کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
بولتن ویزا و کارنت شدن شماره‌ها
+++++
4 حتا
دی
همیشه راه های زیادی برای رسیدن به یک هدف واحد وجود دارد.
من و مهاجرت
فعلا زندگی قشنگم رو بین بین خاورمیانه - اروپا و امریکا سپری می کنم. با تشکر از مهمان نوازی مردم امریکا - مردم پرتغال - مردم ایران و مردم ترکیه.
خیلی دوزتون دارم
من و مهاجرت
فعلا زندگی قشنگم رو بین بین خاورمیانه - اروپا و امریکا سپری می کنم. با تشکر از مهمان نوازی مردم امریکا - مردم پرتغال - مردم ایران و مردم ترکیه.
مهاجر سرا در انتظار بولتن ماه جون.....

من در حال شمارش معکوس.....

صفر همیشه پایان نیست.......

گاه آغاز پرواز است........
سلام. از آبان سال 91 که سری دوم معرفی شدن تا الان هر چند نصف بقیه انتظار کشیدیم ولی اونهایی که کارنت نشدن تا حالا، یه اتفاق بزرگ برای همه می خواد اتفاق بیوفته و اون اینکه به همه دلواپسی هایی که از اول برای کارنت نشدن داشتیم مرتفع خواهد شد. خود من از اول همش حساب می کردم که چون سهمیه ایران و آسیا محدود هستش پس شاید به ما هایی که بالای 9000 هستیم اصلا وقت مصاحبه نرسه. ولی اگر خدا بخواد تا چند روز دیگه ما هم می ریم تو یه مرحله دیگه. خدا کنه این تغییر در مرحله از مهاجرت، باعث تغییرای خیلی مثبت بشه تو همه ما و از جمله خود من.
به قول یکی از دوستان: اندازه یک سال رو کسی می دونه که برای کنکور درس خونده، اندازه یک ماه رو کسی می دونه که یک ماه روزه گرفته، اندازه یک هفته رو کسی می دونه که منتظر نتیجه آزمایش پزشکی کشت بافته و ... اندازه این چند ماه یعنی از آبان تا امروز رو هم هیچ کس مثل من و شما نمی دونه که چقدر بود. به امید خبرهای خوب تا قبل از پایان هفته.
کیس نامبر:--2013AS96 : نامه اول:22 اکتبر
افراد کیس:یک نفر :کارنت: 10 می 2013 : نامه دوم 18 می 2013
تاریخ مصاحبه: هفته اول جولای 2013
ویزای یک ضرب. مقصد اول کالیفرنیا.
Cool
اگر از پایان گرفتن غم هایت نا امید شده ای ، به خاطر بیاور زیباترین صبحی که تا به حال تجربه کرده ای مدیون صبرت در برابر سیاهترین شبی هستی که هیچ دلیلی برای تمام شدن آن نمی دیدی ...

آری خورشید ثابت کرد :

حتی طولانی ترین شب نیز با اولین

تیغ درخشان نور به پایان می رسد ،

حتی اگر به بلندای یلدا باشد ...

بیدار و امیدوار باش

خورشیدی در راه است ...
تشکر کنندگان: گل نهال ، payam62 ، mamalino10 ، tajhizgaran ، jazirehh ، farshadsh ، nooshshahnar ، Hedieh20 ، elmira_fa ، oghs
(2013-05-05 ساعت 14:24)hamid1357 نوشته:  سلام. از آبان سال 91 که سری دوم معرفی شدن تا الان هر چند نصف بقیه انتظار کشیدیم ولی اونهایی که کارنت نشدن تا حالا، یه اتفاق بزرگ برای همه می خواد اتفاق بیوفته و اون اینکه به همه دلواپسی هایی که از اول برای کارنت نشدن داشتیم مرتفع خواهد شد. خود من از اول همش حساب می کردم که چون سهمیه ایران و آسیا محدود هستش پس شاید به ما هایی که بالای 9000 هستیم اصلا وقت مصاحبه نرسه. ولی اگر خدا بخواد تا چند روز دیگه ما هم می ریم تو یه مرحله دیگه. خدا کنه این تغییر در مرحله از مهاجرت، باعث تغییرای خیلی مثبت بشه تو همه ما و از جمله خود من.
به قول یکی از دوستان: اندازه یک سال رو کسی می دونه که برای کنکور درس خونده، اندازه یک ماه رو کسی می دونه که یک ماه روزه گرفته، اندازه یک هفته رو کسی می دونه که منتظر نتیجه آزمایش پزشکی کشت بافته و ... اندازه این چند ماه یعنی از آبان تا امروز رو هم هیچ کس مثل من و شما نمی دونه که چقدر بود. به امید خبرهای خوب تا قبل از پایان هفته.

حمید جان ، من 9000 ای هستم ولی از سری اول اعلام شدگان ! من دقیقاً یک سال هست که منتظرم از این تاپیک ، یه مرحله بالاتر برم Big Grin والا به غرعان ، حتّا با این نوناشون Wink
2013AS90xx≈فرم ها: ایمیل به (kccdv@state.gov)≈کارنت: 10 می≈مصاحبه: 30جولای، کلیرنس با فرم 9 سوالی≈کلیر: 17 سپتامبر≈مقصد: Urbana, IL بوذ! ≈هزینه ها: 1000 سبزی.
به تاریخ پیوستیم ...
(2013-05-05 ساعت 14:44)payam62 نوشته:  
(2013-05-05 ساعت 14:24)hamid1357 نوشته:  سلام. از آبان سال 91 که سری دوم معرفی شدن تا الان هر چند نصف بقیه انتظار کشیدیم ولی اونهایی که کارنت نشدن تا حالا، یه اتفاق بزرگ برای همه می خواد اتفاق بیوفته و اون اینکه به همه دلواپسی هایی که از اول برای کارنت نشدن داشتیم مرتفع خواهد شد. خود من از اول همش حساب می کردم که چون سهمیه ایران و آسیا محدود هستش پس شاید به ما هایی که بالای 9000 هستیم اصلا وقت مصاحبه نرسه. ولی اگر خدا بخواد تا چند روز دیگه ما هم می ریم تو یه مرحله دیگه. خدا کنه این تغییر در مرحله از مهاجرت، باعث تغییرای خیلی مثبت بشه تو همه ما و از جمله خود من.

حمید جان ، من 9000 ای هستم ولی از سری اول اعلام شدگان ! من دقیقاً یک سال هست که منتظرم از این تاپیک ، یه مرحله بالاتر برم Big Grin والا به غرعان ، حتّا با این نوناشون Wink

دوست عزیز من، حق با شماست. به قول دوستمون تو کامنت قبلی، لذت بخش ترین سحر اونی هست که بعد از سیاه ترین و طولانی ترین شب فرا می رسه.
کیس نامبر:--2013AS96 : نامه اول:22 اکتبر
افراد کیس:یک نفر :کارنت: 10 می 2013 : نامه دوم 18 می 2013
تاریخ مصاحبه: هفته اول جولای 2013
ویزای یک ضرب. مقصد اول کالیفرنیا.
Cool
تشکر کنندگان: tajhizgaran ، mehdi110 ، گل نهال ، payam62 ، jazirehh ، sadeghi897 ، farshadsh ، nooshshahnar ، Hedieh20 ، ali.agha ، oghs
++++++++
حتا 3 ...
اگه زنگ بزنیم Big Grin
من به یکی قول دادم براش زنگ بزنم و خبر خوش بهش بدم ...
2013AS88XX ♪ مصاحبه:جون ♪ یکضرب کنسولگری ایروان مقصد:CA♪ سفرنامه
♪ دلم مي خواهـد خانه اي داشته باشم پُـر دوست ... ♪
تشکر کنندگان: گل نهال ، tajhizgaran ، amir82 ، sadeghi897 ، farshadsh ، payam62 ، mehdi110 ، nooshshahnar ، Hedieh20 ، ali.agha ، oghs
(2013-05-05 ساعت 16:38)jazirehh نوشته:  ++++++++
حتا 3 ...
اگه زنگ بزنیم Big Grin

الان واسه زنگ زدن زوده، فكر كنم از ٣شنبه بگن، ميشه به منم بگي؟؟؟Wink
c/n:2013AS97xx ، برنده مرحله دوم . تاریخ رویت قبولی:31 اکتبر(10آبان91)
تاریخ ارسال فرمها: 7نوامبر، آرامکس❤ 2نفر❤ تاريخ كارنت شدن:10مي? نامه دوم:17می
مصاحبه: ایروان ٨ جولاي. كليرنس: ٨ آگوست. دريافت ويزا: ١٤ آگوست . ورود به آمريكا: ٦ دسامبر٢٠١٣ ،سياتل
منتظرسراي ٢٠١٣ - سفرنامه - ١١٨ مهاجرسرا - منتظرسراي ٢٠١٤ - جمع بندي كليرنس٢٠١٣
تشکر کنندگان: tajhizgaran ، sadeghi897 ، farshadsh ، payam62 ، shimoda ، nooshshahnar ، Hedieh20 ، oghs
شما فرک می کنید یعنی نیاز به زنگ هست
روی من رو زمین می زنن یعنی
ALL current
من و مهاجرت
هرچی صادقی ها میگنند درسته.آخه اینا 6 نفرند!
.از جاماندگان سابق لاتاری 2013
(2013-05-05 ساعت 17:48)پدی نوشته:  هرچی صادقی ها میگنند درسته.آخه اینا 6 نفرند!

نه عزیز، حالا که وقت رفتن شده اون ۵ تا رو پیاده کرده، داره تنهایی می ره.CoolWink
C.N:2103AS50xx People:4 Current:10th Jan2013 Interview:14th of March 2013 Administrative processing(3 people's Visa issued on 23th of July), Travel Literatureسفرنامه
من باور نمیکنم.اینا هنوز 6 نفرند.شاید هم بیشتر .فکر میکنم به صورت امدادی انلاین میشند.ماشاله همیشه هستندوموجب رونق مهاجرسرا
.از جاماندگان سابق لاتاری 2013
تشکر کنندگان: farshadsh ، payam62 ، sadeghi897 ، rouzbehdarvishi ، shimoda ، mrr777 ، soruosh ، nooshshahnar ، Hedieh20 ، lilac ، jazirehh ، oghs ، tajhizgaran
(2013-05-05 ساعت 18:12)payam62 نوشته:  
(2013-05-05 ساعت 16:46)گل نهال نوشته:  
حتا 3 ...
اگه زنگ بزنیم Big Grin

پارتی بازی نداریم هاااااا . اگه زودتر از موعد خبری شد تو تاپیک اعلام کنین تا خیال همه راحت بشه . 2-3 روز زودتر فهمیدن هم از استرس میکاهد . والا به غرعانTongue
آخه این چه صحبتی که شما میفرمایید با این کیس نامبرتون!!!!
نه جدا!!
کیس نامبر:2013AS8900/تعداد افراد کیس:3 نفر/اورنج کانتی کالیفرنیا
(2013-05-05 ساعت 18:22)usa lover نوشته:  
(2013-05-05 ساعت 18:12)payam62 نوشته:  
(2013-05-05 ساعت 16:46)گل نهال نوشته:  
حتا 3 ...
اگه زنگ بزنیم Big Grin

پارتی بازی نداریم هاااااا . اگه زودتر از موعد خبری شد تو تاپیک اعلام کنین تا خیال همه راحت بشه . 2-3 روز زودتر فهمیدن هم از استرس میکاهد . والا به غرعانTongue
آخه این چه صحبتی که شما میفرمایید با این کیس نامبرتون!!!!
نه جدا!!

راس میگین هاااا Big Grin ولی خُب استرس دارم دیگه Rolleyes تازه بعدش باید هی ایمیلمونو رفرش کنیم تا یه خبری از کی سی سی برسه Cool بعدش وقت مدیکال Cool مصاحبه Cool و .... اووووه چقده کار داریم Big Grin
2013AS90xx≈فرم ها: ایمیل به (kccdv@state.gov)≈کارنت: 10 می≈مصاحبه: 30جولای، کلیرنس با فرم 9 سوالی≈کلیر: 17 سپتامبر≈مقصد: Urbana, IL بوذ! ≈هزینه ها: 1000 سبزی.
به تاریخ پیوستیم ...

کاربران در حال بازدید این موضوع: 2 مهمان