کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
تغییر زمان و یا محل مصاحبه
من چنددفعه ایمیل زدم KCCسفارت از آنکارا به ایروان منتقل کنم .دو نفرهستند که پاسخ ایمیل ها میدن یکیشون من اسمشو گذاشتم یعقوب یکی دیگه گذاشتم تا به تا .این داش یعقوب کلا آدم گیریه من چنددفعه میل زدم قبول نمیکنه .اما این داش تابه تا قبول میکنه.من دوتا ایمیل با دومتن متفاوت زدم .همزمان پاسخ گرقتم
دوباره یعقوب قبول نکرد.تابه تا قبول کرد با اختلاف 40 دقیقه به نظرشما قبول کردندیا نه؟به نظرم باید دوباره تماس بگیرم
Thank you for your inquiry.

The information you provided will be included in your case file for review.
Tabatha

Thank you for your inquiry.

If you have relocated and wish to attend your interview at a different embassy, you must provide KCC with your former address and your new physical address (P O Boxes and In Care of Addresses do not justify a change of embassy) to prove your residency in that country. If your interview has already been scheduled, you must contact the embassy to determine if your case can be transferred to a different embassy.
Jacob
2013AS6354،رویت:6MAY،ارمنستان . 2،نفر. ارسال : 19MAY، کارنت: 11feb، مصاحبه:هفته29اپریل.کلیرنس :14جوون.ویزا:26جوون.ورود29جولای.لاس وگاس
تشکر کنندگان: امیر مهاجر
(2012-12-07 ساعت 00:34)elima1980 نوشته:  دوباره یعقوب قبول نکرد.تابه تا قبول کرد با اختلاف 40 دقیقه به نظرشما قبول کردندیا نه؟به نظرم باید دوباره تماس بگیرم

قبول کرده.
من میخوام یه مدت دیگه تلفنی کانفرمشو بگیرم که سفارت رو برام به ایروان تغییر دادند یا نه.
شما هم همین کارو بکن.
تشکر کنندگان: Saeedv13 ، sadeghi897 ، afs ، سمانه777 ، achi686 ، asal1907 ، 3pideh ، parsush ، mgolchin13
(2012-12-07 ساعت 01:32)امیر مهاجر نوشته:  
(2012-12-07 ساعت 00:34)elima1980 نوشته:  دوباره یعقوب قبول نکرد.تابه تا قبول کرد با اختلاف 40 دقیقه به نظرشما قبول کردندیا نه؟به نظرم باید دوباره تماس بگیرم

قبول کرده.
من میخوام یه مدت دیگه تلفنی کانفرمشو بگیرم که سفارت رو برام به ایروان تغییر دادند یا نه.
شما هم همین کارو بکن.
امیر به نظر ایروان بهتره؟
همیشه راه های زیادی برای رسیدن به یک هدف واحد وجود دارد.
من و مهاجرت
فعلا زندگی قشنگم رو بین بین خاورمیانه - اروپا و امریکا سپری می کنم. با تشکر از مهمان نوازی مردم امریکا - مردم پرتغال - مردم ایران و مردم ترکیه.
(2012-12-07 ساعت 01:55)sadeghi897 نوشته:  
(2012-12-07 ساعت 01:32)امیر مهاجر نوشته:  من میخوام یه مدت دیگه تلفنی کانفرمشو بگیرم که سفارت رو برام به ایروان تغییر دادند یا نه.
امیر به نظر ایروان بهتره؟

برای من استرس کمتری داره. اونگان نداره.
شهر کوچیکیه و راحت همه چیزشو میشه پیدا کرد و توش جا به جا شد.
هزینه‌های کمتری داره.
یه آدم تیزهوش و ریزبین و نکته سنج تو سفرنامه‌اش تقریبا همهٔ نکات رو در موردش نوشته.
من ایروان رو ترجیح میدم. Wink
تشکر کنندگان: Saeedv13 ، lilac ، afs ، Gole baba ، el333 ، achi686 ، asal1907 ، parsush ، 3pideh ، enchantress_boy ، pr.kia ، circle ، godot
سلام من مصاحبم انکاراست به نظر شما اگه محل مصاحبمو به ایروان انتقال بدم بهتر نیست ؟ هم ازنظر هزینه و مسافت نظر شما شما چیه؟ لطفا راهنماییم کنید ممنون میشم
تشکر کنندگان: asal1907
(2012-12-09 ساعت 21:00)mazerati نوشته:  سلام من مصاحبم انکاراست به نظر شما اگه محل مصاحبمو به ایروان انتقال بدم بهتر نیست ؟ هم ازنظر هزینه و مسافت نظر شما شما چیه؟ لطفا راهنماییم کنید ممنون میشم
شما نگفتی کیس نامبرت حدوداً چنده. اگر قرار هست به زودی کارنت بشی بهتره که این کار رو نکنی چون زمان مصاحبه ات عقب خواهد افتاد. ولی اگر کیس نامبرت بالاست و تا کارنت شدن فاصله داری می تونی محل مصاحبه ات رو عوض کنی. همونطور که دوستمون امیر مهاجر در پست قبلی شما گفتن ایروان نسبت به آنکارا مزیت های بیشتری داره.
با سلام

آیا کسی از دوستان اطلاعاتی در مورد اینکه سفارت در ترکمنستان - عشق آباد رو انتخاب کنیم رو داره یا نه ؟
آیا اگر اونجا رو بخاطر نزدیکی به شهرمون انتخاب کنیم ، اونجا هم میشه آزمایشهای پزشکی رو انجام داد یا نه ؟

ممنون میشم اگر کسی اطلاعاتی داره کمک کنه .

متشکرم .
گرفتن ویزای یک ضرب در آگوست برای لاتاری 2013 با کیس نامبر 9925 در تنها سالی که قبولی مرحله دوم اعلام شد که ما جزو اون خوش شانسها بودیم Big GrinBig Grin - ساکن سن حوزه از سپتامبر 2013
تشکر کنندگان:
(2012-12-10 ساعت 13:39)tajhizgaran نوشته:  با سلام
آیا کسی از دوستان اطلاعاتی در مورد اینکه سفارت در ترکمنستان - عشق آباد رو انتخاب کنیم رو داره یا نه ؟
آیا اگر اونجا رو بخاطر نزدیکی به شهرمون انتخاب کنیم ، اونجا هم میشه آزمایشهای پزشکی رو انجام داد یا نه ؟
ممنون میشم اگر کسی اطلاعاتی داره کمک کنه .
متشکرم .
یکی از دوستان با آیدی elima1980 در این زمینه با سفارت آمریکا در ترکمنستان مکاتبه کردن و جواب منفی گرفته بودند. برای ایشون پیام خصوصی بفرستید و جزییات را جویا شوید.
تشکر کنندگان: امیر مهاجر ، tajhizgaran ، mazerati ، rouzbehdarvishi ، elima1980
امیر جان کیس نامبر من حدود 7900 هست به نظرت از الان email بزنم بهkcc که محل مصاحبمو تغییر بدن به ایروان ؟
شماره کیس:**79 2013AS -کنسولگری:انكارا
تعداد افراد منظور در کیس :2نفر-مصاحبه:19 jun نتیجه کلیرنسSad ابديت ها 20-26 جون 19-22 جولاي 6-7-12-14-16 اگست كلير 16 اگست انتظار 57 روزBig Grin دریافت ویزا 28 اگست. ورود به امریکا 22 نوامبر دریافت گرین کارد 7 ژانویه

با عرض سلام عذر می خام سوال خودمو اینجا مطرح می کنم چون نتونستم قسمت طرح سوالو پیدا کنم. ممنون می شم اگه دوستان راهنمایی کنن.
بسیار فوری

تاریخ مصاحبه برادر من برای 40 روز دیگه در آنکارا مشخص شده است. به دلیل سربازی نمی تونه خارج بشه نیاز به 4-5 ماه دیگه داره. الان که برای تغییر وقت به سایت سفارت رفتم دیدم نوشته فقط به دلیل موقعیت های اضطراری پزشکی تاریخ عوض می کنند و بس.

Very Important Notice for Diversity Visa Applicants

Diversity Visa appointments cannot be rescheduled for reasons other than serious medical or similar emergencies. A DV reschedule request will only be considered if it is accompanied by a medical report or other documentation regarding the emergency reason.

حالا می خواستم ببینم چیکار باید کنم. چه راه حل هایی دارم.

ممنون از پاسخ شما
تشکر کنندگان: 3pideh
(2012-12-10 ساعت 20:15)mazerati نوشته:  امیر جان کیس نامبر من حدود 7900 هست به نظرت از الان email بزنم بهkcc که محل مصاحبمو تغییر بدن به ایروان ؟

دوست عزیز خیلی سخته چنین توصیه‌ای به کسی کردن.
چون اگر خدای نکرده یک هزارم درصد کار شما عقب بیفته یا دچار مشکل بشید آدم نمیتونه خودشو ببخشه.
در هر صورت اگر من بودم این کار رو میکردم. چون به نظرم خیلی وقت دارید و هنوز کارنت نشدید که وقت مصاحبه‌تون اسکجول شده باشه. تنها کاری که میکنند اینه که تو فرمهای ارسالیتون بجای سفارت انتخابی قبلی ایروان رو مینویسند.
من امروز تماس گرفتم با کی سی سی و خواستم پروندهٔ من رو نگاه کنند و ببینند که محل مصاحبه به ایروان تغییر کرده یا نه. جوابشون مثبت بود.
تشکر کنندگان: Saeedv13 ، el333 ، 3pideh ، elima1980 ، enchantress_boy ، pr.kia ، parsush ، afs ، achi686
(2012-11-16 ساعت 02:44)نازنین 932 نوشته:  
(2012-11-16 ساعت 02:36)moti1369 نوشته:  سلام و خسته نباشيد به همه ي اعضاء گروه
من كيس نامبرم براي ماه january كارنت شده و سفارت انتخابي هم آنكارا هست و مي خوام تاريخ مصاحبه ام رو عوض كنم 1/به كي سي سي بايد نامه بزنم يا به سفارت آنكارا؟2/ تاريخ جديد رو من بايد اعلام كنم يا خودشون اعلام ميكنم؟ 3/ دوست عزيزي گفته بود صلاح نمي دونن تاريخ مصاحبه اش رو كسي عوض كنه كسي دليل اش رو ميدوند،مگه خللي در روند كار قبولي مصاحبه وارد ميكنه؟ممنون مي شم راهنمايي ام كنيد.
سفارت انتخابي:آنكارا
كيس نامبر:**32
رويت قبولي:آگوست
ارسال مدارك:dhl

دوست عزیز از نظر روند کاری که حتمن باید با سفارت آنکارا تماس بگیرین. و فکر کنم به احتمال 90 درصد با تاریخ پیشنهادی شما موافقت نمیشه. چون در مورد کیس من که اینطوری بود. بر اساس جدول زمان بندی های خودشون یک تاریخی رو براتون مشخص میکنن. برای من حدود سه ماه بعد از تاریخ مصاحبه اول مشخص کردن. البته این نکته رو هم باید در نظر گرفت که سفارت آنکارا خیلی شلوغه و ممکنه حتی از این سه ماه هم بیشتر بشه. اما اگه کیست مشکل خاصی نداره (سربازی و شغل خاص دولتی و ....) و فکر میکنی مدت طولانی کلیر شدنت طول نمیکشه. به نظر من ایرادی نداره تاریخ مصاحبه تو عوض کنی.

عزیز میشه متن ایمیلو واسه من بفرستب میخوام تاریخ مصاحبمو عوض کنم نمیدونم چی بنویسم.ممنونSad
پرواز كن آنگونه كه مي خواهي،وگرنه پروازت مي دهند آنگونه كه مي خواهند.
شماره کیس:2013AS2XXX
تشکر کنندگان:
(2012-12-11 ساعت 02:32)امیر مهاجر نوشته:  
(2012-12-10 ساعت 20:15)mazerati نوشته:  امیر جان کیس نامبر من حدود 7900 هست به نظرت از الان email بزنم بهkcc که محل مصاحبمو تغییر بدن به ایروان ؟

دوست عزیز خیلی سخته چنین توصیه‌ای به کسی کردن.
چون اگر خدای نکرده یک هزارم درصد کار شما عقب بیفته یا دچار مشکل بشید آدم نمیتونه خودشو ببخشه.
در هر صورت اگر من بودم این کار رو میکردم. چون به نظرم خیلی وقت دارید و هنوز کارنت نشدید که وقت مصاحبه‌تون اسکجول شده باشه. تنها کاری که میکنند اینه که تو فرمهای ارسالیتون بجای سفارت انتخابی قبلی ایروان رو مینویسند.
من امروز تماس گرفتم با کی سی سی و خواستم پروندهٔ من رو نگاه کنند و ببینند که محل مصاحبه به ایروان تغییر کرده یا نه. جوابشون مثبت بود.

امیر جان ما هم حدود 8000 هستیم و کلا دوباره فرمها را با ایمیل بفرستم فرمام هم یه سری مشکل دارن میخوام همزمان انکارا را به ایروان عوض کنم صحیحه این کار من عقب نمیفته
2013AS77## YERAVAN
F2A : تاییدیه  دریافت فرم  I-130 درDEC 2013 , تاریخ اپروو FEB 2014, دریافت کیس نامبر may2014 , پرداخت 120$ در march2015پرداخت 325$ در Apr , ارسال فرم I-864 در 2015 July, ایمیل نقص در 9sep , ایمیل کامپلت 22 oct, ایمیل وقت مصاحبه درNov 13, مصاحبه هفته دوم dec , برگه آبی ،
کلییر july2016 ,
تشکر کنندگان:
(2012-12-11 ساعت 14:43)abtin2015 نوشته:  امیر جان ما هم حدود 8000 هستیم و کلا دوباره فرمها را با ایمیل بفرستم فرمام هم یه سری مشکل دارن میخوام همزمان انکارا را به ایروان عوض کنم صحیحه این کار من عقب نمیفته

نه دوست عزیز عقب نمی افته
کیس نامبر شما نسبتاً بالاس و زمان مصاحبه شما احتمالاً اواخر بهار یا اوایل تابستان خواهد بود پس برای عوض کردن مکان مصاحبه مشکلی نیست.
شما فرمای آپدیت شدتو هر چه سریع تر به KCC ایمیل کن.
2013AS000035XX Post :Abu Dhabi, Interview Date : February 2013
سفرنامه
تشکر کنندگان: shimoda ، Saeedv13 ، امیر مهاجر ، parsush
(2012-12-11 ساعت 14:43)abtin2015 نوشته:  امیر جان ما هم حدود 8000 هستیم و کلا دوباره فرمها را با ایمیل بفرستم فرمام هم یه سری مشکل دارن میخوام همزمان انکارا را به ایروان عوض کنم صحیحه این کار من عقب نمیفته

شما تو فرمهای اصلاح شده بنویس ایروان و فرمهای جدید رو ایمیل کن.
به نظر من عقب نمیفته.
تشکر کنندگان: Saeedv13 ، enchantress_boy ، el333 ، lilac ، afs ، achi686

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان