کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
مشخصات عکس دیجیتالی برای شرکت در لاتاری و سوالات مرتبط با آن
(2012-10-04 ساعت 14:56)saeed_sqs_20 نوشته:  دوست گرامی من
بنده با همون اسمشو نبر هم وارد شدم و آخرین نسخه فلش که نسخه 11.5.500.80 این هست هم برای IE هم برای Non IE که هست رو دانلود و نصب کردم عزیز با این حال سایت در هیچ مرورگری نه بر روی سیستم خودم و نه بر روی سیستم دیگری و سیستم عامل مختلفی باز نمیشه
برام جای تعجبه
فقط یک مطلب شما همین الان میتونید سایت رو باز کنید؟
همین الان تست کردم. بدون اسمشونبر ، نه تو Internet Explorer و نه تو Google Chrome وارد نشد.
اما با اسمشونبر ، تو هردوش وارد شد !
تشکر کنندگان: parastoo mohajer
(2012-10-04 ساعت 15:03)tenesi نوشته:  
بنده با همون اسمشو نبر هم وارد شدم و آخرین نسخه فلش که نسخه 11.5.500.80 این هست هم برای IE هم برای Non IE که هست رو دانلود و نصب کردم عزیز با این حال سایت در هیچ مرورگری نه بر روی سیستم خودم و نه بر روی سیستم دیگری و سیستم عامل مختلفی باز نمیشه
برام جای تعجبه
همین الان تست کردم. بدون اسمشونبر ، نه تو Internet Explorer و نه تو Google Chrome وارد نشد.

به هر حال ما با هیچ روشی نتونستیم بازش کنیم
از شما دوست گرامی هم ممنونم
من که قیدشو زدم و رفتم با فتوشاپ کارم رو راه انداختم
بازم تشکر
نشد : 2013-2014-2015-2016-2017-2018-2019-2020-2021-2022
بازم نمیشه: 2023
تاآخرش همینه
چیزای خوب به ما نیومده
تشکر کنندگان:
ببخشید اگر سئوال تکراری هست ( که مطمئنا هست! ) من ارور ۵۰۳ می گیرم از سرور فروم در بین هر سه باری که صفحات رو باز می کنم ، دو بار!
عکس آدم های عینکی ، با عینک یا بی عینک؟
حالا مثلا من با عینک امسال عکس گرفتم و زد و دو سال دیگه نوبت مصاحبه گرفتم! تا اون موقع من سه تا فرم عینک دیگه عوض کردم! پس می شم یجور دیگه!
کیس نامبر: جون مادر اوباما یه دونشم به من نرسید!
تشکر کنندگان:
(2012-10-04 ساعت 18:28)Sunday نوشته:  ببخشید اگر سئوال تکراری هست ( که مطمئنا هست! ) من ارور ۵۰۳ می گیرم از سرور فروم در بین هر سه باری که صفحات رو باز می کنم ، دو بار!
عکس آدم های عینکی ، با عینک یا بی عینک؟
حالا مثلا من با عینک امسال عکس گرفتم و زد و دو سال دیگه نوبت مصاحبه گرفتم! تا اون موقع من سه تا فرم عینک دیگه عوض کردم! پس می شم یجور دیگه!
ارور 503 رو منم می بینم !
عکس با عینک مشکلی نداره ، به شرطی که نور در عینک نیفتاده باشه.
ان شاء االه بعد از قبولی شما مجدداً عکس جدید ارسال خواهید کرد ، پس نگران عوض شدن فرم عینک و چهرتون نباشید.
تشکر کنندگان: Sunday
دوستان من عکسی که دارم تو سایت لاتاری و تو سایت خود اداره مهاجرت که حالا باز نمیشه امتحان کردم قبول کرد. ولی تو سایت www.greencardphotocheck رد میشه و قابل قبول نیستش. به نظرتون چکار کنم؟ یکی جواب بده
تشکر کنندگان:
(2012-10-04 ساعت 20:31)ostokhan نوشته:  دوستان من عکسی که دارم تو سایت لاتاری و تو سایت خود اداره مهاجرت که حالا باز نمیشه امتحان کردم قبول کرد. ولی تو سایت www.greencardphotocheck رد میشه و قابل قبول نیستش. به نظرتون چکار کنم؟ یکی جواب بده
اگر مشخصات فنی عکست درسته ثبت نام کن ، مخصوصاً اینکه تو اون سایت که گفتی OK بوده
تشکر کنندگان: Omid-Aria
سلام دوستان من همین الان ثبت نام کردم ولی یه مشکلی هستش !!

حواسم نبود و یکی از مشخصات فایل عکس مشکل داره!! چه کار کنم؟؟

date taken: 2/7/2010 زده یعنی تاریخ عکس گرفته شده 2010 هستش!! مشکل ایجاد می کنه؟؟
ایمیلی دارید که مستقیما از مسئولین آمریکای بپرسم این موضوع رو؟
تشکر کنندگان:
(2012-10-05 ساعت 00:28)perna نوشته:  سلام دوستان من همین الان ثبت نام کردم ولی یه مشکلی هستش !!

حواسم نبود و یکی از مشخصات فایل عکس مشکل داره!! چه کار کنم؟؟

date taken: 2/7/2010 زده یعنی تاریخ عکس گرفته شده 2010 هستش!! مشکل ایجاد می کنه؟؟
ایمیلی دارید که مستقیما از مسئولین آمریکای بپرسم این موضوع رو؟

به نظر من ایرادی نداره. اگه بخوان یک کیس رو بخاطر تاریخ عکسش رد کنن که خیلی مسخره هست. در ضمن اونا همچین بیکار هم نیستن که جواب این ایمیل شما رو بدنRolleyes
تشکر کنندگان: perna
سلام ،

من توی چشمام فلش دوربین معلومه ؛ به نظرتون نیازه تغییرش بدم ؟!
كيس نامبر : به اميد خدا در یک مِی ٢٠١٤

تشکر کنندگان:
(2012-10-05 ساعت 04:57)Omid-Aria نوشته:  سلام ،

من توی چشمام فلش دوربین معلومه ؛ به نظرتون نیازه تغییرش بدم ؟!

بله دوست عزیز مگه دستورالعمل رو نخوندین.شما برین یه عکس پرسنلی بگیرین و بگین سایزش رو به 600در600 تغییر بده و با خیال راحت ثبت نام کنید
شماره کیس: 2013AS2xxx مصاحبه:dec(ابوظبی) دریافت ویزا:13 مارچ مقصد:LA
اموزش زبان با استفاده از Goenglish
(2012-10-04 ساعت 15:22)saeed_sqs_20 نوشته:  
(2012-10-04 ساعت 15:03)tenesi نوشته:  
برام جای تعجبه

به هر حال ما با هیچ روشی نتونستیم بازش کنیم
از شما دوست گرامی هم ممنونم
من که قیدشو زدم و رفتم با فتوشاپ کارم رو راه انداختم
بازم تشکر
باید یکم صبر کرد تا load شه
تشکر کنندگان:
با سلام من توی تاریخ عکسم زده 2005 در صورتی که تو 2010 گرفتم . چطوری تاریخ را می تونم به 2012 تبدیل کنم با تشکر
شماره کیس: **2015AS29 / تاریخ رویت قبولی:1may / کنسولگری:ankara / تعداد افراد منظور در کیس :فقط خودم / ارسال فرمهای سری اولMAY22
کارنت شدن کیس:9 اکتبر / مصاحبه:نیمه دوم دسامبر / ویزا یکضرب Smile / مقصد : فعلا اوکلاهاما
تشکر کنندگان:
(2012-10-05 ساعت 14:52)aghamilad نوشته:  با سلام من توی تاریخ عکسم زده 2005 در صورتی که تو 2010 گرفتم . چطوری تاریخ را می تونم به 2012 تبدیل کنم با تشکر

با این نرم افزار مشکلتون حل میشه
http://soft.downloadina.com/file-manager...filetweak/
تشکر کنندگان:
(2012-10-05 ساعت 16:02)parto نوشته:  
(2012-10-05 ساعت 14:52)aghamilad نوشته:  با سلام من توی تاریخ عکسم زده 2005 در صورتی که تو 2010 گرفتم . چطوری تاریخ را می تونم به 2012 تبدیل کنم با تشکر

با این نرم افزار مشکلتون حل میشه
http://soft.downloadina.com/file-manager...filetweak/
در ویندوز 7 با راست کلیک بر روی فایل و Properties ، به راحتی و بدون هیچ گونه برنامه ای امکان پذیر است.
سلام
من همين امروز رفتم عكاسي عكس گرفتم رو رسيدش زد 5*5 زد. بهش گفتم بايد 600در600 پيكسل باشه كه ميشه 6*6. بعدش گفت 5*5 ميشه 600در600 پيكسل. درست ميگه يا نه؟
در ضمن پروژكتور نداشت با فلش بدون فلش عكس گرفت. اين ايراد نداره؟ چونكه بايد پشت زمينه رو با دستكاري سفيد كنه.
نگران شدم. اگر كسي چيزي ميدونه لطفا بگه.
تشکر کنندگان:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان