کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
بولتن ویزا و کارنت شدن شماره‌ها
با درود به همه دوستان و عزيزان مهاجر سرا
ابتدا مديريت سايت رو به امير خان تبريك عرض ميكنم، اميدوارم در تمام مراحل زندگي سلامت و موفق باشيد، و عرض ديگه بنده اينه كه كيس نامبر من 6xx هستش اما نه نامه اي اومده، نه تو سايت با كانفرميشن نامبر همون كيس نامبرمون باز ميشه، آخه سري قبل كه به KCC تلفن زدم، خانم پشت خط بهم گفتند كه از 15 آگوست ( اگر اشتباه نكنم !) به بعد تا حداكثر 3 روز بعد از اون، يك ايميل براي تعيين تاريخ و مكان مصاحبه براتون مياد اما چون ممكنه سرمون شلوغ باشه و نتونيم بهتون ايميل بزنيم، ميتونيد با كانفرميشن نامبر تو سايت تاريخ و مكان مصاحبه رو ببينيد.
امروز 19 آگوست هست ولي هيچ خبري از تاريخ و زمان مصاحبه نيست، البته من يه اشتباهي تو پركردن فرمهام داشتم كه اون رو با ارسال مجدد فرمها براي KCC (البته طبق گفته خودشون ) اصلاح كردم.
شديدا نگران شدم به دادم برسيد :-(
كيس نامبر 2013AS000006XX/نامه اول:MAY1 2012/سفارت:ANK/كارنت شدن كيس:OCT/نامه دوم:SEP/مصاحبه:NOV/كليرنس: 44 روز/دريافت ويزا:16 Jan/مقصد:سياتل/ تاريخ حدودي ورود به سياتل:May
تشکر کنندگان: امیر مهاجر ، achi686 ، sayeh_m ، Tomas
(2012-08-19 ساعت 13:52)peyman1355 نوشته:  امروز 19 آگوست هست ولي هيچ خبري از تاريخ و زمان مصاحبه نيست...

جناب پیمان، اگر پست های همین تاپیک را مطالعه فرمایید ملاحظه می کنید برای هیچ یک از بچه هایی که آنکارا مصاحبه دارند، نامه زمان مصاحبه هنوز روی سایت قرار نگرفته است. حتی برای یکی از دوستانی هم که ابوظبی مصاحبه داشتند هم همین اتفاق افتاده. ظاهرا باید بیشتر منتظر بمونیم.
2013AS1017 ≈≈ ویزا از سفارت ایروان ≈≈ ساکن مریلند، ویرجینیا از ۱ اپریل ۲۰۱۳ ≈≈ داستان من و لاتاری ۲۰۱۳
تشکر کنندگان: ASALI ، zina s ، hassan1358arab ، achi686 ، sayeh_m ، Tomas ، manila ، Ali DV-2013 ، bayat_r
(2012-08-18 ساعت 19:57)mahyar_sni نوشته:  
(2012-08-18 ساعت 19:52)mea694 نوشته:  
(2012-08-18 ساعت 19:46)Ali.2013 نوشته:  به نظر دوستان پيشگو كيس نامبر ٢٨٠٠ كي بايد بره مصاحبه ؟ ( ما كم كم اماده بشيم ) Smile

شاید بهمن

به نظر من آبان، نهایتاً دیگه آذر

اخرش دی ماه...خدا بده برکت

(2012-08-18 ساعت 01:23)a123 نوشته:  سلام بر تمامی دوستان من دیروز متوجه کارنت شدن کیس ام شدم الان هم چندین مرتبه چک کردم خبری نیست CASE NUMBERمن 1100است فقط مدارکم را دیر فرستادم 23جون لطفا اگر کسی کیس نامبر ش کمتر از من است اطلاع رسانی کند باتشکر

نگران نباش ما هم 9xx هستیم و هنوز برامون چیزی نیومده مدارک رو هم اواسط جون فرستادیم
کیس : 2013ASXXX
تعداد : 3
کنسولگری: آنکارا یهو شد ایروان
نامه دوم: 26 sep
مصاحبه: oct16 عقب انداختیم 31 Jan
کلیر 12 مارچ
دریافت ویزا: 5 اپریل
مقصد: دالاس
تشکر کنندگان: hassan1358arab ، mahyar_sni ، Tomas ، sayeh_m ، amirhr123
نترس....ما هم‌ که دو رقمی هستیم هنوز هیچ تغییر وضعیتی ندادیم
شماره کیس : ##20130000 - کنسوگری : آنكارا - مصاحبه : اواخر آبان تعداد : 2نفر - تاریخ دریافت ویزا : 2 روز بعد از مصاحبه
زمان ورود : Feb 2013 - شهر : سنفرانسیسکو ---- سفرنامه بخش
تشکر کنندگان: hassan1358arab ، ASALI ، achi686 ، afs ، Tomas ، sayeh_m ، rezagh ، Ali DV-2013
(2012-08-19 ساعت 13:52)peyman1355 نوشته:  با درود به همه دوستان و عزيزان مهاجر سرا
ابتدا مديريت سايت رو به امير خان تبريك عرض ميكنم، اميدوارم در تمام مراحل زندگي سلامت و موفق باشيد، و عرض ديگه بنده اينه كه كيس نامبر من 6xx هستش اما نه نامه اي اومده، نه تو سايت با كانفرميشن نامبر همون كيس نامبرمون باز ميشه، آخه سري قبل كه به KCC تلفن زدم، خانم پشت خط بهم گفتند كه از 15 آگوست ( اگر اشتباه نكنم !) به بعد تا حداكثر 3 روز بعد از اون، يك ايميل براي تعيين تاريخ و مكان مصاحبه براتون مياد اما چون ممكنه سرمون شلوغ باشه و نتونيم بهتون ايميل بزنيم، ميتونيد با كانفرميشن نامبر تو سايت تاريخ و مكان مصاحبه رو ببينيد.
امروز 19 آگوست هست ولي هيچ خبري از تاريخ و زمان مصاحبه نيست، البته من يه اشتباهي تو پركردن فرمهام داشتم كه اون رو با ارسال مجدد فرمها براي KCC (البته طبق گفته خودشون ) اصلاح كردم.

پیمان جان ناراحت نباش فرم ۲۳۰ من اشکال داشت من فرستادم ۲ روز پیش هم وقت مصاحبه من مشخص شد 
نگران نباش ولی فکر کنم برای من از همه تو این سایت زودتر ایمیل زدن
 برای من ایمیل ۱۷ اگوست ساعت ۹:۳۰ شب زدن که برو چک کن من هم رفتم تو سایت چک کردم
کیس نامبر: 2013AS00001XXX
رویت قبولی: 2012 May
سفارت: بمبئی
ارسال فرم های سری اول: May 2012 با DHL
کارنتی :2012 Aug 14
تاريخ مصاحبه: 2012 2 Oct
تاریخ کلیرنس: 2013 Mar 20
ورود به آمريکا: 2013 19 Apr

تشکر کنندگان: hassan1358arab ، Tomas ، sayeh_m ، aziking ، rezagh
(2012-08-16 ساعت 19:44)bahmap نوشته:  
(2012-08-15 ساعت 20:52)Sanna نوشته:  
(2012-08-15 ساعت 18:52)mangoolkhan نوشته:  
(2012-08-15 ساعت 16:19)Sanna نوشته:  
(2012-08-15 ساعت 16:08)mangoolkhan نوشته:  سلام
آخه عزیزم نمی خوام موج منفی بدم ولی سالهای پیش که 6000 نفر از ایران قبول نشده بودن بالاترینش پارسال بوده که فقط حدود 500 نفر ( 500=3500-4000 ) بیش از ماکزیمم سهمیه ایران بوده ولی امسال حدود 2500 نفر مازاد داریم
(2500=6000-3500)
بنا براین فکر کنم نگرانی کسی مثل من با کیس 8600 بی دلیل نباشه .
با گفتن این مطالب قصد نگران کردن بقیه را نداشتم فقط میخوام اگه اشتباه می کنم بگین تا منم خیالم کمی آروم بشه
منتظر جوابتون هستم

دوست عزیز کیس 8600 اصلاً بالا نیست، و این 8600 نفر فقط از ایران نیستند، از کل آسیا هستند.
ممنون از دلداری شما
ولی به نظر من کیس 8600 امسال معادل حدودا 60000 پارسال هست چون 8600 فقط آسیا هست ولی کیس های پارسال تو کل دنیا بود(امسال می دونین که حداکثر 10000 از آسیا اعلام شده و8600 از 10000 یعنی اون ته ته هاCool)

بنینین ، میدونین امسال ایرانی 6029 بوده و کل آسیا حدود 16000 یعنی ایرانی ها 37% کل آسیا هستن (37%=100*(6029/16000)) پس اگه 37% آسیا ایرانی باشن همین هالا که 1900 نفر کارنت شدن 715 نفرشون ایرانی بودن (715 = 37 % * 1900 ) یعنی همین الان 715 تا از سهمیه 3500 تا پر شده تازه من مطمئن نیستم که باید خانواده این 715 نفر را هم بهشون اضافه کنم یا نه( اگه این با احتساب خانواده باشه هنوز برا ی کیس 8600 امید هست وگرنه ول معطلمTongue)

قربونتون اگه از این خرچنگ قورباغه ها ئی من نوشتم چیزی فهمیدین تحلیلش کنین)Big Grin

دوست عزیز فکر نمی کنم محاسبه ی اینکه حدودی از بین 1900 نفر چند نفر ایرانی هستند به این سادگی باشه. به نظر من اصلاً نباید محاسبه کرد، چون ممکنه فرمول فرضی ما برای محاسبه کاملا متفاوت و اشتباه باشه.
دوستان مهاجرسرایی سلام امیدوارم یک مطلب را در نظر بگیرید وآنهم اینکه وقتی سهمیه شرکت کنندگان جهت قرعه کشی از کشور بنگلادش حدف و به سهمیه ایران اضافه شده خوب منطقی است که سهمیه کارنت شدن و دریافت ویزا ایران نسبت به پارسال افزایش یافته و سهمیه دریافت ویزا بنگلادش نیز به ایران اضافه شده پس تعداد دریافت ویزای ایرانی ها از 3500 به 4500 افزایش یافته است پس انشاالله همه قبول می شوند
سلام من نميدونم شماها اين سهميه٣٥٠٠نفرو ازكجااوردين.هيچ سهميه اي در كار نيست و هر تعداد كه از ايران برن ه شدن كارنت خواهند شد.يه سال ممكنه ٤٠٠٠ نفر برنده بشن و يه سال ٤٠٠نفر.همش رندمه.امسال هم از ايران اين تعداد برنده شدن و همه كارنت خواهندشد فقط ممكنه به خاطر شرايطشون ويزا نگيرن
٠- بازمانده 2013AS6### آنکارا.
١- ارسال أي ١٣٠ :١٠/١٨/ ٢٠١٣ , PD: ١٠/٢١،  اپروو:١١/٢٠، كيس نامبر:٢٠١٣/١٢/٢٠-YRV20138#
٢- يكسال و دو ماه سكوت مطلق و زجر آور و رتروگرس كردن بولتن، Sad
٣- واريز ١٢٠ دلار: ٢٠١٥/٠٢ ، ٣٢٥$ :مارس،  كارنت :٢٠١٥/٠٦
٤- مصاحبه:هفته اول جولاي
٥- فرآيند اداري:در هفته اول چهار بار آپديت، هفته دوم سه بار، ٣ آگوست ٢٠١٥  و  تقريبا يكسال بعد ٢١و ٢٧و ٢٨ ژوئن ٢٠١٦
٦- كليرنس: بعد ٣٦٤ روز در ٢٩ ژوئن or شد و كليير
٧- آزمايش مجدد ٦ جولاي، تحويل مدارك  مالياتي و پزشكي به پست ٧ جولاي، انگشت نگاري و تكميل مجدد فرم ٢٦٠ در ١١ جولاي ٢٠١٦
٨- صدور ويزا  12 جولاي ٢٠١٦، تحويل پاس و بسته مهاجرتي ١٣ جولاي ٢٠١٦ پس از سه سال
٩- ورود ٢٦
تشکر کنندگان: manila ، Tomas ، sh_aytak
(2012-08-19 ساعت 16:03)iman677 نوشته:  
(2012-08-19 ساعت 13:52)peyman1355 نوشته:  با درود به همه دوستان و عزيزان مهاجر سرا

پیمان جان ناراحت نباش فرم ۲۳۰ من اشکال داشت من فرستادم ۲ روز پیش هم وقت مصاحبه من مشخص شد 

ايمان جان از لطف و راهنماييت بسيار سپاسگزارم، اما طبق فرمايش جنابعالي شما با وجود اشتباه در فرم 230 براتون تو تاريخ 17 آگوست ايميل زدن اما من هنوز هيچ ايميلي دريافت نكردم، توي سايت هم كه كانفرميشن نامبر رو وارد ميكنم هنوز همون كيس نامبرم نمايش داده ميشه، موندم كه چكار كنم؟ دوشنبه آينده يعني پس فردا شب به KCC زنگ بزنم سوال كنم يا نه؟ ميترسم زياد زنگ بزنم برام دردسر ساز بشه به خصوص كه متاسفانه با ايراني ها زياد رابطه خوبي ندارند :-(
كيس نامبر 2013AS000006XX/نامه اول:MAY1 2012/سفارت:ANK/كارنت شدن كيس:OCT/نامه دوم:SEP/مصاحبه:NOV/كليرنس: 44 روز/دريافت ويزا:16 Jan/مقصد:سياتل/ تاريخ حدودي ورود به سياتل:May
تشکر کنندگان: Tomas ، iman677
(2012-08-19 ساعت 16:34)smpf نوشته:  
(2012-08-15 ساعت 16:19)Sanna نوشته:  دوست عزیز کیس 8600 اصلاً بالا نیست، و این 8600 نفر فقط از ایران نیستند، از کل آسیا هستند.
ممنون از دلداری شما
ولی به نظر من کیس 8600 امسال معادل حدودا 60000 پارسال هست چون 8600 فقط آسیا هست ولی کیس های پارسال تو کل دنیا بود(امسال می دونین که حداکثر 10000 از آسیا اعلام شده و8600 از 10000 یعنی اون ته ته هاCool)

بنینین ، میدونین امسال ایرانی 6029 بوده و کل آسیا حدود 16000 یعنی ایرانی ها 37% کل آسیا هستن (37%=100*(6029/16000)) پس اگه 37% آسیا ایرانی باشن همین هالا که 1900 نفر کارنت شدن 715 نفرشون ایرانی بودن (715 = 37 % * 1900 ) یعنی همین الان 715 تا از سهمیه 3500 تا پر شده تازه من مطمئن نیستم که باید خانواده این 715 نفر را هم بهشون اضافه کنم یا نه( اگه این با احتساب خانواده باشه هنوز برا ی کیس 8600 امید هست وگرنه ول معطلمTongue)

قربونتون اگه از این خرچنگ قورباغه ها ئی من نوشتم چیزی فهمیدین تحلیلش کنین)Big Grin

دوست عزیز فکر نمی کنم محاسبه ی اینکه حدودی از بین 1900 نفر چند نفر ایرانی هستند به این سادگی باشه. به نظر من اصلاً نباید محاسبه کرد، چون ممکنه فرمول فرضی ما برای محاسبه کاملا متفاوت و اشتباه باشه.
دوستان مهاجرسرایی سلام امیدوارم یک مطلب را در نظر بگیرید وآنهم اینکه وقتی سهمیه شرکت کنندگان جهت قرعه کشی از کشور بنگلادش حدف و به سهمیه ایران اضافه شده خوب منطقی است که سهمیه کارنت شدن و دریافت ویزا ایران نسبت به پارسال افزایش یافته و سهمیه دریافت ویزا بنگلادش نیز به ایران اضافه شده پس تعداد دریافت ویزای ایرانی ها از 3500 به 4500 افزایش یافته است پس انشاالله همه قبول می شوند
سلام من نميدونم شماها اين سهميه٣٥٠٠نفرو ازكجااوردين.هيچ سهميه اي در كار نيست و هر تعداد كه از ايران برن ه شدن كارنت خواهند شد.يه سال ممكنه ٤٠٠٠ نفر برنده بشن و يه سال ٤٠٠نفر.همش رندمه.امسال هم از ايران اين تعداد برنده شدن و همه كارنت خواهندشد فقط ممكنه به خاطر شرايطشون ويزا نگيرن
دوستان می دونین چیه منم شماره ام حدود 8000 هستش و هر بار که این بحث و تخمین ها رو می خونم با خودم فکر می کنم این همه جر و بحث کردن و انرژی گذاشتن چیو می خواد روشن کنه؟ مثلا یا من الان باید رو به قبله بشینمو بگم" ای وای دیدی چی شد من دیگه نمی رم" خب که چی؟ به هر حال تا وقتی که بهم نگن که حذف شدم هر روز تلاشمو می کنمو کارها و برنامه ریزی هامو می کنم .یا نه این حرف و تخمین ها رو باور می کنم( یعنی کاملا باور می کنم)و بی خیال رفتن به آمریکا و برنامه ریزی هاش میشم. از این دو حالت که خارج نیست؟هست؟پس دیگه جر و بحث نداره بابا صبر کنیم ببینیم چی میشه . آخه کاری جز این از دستمون بر نمیاد. پس چرا لذت و کیف رفتنو از حالا از خودمون بگیریم؟ بد میگم؟!!
2013
The tragedy of life is not death but what WE LET die inside of us while we live
تشکر کنندگان: sayeh_m ، m@ry@m75 ، tatoole ، fire dragon ، ehsan_ati ، mani.iht ، funnybluesolea
(2012-08-19 ساعت 16:51)peyman1355 نوشته:  
(2012-08-19 ساعت 16:03)iman677 نوشته:  

ايمان جان از لطف و راهنماييت بسيار سپاسگزارم، اما طبق فرمايش جنابعالي شما با وجود اشتباه در فرم 230 براتون تو تاريخ 17 آگوست ايميل زدن اما من هنوز هيچ ايميلي دريافت نكردم، توي سايت هم كه كانفرميشن نامبر رو وارد ميكنم هنوز همون كيس نامبرم نمايش داده ميشه، موندم كه چكار كنم؟ دوشنبه آينده يعني پس فردا شب به KCC زنگ بزنم سوال كنم يا نه؟ ميترسم زياد زنگ بزنم برام دردسر ساز بشه به خصوص كه متاسفانه با ايراني ها زياد رابطه خوبي ندارند :-(

دوست عزیز ایمان در هند هست....
شما لطف بفرمایید در امضاتون محل مصاحبه هم قرار بدید....
اما اگه آنکارا هستید ، جای نگرانی نیست....چون هیچ یک از دوستانی که انکارا هستند من جمله خود من که دو رقمی هستم و 9 می مدارکم رو ارسال کردم، هنوز نامه دوم برامون در سایت قرار داده نشده است.....
خونسردی خودتون رو حفظ کنید.....
2013AS00/ رویت قبولی : May-02-2012/ ارسال فرمهای سری اول: May-09-2012/ آنکارا / یک نفر / مصاحبه: اوایل نوامبر/ اخذ ویزا: روز مصاحبه / ایالت تگزاس - هوستون Cool
تشکر کنندگان: sayeh_m ، manila ، rezagh ، iman677 ، Ali DV-2013
(2012-08-19 ساعت 14:06)afs نوشته:  
(2012-08-19 ساعت 13:52)peyman1355 نوشته:  امروز 19 آگوست هست ولي هيچ خبري از تاريخ و زمان مصاحبه نيست...

جناب پیمان، اگر پست های همین تاپیک را مطالعه فرمایید ملاحظه می کنید برای هیچ یک از بچه هایی که آنکارا مصاحبه دارند، نامه زمان مصاحبه هنوز روی سایت قرار نگرفته است. حتی برای یکی از دوستانی هم که ابوظبی مصاحبه داشتند هم همین اتفاق افتاده. ظاهرا باید بیشتر منتظر بمونیم.
با سپاس فراوان دوست گرامي
از لطف و راهنمايي شما يك دنيا سپاسگزارم، من چون فرد بسيار منظم و سخت گيري از لحاظ قول و قرار هستم، چون خانم مربوطه در KCC به بنده گفتند كه از 15 آگوست تا حداكثر 3 روز بعد ايميل براتون مياد از همين رو برام ايجاد نگراني كرده، اميدوارم فرمايش شما صحيح باشه و براي كيس من مشكلي به وجود نيامده باشه، چون من تو تبديل تاريخهاي شمسي به ميلادي به خاطر كبيسه بودن سال شمسي جاري دچار اشتباه شده بودم و طي تماس با KCC، بهم گفتند كه فرم ها رو مجددا اصلاح كن، ايراد ها رو هاي لايت كن و يك نامه هم ضميمه فرمها كن و تو اون نامه توضيحات مربوط به اشتباهت رو بنويس و براي ما ارسال كن.
سري دوم فرم هاي من 07/07/2012 به دستشون رسيده ( سري اول رو 28/05/2012 ارسال كردم ) و بعد از رسيدن بهم ايميل زدند كه بين 3 تا 4 هفته ( اگر اشتباه نكنم ) پروسه بررسي فرمها انجام خواهد شد.
اميدوارم هرچه زودتر تاريخ مصاحبه مون مشخص بشه تا بتونيم براي بيمارستان و...... برنامه ريزي كنيم.
تشکر کنندگان: sayeh_m ، manila ، afs ، zina s
آهیبب از ته دل میکشم تا بدانید ای کاش در کنار هم بمونیم واسه همیشه.نه فقط چند روز توی مهاجرسرا. ای کاش یه راهی بود همه دور هم از سراسر کشور جمع میشدیم.تا غم تنهایی بعد از مهاجرت کمتر در وجودمون خونه میکرد.اپدرم وقتی فهمید برنده شدم خیلی خوشحال بود.اما حالا بعد از چند ماه نگرانه و بهم میگه نرو.منو میگی:-( بهم میگه میخای اونجا چیکار بکنی!منو میگی:-( اما من تصمیممو گرفتم.گفتم امثال من زیادن که دنبال رفاه بیشتر و استانداردهای بالای زندگی توی کشورهای دیگه هستن.درضمن ما که 30 سال اینجا زندگی کردیم چی شدیم.بزار 30 سال دیگه اشم یه جای دیگه باشیم شاید فرجی شد.اینو گفتم تا یکم اینجا از سوت و کوری در بیادو خیالتونو راحت کنم که همگی رفتنی هستیم باید به فکر بعدش بود نه چیزای دیگه.
CN:2013as5## / کنسولگری آنکارا / تاریخ مصاحبه:5Nov / مدت زمان انتظار:85 روز(شغل دولتی و خدمت س پ ا ه بدون هیچ گونه سفر خارجی) / جمع هزینه ها: 13 میلیون تومان
تشکر کنندگان: manila ، aziking ، rezagh ، fire dragon ، r_ent ، zina s ، ensan
(2012-08-19 ساعت 17:12)mea694 نوشته:  آهیبب از ته دل میکشم تا بدانید ای کاش در کنار هم بمونیم واسه همیشه.نه فقط چند روز توی مهاجرسرا. ای کاش یه راهی بود همه دور هم از سراسر کشور جمع میشدیم.تا غم تنهایی بعد از مهاجرت کمتر در وجودمون خونه میکرد.اپدرم وقتی فهمید برنده شدم خیلی خوشحال بود.اما حالا بعد از چند ماه نگرانه و بهم میگه نرو.منو میگی:-( بهم میگه میخای اونجا چیکار بکنی!منو میگی:-( اما من تصمیممو گرفتم.گفتم امثال من زیادن که دنبال رفاه بیشتر و استانداردهای بالای زندگی توی کشورهای دیگه هستن.درضمن ما که 30 سال اینجا زندگی کردیم چی شدیم.بزار 30 سال دیگه اشم یه جای دیگه باشیم شاید فرجی شد.اینو گفتم تا یکم اینجا از سوت و کوری در بیادو خیالتونو راحت کنم که همگی رفتنی هستیم باید به فکر بعدش بود نه چیزای دیگه.
دوست عزیزم اولا می بینم که چهار نفر هستید که می خواهید به سلامتی برید پس تنها نیستین. دوم اینکه من فقط یه بچه دارم و الان دو سال هستش که رفته برای تحصیل و با وجود اینکه جگرگوشه ام هستش ولی با خودم فکر می کنم حاضرم دوریشو تحمل کنم تا اینکه اینجا شب و روز نگران همه چیز و همه چیزش باشم. تازه الان قربون تکنولوژی همه راه هارو کوتاه کرده. در ضمن ما نمی ریم که هیچ وقت دیگه پشت سرمونو نگاه نکنیم وقتی دل آدم خوش باشه نیرو و انرژی بهتر هم داره واسه زندگی و ارتباط با آدما.مگه غیر از اینه که اینجا به دلیل بی حوصلگی و مشغله های احمقانه گاهی فرصت نمی کنیم نزدیکترین آدمایی که دوستشون داریم و از ما زیاد هم دور نیستن درست و حسابی ببینیم؟ اگه حالمون خوب باشه و ریشه و اصل و نَسَبمونو فراموش نکینیم همه چی حله! نه؟
2013
The tragedy of life is not death but what WE LET die inside of us while we live
تشکر کنندگان: hassan1358arab ، rezagh ، Ali DV-2013 ، zina s ، Salvaa ، ensan ، bayat_r
(2012-08-19 ساعت 16:34)smpf نوشته:  
(2012-08-15 ساعت 16:19)Sanna نوشته:  دوست عزیز کیس 8600 اصلاً بالا نیست، و این 8600 نفر فقط از ایران نیستند، از کل آسیا هستند.
ممنون از دلداری شما

دوست عزیز به آمار و ارقام کاری نداشته باشین اولا که همونطوری که دوستان فرمودند شماره کیس از آسیا هست نه از ایران یعنی شما با کیس 8600 از آسیا(مجموع کشورهای آسیا) معرفی شدین نه از ایران دوما اگر خیال نداشتن همه رو کارنت کنن برای اکتبر 500 کیس دیگه اعلام نمیکردن " اکیدا " به همه افراد شرکت کننده در لاتاری (برنده نشدگان)گفته شده کیس نامبرشونو تا اکتبر نگه دارن چون باز اکتبر قرعه کشی هست Smile پس همه افراد برنده در مرحله اول اغلام شده در ماه "می " کارنت میشن خیالتون راحت Wink

تشکر کنندگان: sayeh_m ، mani.iht ، manila ، Sanna ، bayat_r
صد درصد manila جان.
CN:2013as5## / کنسولگری آنکارا / تاریخ مصاحبه:5Nov / مدت زمان انتظار:85 روز(شغل دولتی و خدمت س پ ا ه بدون هیچ گونه سفر خارجی) / جمع هزینه ها: 13 میلیون تومان
تشکر کنندگان: steve ، manila
(2012-08-19 ساعت 17:12)mea694 نوشته:  آهیبب از ته دل میکشم تا بدانید ای کاش در کنار هم بمونیم واسه همیشه.نه فقط چند روز توی مهاجرسرا. ای کاش یه راهی بود همه دور هم از سراسر کشور جمع میشدیم.تا غم تنهایی بعد از مهاجرت کمتر در وجودمون خونه میکرد.اپدرم وقتی فهمید برنده شدم خیلی خوشحال بود.اما حالا بعد از چند ماه نگرانه و بهم میگه نرو.منو میگی:-( بهم میگه میخای اونجا چیکار بکنی!منو میگی:-( اما من تصمیممو گرفتم.گفتم امثال من زیادن که دنبال رفاه بیشتر و استانداردهای بالای زندگی توی کشورهای دیگه هستن.درضمن ما که 30 سال اینجا زندگی کردیم چی شدیم.بزار 30 سال دیگه اشم یه جای دیگه باشیم شاید فرجی شد.اینو گفتم تا یکم اینجا از سوت و کوری در بیادو خیالتونو راحت کنم که همگی رفتنی هستیم باید به فکر بعدش بود نه چیزای دیگه.

دوست عزیزم نگران نباش. من خودم یک نفرم و کلا خیلی آدم اجتماعی هستم و نگرانی تنهاییم توی اونجا بودم ولی یه سر به تاپیک ایالت انتخابیم (ویرجینیا) در مهاجرسرا زدم و دیدم بچه های سالهای قبل با هم قرار میذارن و همدیگر رو میبینن. جالبه یه قرار بود که دهها نفر از ایالات نزدیک به هم مثل ویرجینیا ، مریلند ، واشینگتن و غیره همدیگرو می دیدن و با هم میرفتن شام به رستوران.
مهاجرسرا پتانسیل های زیادی داره که از ابتدای رویت نامه قبولی تا انتهای فرآیند ورود به امریکا و حتی سالهای بعد اون میشه روش حساب کرد. Smile
2013ASxxx فقط خودم / آنکارا
مصاحبه: NOV 2012 فرم 9 سوالی
کلیرنس: ژانویه 2013 / 80 روز آزگار!
ورود: آپریل 2013 واشینگتن
سوشال 17 و گرین کارت 20 روز پس از رسیدن Cool
کار: آگوست 2013 نفت و گاز
Project Planner/Scheduler Engineer
هیوستون تگزاس
تشکر کنندگان: rezagh ، asal1907 ، mea694 ، achi686 ، el333 ، manila ، zina s ، امیر مهاجر ، Salvaa ، fire dragon ، hana_fd ، HB_USA ، ASALI

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان