کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
سفر به ترکیه برای مصاحبه: تور، هتل، بلیط و ...
(2013-02-23 ساعت 00:21)amirhoseinc نوشته:  
(2013-02-22 ساعت 20:48)sayeh_m نوشته:  
(2013-02-22 ساعت 20:01)amirhoseinc نوشته:  
(2013-02-22 ساعت 00:52)yashim نوشته:  
(2013-02-22 ساعت 00:15)mhz_ir نوشته:  ﺩﻟﻴﻞ ﺗﻐﻴﻴﺮ ﺗﺎﺭﻳﺦ ﻣﺼﺎﺣﺒﻪ ﺭﻭ ﻓﻬﻤﻴﺪﻡ.ﺁﻗﺎﻱ ﺟﺎﻥ ﻛﺮﻱ ﺍﺯ ﺑﻴﺴﺖ ﻭ ﭼﻬﺎﺭ ﻓﻮﺭﻳﻪ ﺗﺎ ﺷﺶ ﻣﺎﺭﭺ ﺑﻪ ﭼﻨﺪ ﺗﺎ ﻛﺸﻮﺭ ﻣﻴﺨﺎﺩ ﺑﺮﻩ ﻳﻜﻴﺸﻢ ﺗﺮﻛﻴﺴﺖ.ﺍﻳﻨﻢ ﺷﺎﻧﺲ ﻣﺎ ﺑﻮﺩ
به فاله نيك بگيريد. حتما خيري درش نهفتس.

پس یعنی ما هم که می خواستیم بریم پاسامونو بدیم سفارت واسه ویزا سفرمونو عقب بندازیم؟
اگر بليط گرفتين و سوخت ميشه بهتره كه برين . اگر كه پولتون از بين نميره و ضرر نميكنيد ، چند روز صبر كنيد . به هر حال سفارت تعطيل نيست ولي براي عموم هم باز نيست .
در ضمن فكر نميكنم كل هفته باشه . فقط دو روز دوشنبه و سه شنبه كه به هفته بعدش موكول شده .

متاسفانه بلیط من چارتره و سوخت میشه به سفارت ایمیل زدم و هنوز جواب ندادن ولی فکر کنم کنسلش کنم بهتره آخه از دوشنبه این هفته تا هفته بعدش کاری ندارم بکنم کلی هزینه هتل میشه چون واسه تحویل ویزا فقط از دوشنبه تا پنجشنبه میشه رفت سفارت. واقعا اینا یا این برنامه ریزیاشون Sad
به نظرم شما بليط رو كنسل نكنيد . هنوز سفارت هيچ اطلاعيه اي نداده . شايد بخش ويزاشون فعال باشه .
€€€ ღ 2013AS آنکارا ۳ نفر ღ آخر نوامبر ღ کلیرنس118 روز ღ سفرنامهاطلاعات کلیرنس منتظر سرا‫۱۱۸ مهاجرسرا
تشکر کنندگان: rouzbehdarvishi ، Saeedv13
(2013-02-22 ساعت 00:15)mhz_ir نوشته:  ﺩﻟﻴﻞ ﺗﻐﻴﻴﺮ ﺗﺎﺭﻳﺦ ﻣﺼﺎﺣﺒﻪ ﺭﻭ ﻓﻬﻤﻴﺪﻡ.ﺁﻗﺎﻱ ﺟﺎﻥ ﻛﺮﻱ ﺍﺯ ﺑﻴﺴﺖ ﻭ ﭼﻬﺎﺭ ﻓﻮﺭﻳﻪ ﺗﺎ ﺷﺶ ﻣﺎﺭﭺ ﺑﻪ ﭼﻨﺪ ﺗﺎ ﻛﺸﻮﺭ ﻣﻴﺨﺎﺩ ﺑﺮﻩ ﻳﻜﻴﺸﻢ ﺗﺮﻛﻴﺴﺖ.ﺍﻳﻨﻢ ﺷﺎﻧﺲ ﻣﺎ ﺑﻮﺩ

پس یعنی ما هم که می خواستیم بریم پاسامونو بدیم سفارت واسه ویزا سفرمونو عقب بندازیم؟
اگر بليط گرفتين و سوخت ميشه بهتره كه برين . اگر كه پولتون از بين نميره و ضرر نميكنيد ، چند روز صبر كنيد . به هر حال سفارت تعطيل نيست ولي براي عموم هم باز نيست .
در ضمن فكر نميكنم كل هفته باشه . فقط دو روز دوشنبه و سه شنبه كه به هفته بعدش موكول شده .

وای من 28 Feb مصاحبه دارم.24 وقت مریکال گرفتم .چه طوری بفهم که عقب افتاده با نه ؟تورو خدا یکی جواب بده .دارم می میرم از اظطراب
خدایا فقط به تو پناه میارم خودت دستمو بگیر .آمین Smile
تشکر کنندگان: گل نهال
از دوستان عزیزی که الان آنکارا هستن یک خواهش دارم. من واسه دوشنبه 25 فوریه بلیت دارم که بیام آنکارا واسه گرفتن ویزا. می خواستم اگه یکی از دوستان میتونه زحمت بکشه و از خود سفارت سوال کنه که کارهای ما هم طی هفته آینده انجام نمیشه؟ من امروز ایمیل زدم ولی سفارت جواب نداد فردا و پس فردا هم که سفارت تعطیله و بعید میدونم کسی جواب ایمیل بده. دوشنبه هم که من پرواز دارم واقعا نمیدونم باید چه کار کنمSad می دونم فردا هم سفارت تعطیله اما شاید کسی باشه که جوابگو باشه. خیلی لطف می کنید.
لاتاري ٢٠١٣
تشکر کنندگان: گل نهال ، lingni ، nika
ﻓﻘﻂ ﺑﻪ ﻛﺴﺎﻧﻲ ﻛﻪ ﺍﻳﻤﻴﻞ ﺯﺩﻥ ﺗﺎﺭﻳﺦ ﻣﺼﺎﺣﺒﺸﻮﻥ ﺗﻐﻴﻴﺮ ﻛﺮﺩﻩ
تشکر کنندگان: sayeh_m ، nina22 ، yalda91 ، AFSHIN-PIC ، Saeedv13
ايميل هاتون رو چك كنيد . اسپم ايميل رو هم چك كنيد .
تشکر کنندگان: گل نهال ، bayat_r ، nina22 ، yalda91 ، mhz_ir ، علی مب ، AFSHIN-PIC ، lingni ، nika ، Saeedv13
سلام دوستان
وای اینجا چه خبره توروخدا من 5 شنبه بلیط گرفتم هفته دوم مارچ جریان این تاریخ مصاحبه ها چیه؟؟؟؟؟
از مدیران کسی خبری دارررره؟
تاریخ ورود:21/2/2014
اقامت:حومه سنفرانسیسکو
تشکر کنندگان: nika
وای یعنی ممکنه همه مصاحبه ها تغییر کنه؟؟؟یه searchi بکنین لطفاً
2013as4***...ANKARA... 3 nafar...interview: w2 march...clearance: 26th april...visa issuance: 2th june
تشکر کنندگان: گل نهال
(2013-02-23 ساعت 01:56)ali heydari نوشته:  سلام دوستان
وای اینجا چه خبره توروخدا من 5 شنبه بلیط گرفتم هفته دوم مارچ جریان این تاریخ مصاحبه ها چیه؟؟؟؟؟
از مدیران کسی خبری دارررره؟

دوست عزیز شما مشکلی نخواهید داشت...تاریخهای 25و26و28 فوریه فعلا به 4و5و7 مارچ تغییر پیدا کرده...ربطی به هفته دوم مارچ نداره.
موفق باشید
c/n:2013AS97xx ، برنده مرحله دوم . تاریخ رویت قبولی:31 اکتبر(10آبان91)
تاریخ ارسال فرمها: 7نوامبر، آرامکس❤ 2نفر❤ تاريخ كارنت شدن:10مي? نامه دوم:17می
مصاحبه: ایروان ٨ جولاي. كليرنس: ٨ آگوست. دريافت ويزا: ١٤ آگوست . ورود به آمريكا: ٦ دسامبر٢٠١٣ ،سياتل
منتظرسراي ٢٠١٣ - سفرنامه - ١١٨ مهاجرسرا - منتظرسراي ٢٠١٤ - جمع بندي كليرنس٢٠١٣
تشکر کنندگان: bayat_r ، nina22 ، ali heydari ، AFSHIN-PIC
دوستان نازنین من 27 فوریه مصاحبه داشتم امروز ایمیل اومد که شما تاریخت به 6 مارچ تغییر کرده و من یکشنبه بلیط چارتری گرفته بودم که به احتمال زیاد سوخت میشه و 440 تومن پر ͵ اما به هر تقدیر کاری ازمون بر نمیاد و بی تدبیری سفارت باعث این جریان. اما باید به فال نیک گرفت چون تو این دنیا اونقدر اتفاقات تصادفی هست مثل همین لاتاری که ما ازش بی خبریم و نمیدونیم هر تغییری میتونه چه پیامدی برا کل زندگیمون داشته باشه پس فدای سر تک تک مون چون کلا به مالمون کمی ضرر خورده و قابل جبرانه پس سخت نگیرید نگران نباشید و بدونید همین که تا اینجاش هم رسیدیم جز خوش شانسای این دنیاییم
به امید موفقیت هممون و راه افتادن کارامون و منظم شدن این سفارت بی نظم.
مصاحبه March 6 - صورتی-ANKARA
انتظار:114 روز
کلیر : 28 جون (سایت ترکی)
ویزا : 3 جولای Cool
تشکر کنندگان: Hoormazd ، AFSHIN-PIC ، ensan ، nooshshahnar ، lingni ، bayat_r ، lilistar ، usa lover ، گل نهال ، mlo ، tajhizgaran ، sayeh_m ، amir82 ، Saeedv13 ، flower22
(2013-02-23 ساعت 00:47)yalda91 نوشته:  

وای من 28 Feb مصاحبه دارم.24 وقت مریکال گرفتم .چه طوری بفهم که عقب افتاده با نه ؟تورو خدا یکی جواب بده .دارم می میرم از اظطراب

دوست عزیز 24 که یکشنبه است و تعطیل ! احتمالاً شما برای 25 وقت مدیکال دارین.
تشکر کنندگان:
(2013-02-23 ساعت 05:13)pouya.web نوشته:  دوستان نازنین من 27 فوریه مصاحبه داشتم امروز ایمیل اومد که شما تاریخت به 6 مارچ تغییر کرده و من یکشنبه بلیط چارتری گرفته بودم که به احتمال زیاد سوخت میشه و 440 تومن پر ͵ اما به هر تقدیر کاری ازمون بر نمیاد و بی تدبیری سفارت باعث این جریان. اما باید به فال نیک گرفت چون تو این دنیا اونقدر اتفاقات تصادفی هست مثل همین لاتاری که ما ازش بی خبریم و نمیدونیم هر تغییری میتونه چه پیامدی برا کل زندگیمون داشته باشه پس فدای سر تک تک مون چون کلا به مالمون کمی ضرر خورده و قابل جبرانه پس سخت نگیرید نگران نباشید و بدونید همین که تا اینجاش هم رسیدیم جز خوش شانسای این دنیاییم

پویا جان زدی تو هدف
منم الان انکارا هستم 2روزه . ولی باید با دید مثبت نگاه کرد
تشکر کنندگان: گل نهال ، lingni ، pouya.web
(2013-02-23 ساعت 00:21)amirhoseinc نوشته:  

متاسفانه بلیط من چارتره و سوخت میشه به سفارت ایمیل زدم و هنوز جواب ندادن ولی فکر کنم کنسلش کنم بهتره آخه از دوشنبه این هفته تا هفته بعدش کاری ندارم بکنم کلی هزینه هتل میشه چون واسه تحویل ویزا فقط از دوشنبه تا پنجشنبه میشه رفت سفارت. واقعا اینا یا این برنامه ریزیاشون Sad

سلام. من الآن با ماهان تماس گرفتم گفت با پرداخت جریمه میتونید پرواز رو تغییر بدید. پس کاملاً سوخت نمیشه.
تشکر کنندگان: گل نهال ، ensan
من الان تماس گرفتم با ایران ایر و ماهان
ایران ایر یکشنبه ها و چهارشنبه ها پرواز داره ساعت 17:00 به وقت تهران و برگشت 19:25 به وقت انکارا همین روزها.قیمت 683.000 ایران ایر رفت و برگشت
ماهان دوشنبه و پنج شنبه داره ساعت 5:30 صبح برگشت ساعت 11 همین روزها. قیمت 550.000 ماهان رفت و برگشت
حالا سوال اینجاست کسیکه جمعه مصاحبه داره بهترین انتخاب چیه؟؟؟؟
پروازهای ترکیش هم مثل اینکه هست ولی قیمت 2 برابره .
بلیط یک طرفه هم میگن بصرفه نیست حالا چیکار کنیییمممم؟؟؟؟
شماره کیس: 2013AS-مصاحبه :اپریل2013-هزینه ها :خیلی- دریافت ویزا آگوست 2013 .
از بخت ياري ماست شايد ، كه آنچه مي خواهيم ، يا به دست نمي آيد، يا از دست مي گريزد .
تشکر کنندگان: sayeh_m ، mhz_ir ، amir82
(2013-02-23 ساعت 05:13)pouya.web نوشته:  دوستان نازنین من 27 فوریه مصاحبه داشتم امروز ایمیل اومد که شما تاریخت به 6 مارچ تغییر کرده و من یکشنبه بلیط چارتری گرفته بودم که به احتمال زیاد سوخت میشه و 440 تومن پر ͵ اما به هر تقدیر کاری ازمون بر نمیاد و بی تدبیری سفارت باعث این جریان. اما باید به فال نیک گرفت چون تو این دنیا اونقدر اتفاقات تصادفی هست مثل همین لاتاری که ما ازش بی خبریم و نمیدونیم هر تغییری میتونه چه پیامدی برا کل زندگیمون داشته باشه پس فدای سر تک تک مون چون کلا به مالمون کمی ضرر خورده و قابل جبرانه پس سخت نگیرید نگران نباشید و بدونید همین که تا اینجاش هم رسیدیم جز خوش شانسای این دنیاییم
سلام. شما تشريف ببريد دفتر ماهان بليط تغيير بديد با جريمه من هم با دخترم اونجا بوديم چارتر بود بليط 108 $ جريمه 2 نفر داديم بليط عوض شد تاريخش. بهتر از اينه كه سوخت بشه.
مصاحبه. 24 Jan,,,,,,;كليرنس صورتي .....كيس نامبرَas 2*** 2013 ........سفرنامه
تشکر کنندگان: گل نهال ، lingni ، pouya.web ، ensan
(2013-02-23 ساعت 12:20)yashim نوشته:  
سلام. شما تشريف ببريد دفتر ماهان بليط تغيير بديد با جريمه من هم با دخترم اونجا بوديم چارتر بود بليط 108 $ جريمه 2 نفر داديم بليط عوض شد تاريخش. بهتر از اينه كه سوخت بشه.

بله من هم که قبلاً عرض کردم برای تغییر با جریمه کمتر سوخت میشه.

راستی دوستان کسی از عمو سعید بزرگوار خبری نداره؟ ایشون چطور شدند؟
حالشون خوبه؟
تشکر کنندگان: pouya.web ، AFSHIN-PIC ، Saeedv13

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان