کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
بولتن ویزا و کارنت شدن شماره‌ها
(2012-09-10 ساعت 22:30)mea694 نوشته:  مشکل همینه که تاریخ مصاحبه رو نمیدونم گلم!واسه همین میگم یعنی ممکنه از زمان اعلام نامه دوم تا تاریخ مصاحبه کمتر از یک ماه وقت داشته باشیم?
باید واکسنهاتو تا الان میزدی چون میبینی 20 روز مونده به مصاحبه نامه میاد .
€€€ ღ 2013AS آنکارا ۳ نفر ღ آخر نوامبر ღ کلیرنس118 روز ღ سفرنامهاطلاعات کلیرنس منتظر سرا‫۱۱۸ مهاجرسرا
تشکر کنندگان: mea694
سلام سايت انكارا هم اپديت شده ، ولي فعلا خوب هنوز مربوط به سري ٢٠١٢ هست، با اين اوصاف ديگه فكر نميكنم هفته ديگه دوباره اپديت بشه وباز هم احتمالا ميمونه واسه ٢٠ سپتمبر به بعد .دوستان نظرشون چيه؟
تشکر کنندگان: armin1
برحسب وظیفه اعلام می کنم:امروز 21 شهریور 1391 مصادف با 11 سپتامبر 2012،

از اولین روز اعلام نتایج: 133 روز گذشته(چون اول می اعلام شد{یادش به خیر})
تا اولیــــن روز مصاحبه : 20 روز مانده (چون امیدوارم از اول اکتبر شروع می شود)
تا دومیـــن دوره کارنتی: 4 روز مانده (چون باید 15 سپتامبر باشه، اما اگر مثل ماه پیش باشه 2 روز)
تا سومین دوره کارنتی: 34 روز مانده (چون باید 15 اکتبر باشه)
سفرنامه بعد از قبولی لاتاری

راهنمای اقدام برای سیتیزن شدن

تاریخ ورود و اخذ گرین کارت : June 2013
تاریخ اقدام برای سیتیزن شیپی: نوروز 97 (March 20)
تاریخ مصاحبه: 9 November
تاریخ سیتیزن شیپی:  November 15th Big Grin
تشکر کنندگان: sayeh_m ، hassan1358arab ، roeentan ، A.d
خوب سری دوم کارنتی‌ها هم معلوم شد :
" ASIA 2350"
پس تاریخ مصاحبه‌ها چی‌ می‌شه ؟
Case No.2013AS000007xx، روئیت قبولی:1May2012، تعداد افراد کیس:1 نفر، ارسال فرمهای اولیه:28May 2012 با DHL، دریافت فرمها توسط کی سی سی:1Jun2012، تاریخ کارنت شدن: Aug2013، سفارت: ابوظبی، تاریخ مصاحبه: هفته اول نوامبر، تاریخ اخذ ویزا:؟، تاریخ ورود به آمریکا:؟
تشکر کنندگان: shimoda ، achi686 ، Emma_a432 ، amirhr123
بولتن اکتبر اومد :

ASIA 2350!!! ریز ریز داره میره بالا! من که داشتم همه کارامو میکردم واسه مصاحبه تو نوامبر...باید صبر زیادی داشت مثل اینکه!
2013AS32xx | Yerevan | Jan w4 | Visa : Day of interview
سفرنامه
تشکر کنندگان: mahdip
ااااه من 4xxx هستم یعنی نوبتم نشده؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ااااااااااااااااااااه
تشکر کنندگان:
(2012-09-11 ساعت 02:50)tatoole نوشته:  بولتن اکتبر اومد :

ASIA 2350!!! ریز ریز داره میره بالا! من که داشتم همه کارامو میکردم واسه مصاحبه تو نوامبر...باید صبر زیادی داشت مثل اینکه!

--------------------------------------------------------
این که خیلی داره کند اعلام میشه . یعنی برای نوامبر همش 450 کیس اضافه شد. با این تفاسیر تا آخر سال فکر نکنم به 3000 برسه . واقعا داره کند پیش میره ...
تشکر کنندگان:
جالبه که هیچ قاعده ای نمی شه براش پیدا کرد
فقط باید منتظر بود
کیس نامبر:2013AS5128// سفارت ایروان // تعداد اعضای کیس: دو نفر // کلیر بعد از 49 روز
تشکر کنندگان: mahdip ، hamedhamed
حالا به ما رسید وایساد رو 2350
شماره کیس: 2013AS2xxx مصاحبه:dec(ابوظبی) دریافت ویزا:13 مارچ مقصد:LA
اموزش زبان با استفاده از Goenglish
تشکر کنندگان: hamedhamed ، fire dragon ، payam62 ، nagoo
تبریک به دوستان جدیدی که کارنت شدند و صبر برای دیگر دوستان......
باز این تعداد کم سری دوم ، یه رابطه منطقی با اعلام نشدن زمان مصاحبه سری اول کارنتی ها داره......
2013AS00/ رویت قبولی : May-02-2012/ ارسال فرمهای سری اول: May-09-2012/ آنکارا / یک نفر / مصاحبه: اوایل نوامبر/ اخذ ویزا: روز مصاحبه / ایالت تگزاس - هوستون Cool
تشکر کنندگان: aziking ، asal1907 ، ali234 ، hamedhamed ، amirhr123
ما چی بگيم که کيس نامبرمون 7000 هستش فکر کنم تا سال ديگه تابستون بايد بريم مصاحبه اونم با دلار 6000 تومنیCoolCoolCool

من فکر میکنم با توجه به اين که سفارت آنکارا سزش شلوغه داره آسيا رو کند تر کارنت می کنه
من که بعيد می دونم همين روند ادامه پيدا کنه و با احتمال زياد مصاحبه های 2013 با تاخير انجام می شه
و اگه بخواد اين روند تغيير کنه حد اکثر تا دسامبر بايد مشعص بشه !!!!!!!
CoolCoolCool
کیس:2013AS000078xx @ کسولگری: ایروان @ قبولی :MAY 5
ارسال فرم : 23 MAY @ کیس :3نفر@ کارنتی:مارچ 2013 @ مصاحبه: 17 MAY @ وضعیت : HELLO USBig Grin
تشکر کنندگان: asal1907 ، dana ، payam62
اگر واقعاً سرشون شلوغه به نظر من بهتره کند پیش بره ولی کیفیت کارشون تغییر نکنه و همه در انتها کلیر شیم. من که بیشتر از اینکه نگران تاریخ مصاحبه باشم نگران رد شدن الکی ام???
کیس نامبر: 2013AS00002XXX، کنسولگری : ابوظبی ، تاریخ مصاحبه: 31 ژانویه. دریافت ویزا : سوم فوریه
سفرنامه
تشکر کنندگان: Emma_a432 ، 3pideh
کارنتی های سری دوم 2350 ،دوستان خبر دارید یا نه؟
همیشه راه های زیادی برای رسیدن به یک هدف واحد وجود دارد.
من و مهاجرت
فعلا زندگی قشنگم رو بین بین خاورمیانه - اروپا و امریکا سپری می کنم. با تشکر از مهمان نوازی مردم امریکا - مردم پرتغال - مردم ایران و مردم ترکیه.
تشکر کنندگان: sahar-k ، hamedhamed ، Emma_a432 ، 3pideh ، r_ent
(2012-09-11 ساعت 07:59)shima1364 نوشته:  اگر واقعاً سرشون شلوغه به نظر من بهتره کند پیش بره ولی کیفیت کارشون تغییر نکنه و همه در انتها کلیر شیم. من که بیشتر از اینکه نگران تاریخ مصاحبه باشم نگران رد شدن الکی ام???

اشاالله ماه ديگه شما کارنت ميشيد و يه ضرب هم ويزا می گيريد Smile
کیس:2013AS000078xx @ کسولگری: ایروان @ قبولی :MAY 5
ارسال فرم : 23 MAY @ کیس :3نفر@ کارنتی:مارچ 2013 @ مصاحبه: 17 MAY @ وضعیت : HELLO USBig Grin
تشکر کنندگان: Emma_a432 ، 3pideh ، shima1364
من یادمه یکی از بچه ها توی همین فرم گفته بود که اول 2000 تا اعلام می کنن و ماههای بعد از اون ماهی 500 تا، تقریبا شبیه حرفی شد که اون بنده خدا زده
همیشه راه های زیادی برای رسیدن به یک هدف واحد وجود دارد.
من و مهاجرت
فعلا زندگی قشنگم رو بین بین خاورمیانه - اروپا و امریکا سپری می کنم. با تشکر از مهمان نوازی مردم امریکا - مردم پرتغال - مردم ایران و مردم ترکیه.
تشکر کنندگان: Emma_a432 ، 3pideh ، payam62

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان