کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
اولین سفر به آمريكا برای فعال سازی گرین کارت
دبیت کارد همون کارت عابر بانک خودمونه. وقتی حساب باز می کنی بانک برات صادر می کنه.
2- اگر منظورت از اکانت همان اکانت سایل ELIS است، داستانش مختصرا اینه که بعد از ساختن اکانت اسامی و کیس نامبر و A نامبر را وارد می کنی بعد با دبیت یا کردیت کارت پول را پرداخت می کنی تا پرونده صدور گرین کارتت شروع کند چرخش!
درسته کمی ممکنه سرراست نباشه اکانتش اما میشه سر درآورد!
(2013-09-29 ساعت 06:41)azem2014 نوشته:  1-این دبیت کارت که میگین چی هست؟ جطور تهیه میشه
2- ایا اکانتی که میسازیم واسه اینه که بعد از واریز پول اطلاعات به اون اکانت ارسال بشه و خلاصه پیگیر پیشرفت پرونده باشیم یا اینکه اون اکانت طوری طراحی شده که با استفاده از اون پول باید واریز بشه؟ من ساختمش ولی نمیدونم چرا الان که میرم داخلش هیچی سر در نمیارم

(2013-09-29 ساعت 09:27)Ali.US نوشته:  بچه ها سايتي كه بشه آنلاين وقت بگيريم براي امتحان آيين نامه را كسي ميشناسه؟ ممنون ميشم اگر كمك كنيد.

برای گرفتن وقت آنلاین در کالیفرنیا بروید به سایت http://dmv.ca.gov/foa/welcome.do?localeName=en
بعد گرینه آفیس ویزیت برای امتحان ایین نامه و یا پشت فرمان برای امتحان شهری را انخاب کنید.
(2013-09-29 ساعت 09:20)mino2013 نوشته:  
(2013-09-29 ساعت 07:53)shishipapa نوشته:  
(2013-09-29 ساعت 07:22)alireza esf نوشته:  با سلام
دوستان ما انگشت نگاری کردیم برای تراول داکیو منت و منتظر رسیدنشون هستیم
دوستان من IOE نامبر دارم ولی تو سایت اکانت ندارم چون تو ارمنستان یه آزانس برای ما 165 دلار را داد و ما فقط از case statuse وضعیت گرین کارت را داریم چک می کنیم ما هنوز Elis تو سایت uscis ایجاد نکردیم چطوری این کار را بکنیم تا بتونیم IOEو LIN نامبرها را تو اونجا پیگیری کنیم ؟
1- لطفا بفرمایید ما چطور ادرسی را که تو فرم اولیه برای تراول داکیومنت دادیم را عوض کنیم؟
2- آیا بعد از گرفتن گرین کارت و پاس سفید هنوز این سیستم Elis برامون لازمه و چه کارایی داره ؟
ممنونم از راهنمایی تون ؟
دوستان اگر کسی اطلاعات داره لطفا راهنمایی کنه

دوست عزیز من متوجه نمی شم شما اگه اکانت ایجاد نکردی چطوری پول رو واریز کردین ؟؟؟ اگر IOI نامبر دارید پس اکانت ایجاد شده که این نامبر رو به شما داده شما IOI نامبرتون رو در این لینگ پیگیری کنید:
https://egov.uscis.gov/cris/Dashboard/Ca...bnejE5Se_t
2. آدرستون رو در این لینک تغییر بدین :
http://www.uscis.gov/portal/site/uscis/m...f3d6a1RCRD

داشتن و مطالعه این سیستم فکر نمی کنم ضرری داشته باشه .موفق و موید باشید . بازم اگه کمکی از من بر بیاد در خدمتتون هستم Shy

سلام شیش پاجان شما چند وقت هست که تو سن خوزه هستید.اوضاع اونجا چطوره؟ما هم بیایم اونجا؟
[/quote]
[/quote]

تشریف بیارین حتما" قدمتون رو چشم . من حدود 1 ماهه که اینجا هستم .فعلا" خونه خواهرم هستم هنوز مستقل نشدم و هنوز سوشالم نیومده که برم امتحان بدم واسه رانندگی واسه همین هنوز سرکار هم نیستم تو اجتماع نیستم که ببینم چی به چیه و کجا به کجاس اینجا هم با خواهرم راحتم و شهرو زیبا می بینم الهی شکر .Rolleyes
رویت قبولی 2 می / ارسال مدارک ماه جون /کارنت : 11 مارچ /دریافت نامه دوم:12 مارچ.... Case Number : 2013AS000073 / تاریخ مصاحبه : 8 می /سفارت ابوظبی/
ویزای یکضرب / 2013 30 AUG سن حوزه

روياهاي شما تاريخ انقضا ندارد.
نفسي عميق بکشيد و دوباره تلاش کنيد.
تشکر کنندگان: romance33 ، noura ، mino2013 ، manila ، محبت ، لاتاری ، AOC Kermani ، ali1220 ، AsemanAbee ، powerb
30th of September ....
شماره کیس:2013AS00106## تاریخ رویت قبولی:OCT 23
کنسولگری:ایروان تعداد افراد منظور در کیس :1 ارسال فرمهای سری اول:25 OCT مصاحبه : هفته اول اگوست , ویزا : ------
تشکر کنندگان: bayat_r ، manila ، noura ، mori ، amiz.abdollah ، لاتاری ، AOC Kermani
(2013-09-29 ساعت 22:34)nnhh نوشته:  سلام . ميخواستم بدونم وقتى ميگند هر نفر ميتونه ٢ بسته ٢٣ كيلويى به بار تحويل بده تعداد هم براشون مهمه يا ميشه 3 بسته كه بشه ٤٦ كيلو هم به بار تحويل داد؟ لطفا دوستاني كه رفتند كمك كنند .
با تشكر
تعداد مهمه حد اکثر همون دوتا- نهایتا بار مجاز مسافر در هر ایر لاین متفاوت موقع خرید بلیط دقت کنید-موفق باشید
مهاجر خانوادگی (F3) ساکن لانگ ایلند نیویورک و به زودی دالاس ، تقاضای اولیه سپتامبر 2002 - صدور ویزا نوامبر 2014
تشکر کنندگان: romance33 ، shishipapa ، javid737 ، لاتاری ، AOC Kermani ، powerb
سلام خدمت دوستان
لطفااگرکسی 165دلارپرداخت کرده وموقع ثبت مشخصات مشکلی نداشته لطفایک پیام خصوصی بده تاماباایشان درساعتی که مقررمی کندتماس بگیریم وراهنمائی لازم رادریافت کنیم
سپاسگزارم
تشکر کنندگان: shishipapa ، لاتاری ، AOC Kermani
(2013-09-30 ساعت 00:19)amjad نوشته:  
(2013-09-29 ساعت 22:34)nnhh نوشته:  سلام . ميخواستم بدونم وقتى ميگند هر نفر ميتونه ٢ بسته ٢٣ كيلويى به بار تحويل بده تعداد هم براشون مهمه يا ميشه 3 بسته كه بشه ٤٦ كيلو هم به بار تحويل داد؟ لطفا دوستاني كه رفتند كمك كنند .
با تشكر
تعداد مهمه حد اکثر همون دوتا- نهایتا بار مجاز مسافر در هر ایر لاین متفاوت موقع خرید بلیط دقت کنید-موفق باشید

خیر دوست عزیز بیشتر از 2 تا بسته تمی نوتید به بار تحویل بدین .ولی یک ساک تا 12 ک هم می تونید با خودتون داشته باشید .
رویت قبولی 2 می / ارسال مدارک ماه جون /کارنت : 11 مارچ /دریافت نامه دوم:12 مارچ.... Case Number : 2013AS000073 / تاریخ مصاحبه : 8 می /سفارت ابوظبی/

تشکر کنندگان: romance33 ، لاتاری ، AOC Kermani ، powerb
سلام ... اقا من می خوام از قطر ایر ویز فردا بلیط بگیرم ... گویا از طریق وبسایش می شه آنلاین خرید .... به نظرتون آنلاین بخیریم خوبه ؟ گویا از آفیسش ارزونتر می افته ... کسی در این زمینه تجربه ای داره ؟
شماره کیس: 8XXX|ارسال :20May|کارنت:10 April|مصاحبه :آنکارا-June W1
سفرنامه
وضعیت کیس:کلیر در تاریخ Aug16
مقصد :Sweet Home Alabama
تشکر کنندگان: shishipapa ، manila ، deineath ، javid737 ، romance33 ، mehrdad pharm ، لاتاری ، AOC Kermani
(2013-09-30 ساعت 00:55)Given نوشته:  سلام ... اقا من می خوام از قطر ایر ویز فردا بلیط بگیرم ... گویا از طریق وبسایش می شه آنلاین خرید .... به نظرتون آنلاین بخیریم خوبه ؟ گویا از آفیسش ارزونتر می افته ... کسی در این زمینه تجربه ای داره ؟

دوستانی بودن که آنلاین گرفتن و راضی بودن .

تشکر کنندگان: deineath ، aghaghia ، javid737 ، romance33 ، Given ، mehrdad pharm ، لاتاری ، AOC Kermani ، powerb
سلام دوستان.
می دونم که جای این سوال شاید توی این تاپیک نباشه.ولی به عنوان پست موقت بپیذیرین.
بهترین پلن یا بهتره بگم بهترین روش به همراه ارزون ترین راه برای اینکه بشه از یه پلن خریداری شده موبایل بتونیم با لپ تاپ به اینترنت وصل بشیم کدومه ؟من با گوشی بیسیک خودم و با پلن یه سیم کارت که موقتا دست منه با پی سی یوییت با لپ تاپ به نت وصل شدم فاجعه بود.الانم می خوام یه خط با گوشی اسمارت لاک شده از AT&T یا هر اپراتور دیگه بگیرم و عمده کار اینترنتی من هم با لپ تاپمه نظر با تجربه ها چیه ؟این پلن Shareable که میگن واسه همین موقع هاست یا باید واسه این کار علاوه بر خریدن پلن و گوشی های لاک شده،Device یا Hotspot یا چه میدونم Aircard و از این جور چیزا بگیریم و بازم پول بدیم ؟ممنون میشم اگه دوستان تجربه ای از اشتراک اینترنت پلن خط خودشون با لپ تاپ دارن راهنمایی کنن.
موفق باشین.
لاتاری 2013
تشکر کنندگان: javid737 ، shishipapa ، لاتاری ، AOC Kermani ، sumya ، powerb
(2013-09-30 ساعت 00:55)Given نوشته:  سلام ... اقا من می خوام از قطر ایر ویز فردا بلیط بگیرم ... گویا از طریق وبسایش می شه آنلاین خرید .... به نظرتون آنلاین بخیریم خوبه ؟ گویا از آفیسش ارزونتر می افته ... کسی در این زمینه تجربه ای داره ؟
من آنلاین خریدم و با قیمتی که آژانسها میدادن 600-700 تومن تفاوت داشت.
ولی هنوز پرواز نکردم ببینم مشکلی پیش میاد یا فرقی داره یا نه.
شماره کیس: 2013AS000082XX - کنسولگری: ابوظبی - مصاحبه : 10 June - کلیر شدن: 14 August -مقصد: Seattle
تشکر کنندگان: گل نهال ، sce ، deineath ، aghaghia ، shishipapa ، lilac ، manila ، amin arefi ، romance33 ، لاتاری ، AOC Kermani ، powerb
پیشنهاد برای خرید بلیط انلاین ---> پیغام لطفا
since 2012
تشکر کنندگان: sce ، AOC Kermani
(2013-09-27 ساعت 21:49)mama2030 نوشته:  
(2013-09-27 ساعت 07:53)afs نوشته:  
(2013-09-26 ساعت 12:40)mehrdad pharm نوشته:  سلام افشين عزيز، ممنون ميشم اگه مشخصات من وهمسرم را هم وارد كني:
West hills
CA
دونفر
اواخر نوامبر

اطاعت امر شد

دوستان عزیز اگر دوست داشته باشید ببینید مهاجران ۲۰۱۳ در آمریکا کجا ساکن شده اند می توانید به آدرس زیر سر بزنید.
http://2013.servehttp.com/p/

اگر هم خودتان مایل بودید محل زندگیتان در آمریکا را اعلام کنید لطفا به بنده اطلاع دهید.

با سلام و شب بخیر
اگر خدا بخواد ما چهارنفر هستیم و کالیفرنیا و شهر ارواین میریم

سلام
ما 2 نفر هستیم . سیاتل
201300009700______آخر اکتبر_____هفته دوم جولای____ایروان اما انکارا بودیم (2نفر)Tongue
تشکر کنندگان: romance33 ، لاتاری ، AOC Kermani ، powerb
(2013-09-27 ساعت 23:58)DIVE نوشته:  خیلی دلم می خواست ما هم برسیم به این تاپیک اما ارزوش به دلمون موند. امیدوارم موفق باشید و خدا رو از یاد نبرید و قدر این چیزی رو که دارید بدونید . من زود برم تا نهسیه ما گرفتارتون نکرده .
این چه حرفیه که میزنی . به خدا چند روزه من خانواده حتا بچه ها هم برای اونهایی که ویزا بشون نرسیده بسیار ناراحت ومتاثر هستیم.. میدونی اگر شادی باشه باید کامل با شه.. اگه تمام 2013 ویزا میگرفتن اون موقع شادیمون کامل میشد..
بهر حال امیدوارم هر جا که هستین پیروز و کامیاب باشید.
بدرود
شماره کیس: 2013A47XX، تاریخ رویت قبولی: 1jun، تعداد :4، ارسال فرمهای سری اول: 5j مصاحبه نیمه اول اسفند برگه آبی کلیر 26 آپریل ،ورود 14 آگوست. فعلا در san clemente کالیفرنیا هستیم
تشکر کنندگان: shishipapa ، manila ، javid737 ، romance33 ، لاتاری ، m.taj ، AOC Kermani ، shatsi
(2013-09-29 ساعت 05:45)Mahbaran نوشته:  
(2013-09-27 ساعت 18:21)afs نوشته:  
(2013-09-27 ساعت 15:20)shaso نوشته:  سلام دوستان
لطفا كساني كه از فرودگاه دالاس واشنگتن ورود داشتن كمي در مورد فرودگاه و انجام كارهاي مهاجرتي توضيح بدن
ممنون

من چندماه پیش از این فرودگاه وارد شدم
فرودگاه چندان پیچیده ای نیست و محض پیاده شدن از هواپیما کافیه مسیری که جلوتون هست رو دنبال کنید
اگر الان مثل چند ماه پیش باشه جابه جایی از هواپیما تا ایستگاه چک پاسپورت با چیزی شبیه اتوبوس انجام می شه که البته به هیچ عنوان ممکن نیست مسیر رو اشتباه کنید چون از در هواپیما تا باجه های چک پاسپورت فقط یک مسیر هست که اون رو دنبال می کنید.

مدت انتظار برای کارهای اولیه هم به طور مشخص بستگی به شلوغی پرواز شما و پرواز های همزمان هست.
کلا کارها دقیقا مثل روالی است که همه تجربه کردند
پیاده شدن از هواپیما - چک پاسپورت - ارائه پاکت زرد - ارائه فرم آبی که توی هواپیما قبلا بهتون دادن - امضای فرم های ارسال گرین کارت و انگشت زدن در باجه انتهای سالن دست چپ - دریافت بار (با چرخ مجانی) - رفتن به باجه هایی که روی فرم آبی برای شما مشخص شده - تحویل فرم آبی به مامور مربوطه - درب خروجی
ما هم حدوداً 2ماه پیش اومدیم . خیلی فرودگاه ساده ای بود. همه کارها روی نظم پیش رفت باید وقتی وارد می شین بگبد ویزای مهاجرتی داری که به صف مربوطه راهنماییتون کنند. بعد هم که یک افسر مهاجرتی از شما پاکت زردها رو می گیره و پرونده درست می کنه . بعد هم که قسمت چک کردن بار بود که به طرز عجیبی چمدون ها مارو نه تنها از زیر دستگاه رد هم نکردن که باز هم نکردن و فقط پرسیدن چی دارین ما هم گفتیم یک کم آچیل و زعفران و نبات و سبزی خشک . بعد هم در نهایت ناباوری گفت ولکام . همین و بس.Smile
دوستان پیشاپیش از انگلیش نوشتن عذر می‌خوام، چون ما هم تازه رسیدیم به DC، و از همین فرودگاه وارد شدیم، همه چی‌ خیلی‌ خوب و عالی پیش رفت، هیچ نگران نباشید، همه با ما خوب بودن شاد باشید
شماره کیس:2013AS7$#*مصاحبه: ماه می
تعداد افراد کیس:2
تشکر کنندگان: AFSHIN-PIC ، manila ، negar_karimi6 ، amin arefi ، amairmonre ، romance33 ، AOC Kermani
دوستان پروسه گرين كارت ما به initial review رسيده چند روز بعدش به دستمون ميرسه؟
مرسي
كيس نامبر:20130000AS45xx (دو نفر) / مصاحبه: هفته اول مارس/ آنكارا/دريافت برگه صورتي+فرم نه سوالي+CV/تاريخ كليرنس:٨ مي/تاريخ ورود به آمريكا:٢١ آگوست
تشکر کنندگان: shishipapa ، sce ، AOC Kermani

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان