کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
بولتن ویزا و کارنت شدن شماره‌ها
دوستان octobr هم اعلام شد. آسیا 2.350
فقط می خوام بدونم که واسه اکتبر 2.350 نفر کارنت شدن یا از کیس نامبر 1900 تا 2350؟ و اینکه این ارقام کیس نامبر افراد هست یا 2350 تا از کیس نامبرها کارنت میشن ؟ کسی که کیس نامبرش مثلا 3200 هست آیا کارنت شده یا نه؟
تشکر کنندگان:
من مطمئنم كه 30سپتامبر كه پرونده 2012اي ها بسته بشه، كار 2013اي ها سرعت ميگيره..و اول اكتبر هم كه سري دوم اعلام بشن(سري دوم محدوديت كشوري نداره، يعني همانند اول مي دوباره قرعه كشي ميشه و تعداد بيشتري از كليه كشور هاي مجاز اعلام ميشن)..
کیس نامبر:**2013AS001-تاریخ رویت قبولی: 1/می/2013-تاریخ فرستادن مدارک با پست TNT: چهار روز بعد-محل مصاحبه:آنکارا-دریافت ویزا:یک ضرب بدون مشکل Big GrinTongue-بعدشم که USA,Minnesota
تشکر کنندگان: mohammadrezah
(2012-09-12 ساعت 10:37)bmojtaba نوشته:  
(2012-09-12 ساعت 10:32)afs نوشته:  با توجه به اینکه هنوز تاریخ مصاحبه های انکارا مشخص نشده امکان دادن جواب دقیق به این سوال شما وجود نداره.
طبق روند سالهای پیش چطور؟؟؟؟واسه انکارا

سال های پیش به نظر اصلا این طور نبوده که بعد از یک ماه تاریخ مصاحبه اعلام نشده باشه که برای برندگانی که آنکارا مصاحبه دارند شده. متاسفانه امسال به جهت های مختلفی با سال های پیش متفاوت شده و تا کمی جلوتر نریم چیز زیادی نمی شه گفت.

(2012-09-12 ساعت 11:19)Hesam s نوشته:  دوستان octobr هم اعلام شد. آسیا 2.350
فقط می خوام بدونم که واسه اکتبر 2.350 نفر کارنت شدن یا از کیس نامبر 1900 تا 2350؟ و اینکه این ارقام کیس نامبر افراد هست یا 2350 تا از کیس نامبرها کارنت میشن ؟ کسی که کیس نامبرش مثلا 3200 هست آیا کارنت شده یا نه؟

این شماره مربوط به کیس نامبر هست. یعنی تا الان تمام اون هایی که کیس نامبرشون از 1 تا 2349 آسیا هست کارنت شدند.
2013AS1017 ≈≈ ویزا از سفارت ایروان ≈≈ ساکن مریلند، ویرجینیا از ۱ اپریل ۲۰۱۳ ≈≈ داستان من و لاتاری ۲۰۱۳
تشکر کنندگان: pooya.n ، rezagh ، sayeh_m ، amir0_0amir ، babak2013
یکی از دوستان ما از برندگان لاتری 2012 بودن با کیس نامبر 37000 که اردیبهشت مصاحبه شدند دو ماه پیش هم کلیر شدند و دوهفته پیش به سلامتی راهی آمریکا .
آقا این بنده خدا از کیس نامبر ما شگفت زده شده بود و میگفت شما مهر و آبان میرین مصاحبه ما هم کلی بابت کیس نامبرمون به این بنده خدا پز دادیم Big Grin
حالا خدا رو شکر که نیستن ببینن با این کارنت اعلام کردن کی سی سی داداش سیا کلی ضایع شده .Big Grinحالا میفهمیم که کیس نامبر ما چیزی در حدود کیس نامبر پارسال همون بنده خداست و اینطور که بوش می یاد ما هم مصاحبمون همون موقع هاست .Big Grin
کیس نامبر :2013AS000068XX---تاریخ کارنت شدن :11 مارچ ---تاریخ مصاحبه :2 می ---محل مصاحبه :آنکارا -کلیرنس :2 می -تاریخ کلیر شدن : 18 june-مقصد :دالاس

(2012-09-12 ساعت 21:19)m@ry@m75 نوشته:  یکی از دوستان ما از برندگان لاتری 2012 بودن با کیس نامبر 37000 که اردیبهشت مصاحبه شدند دو ماه پیش هم کلیر شدند و دوهفته پیش به سلامتی راهی آمریکا .
آقا این بنده خدا از کیس نامبر ما شگفت زده شده بود و میگفت شما مهر و آبان میرین مصاحبه ما هم کلی بابت کیس نامبرمون به این بنده خدا پز دادیم Big Grin
حالا خدا رو شکر که نیستن ببینن با این کارنت اعلام کردن کی سی سی داداش سیا کلی ضایع شده .Big Grinحالا میفهمیم که کیس نامبر ما چیزی در حدود کیس نامبر پارسال همون بنده خداست و اینطور که بوش می یاد ما هم مصاحبمون همون موقع هاست .Big Grin

البته مریم خانم مهم اینه که سوخت و سوز نداره,شاید خدا خواست و تو این دیر و زود شدن دلار هم بیاد پایین
شماره کیس: 2013AS2xxx مصاحبه:dec(ابوظبی) دریافت ویزا:13 مارچ مقصد:LA
اموزش زبان با استفاده از Goenglish
تشکر کنندگان: sayeh_m ، storagemeter ، m@ry@m75 ، Sanna ، sadeghi897 ، asal1907 ، afs ، amir0_0amir ، mooj ، ensan
پس ما چی بگیم که کیس نامبرمون 9000 در اومده؟!!!
یه بار تو زندگیمون از خیلیا بالاتر شدیم... Big Grin
خدا کنه حداقل واسه مصاحبه دعوتمون کنن از نزدیک یه آمریکایی ببینیم. والا به خدا.
ایشاا... همه کارنت میشن مام میشیـــــــــم.
کیس نامبر: ××91 کنسولگری: ابوظبی تاریخ مصاحبه: ٢١ تیر ماه 92 وضعيت فعلي:کلیر ١٧ آگوست ٢٠١٣ دریافت ویزا : ٩ سپتمبر ٢٠١٣
تشکر کنندگان: lilistar ، armin1 ، babak_1363 ، mani.iht ، mooj ، el333 ، asal1907 ، ensan ، Ali DV-2013
(2012-09-13 ساعت 03:59)afshin sadeghi 2 نوشته:  پس ما چی بگیم که کیس نامبرمون 9000 در اومده؟!!!
سلام امیدوارم . انشااله هممون به مصاحبه دعوت میشیم .
کیس: 2013AS000090XX مصاحبه : ابوظبی 22 جولای کلیر : 18 آگوست ویزا : 28 آگوست
تعداد افراد كيس: 2 نفر سفر اول به آمریکا: 19 feb دریافت گرین کارت : 3 april
تشکر کنندگان: SH1A2R3 ، 3pideh ، rose_2000
(2012-09-13 ساعت 14:50)saeid-ss نوشته:  
(2012-09-13 ساعت 03:59)afshin sadeghi 2 نوشته:  پس ما چی بگیم که کیس نامبرمون 9000 در اومده؟!!!
سلام امیدوارم . انشااله هممون به مصاحبه دعوت میشیم .

ای بابا نمی دونم چرا اینجوریه ، خدا بهمون شانس داده اما نه اونجوری که می خایم!Big Grin من دنبال یه کیس نامبر مشابه شما هستم تا فرصت کافی داشته باشم، اما خدا لطف کرده و زیادی هوامو داشته!Smile نگران نباشید هممون کارنت می شیم و انشاءالله به زودی میریم عمری کار (یا همون آمریکا)Big Grin
جا نماندم ، اما دلم پیش شما جا ماند! Sad
تشکر کنندگان: mooj ، payam62 ، rezagh ، 3pideh
مثل اینکه هنوز خبری نیست!
CN:2013as5## / کنسولگری آنکارا / تاریخ مصاحبه:5Nov / مدت زمان انتظار:85 روز(شغل دولتی و خدمت س پ ا ه بدون هیچ گونه سفر خارجی) / جمع هزینه ها: 13 میلیون تومان
تشکر کنندگان: 3pideh
طبق تقریب خطی جدیدبچه ها، شماره 3900 تا 4000 هزار کی کارنت می شه ؟
همیشه راه های زیادی برای رسیدن به یک هدف واحد وجود دارد.
من و مهاجرت
فعلا زندگی قشنگم رو بین بین خاورمیانه - اروپا و امریکا سپری می کنم. با تشکر از مهمان نوازی مردم امریکا - مردم پرتغال - مردم ایران و مردم ترکیه.
تشکر کنندگان:
(2012-09-13 ساعت 23:42)sadeghi897 نوشته:  طبق تقریب خطی جدیدبچه ها، شماره 3900 تا 4000 هزار کی کارنت می شه ؟

اواسط ماه نوامبر کارنتیهای دسامبرو اعلام میکنن که شما هم احتمالاً توشون هستی و واسه ژانویه یا فوریه 2013 میری مصاحبه
2013AS000035XX Post :Abu Dhabi, Interview Date : February 2013
سفرنامه
تشکر کنندگان: SH1A2R3 ، Championking
(2012-09-14 ساعت 00:01)enchantress_boy نوشته:  
(2012-09-13 ساعت 23:42)sadeghi897 نوشته:  طبق تقریب خطی جدیدبچه ها، شماره 3900 تا 4000 هزار کی کارنت می شه ؟

اواسط ماه نوامبر کارنتیهای دسامبرو اعلام میکنن که شما هم احتمالاً توشون هستی و واسه ژانویه یا فوریه 2013 میری مصاحبه

من فکر کنم که اواسط ماه اکتبر کارنتی های دسامبر رو اعلام می کنند(یعنی ماه بعد) و اواسط ماه نوامبر هم کارنتی های ژانویه رو اعلام میکنند.
حلال اینی که تو همون ماه دقیقا مصاحبه برگزار میشه رو نمیدونم

(2012-09-14 ساعت 00:01)enchantress_boy نوشته:  

من فکر کنم که اواسط ماه اکتبر کارنتی های دسامبر رو اعلام می کنند(یعنی ماه بعد) و اواسط ماه نوامبر هم کارنتی های ژانویه رو اعلام میکنند.
حالا اینی که تو همون ماه دقیقا مصاحبه برگزار میشه رو نمیدونم!!
اگر اشتباه میکنم لطفا تصحیح بفرمایید
2013AS28** --- Single --- Ankara --- Current:8th Nov 12 --- Interview:2nd Jan 13 --- Clearance:7th Feb 13 --- Entry:20th Sep 13 Washington D.C --- SS Card: 3rd Oct 13 --- Raleigh,NC

تشکر کنندگان:
(2012-09-14 ساعت 02:11)HRSH نوشته:  من فکر کنم که اواسط ماه اکتبر کارنتی های دسامبر رو اعلام می کنند(یعنی ماه بعد) و اواسط ماه نوامبر هم کارنتی های ژانویه رو اعلام میکنند.
حالا اینی که تو همون ماه دقیقا مصاحبه برگزار میشه رو نمیدونم!!
اگر اشتباه میکنم لطفا تصحیح بفرمایید

شما اشتباه میکنی...الان ماه سپتامبر هستیم و حدود 1 هفته پیش کارنتیهای اکتبر (یعنی ماه آینده) رو اعلام کردن که اینا از ماه بعدش (یعنی نوامبر) میرن مصاحبه
2013AS000035XX Post :Abu Dhabi, Interview Date : February 2013
سفرنامه
تشکر کنندگان:
سلام
من يه مشكلي دارم . لطفا راهنمايي ام كنيد
من هيچ جا تو سايت نديدم كه نوشته باشه كه بايد دو هفته قبل مصاحبه
ترجمه مدارك رو بفرستيم انكارا . مي شه منبع اين مطلب رو بهم بگيد.
در مورد واكسيناسيون هم مگه نمي شه بعد گرفتن ويزا و قبل رفتن اين كار رو انجام داد؟
قبولي:١ مي ٢٠١٢،پست:ارامكس كارنت: نوامبر، مصاحبه ايروان: w2dec
case:21xx نتيجه:آبي . كليرنس: 5feb
تشکر کنندگان:
(2012-09-14 ساعت 11:02)Hamilton نوشته:  سلام
من يه مشكلي دارم . لطفا راهنمايي ام كنيد
من هيچ جا تو سايت نديدم كه نوشته باشه كه بايد دو هفته قبل مصاحبه
ترجمه مدارك رو بفرستيم انكارا . مي شه منبع اين مطلب رو بهم بگيد.
در مورد واكسيناسيون هم مگه نمي شه بعد گرفتن ويزا و قبل رفتن اين كار رو انجام داد؟

Diversity Visa appointments cannot be rescheduled for reasons other than serious medical or similar emergencies. A DV reschedule request will only be considered if it is accompanied by a medical report or other documentation regarding the emergency reason.

To process a diversity immigrant visa, beneficiaries are required to courier their documents via United Parcel Service (UPS) (or any reliable courier service if there are no UPS in your country) to the U.S. Embassy in Ankara at least 15 days before their appointment date. There are no other alternatives for submitting diversity immigrant visa documentation. Failure to submit documents 15 days before the appointment date will result in delay of the processing of your file and your interview may not take place on the original appointment date.

اينم لينكش
کارنت:SEP 10 2012/مصاحبه: DEC 12 2012/کلیرنس:JAN 23 2013/ویزا:2013 31 JAN/گرین کارت:2013 23 MAR/سیتیزن شیپ: SEP 2018 ساکن:شیکاگو
تشکر کنندگان: ASALI ، sayeh_m ، amir0_0amir ، amir_cool_2001 ، rezagh ، Ali DV-2013 ، Hamilton

کاربران در حال بازدید این موضوع: 2 مهمان