کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
بولتن ویزا و کارنت شدن شماره‌ها
دوستان من خيلي دست و پام و گم كردم . چون تا الان فكر مي كردم از اونجايي كه ايميل زدم و تلفني صحبت كردم كه سفارتم آنكارا باشه ، حتما آنكارا هست اما امروز كه ديدم سفارت را زده ايروان حسابي حيجان زده شدم. اگه ميشه يك كمكي به من بكنيد.
آيا براي ايروان نبايد مدارك را 15 روز قبلش پست كنيم و بايد با خودمون ببريم؟
براي ايروان ثبت نام در سايت CSC لازمه ؟
وقت دكتر فقط از طريق ايميل هست يا مثل اونگان سايت دارند؟
تعطيلي هاي سفارت ارمنستان و دكتر هاي ارمنستان را از كجا ميشه فهميد؟

من تمام اين موارد را براي آنكارا از حفظ كرده بودم اما الان داغونم....
كمك
كيس نامبر 91XX , مصاحبه 1 July ايروان , كلير بعد از 39 روز Big Grin
تشکر کنندگان: farshadsh ، amiz.abdollah ، shani89 ، tajhizgaran ، Hedieh20 ، گل نهال ، oghs ، payam62
[عکس: 1fzlje2c739yfxo9s437.jpg]
شماره کیس:2013AS00106## تاریخ رویت قبولی:OCT 23
کنسولگری:ایروان تعداد افراد منظور در کیس :1 ارسال فرمهای سری اول:25 OCT مصاحبه : هفته اول اگوست , ویزا : ------
تشکر کنندگان: tajhizgaran ، nooshshahnar ، farshadsh ، shani89 ، Hedieh20 ، ramin_red ، گل نهال ، Ladan-m ، Saeedv13 ، amir82 ، oghs ، payam62 ، majid194
(2013-05-18 ساعت 09:19)hutsa83 نوشته:  دوستان من خيلي دست و پام و گم كردم . چون تا الان فكر مي كردم از اونجايي كه ايميل زدم و تلفني صحبت كردم كه سفارتم آنكارا باشه ، حتما آنكارا هست اما امروز كه ديدم سفارت را زده ايروان حسابي حيجان زده شدم. اگه ميشه يك كمكي به من بكنيد.
آيا براي ايروان نبايد مدارك را 15 روز قبلش پست كنيم و بايد با خودمون ببريم؟
براي ايروان ثبت نام در سايت CSC لازمه ؟
وقت دكتر فقط از طريق ايميل هست يا مثل اونگان سايت دارند؟
تعطيلي هاي سفارت ارمنستان و دكتر هاي ارمنستان را از كجا ميشه فهميد؟

من تمام اين موارد را براي آنكارا از حفظ كرده بودم اما الان داغونم....
كمك

1- نیاز به ارسال مدارک نیست
2- نیازی به ثبت نام در سایت CSC نیست
3-میتونی تلفنی هم وقت بگیری
منشی دکتر که اسمش لوسینه و فارسی هم بلده . برای گرفتن وقت با این
شماره 0037410567265 تماس بگیرید .
4-از سایتهای زیر هم استفاده کنید لطفاً :
http://www.pleasehere.com/index.html
http://4trip.mihanblog.com/post/1
http://www.fantasticdestiny.com/fa/

ضمنا آدرس ایمیل رو برام پیام خصوصی بده تا برات یک فایل کامل بفرستم ...
گرفتن ویزای یک ضرب در آگوست برای لاتاری 2013 با کیس نامبر 9925 در تنها سالی که قبولی مرحله دوم اعلام شد که ما جزو اون خوش شانسها بودیم Big GrinBig Grin - ساکن سن حوزه از سپتامبر 2013
تشکر کنندگان: nooshshahnar ، farshadsh ، shani89 ، Hedieh20 ، گل نهال ، lilac ، butb0rn ، oghs ، payam62
(2013-05-18 ساعت 01:40)oghs نوشته:  
(2013-05-18 ساعت 01:38)amiro0008 نوشته:  
(2013-05-18 ساعت 01:24)oghs نوشته:  
(2013-05-18 ساعت 01:23)amiro0008 نوشته:  سلام من که وارد میشم نامه اولم نیست و نوشتهPLEASE CHEK BACK LATER
این یعنی چی؟

مال منم همینو میزنه....
نمی دونم چشه...

فکر کنم میخواد نامه دوم جایگزین بشه
نفتو که نمیخواد ملی کنن که اینقد طول بکشه....
یه نامه می خوان بزنن....
وایلا....

ما من همون نامه قبلی می آد Big Grin
2013AS80xx /می2012 /فرمها 6می2013 ایمیل/نامه دوم 14 جون2013/هفته چهارم آگوست2013 آنکارا/ مقصد کالیفرنیا- سندیگو/ هزینه(عکس35000+واکسن 180000+پاس 80000+ بلیط و هتل آنکارا 2400000)
تشکر کنندگان: tajhizgaran ، farshadsh ، گل نهال ، oghs
(2013-05-18 ساعت 01:11)گل نهال نوشته:  
(2013-05-18 ساعت 01:08)oghs نوشته:  دوستان من هرچی سایتو چک می کنم، مشکل داره و می نویسه که دوباره چک کنید...
اینم پیغامی که میده.
Entrant Status Check is currently experiencing technical difficulties. We apologize for any inconvenience.

Please check back later.
ما ساعت ١١ ايميل برامون اومد
اگه ايميل داري چك كن

میشه بگید متن ایمیل چی بود و اینجا بگذارید لطفا.
2013AS80xx /می2012 /فرمها 6می2013 ایمیل/نامه دوم 14 جون2013/هفته چهارم آگوست2013 آنکارا/ مقصد کالیفرنیا- سندیگو/ هزینه(عکس35000+واکسن 180000+پاس 80000+ بلیط و هتل آنکارا 2400000)
تشکر کنندگان: farshadsh ، tajhizgaran ، گل نهال ، oghs
سلام بر همه دوستان گرامی،
من کامبیز هستم و با توجه به قبولی پدر و مادرم در لاتاری 2013 در حال پیگیری کارهاشون هستم و از آشنایی با این جمع شاد و مثبت خیلی خوشحالم.
بالاخره دیشب پس از دریافت ایمیل و چک کردن سایت ،مصاحبه برای هفته دوم July در ایروان OK شد Wink
تا اینجا یک جوری کارها رو انجام دادم ولی راستش از اینجا به بعد اطلاعات زیادی ندارم و می خواستم از تجربیات و اطلاعات شما استفاده کنم.
خوشحال میشم اگه منو در زمینه سفرنامه های ایروان، وقت دکتر و واکسن و هزینه ها و ارسال مدارک و تمکن مالی و... راهنمایی کنید. از همین حالا دچار استرس شدم . آخه مسوولیت انجام کار دیگران سخت تره . امیدوارم که همه به زودی در آمریکا موفق و سلامت با شادی زندگی کنید.
راستی کیس نامبرشون 2013AS97xx هست.
با تشکر
c/n:2013AS97##، تاریخ رویت قبولی: آبان 91 ، تاریخ ارسال فرمها: اسفند 91 ، 2نفر، تاريخ كارنت شدن:10مي، نامه دوم:17می، مصاحبه: ایروان 10 جولاي. كليرنس: 8 آگوست. دريافت ويزا: 16 آگوست Smile مقصد واشنگتن.
تشکر کنندگان: farshadsh ، Hedieh20 ، گل نهال ، usa lover ، oghs
Shani 89 عزیز
این متن ایمیل من بود:
you have received this email notification to inform you that you have updates availabale at http://www.dv lottery.state.gov/ESc please log in using your confirmation number from your original application to complete further processing
موفق باشی دوست خوبم
2013AS000092xx/سه نفر/نامه اول:1می 2012/ارسال فرم ها DHL/نامه دوم :16می 2013/مصاحبه 11جولای ابوظبی/ یک ضرب /ساکن Fair faxویرجینیا
I make a bridge out of difficulties to pass ...not a vortex to sink..
تشکر کنندگان: tajhizgaran ، گل نهال ، oghs ، payam62
با تبریک
نام دوم ما هم اومد (ایروان)
فقط یک سوال: کیس من دونفره هستش. در آخر نامه دوم من، در قسمت Beneficiaries: None را نوشته در حالی که کیس من دو نفره هستش. (کیس من ازدواج بعد از قبولی در لاتاری بود و من هم تمام مدارک رو بعد از ازدواج فرستادم). آیا در قسمت Beneficiaries نباید اسم همسر من رو می نوشت؟
[font=Verdana]
2013ََAS 97xx
یکی از زخمی های لاتاری 2013

[/font]

تشکر کنندگان: Hedieh20 ، tajhizgaran ، farshadsh ، گل نهال ، usa lover ، oghs ، Ladan-m ، پدی ، DIVE ، shani89
من شماره کیسم 2013as000100xx هست و هفته پیش تازهههه فرمهای اول رو پست کردم.. خیلیییی نگرانم.. به نظرتون بهم وقت مصاحبه میدن؟ کییی؟ الان باید چیکار کنم؟
مگه تو سایت نزده تا شماره 9850 جولای کارنت میشن پس چرا شماها کارنت شدید و وقت مصاحبه هم گرفتید؟
توروخدا راهنماییم کنید گیییییججج شدم
تشکر کنندگان: tajhizgaran ، farshadsh ، Hedieh20 ، Chosey ، oghs ، پدی ، shani89
(2013-05-18 ساعت 13:01)marsha نوشته:  من شماره کیسم 2013as000100xx هست و هفته پیش تازهههه فرمهای اول رو پست کردم.. خیلیییی نگرانم.. به نظرتون بهم وقت مصاحبه میدن؟ کییی؟ الان باید چیکار کنم؟
مگه تو سایت نزده تا شماره 9850 جولای کارنت میشن پس چرا شماها کارنت شدید و وقت مصاحبه هم گرفتید؟

دوست عزیز

انشاالله در نیمه ماه میلادی بعد شماره شما هم کارنت خواهد شد و احتمالاً تاریخ مصاحبه شما حدود اواخر مرداد خواهد بود .Smile
گرفتن ویزای یک ضرب در آگوست برای لاتاری 2013 با کیس نامبر 9925 در تنها سالی که قبولی مرحله دوم اعلام شد که ما جزو اون خوش شانسها بودیم Big GrinBig Grin - ساکن سن حوزه از سپتامبر 2013
تشکر کنندگان: farshadsh ، Hedieh20 ، Szsanazsz ، گل نهال ، amir82 ، oghs ، Ladan-m ، پدی ، shani89
(2013-05-18 ساعت 13:01)marsha نوشته:  من شماره کیسم 2013as000100xx هست و هفته پیش تازهههه فرمهای اول رو پست کردم.. خیلیییی نگرانم.. به نظرتون بهم وقت مصاحبه میدن؟ کییی؟ الان باید چیکار کنم؟

سلام
اصلا نگران نباشید. من خودم یک 10000 تایی هستمBig Grin، تا 9850 کارنت شدن و احتمالا تا اواخر تیرماه مصاحبه این عزیزان خواهد بود، و اگر خدا کمک کنه و بخواد ماه آینده کارنت می شیم و مصاحبمون مرداد ماه خواهد بود.
بهترین کاری که الان باید بکنید اینه که واکسن ها تون و شروع کنید، سفرنامه بچه ها رو به شدت بخونید، تا انشا الله کارنت بشید و مدارکتون و کامل کنید.
اگر سوال خاص دیگه ای داشتید حتما توی پیام خصوصی ازم بپرسید
موفق باشید.
کیس نامبر: **2013AS000103 / برنده: سری دوم / روئیت قبولی: 29 october/زمان مصاحبه: هفته اولAUGUST(هفته دوم مرداد)/ مدت زمان کلیرنس: 22 روز(9 شهریور)/مقصد: دالاس
تشکر کنندگان: farshadsh ، tajhizgaran ، Szsanazsz ، proje ، jazirehh ، گل نهال ، amir82 ، usa lover ، rezagh ، sadeghi897 ، oghs ، پدی ، Chosey ، shani89
(2013-05-18 ساعت 13:04)tajhizgaran نوشته:  

دوست عزیز

انشاالله در نیمه ماه میلادی بعد شماره شما هم کارنت خواهد شد و احتمالاً تاریخ مصاحبه شما حدود اواخر مرداد خواهد بود .Smile

یعنی به خاطر اینکه من از قبولیم دیر مطلع شدم و فرمهارو دیر فرستادم تاثیری تو مصاحبم نداره؟
اینکه تو سایت بولتن ویزا نوشته مثلا جولای یعنی جولای تاریخ کارنتی هست یا مصاحبه؟
تشکر کنندگان: farshadsh ، tajhizgaran ، proje ، jazirehh ، گل نهال ، sadeghi897 ، oghs ، پدی ، Chosey ، shani89
(2013-05-18 ساعت 12:59)proje نوشته:  با تبریک
نام دوم ما هم اومد (ایروان)
فقط یک سوال: کیس من دونفره هستش. در آخر نامه دوم من، در قسمت Beneficiaries: None را نوشته در حالی که کیس من دو نفره هستش. (کیس من ازدواج بعد از قبولی در لاتاری بود و من هم تمام مدارک رو بعد از ازدواج فرستادم). آیا در قسمت Beneficiaries نباید اسم همسر من رو می نوشت؟

لطفا بچه های با تجربه جواب بدن.
[font=Verdana]
2013ََAS 97xx
یکی از زخمی های لاتاری 2013

[/font]

تشکر کنندگان: farshadsh ، tajhizgaran ، oghs ، shani89
22-2013 11:58 PM)Given نوشته است:
قابل توجه دوستان که اسم همسرشون توی قسمت Beneficiaries نامه دومشون ذکر نشده بود .

بعد از مکاتبه با KCC و مطرح کردن مشکل ، اونها بهم گفتن که باید با سفارت مکاتبه کنی .. منم امروز از قسمت مکاتبه داخل خود سایت سفارت ( خیلی مهمه که برای مکاتبه با سفارت برین این قسمت و مشکلتون رو مطرح کنید)

نامه ای که من امروز ظهر نوشتم البته می دونم زبانم خیلی داغونه)
ased on correspondence with KCC I decided to get married after winning the DVlottery2013. then i send the related documents(that KCC wanted it) for add my wife to case , But after scheduled an appointment for me ,my spouse name is not mentioned in the Section Beneficiaries .
I ask the KCC about it and they said, i must contact with you .
So Please Inform Me, What should I do now?

جوابی که اونا عصر بهم دادن :
Dear Sir/Madam,

You may send in your and your wife's documents to our office before your interview date xx June 2013 so we may add your wife's info into your case.

Sincerely,
Immigrant Visa Unit

بنابراین جای نگرانی نیست-
proje جان امیدوارم پاسخ given عزیز کمکت کنه
موفق باشی
2013AS000092xx/سه نفر/نامه اول:1می 2012/ارسال فرم ها DHL/نامه دوم :16می 2013/مصاحبه 11جولای ابوظبی/ یک ضرب /ساکن Fair faxویرجینیا
I make a bridge out of difficulties to pass ...not a vortex to sink..
تشکر کنندگان: tajhizgaran ، Hedieh20 ، proje ، jazirehh ، Given ، Ladan-m ، DIVE ، shani89
(2013-05-18 ساعت 13:09)marsha نوشته:  
(2013-05-18 ساعت 13:04)tajhizgaran نوشته:  

دوست عزیز

یعنی به خاطر اینکه من از قبولیم دیر مطلع شدم و فرمهارو دیر فرستادم تاثیری تو مصاحبم نداره؟
اینکه تو سایت بولتن ویزا نوشته مثلا جولای یعنی جولای تاریخ کارنتی هست یا مصاحبه؟

دوست عزیز

دیر فرستادن مدارک شما با توجه به کیس نامبر شما تاثیری در زمان مصاحبه شما نخواهد داشت .
تاریخ اعلام شده در سایت بولتن زمان ماه مصاحبه شما رو اعلام می کند .
تشکر کنندگان: farshadsh ، proje ، jazirehh ، گل نهال ، Hedieh20 ، oghs ، shani89

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان