ رویت قبولی:OCT 23
کنسولگری:ایروان تعداد افراد منظور در کیس :1 ارسال فرمهای سری اول:25 OCT مصاحبه : هفته اول اگوست , ویزا : ------
دوستاي خوبم...
هر روز با كلي اميد خوب به اين تاپيك سر ميزنم...
از اينكه با هم در اين صبر و انتظار شريكيم احساس بهتري ميگيرم..
دوستان، با اميد به كمك خدا همه كارنت ميشيم SmileBig Grin
حتا 11
دی
همیشه راه های زیادی برای رسیدن به یک هدف واحد وجود دارد.
من و مهاجرت
فعلا زندگی قشنگم رو بین بین خاورمیانه - اروپا و امریکا سپری می کنم. با تشکر از مهمان نوازی مردم امریکا - مردم پرتغال - مردم ایران و مردم ترکیه.
تشکر کنندگان: payam62 ، Given ، Hedieh20 ، گل نهال ، farshadsh ، tajhizgaran ، jazirehh ، amir82 ، ابی هانی ، nooshshahnar ، shaso

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان