کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
بولتن ویزا و کارنت شدن شماره‌ها
دوستان کسی میدونه آدرس سایتی که توش سابقه کارها یا شغلهای مورد قبول ایالات متحده یا همچین چیزی نوشته شده چیه؟
ممنونم
کیس نامبر: 2013AS00002XXX، کنسولگری : ابوظبی ، تاریخ مصاحبه: 31 ژانویه. دریافت ویزا : سوم فوریه
سفرنامه
تشکر کنندگان: 3pideh ، roeentan
(2012-09-11 ساعت 14:02)mrbonbon نوشته:  
(2012-09-11 ساعت 13:34)نیلوفر64 نوشته:  سلام به همه دوستان گلم
من هم کارنت شددددم خیلی خوشحالم خیلی هم ناراحتم به خاطر قیمت دلار نمی دونم چرا این قدر استرس دارم
1 سوال داشتم لازم نیست ایمیلی بزنم به kcc در مورد تاریخ مصاحبه؟ خودشون تا 7 روز اینده تاریخ مصاحبه را میزنند؟

نیلوفر جان سلام، تبریک که شما هم کارنت شدین. برای دلار ناراحت نباشین ، چون این مشکل برای همه است و با ناراحتی چیزی درست نمیشه....
در مورد اینکه به KCC ایمیلی بزنید یا نه ، به خودتون برمیگرده. من از موقع کارنت شدنم تا حالا سه بار نامه زدم ، اما اونا من و به بولیتن ویزا پاس میدن و جواب درستی بهم نمیدن. اما اینکه شاید تا 7 روز آینده نامه ای بیاد یا نه، این چیزیه که فقط خودشون میدونن، گروه اول که برای ماه اکتبر کارنت شدن ، حدوداً یکماه از رؤیت کارنتیشون میگذره اما خبری از نامه دومشون نیست که نیست. البته به قول شما ایشالله که تا 7 روز آینده،نامه دوم گروه اول و دوم باهم بیاد.

ممنونم از راهنمایی خوبتون
اتفاقا 1 از دوستان نوشته بود که اشخاصی که سفارتشون انکارا هست هنوز نامه دومشون نیامده البته بعضی هاشون
امیدوارم ایمیل شما هم زودتر بیاد
تشکر کنندگان:
http://www.radiofarda.com/content/f4_lot...91319.html این لینک هم ببینید
[font=Arial]کیس نامبر **82رویت قبولی 17 اگوست . ارسال فرمها 25 اگوست 3 نفر انکارا مصاحبه 4 جون برگه صورتیShy تراول هیستوری 29 اگوست کلیرنس 18 سپتامبر ایشود 19 سپتامبرShy[/font]
تشکر کنندگان:
(2012-09-11 ساعت 12:24)bayat_r نوشته:  
(2012-09-11 ساعت 12:17)SOROUSHSOFT نوشته:  ........ شدند.قول مرحله دوم....... ميريم واسه قول مرحله سوم .....................
راستي يه نگاه به پيش بيني من براي كارنتي هاي مرحله دوم بندازيد. Cool

1- سروش جان دلبندم اون غول نه قول
2- بابا جان، عمو سعید نوستراداموس که گفته بود 3500!!!!

یکی دیگه هم انگار گفته بود 2300 کلی هم نفرین خورد!
یک سری عدد دیگه هم در آوردم. البته تمام این عددها تقریبیه و این مدلیش هم که من اعلام می کنم کاملا شانسی استخراج شده و هیچ فرمولی نداره پس لطفا ازم ایراد نگیرید توضیح هم نخواهید مگرنه عین اینه که به همین سعیدنوستری ایراد بگیرید که چرا گفته 3500 ادعای برنده شدن هم می کنه.
فکر کرده استاد بیات حواسش نیست!

خوب این دو سری عددیه که من حساب کردم.

به ترتیب از DEC تا MAY سال آینده
2900 3600 4500 5500 6800 8400
3600 4400 5700 6400 7800 9600

به نظر من به احتمال زیاد کارنتی ماه هایی آینده بین جفت عددهای بالاست. البته اعلام برنده های جدید اول اکتبر شاید همه حساب ها رو بهم بریزه.

یک نکته دیگه، به نظرم خیلی خوبه که بتونیم توی جدول کارنتی های جدید رو مشخ کنیم، اما متاسفانه بچه هایی که کیس نامبرشون روی رنج 2000 هست جالبته هیچکدوم رقم سوم کیس نامبرشون رو اعلام نکردند و برای همین مشخص نیست چه کسی 21XX هست و چه کسی 24XX برای همین امکان مشخص کردن کارنتی ها نیست.
روی همین حساب خواهش می کنم اگر کیس نامبرتون توی رنج 2000 هست و مایل هستید رقم سوم اون رو هم به من اعلام کنید. یا اینکه اگر کارنت شدید بگید تا جلوی اسمتون مشخص کنم

در ضمن به دوستای خوبمون honestly2002 و mitme هم تبریک می گم.
2013AS1017 ≈≈ ویزا از سفارت ایروان ≈≈ ساکن مریلند، ویرجینیا از ۱ اپریل ۲۰۱۳ ≈≈ داستان من و لاتاری ۲۰۱۳
تشکر کنندگان: amir0_0amir ، lilac ، el333 ، pooya.n ، roeentan ، rezagh
(2012-09-11 ساعت 11:21)vmware نوشته:  با سلام
برنده ٢٠١٢ هستم و ديروز كلير شدم. گفتم يه چيزايي براتون بگم موضوع روشن تر شه.
اولا قطعا قطعا قطعا اولين سري مصاحبه شما اكتبر خواهد بود. هيچ مصاحبه اي در سپتامبر براي شما وجود نخواهد داشت حتي اگه تو اون ماه همه مصاحبه هاي ٢٠١٢ هم تموم شده باشه. امريكا يه چيزي داره بعنوان سال ويزايي، اين سال ويزايي شبيه سال تحصيلي ما توي ايرانه و از اول اكتبر شروع ميشه و تا پايان سپتامبر سال بعد ادامه پيدا مي كنه.
دوم اينكه معمول بولتن اينجوريه كه ماه اول نسبتا زياد كارنت مي شن و دو ماه بعدش كم كم. چون يه عده پرونده هاشونو دير ميفرستن و به همين دليل اونا مجبور ميشن ماه اول بيشتر كارنت كنن تا تو اكتبر به اندازه كافي مصاحبه داشته باشن. ولي به تدريج كه پرونده ها مي رسه كارنتي هاي دو ماه بعد كم ميشه. از ماه چهارم تا هفتم هشتم يه روند تقريبا ثابتي داره و از ماه هشتم به بعد يهو سرعت مي گيره.
من تو ٢٠١٣ خيلي شماره هاي عجيب ديدم اما تقريبا ٩٩٪ تون زير ١٠٠٠٠ هستيد. با اين توضيحي كه دادم روند كارنت شدنتون رو يه چيزي شبيه اين پيش بيني مي كنم.
١٨٠٠oct
٢٠٠٠nov
٢٥٠٠dec
٣٢٠٠jan
٤٠٠٠feb
٥٠٠٠mar
٦٠٠٠apr
٧٢٠٠may
٨٥٠٠jun
All
All
All
اگه سوالي بود خوشحال ميشم كمك كنم.
ارادتمند

این دوستمون تقریبی درست حساب کرده خودتون رو با اختلاف حدودی یکماه (با توجه به کیس نامبرتون)برای مصاحبه اماده کنید.
به نظر من اشکالی که به این محاسبه میشه گرفت اینه که پس اونایی که قراره اکتبر اعلام بشن چی مثلا اگه کیس نامبر اونا بین10000 تا 20000 باشه چی میشه ؟
کیس نامبر :2013AS000068XX---تاریخ کارنت شدن :11 مارچ ---تاریخ مصاحبه :2 می ---محل مصاحبه :آنکارا -کلیرنس :2 می -تاریخ کلیر شدن : 18 june-مقصد :دالاس

تشکر کنندگان: roeentan
(2012-09-11 ساعت 15:13)shima1364 نوشته:  دوستان کسی میدونه آدرس سایتی که توش سابقه کارها یا شغلهای مورد قبول ایالات متحده یا همچین چیزی نوشته شده چیه؟
ممنونم
http://online.onetcenter.org/
CN:2013as5## / کنسولگری آنکارا / تاریخ مصاحبه:5Nov / مدت زمان انتظار:85 روز(شغل دولتی و خدمت س پ ا ه بدون هیچ گونه سفر خارجی) / جمع هزینه ها: 13 میلیون تومان
تشکر کنندگان: shima1364 ، shimoda ، rezagh ، Sepasttian ، A.d ، shalgham
افشين جان منم کارنت شدم اين ماه
تشکر کنندگان: afs ، shimoda ، hassan1358arab
(2012-09-11 ساعت 15:13)shima1364 نوشته:  دوستان کسی میدونه آدرس سایتی که توش سابقه کارها یا شغلهای مورد قبول ایالات متحده یا همچین چیزی نوشته شده چیه؟
ممنونم
دوست عزیز این سوال رو باید توی تاپیک سوالات بپرسید.
لطفا از تاپیکهای مرتبط با موضوع سوالتون استفاده کنید.
قبلا هم توی تاپیک ترجمه رسمی مدارک یه سوال پرسیدین که اونجا جواب این سوالتون رو هم دادم اما ظاهرا شما فقط سوال میپرسید و دیگه پیگیر جوابش نیستید.
شماره کیس: 2013AS000082XX - کنسولگری: ابوظبی - مصاحبه : 10 June - کلیر شدن: 14 August -مقصد: Seattle
تشکر کنندگان: shimoda ، mea694 ، shima1364 ، hassan1358arab
سلام. 1سوال دارم و اون اینکه چرا امسال برخلاف سالهای قبل که از آسیا آفریقا و اروپا برای سپتامبر تعداد تقریبا یکسان و بالایی کارنت می شدن نیست؟پارسال و پیارسال حدود8000 تا سری اول کارنت شدن.
ممنونSad
**2013AS61-مصاحبه 16 آپريل-كليرانس 13 آگوست-تعداد كيس2نفر
تو خود آفتاب خود باش، طلسم كار بشكن
تشکر کنندگان:
(2012-09-11 ساعت 16:31)mea694 نوشته:  
ممنونم
http://online.onetcenter.org/

دوست عزیز 'mea694' :

این سایت دقیقا چی کار می کنه ؟ یعنی داستانش چیه ؟ شغل من اینجا هست : Network and Computer Systems Administrators
و این سایت چطور بررسیش می کنه . وقتی سرچ می کنم یه توضیح در موردش می آره ولی آیا مورد قبول هست یا جزو مشاغل ممنوع حساب می شه ؟؟؟
تشکر کنندگان:
(2012-09-11 ساعت 14:37)my2220 نوشته:  بچه ها چرا اینقدر با احساساته ما بازی می کنند خوب یه دفه بگن ما ها اصن کارنت نمی شیم بریم دنبال زندگیمون دیگه آخه این چه وضعیه 100 تا 100 کارنت می کنند شیطونه میگه پاشم برم kcc

دوست گرامي ما كه كيس نامبرمون تو اولين گروه كارنتي ها بوده هنوز نامه دوم يعني نامه تاريخ و زمان مصاحبه در آنكارا رو دريافت نكرديم و تمام كارهامون رو وضعيت استند باي !! مونده، حالا شما نگران كارنت شدن كيست هستي؟ اجازه بده فعلا ببينيم وضعيت ما چطور ميشه اون موقع نوبت شما هم 100% خواهد شد، براي شما و همينطور باقي عزيزان آرزوي بهترينها رو دارم
شاد و سلامت باشيد دوست گرامي
كيس نامبر 2013AS000006XX/نامه اول:MAY1 2012/سفارت:ANK/كارنت شدن كيس:OCT/نامه دوم:SEP/مصاحبه:NOV/كليرنس: 44 روز/دريافت ويزا:16 Jan/مقصد:سياتل/ تاريخ حدودي ورود به سياتل:May
تشکر کنندگان: peyman2ped ، amirhr123 ، Last chance ، rezagh ، rose_2000
(2012-09-11 ساعت 16:14)m@ry@m75 نوشته:  
(2012-09-11 ساعت 11:21)vmware نوشته:  با سلام
برنده ٢٠١٢ هستم و ديروز كلير شدم. گفتم يه چيزايي براتون بگم موضوع روشن تر شه.
اولا قطعا قطعا قطعا اولين سري مصاحبه شما اكتبر خواهد بود. هيچ مصاحبه اي در سپتامبر براي شما وجود نخواهد داشت حتي اگه تو اون ماه همه مصاحبه هاي ٢٠١٢ هم تموم شده باشه. امريكا يه چيزي داره بعنوان سال ويزايي، اين سال ويزايي شبيه سال تحصيلي ما توي ايرانه و از اول اكتبر شروع ميشه و تا پايان سپتامبر سال بعد ادامه پيدا مي كنه.
دوم اينكه معمول بولتن اينجوريه كه ماه اول نسبتا زياد كارنت مي شن و دو ماه بعدش كم كم. چون يه عده پرونده هاشونو دير ميفرستن و به همين دليل اونا مجبور ميشن ماه اول بيشتر كارنت كنن تا تو اكتبر به اندازه كافي مصاحبه داشته باشن. ولي به تدريج كه پرونده ها مي رسه كارنتي هاي دو ماه بعد كم ميشه. از ماه چهارم تا هفتم هشتم يه روند تقريبا ثابتي داره و از ماه هشتم به بعد يهو سرعت مي گيره.
من تو ٢٠١٣ خيلي شماره هاي عجيب ديدم اما تقريبا ٩٩٪ تون زير ١٠٠٠٠ هستيد. با اين توضيحي كه دادم روند كارنت شدنتون رو يه چيزي شبيه اين پيش بيني مي كنم.
١٨٠٠oct
٢٠٠٠nov
٢٥٠٠dec
٣٢٠٠jan
٤٠٠٠feb
٥٠٠٠mar
٦٠٠٠apr
٧٢٠٠may
٨٥٠٠jun
All
All
All
اگه سوالي بود خوشحال ميشم كمك كنم.
ارادتمند

این دوستمون تقریبی درست حساب کرده خودتون رو با اختلاف حدودی یکماه (با توجه به کیس نامبرتون)برای مصاحبه اماده کنید.
به نظر من اشکالی که به این محاسبه میشه گرفت اینه که پس اونایی که قراره اکتبر اعلام بشن چی مثلا اگه کیس نامبر اونا بین10000 تا 20000 باشه چی میشه ؟
احسنت نکته مهمی را فرمودید چون از 16000 نفر اسیایی حدود 10000نفر رااعلام کردند.پس طبق فرمول دوست عزیزمان احتمالا جدول به شکل زیر خواهدشد اکتبر1900 نوامبر4000 دسامبر5100 ژانویه6400 فوریه9600 از ماه مارس سری دوم قبولیهاکه اکتبر اعلام میشه
تشکر کنندگان: پدی ، barmak
اولا معذرت خواهی میکنم بابت تکرار شدن کامنتم چون باموبایل میام توی محاجر سرا بعضی وقتا قات میزنه.در مورد سوال دوستمون که گفتند این سایت چیکار میکنه باید بگم شما بعد از اینکه شغل خودتو توی این سایت پیدا کردی باید ببینی svp شغلت بالای 7 هست یا نه!سفارت سابقه کار این نوع شغلها رو برای کسایی که مدرک دیپلم ندارند قبول میکنه.
CN:2013as5## / کنسولگری آنکارا / تاریخ مصاحبه:5Nov / مدت زمان انتظار:85 روز(شغل دولتی و خدمت س پ ا ه بدون هیچ گونه سفر خارجی) / جمع هزینه ها: 13 میلیون تومان
تشکر کنندگان:
درود بر دوستان مهربانم

از تمام دوستان مهاجر سرا سوالي دارم، و اون اينكه براي كداميك از شما دوستان گرامي نامه دوم امده؟ اگر محبت كنيد با ذكر محل سفارت برام بنويسند يك دنيا از لطفتون سپاسگزار ميشم، هدفم از پرسيدن اين سوال مشخص شدن حدود و درصد گيرندگان نامه دوم هستش ( هنوز هيچ خبري از نامه دوم من نيست، سفارت انتخابي من هم آنكاراست Sad )

با سپاس
كيس نامبر 2013AS000006XX/نامه اول:MAY1 2012/سفارت:ANK/كارنت شدن كيس:OCT/نامه دوم:SEP/مصاحبه:NOV/كليرنس: 44 روز/دريافت ويزا:16 Jan/مقصد:سياتل/ تاريخ حدودي ورود به سياتل:May
تشکر کنندگان:
سلام دوستان
وایزا بولتن اکتبر اعلام شد
برای اسیا تا ۲۳۵۰ کارنت شد
کیس: **AS38 ، رویت قبولی: 1 می ارسال فرم ها:20 می
کنسولگری: مونتریال کانادا مصاحبه:
مقصد : Maryland افراد كيس: 2نفر
تشکر کنندگان: mea694 ، barmak ، mhz_ir ، homayoon13 ، rezagh

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان