کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
بولتن ویزا و کارنت شدن شماره‌ها
خبر رو شنیدین ................ مادر شیمودا از برنده هایه امسال هستند ...جالبه چه شبی هم قبولیشون اعلام شده... از همین جا بهشون تبریک میگم
تشکر کنندگان: سو سو ، tajhizgaran ، payam62 ، Given ، گل نهال ، oghs ، mehdi110
(2013-05-01 ساعت 20:10)tajhizgaran نوشته:  coming soon اومد‏ ‏.‏ ‏مژده‏ ‏بدین‏ ‏

Upcoming month's visa bulletin: June 2013 (Coming Soon)Big Grin
[font=Verdana]
2013ََAS 97xx
یکی از زخمی های لاتاری 2013

[/font]

تشکر کنندگان: Chosey ، payam62 ، گل نهال ، ali_gh ، tajhizgaran ، Leila12020 ، sadeghi897 ، oghs ، amiz.abdollah ، elmira_fa ، mehdi110 ، Ali.US
(2013-05-01 ساعت 23:27)proje نوشته:  
(2013-05-01 ساعت 20:10)tajhizgaran نوشته:  coming soon اومد‏ ‏.‏ ‏مژده‏ ‏بدین‏ ‏

Upcoming month's visa bulletin: June 2013 (Coming Soon)Big Grin
++++++++++++++++++++++++++Tongue
همیشه راه های زیادی برای رسیدن به یک هدف واحد وجود دارد.
من و مهاجرت
فعلا زندگی قشنگم رو بین بین خاورمیانه - اروپا و امریکا سپری می کنم. با تشکر از مهمان نوازی مردم امریکا - مردم پرتغال - مردم ایران و مردم ترکیه.
تشکر کنندگان: گل نهال ، saeid-ss ، oghs ، amiz.abdollah ، mohssen ، tajhizgaran ، proje ، elmira_fa
این هم June 2013 (Coming Soon)
کیس: 2013AS000090XX مصاحبه : ابوظبی 22 جولای کلیر : 18 آگوست ویزا : 28 آگوست
تعداد افراد كيس: 2 نفر سفر اول به آمریکا: 19 feb دریافت گرین کارت : 3 april
تشکر کنندگان: payam62 ، sadeghi897 ، oghs ، tajhizgaran ، گل نهال ، proje ، Ehsan1358 ، Hoormazd ، nooshshahnar
كامينگ سون اومد ...
به به Smile
ديگه كم كم بايد كارنتي رو حس كنين بچه ها ...
2013AS88XX ♪ مصاحبه:جون ♪ یکضرب کنسولگری ایروان مقصد:CA♪ سفرنامه
♪ دلم مي خواهـد خانه اي داشته باشم پُـر دوست ... ♪
تشکر کنندگان: sadeghi897 ، oghs ، tajhizgaran ، گل نهال ، proje ، Ehsan1358 ، nika ، Hoormazd ، Hedieh20 ، nooshshahnar
این آخری ها با کامینگ سون مهربون شدیم Big GrinCoolTongue
comming soon جان ، خوب هستی؟ خوش هستی؟ چگونه هستی؟
می تونید با لحجه شیرین افغانی بخونیدشSmile
همیشه راه های زیادی برای رسیدن به یک هدف واحد وجود دارد.
من و مهاجرت
فعلا زندگی قشنگم رو بین بین خاورمیانه - اروپا و امریکا سپری می کنم. با تشکر از مهمان نوازی مردم امریکا - مردم پرتغال - مردم ایران و مردم ترکیه.
تشکر کنندگان: oghs ، elmira_fa ، payam62 ، tajhizgaran ، امیر مهاجر ، proje ، jazirehh ، nika ، shaso ، Hedieh20 ، nooshshahnar ، soruosh
کامینگ همتون سوووووووووووووون.......Big Grin

کامینگ همتون سوووووووووووووون.......Big Grin
کیس نامبر:**2013AS000089_کنسولگری:آنکارا_دیدن قبولی:ماه می_ارسال_فرم‌ها: ماه جون با پست_مقصد:نیویورک_ مصاحبه: هفته اول جولای
نتیجه مصاحبه: یک ضربدر یک ضربShy
تشکر کنندگان: DIVE ، elmira_fa ، tajhizgaran ، امیر مهاجر ، proje ، jazirehh ، nika ، m2m2m22 ، Hoormazd ، Hedieh20 ، nooshshahnar
دوستای عزیز فکر می کنین کی کامینگ سون به بولتن JUNE عوض می شه؟
خدا کنه هر چی زودتر
کیس **101/3 نفر/ابوظبی/مصاحبه 12 اگوست
تشکر کنندگان: payam62 ، tajhizgaran ، oghs ، گل نهال ، mehdi110 ، proje ، jazirehh ، nika ، nooshshahnar
تقویم تاریخ
یک سال پیش در چنین روزی، بعد از دیدن اسممون تو سایت تو پوست خودمون نمی گنجیدیم. دیشب که نتایج امسال اومد دوباره برگشتم به اون حال و هوا. حال و هوای عجیبی بود...
کیس نامبر: **2013AS0083 / مصاحبه : ابوظبی، 17 جون 2013 / کلیرنس / تاریخ کلیر: 4 روز بعد 20 جون / مقصد : سیاتل

سفرنامه 1[b]

سفرنامه آمریکا
شمارش معکوس

[عکس: 15381912020190122285.jpg]
2013AS90xx≈فرم ها: ایمیل به (kccdv@state.gov)≈کارنت: 10 می≈مصاحبه: 30جولای، کلیرنس با فرم 9 سوالی≈کلیر: 17 سپتامبر≈مقصد: Urbana, IL بوذ! ≈هزینه ها: 1000 سبزی.
به تاریخ پیوستیم ...
بچه ها دیشب با خبر کامینگ سون یه خبر خوبه دیگه ای هم بود و این که جواب لاتاری 2014 هم اومد..من از برندگان مرحله دوم هستم و مهر ماه پارسال قبول شدم اون شب تا صبح من و همسرم نتونستیم بخوابیم ودیشب این اتفاق دوباره رخ داد و خبر خوشحال کننده ای که دیشب شنیدم این بود که همسر خواهرم هم امسال قبول شده و قراره که به جمع ما مهاجر سرایی بپیوندن.. Smile
کیس نامبر: 2013AS0000105xx • ارسال فرمها: DHL • افراد كيس 2 نفر • کنسولگری: ایروان • مصاحبه:7 آگوست • کلیرنس • 31 آگوست کلیر • مقصد: Houston •
دوستای گلم .. کامینگ سونتون مبارک ..... ایشالا این سری All current بشیم ..عمو سعید در تاپیکو ببنده ... تا خیال همه راحت بشه ... ایشالا ... پیام !!! بشمار برادر.....
شماره کیس: 8XXX|ارسال :20May|کارنت:10 April|مصاحبه :آنکارا-June W1
سفرنامه
وضعیت کیس:کلیر در تاریخ Aug16
مقصد :Sweet Home Alabama
دوستان عزیز :

نقل قول از مطلب ارائه شده mrr777 عزیز :

اعلام 125000 نفر بعنوان برنده در سال 2014 نشون می ده که درصد کمی از ۱۰۰۰۰۰ نفر اعلام شده در سال ۲۰۱۳ برای مراحل بعد اقدام کردند و اونها تصمیم گرفتن امسال ۲۵۰۰۰ نفر بیشتر بگیرند تا این مشکل رو حل کنن و این خبر خوبیه برای دوستان ۲۰۱۳ ای که هنوز کارنت، مصاحبه یا کلیر نشدن.

به این میگن بمب روحیه برای افراد با کیس نامبر بالا در این لحظات بحرانی ..............................

ضمناً ببخشید که من پست کمتری میگذارم چون قول دادم پست شماره 100 من اعلام کارنت شدنم باشه .Big Grin
گرفتن ویزای یک ضرب در آگوست برای لاتاری 2013 با کیس نامبر 9925 در تنها سالی که قبولی مرحله دوم اعلام شد که ما جزو اون خوش شانسها بودیم Big GrinBig Grin - ساکن سن حوزه از سپتامبر 2013
(2013-05-02 ساعت 09:30)payam62 نوشته:  
شمارش معکوس

[عکس: 15381912020190122285.jpg]

[عکس: images?q=tbn:ANd9GcSgEssOe6BnVERRoSIofcF...eKl_x3FHIw]
[font=Verdana]
2013ََAS 97xx
یکی از زخمی های لاتاری 2013

[/font]

+++++++++++++++
2013AS88XX ♪ مصاحبه:جون ♪ یکضرب کنسولگری ایروان مقصد:CA♪ سفرنامه
♪ دلم مي خواهـد خانه اي داشته باشم پُـر دوست ... ♪
تشکر کنندگان: پدی ، گل نهال ، oghs ، امیر مهاجر ، Hedieh20 ، amir82 ، nooshshahnar ، farshadsh ، lilac

کاربران در حال بازدید این موضوع: 2 مهمان