کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
سفر به ترکیه برای مصاحبه: تور، هتل، بلیط و ...
سلام دوستان کسی میدونه از فرودگاه چطوری با اتوبوس بریم هتل الیت من با ماهان پرواز دارم
تشکر کنندگان:
(2013-02-24 ساعت 16:56)amin2222 نوشته:  سلام دوستان کسی میدونه از فرودگاه چطوری با اتوبوس بریم هتل الیت من با ماهان پرواز دارم
با اتوبوس هاي ego 442 (اگه اسمش رو درست بگم)ميتونيد بريد تا ميدان كيزيلاي و از اونجا 10 دقيقه تا هتل اليت پياده ميتونيد بريد.البته به شرطي كه مثل من مجبور نباشي 4 تا چمدان با خودت ببري.Big Grin
2013AS2xx، ارسال مدارک:آگست/تاریخ مصاحبه:فوريه آنکارا/2 نفر/كلير 8 may
انجمن مهندسین عمران مهاجرسرا
(2013-02-24 ساعت 21:50)farshid2013 نوشته:  سلام دوستان
من میخوام عکس ها را پشت نویسی کنم دقیقا باید چه مشخصاتی را بنویسم پشت همه عکس ها ؟ آیا باید CASE NUMBER را هم بنویسم ؟ با تشکر

نام
نام خانوادگی
کیس نامبر
من تاریخ تولد هم نوشتم
شماره کیس: 2013AS-مصاحبه :اپریل2013-هزینه ها :خیلی- دریافت ویزا آگوست 2013 .
از بخت ياري ماست شايد ، كه آنچه مي خواهيم ، يا به دست نمي آيد، يا از دست مي گريزد .
تشکر کنندگان: nina22 ، farshid2013 ، nooshshahnar
(2013-02-24 ساعت 21:50)farshid2013 نوشته:  سلام دوستان
من میخوام عکس ها را پشت نویسی کنم دقیقا باید چه مشخصاتی را بنویسم پشت همه عکس ها ؟ آیا باید CASE NUMBER را هم بنویسم ؟ با تشکر
Surname: 
Name: 
Case no: 
(DOB (mm-dd-yyyy:
كيس نامبر:20130000AS45xx (دو نفر) / مصاحبه: هفته اول مارس/ آنكارا/دريافت برگه صورتي+فرم نه سوالي+CV/تاريخ كليرنس:٨ مي/تاريخ ورود به آمريكا:٢١ آگوست
تشکر کنندگان: farshid2013 ، bayat_r ، nooshshahnar ، گل نهال ، kavirr
سلام
اقا یعنی الان نمی شه من با ویزای امریکا زمینی برم ترکیه و برگردم ؟ ایران گیر می دن؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
ممنون می شم جواب بدین
همیشه راه های زیادی برای رسیدن به یک هدف واحد وجود دارد.
من و مهاجرت
فعلا زندگی قشنگم رو بین بین خاورمیانه - اروپا و امریکا سپری می کنم. با تشکر از مهمان نوازی مردم امریکا - مردم پرتغال - مردم ایران و مردم ترکیه.
تشکر کنندگان: گل نهال
(2013-02-25 ساعت 01:10)sadeghi897 نوشته:  سلام
اقا یعنی الان نمی شه من با ویزای آمریکا زمینی برم ترکیه و برگردم ؟ ایران گیر می دن؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
ممنون می شم جواب بدین
سلام صادقي جان.نه بابا چي كارت دارن.اينقدر گرين كارتي مياد وميره.تازه بيشترم تحويلت ميگيرنBig Grin
2013AS2xx، ارسال مدارک:آگست/تاریخ مصاحبه:فوريه آنکارا/2 نفر/كلير 8 may
انجمن مهندسین عمران مهاجرسرا
تشکر کنندگان: sadeghi897 ، گل نهال
(2013-02-25 ساعت 01:22)rouzbehdarvishi نوشته:  
اقا یعنی الان نمی شه من با ویزای آمریکا زمینی برم ترکیه و برگردم ؟ ایران گیر می دن؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
ممنون می شم جواب بدین
سلام صادقي جان.نه بابا چي كارت دارن.اينقدر گرين كارتي مياد وميره.تازه بيشترم تحويلت ميگيرنBig Grin
آخه یکی نوشته بود که به همسرش که زمینی برگشته خیلی گیر دادن
گیر کردم به خدا
هر چی فکر می کنم می بینم زمینی اخه با هوایی چه فرقی می کنه آخه ؟ اون طرف که چک می کرد دقیقا دید در فرودگاه که من ویزا گرفتم
اصلا چیزی نگفت انصافا
من و مهاجرت
فعلا زندگی قشنگم رو بین بین خاورمیانه - اروپا و امریکا سپری می کنم. با تشکر از مهمان نوازی مردم امریکا - مردم پرتغال - مردم ایران و مردم ترکیه.
تشکر کنندگان: گل نهال ، rouzbehdarvishi
ممنون می شم جواب بدین

ﺷﻤﺎ ﻛﻪ ﻭﻳﺰﺍ ﺭﻭ ﮔﺮﻓﺘﻲ!ﭘﺲ ﭼﻪ ﻛﺎﺭ ﺑﺎ ﺗﺮﻛﻴﻪ؟
تشکر کنندگان: گل نهال ، sadeghi897
(2013-02-25 ساعت 01:29)mhz_ir نوشته:  
ممنون می شم جواب بدین

راستش ترکیه رو خوب نگشم
چند تا شهر دیگه مونده
من خاورمیانه رو باید بگردم ، بعدم برم امریکای شمالی رو بگردم
دیCoolBig Grin
من و مهاجرت
تشکر کنندگان: گل نهال ، rouzbehdarvishi ، mhz_ir ، amir82 ، bayat_r
(2013-02-25 ساعت 01:33)sadeghi897 نوشته:  
ممنون می شم جواب بدین

راستش ترکیه رو خوب نگشم
چند تا شهر دیگه مونده
من خاورمیانه رو باید بگردم ، بعدم برم آمریکای شمالی رو بگردم
دیCoolBig Grin

ﭘﺲ ﺍﺻﻼ ﺑﻬﺖ ﮔﻴﺮ ﻧﻤﻴﺪﻥ.ﻓﻘﻂ ﭼﻴﺰﻱ ﺟﺎ ﻧﺬﺍﺭﻱ :ﺩﻱ ﻛﻪ ﺍﻳﻦ ﺧﻴﻠﻲ ﺑﺪﺗﺮﻩ
تشکر کنندگان: rouzbehdarvishi ، sadeghi897 ، گل نهال ، usa lover
(2013-02-25 ساعت 01:57)mhz_ir نوشته:  
(2013-02-25 ساعت 01:33)sadeghi897 نوشته:  
ممنون می شم جواب بدین

راستش ترکیه رو خوب نگشم
چند تا شهر دیگه مونده
من خاورمیانه رو باید بگردم ، بعدم برم آمریکای شمالی رو بگردم
دیCoolBig Grin

ﭘﺲ ﺍﺻﻼ ﺑﻬﺖ ﮔﻴﺮ ﻧﻤﻴﺪﻥ.ﻓﻘﻂ ﭼﻴﺰﻱ ﺟﺎ ﻧﺬﺍﺭﻱ :ﺩﻱ ﻛﻪ ﺍﻳﻦ ﺧﻴﻠﻲ ﺑﺪﺗﺮﻩ
نترسونم خوب
دی
کاش گرین کارت داشتم لااقل اینو می زاشتم ایران با پاس میرفتم سفر
من و مهاجرت
تشکر کنندگان: mhz_ir
sadeghi897 ' نوشته:  نترسونم خوب
دی
کاش گرین کارت داشتم لااقل اینو می زاشتم ایران با پاس میرفتم سفر

ﺑﺎﺯﻡ ﺧﺪﺍ ﺭﻭ ﺷﻜﺮ ﻛﻦ ﻛﻪ ﻭﻳﺰﺍ ﺭﻭ ﮔﺮﻓﺘﻲ!ﺍﮔﻪ ﻣﺜﻞ ﻣﻦ ﺳﻪ ﭼﻬﺎﺭ ﺭﻭﺯ ﻗﺒﻞ ﻣﺼﺎﺣﺒﻪ ﺍﻳﻤﻴﻞ ﺑﺰﻧﻦ ﺑﮕﻦ ﻣﺼﺎﺣﺒﺘﻮﻥ ﻳﻪ ﻫﻔﺘﻪ ﺩﻳﺮﺗﺮﻩ ﭼﻪ ﺣﺎﻟﻲ ﻣﻴﺸﻲ؟ﭼﻴﺰﻱ ﻛﻪ ﺗﺎﺣﺎﻻ ﺳﺎﺑﻘﻪ ﻧﺪﺍﺷﺘﻪ!
تشکر کنندگان: گل نهال ، arezoo bj ، lilistar ، sadeghi897
(2013-02-23 ساعت 16:57)bayat_r نوشته:  
(2013-02-23 ساعت 14:34)AFSHIN-PIC نوشته:  
(2013-02-23 ساعت 13:18)lingni نوشته:  
(2013-02-23 ساعت 12:20)yashim نوشته:  
(2013-02-23 ساعت 05:13)pouya.web نوشته:  دوستان نازنین من 27 فوریه مصاحبه داشتم امروز ایمیل اومد که شما تاریخت به 6 مارچ تغییر کرده و من یکشنبه بلیط چارتری گرفته بودم که به احتمال زیاد سوخت میشه و 440 تومن پر ͵ اما به هر تقدیر کاری ازمون بر نمیاد و بی تدبیری سفارت باعث این جریان. اما باید به فال نیک گرفت چون تو این دنیا اونقدر اتفاقات تصادفی هست مثل همین لاتاری که ما ازش بی خبریم و نمیدونیم هر تغییری میتونه چه پیامدی برا کل زندگیمون داشته باشه پس فدای سر تک تک مون چون کلا به مالمون کمی ضرر خورده و قابل جبرانه پس سخت نگیرید نگران نباشید و بدونید همین که تا اینجاش هم رسیدیم جز خوش شانسای این دنیاییم
به امید موفقیت هممون و راه افتادن کارامون و منظم شدن این سفارت بی نظم.
سلام. شما تشريف ببريد دفتر ماهان بليط تغيير بديد با جريمه من هم با دخترم اونجا بوديم چارتر بود بليط 108 $ جريمه 2 نفر داديم بليط عوض شد تاريخش. بهتر از اينه كه سوخت بشه.

بله من هم که قبلاً عرض کردم برای تغییر با جریمه کمتر سوخت میشه.

راستی دوستان کسی از عمو سعید بزرگوار خبری نداره؟ ایشون چطور شدند؟
حالشون خوبه؟

منم درباره عمو سعید مثل شما کنجکاوم کسی که تا پیش از رفتن حضور فعال داشت به یکباره ....
البته تو این مدت اشتباه نکنم یکی دو پست گذاشتن ، ولی فکر کنم یکضرب زدن توگوش ویزا و از همون طرف راهی شدن Big Grin
به هر حال بهترینها را براشون آرزو میکنم و منتظر خبرهای خوب ازشون هستم و هستیم CoolBig Grin

دوستان عمو سعید با فرم 9 سئوالی برگشتند و تا امروز در راه آنکارا به تهران و تهران به مشهد بوده اند انشالله از فردا تشریف میارند

سلام. کاش کی بعد از این چند روز عمو سعید بیان و برای ما هم بگن فرم 2 سئوالی یعنی چی دقیقاً و حالا باید باهاش چی کار کنند و . . .
کاشکی زودتر یه سفرنامه بنویسن تا ما از تجربیاتشون استفاده کنیم.
تشکر کنندگان: alirezass ، AFSHIN-PIC ، bayat_r ، گل نهال ، arezoo bj ، Saeedv13 ، sadeghi897 ، ali3923
@ صادقي عزيز : در مورد اين كه پرسيده بودي اگر زميني بري تركيه به ويزات گير ميدن يا نه بايد بگم كه بله گير ميدن و متاسفانه ممكنه خيلي هم اذيتت كنن . از دوستان سالهاي قبل خيلي ها اين مشكل براشون پيش اومده بود و يكي دو تا هم نبودن . معطلشون كرده بودن ، ترسونده بودنشون ، اخرش هم با پول قضيه رو فيصله داده بودن . به هر حال خود داني...

@ دوستاني كه مصاحبه تون عقب افتاده : فكر نكنيد تا حالا سابقه نداشته كه اين اتفاق بيفته . متاسفانه هر سال اين مسئله براي چندين نفر پيش مياد و اين واقعاً تاسف باره براي اينكه اونا ميدونن كه ما با كلي هزينه و برنامه ريزي از يه كشور ديگه داريم مياييم و يكي از كم اهميت ترين مسئله براي اونها تو اين پروسه پول و وقت ماهاست ، ولي چاره اي نيست بايد تحمل كرد . Sad
€€€ ღ 2013AS آنکارا ۳ نفر ღ آخر نوامبر ღ کلیرنس118 روز ღ سفرنامهاطلاعات کلیرنس منتظر سرا‫۱۱۸ مهاجرسرا
(2013-02-23 ساعت 15:25)pouya.web نوشته:  دوستان عزیزی که تاریخ مصاحبتون تغییر کرده مثل خوذم توجه کنید حواله ارزی (300 دلار) یک هفته بیشتر اعتبار نداره و احتمالا با این تغییر تاریخ بی اعتبار میشه ، من با بانک ملت تماس گرفتم و قرار شد فردا برم عوض کنم البته بانک گفت برای اطمینان 100% فردا تماس بگیرم هر طور شد من اینجا اطلاع میدم .
خوش باشید

دوست عزیز،
من هم مثل شما فکر می کردم. ولی هم تلفنی و هم حضوری رفتم بانک ملت، گفت فرقی نداره. تازه گفت اگر من این قبلی را برگشت بزنم، دیگه بهت ارز تعلق نمی گیره و کُلِّش باطل میشه. چون هیچ جای حواله ننوشته که فقط یک هفته وقت داره. باز هم من خودم پیگیر شدم و در نهایت به فرودگاه امام زنگ زدم و با بانک ملت صحبت کردم. گفت ما زیر نظر بانک ملت شعبۀ بازار مبل هستیم با آنجا (8-66208184 معاونت شعبه: آقای رضایی) تماس بگیر و بپرس. زنگ زدم پرسیدم، گفت تا یک ماه اعتبار دارد به شرطی که تا آخر سال بروی. پس نیازی به تعویض حواله نیست.

کاربران در حال بازدید این موضوع: 2 مهمان