کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
اولین سفر به آمريكا برای فعال سازی گرین کارت
(2013-09-24 ساعت 21:08)deineath نوشته:  می خواستم بدونم که اگه با کردیت 165 دلار رو از ایران پرداخت کنیم احتمال بلاک کردن حساب بانکی به علت آی پی IP ایران وجود داره ؟ پارسال یکبار توی مورد دیگه بلاک شد حساب ، خواستم بدونم کسی این کارو کرده از ایران یا نه . سپاس .

منظورتون اینه که شما حساب بانکی در امریکا دارید و الان میخواید از ایران این مقدار را پرداخت کنید ؟

من در مورد wells fargo میدونم که اینطوریه و از ایران نمیتونم خرید کنم.
یک بحثش ایران بودنشه
یک بحث دیگه ش اینه که کلا وقتی شما در یک ایالت و شهر زندگی میکنید وقتی یکدفعه از یک کشور دیگه و یا حتی ایالت دیگه با همون کارت خرید می کنید بانک حساب را می بنده برای اینکه احتمال میده که اطلاعات کردیت شما دزدیده شده باشه و از طریق تلفن یا ایمیل ازتون می خواد که تایید کنید که آیا این خرید توسط خودتون انجام شده یا اطلاعاتتون دزدیده شده.
البته پاسخ من فقط در مورد بانک wells fargo f,n و ممکنه سیاست های بانک ها از هم تفاوت داشته باشه.
بهترین راه اینه که به بانکتون ایمیل بزنید و بپرسید. و با دادن اطلاعات اکانتتون توضیح بدید که این مبلغ 165 دلار رو برای چه منظور می خواهید پرداخت کنید.
تشکر کنندگان: romance33 ، sce ، roeentan ، amir82 ، Sonaen60 ، لاتاری ، deineath ، daad ، ali1220 ، AOC Kermani ، azar1348
(2013-09-24 ساعت 11:45)nasim19 نوشته:  
(2013-09-23 ساعت 21:10)jj bobo نوشته:  دوستان عزیز من برای پرداخت 165$ آیا مسیر زیر درسته؟

http://www.uscis.gov→fees→uscis immigrant fee→online→Email Address→Password→log in→new account
در ضمن دوستان وقتی من ایمیل و پسوردم رو وارد میکنم میگه اشتباست.

--------------------------------------------------------------------------------
منم همین مشکلو دارم میشه اگر متوجه شدید به منم بگید. مرسی

من أكانتو ساختم و فردا ميرم شركت تهران پيمنت براي پرداخت
کیس نامبر: 2013AS0000106xx • ارسال فرمها: DHL • افراد كيس 2 نفر • کنسولگری: ایروان • مقصد california• مصاحبه:هفته اول آگوست • کلیر ٣١آگوست دريافت ويزا :٦سپتامبر
تشکر کنندگان: لاتاری ، daad ، AOC Kermani ، azar1348
(2013-07-18 ساعت 23:02)aghaghia نوشته:  
(2013-07-18 ساعت 22:44)مجیدمایکرو نوشته:  سلام دوستان اگه میشه یکی بمن بگه که اگه هنوزخیلی ازکارامون توایران مونده باشه ولی لاتاری هم قبول شده باشیم چه بایدبکنیم میشه مثلایکی دوسال وهردفعه بمدت خیلی کوتاه بریم آمریکا.گیرنمیدن .بعدش برای رفتن کامل خودمونوآماده میکنیم

شما میتونید سالی 2 بار چند روزی به آ م ر ی ک ا برید و برگردید ولی نمیتونید بیشتر از 180 روز خارج از آ م ر ی ک ا باشید وگرنه گرین کارتتون باطل میشه، اگر بخواین سیتیزن بشین باید 30 ماه از 5 سال رو اونجا بوده باشین که البته سیتیزن شدا شرایط دیگری رو هم لازم داره ...
البته شما میتونید بعد از گرفتن گرین کارت، درخواست پاس سفید بدید که با اون میتونید 2 سال بدون از بین رفتن گرین کارتتون اونجا نباشید ولی یکبار میتونید از این امکان استفاده کنید...
ایا شما اینو مطمین هستین؟ که اگه 180 روز از سال در امریکا نباشیم گرین کارت باطل میشه؟
تشکر کنندگان: romance33 ، لاتاری ، daad ، AOC Kermani ، azar1348
(2013-09-24 ساعت 23:09)فندق نوشته:  
(2013-07-18 ساعت 23:02)aghaghia نوشته:  
(2013-07-18 ساعت 22:44)مجیدمایکرو نوشته:  سلام دوستان اگه میشه یکی بمن بگه که اگه هنوزخیلی ازکارامون توایران مونده باشه ولی لاتاری هم قبول شده باشیم چه بایدبکنیم میشه مثلایکی دوسال وهردفعه بمدت خیلی کوتاه بریم آمریکا.گیرنمیدن .بعدش برای رفتن کامل خودمونوآماده میکنیم

شما میتونید سالی 2 بار چند روزی به آ م ر ی ک ا برید و برگردید ولی نمیتونید بیشتر از 180 روز خارج از آ م ر ی ک ا باشید وگرنه گرین کارتتون باطل میشه، اگر بخواین سیتیزن بشین باید 30 ماه از 5 سال رو اونجا بوده باشین که البته سیتیزن شدا شرایط دیگری رو هم لازم داره ...
البته شما میتونید بعد از گرفتن گرین کارت، درخواست پاس سفید بدید که با اون میتونید 2 سال بدون از بین رفتن گرین کارتتون اونجا نباشید ولی یکبار میتونید از این امکان استفاده کنید...
ایا شما اینو مطمین هستین؟ که اگه 180 روز از سال در آمریکا نباشیم گرین کارت باطل میشه؟
دوست عزیز در این مورد بار ها بحث شده و بعضی دوستان میگن کافیه هر 6 ماه سفری به آمریکاداشته باشید، مدتش هم مهم نیست ولی خب برای سیتیزن شدن مشکل ایجاد خواهد شد....
CN:2014AS60XX/Yerevan:13May;Got it
فایل تصویری ساخت اکانت برای پرداخت 165$ توسط azar1348
لاتاری از آغار تا پایان♪♪♪سایت CEAC از زبان عموسعید♪♪♪چگونه کاربر حرفه‌ای مهاجرسرا شویم؟♪♪♪ 118 مهاجرسرا
از جواب دادن به سوالات مهاجرتی در پیام خصوصی معذورم، اطلاعاتی به پست های اول تاپیک ها اضافه شده که میتونید مطالعه کنید.
مـنـتــــظـــــــــــــرســـــــــــــــــرا
تشکر کنندگان: romance33 ، فندق ، لاتاری ، daad ، Mehrdadordi ، AOC Kermani ، azar1348 ، powerb
(2013-09-24 ساعت 23:05)amirfarahan نوشته:  
(2013-09-23 ساعت 21:10)jj bobo نوشته:  دوستان عزیز من برای پرداخت 165$ آیا مسیر زیر درسته؟

http://www.uscis.gov→fees→uscis immigrant fee→online→Email Address→Password→log in→new account

--------------------------------------------------------------------------------

سلام به همه دوستان
لطفا میشه مرحله به مرحله ساختن اکانت را توضیح بدهید به ما همش
پیغام میده یوزنیسم و پسورد اشتباه میباشد خیلی ممنون
تشکر کنندگان: لاتاری ، daad ، AOC Kermani ، powerb
(2013-09-25 ساعت 00:33)mama2030 نوشته:  
(2013-09-24 ساعت 23:05)amirfarahan نوشته:  

سلام به همه دوستان
لطفا میشه مرحله به مرحله ساختن اکانت را توضیح بدهید به ما همش
پیغام میده یوزنیسم و پسورد اشتباه میباشد خیلی ممنون
دوست عزیز لطفاً چند صفحه به عقب برگردین.دوستان کاملاً توضیح دادن.
ازدواجیF2A،تاریخ ارسال مدارک بهJuly 29,2013: USCIS،تاریخ دریافت رسید نامبر:August 6, 2013،PD: August 1,2013 approve:August 21,2013دریافت کیس نامبر: October 8, 2013،پرکردن فرم DS-261: 14 OCT 2013 ،پرداخت 88$: 21OCT 2013این داستان ادامه دارد (لطفا توی پیام خصوصی سوال مهاجرتی نپرسید)csc,ptt برای آنکارا
تشکر کنندگان: mama2030 ، لاتاری ، daad ، AOC Kermani ، powerb
بچه ها اگه کسی درخواست پاس سفید بده آنقدر باید بمونه تا پاسشو بگیره یا نه در صورتیکه همسرش آمریکا باشه میتونه اونو دریافت کنه
:case number 2013as00007xxx . مقصد لوس آنجلس : افراد 3 نفر . مصاحبه 6 می ابوظبی . دریافت برگه سفید. کلیر بعد 50 روز Shy
تشکر کنندگان: لاتاری ، daad ، AOC Kermani
(2013-09-24 ساعت 19:10)noura نوشته:  
(2013-09-23 ساعت 23:11)Mehrdadordi نوشته:  
(2013-09-23 ساعت 12:46)noura نوشته:  سلام دوستان.کسی تجربه پرواز با هواپیمایی ایرفروت داره؟قیمتش پایین تر از ترکیش و اماراته.ممنون می شم بگید کیفیتش چطوره؟؟؟

سلام منظورتون هواپيمايي ايرفلوت روسيه هست كه كيفيت غذاش خوب نيست و لرزش داره تو مسير !!!!
كه پيشنهاد ميكنم از امارات استفاده كنيد ، البته بستگي داره كدوم ايالت ميخواين برين ..؟؟

بله منظورم ایرفلوت بودWink.ممنون از راهنماییتون.مقصدمون لس آنجلس هست.راستش دیگه پشیمون شدیم که با ایر فلوت بریم چون جریمه تغییر تاریخش نفری 100یورو ولی ترکیش و امارات نفری50 دلار.و ما چون برگشتمون مشخص نیست برامون این قضیه مهمه.

به دفتر ترکیش سر زدین؟ من 10 روز پیش بلیط کامفورت ارزون قیمت ازشون گرفتم که از اکونومی عادی هم ارزونتره. شاید اکونومی ارزون هم داشته باشه که دیگه خیلی خوب می شه.
البته قطر از همه اینا ارزون تره اما بدیش اینه که پروازش به لس آنجلس 3 تا توقف داره و خیلی خسته کننده است.
شماره کیس: AS201360XX، کنسولگری: ابوظبی، تعداد افراد کیس: یک نفر، مصاحبه: 2013 ,April w3 برگه آبی، کلیرنس: 9 جون (48 روزه)
تشکر کنندگان: amir82 ، betsa ، romance33 ، لاتاری ، noura ، daad ، ali1220 ، AOC Kermani ، powerb
سلام دوستان ما هم 4 روزه که رسیدیم لس آنجلس , لاگونا هیلز ، خیلی خیلی عالیه . اما هنوز خونه نداریم . برای سوشال هم رفتیم گفتن 20 روز طول می کشه . راستی مدارکی که اونگان داد که شامل سی دی هم می شد کسی از ما تحویل نگرفت ! می مونه واسه خودمون ؟
شماره کیس:2013AS55XX/ تعداد افراد:2 نفر/ کنسولگری:آنکارا / مصاحبه 24 آپريل آپريل/مقصد : لس آنجلس / برگه صورتي / کليرنس :12جولايBig Grin
تشکر کنندگان: mino2013 ، romance33 ، لاتاری ، noura ، daad ، AOC Kermani
دوستان عزيز آيا ميشه آدرس متل يا هتل رو براي دريافت گرين كارت اعلام كرد؟ يا اينكه يه آدرس pick up تعيين كنم و اونجا گرين كارت رو بردارم؟
لطفا و در صورت امكان منبع موثق راهنماييتون رو هم اعلام نماييد.
سپاس از شما
تشکر کنندگان: لاتاری ، daad ، AOC Kermani ، powerb
دوستان
ما برای پرداخت 165$ یه اکانت ساختیم ولی غیر قابل دسترس شد.
آیا میشه وارد آمریکا بشیم و غیر آنلاین پرداخت کنیم؟

تشکر کنندگان: shishipapa ، romance33 ، لاتاری ، daad ، AOC Kermani
دوستان گرین کارت من بعد از 50 روز اومد(چون به آدرس قبلیم رفت و برگشت خورد) اما هنوز خبری از سوشیال نیست! چه کنم؟ اینا با هم نمیان؟ من یه بار برای درخواست سوشیال مراجعه کردم گفتن باید که صبر کنی. آخه چقد صبر کنم. سوال دیگه ام اینه که من از امریکا خارج شدم و این بار میخوام به ایالتی متفاوت از محل لندینگم برم. آیا الزامی هست که سوشیال رو از همون ایالت لندینگ دنبال کنم یا از هر جای خاک پاک امریکا Smile امکان پذیره؟
متشکرم
2013، کنسولگری: مونترال، دریافت ویزا: یک ضرب Smile

تشکر کنندگان: shishipapa ، romance33 ، لاتاری ، daad ، AOC Kermani
(2013-09-24 ساعت 10:16)Setare99 نوشته:  دوستان عزیز

ما هم به جمع مهاجران پیوستیم. نزدیک ۲۰ روز پیش رسیدیم و تا اینجا کارها خوب پیش رفت. از فرودگاه لوس آنجلس وارد شدیم. توی فرودگاه آدرس را عوض کردیم. یه هفته بعد از ورودمون رفتیم برای SSNو فهمیدیم از فرودگاه تقاضا ندادن و همون‌جا اقدام کردیم و ۸ روز بعد کارت سوشیال اومد. و دیروز گرین کارت هم اومد به همون آدرس که تو فرودگاه داده بودیم. تا اینجا همه چی‌ خوب بوده.

برای گواهینامه هم رفتیم و امتحان کتبی‌ را قبول شدیم و ترجمه گواهینامه و اصل گواهینامه را نشون دادیم و قبول کردن و اجازه رانندگی‌ موقت دادند تا امتحان رانندگی‌ هم بدیم و گواهینامه بگیریم.

انشا‌الله کارای همه خوب پیش بره.
سلام دوست عزیز
بهتون تبریک میگم.ما هم 2 هفته هست که وارد لس آنجلس شدیم و تا امروز خبری از سوشال نیست.جند بارم اداره سوشال رفتیم که میگن 21 روز باید صبر کنید.بدون سوشال هم واقعا هیچ کاری نمیشه انجام داد.واسع ما هم 2ش کنید زود بیاد سوشالمون.راستی ما تو ولی هستیم شما کجایید؟
کیس نامبر:##43-افراد کیس:2 نفر-کنسولگری:آنکارا 28 مارچ-تاریخ کارنت شدن:2/7/2013-تاریخ ورود:11 سپتامبر-محل ورود:هیوستن-مقصد:لس آنجلس
تشکر کنندگان: shishipapa ، romance33 ، لاتاری ، daad ، محبت ، ali1220 ، AOC Kermani ، powerb
(2013-09-25 ساعت 01:17)fayadegar نوشته:  سلام دوستان ما هم 4 روزه که رسیدیم لس آنجلس , لاگونا هیلز ، خیلی خیلی عالیه . اما هنوز خونه نداریم . برای سوشال هم رفتیم گفتن 20 روز طول می کشه . راستی مدارکی که اونگان داد که شامل سی دی هم می شد کسی از ما تحویل نگرفت ! می مونه واسه خودمون ؟
سلام دوست عزیز خوش آمدید
بله درست سی دی میمونه واسع خودمون.نگرانش نباشید.در مورد سوشال به ما هم همینو گفتند و هنوز منتظریم
کیس نامبر:##43-افراد کیس:2 نفر-کنسولگری:آنکارا 28 مارچ-تاریخ کارنت شدن:2/7/2013-تاریخ ورود:11 سپتامبر-محل ورود:هیوستن-مقصد:لس آنجلس
تشکر کنندگان: romance33 ، لاتاری ، daad ، AOC Kermani ، powerb
(2013-09-25 ساعت 02:52)mohajeran2013 نوشته:  دوستان عزيز آيا ميشه آدرس متل يا هتل رو براي دريافت گرين كارت اعلام كرد؟ يا اينكه يه آدرس pick up تعيين كنم و اونجا گرين كارت رو بردارم؟
لطفا و در صورت امكان منبع موثق راهنماييتون رو هم اعلام نماييد.
سپاس از شما
سلام دوست عزیز
با توجه به اطلاعات همین سایت در صورتی که آدرس هتل یا متل رو جهت گرین کارت بدید به احتمال زیاد به اون آدرس دلیوری نمیشه.و بهتر آدرس 1 آشنا رو بدید که بعدا بتونید برید ازش بگیرید و یا براتون پست کنند
تشکر کنندگان: afshinghwink ، mohajeran2013 ، exxedus ، romance33 ، لاتاری ، daad ، AOC Kermani ، powerb

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان