کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
اولین سفر به آمريكا برای فعال سازی گرین کارت
(2013-09-30 ساعت 05:48)nina22 نوشته:  دوستان پروسه گرين كارت ما به initial review رسيده چند روز بعدش به دستمون ميرسه؟
مرسي

به زودی انشاالله
رویت قبولی 2 می / ارسال مدارک ماه جون /کارنت : 11 مارچ /دریافت نامه دوم:12 مارچ.... Case Number : 2013AS000073 / تاریخ مصاحبه : 8 می /سفارت ابوظبی/
ویزای یکضرب / 2013 30 AUG سن حوزه

روياهاي شما تاريخ انقضا ندارد.
نفسي عميق بکشيد و دوباره تلاش کنيد.
تشکر کنندگان: nina22 ، sce ، manila ، negar_karimi6 ، romance33 ، لاتاری ، AOC Kermani
تو این چند وقت انقدر جو تاپیک کلیرنس سنگین و استرس زا بود که کمتر میشد نوشت اما:
سوشال ما بعد از 24 روز اومد .گرین کارت منهم همون روز و مال خانمم هنوز نیومده
فقط یه نکته:
دوستان اگه خواستند گوشی اسمارت فون بگیرن و اول کار چون کردیت ندارین میتونید با نفری 500 دلار دیپازیت اینکارو بکنید و بصورت قسطی بخرین
کیس نامبر:70xx.ابوظبی.2نفر.مصاحبه:هفته اول می.مقصد:مریلند.کلیر:25جون سفرنامه
(2013-09-30 ساعت 01:46)sce نوشته:  این پلن Shareable که میگن واسه همین موقع هاست یا باید واسه این کار علاوه بر خریدن پلن و گوشی های لاک شده،Device یا Hotspot یا چه میدونم Aircard و از این جور چیزا بگیریم و بازم پول بدیم ؟

اگر تماس تلفنی روی سیم کارت براتون مهم نیست و اینترنت فقط مهمه به طور جدی سرویس پرپید تی موبایل رو بهتون پیشنهاد می کنم.

۵ گیگا بایت اینترنت ۴جی، تکست نامحدود و ۱۰۰ دقیقه مکالمه (بعد از ۱۰۰ دقیقه هر دقیقه ۱۰ سنت که البته اصلا برای تماس با صرفه نیست)
کیفیت اینرنتش خیلی خوبه من تقریبا ۳ ماه از همین راه برای اتصال به اینترنت استفاده می کردم.
امکان استفاده اش از طریق لپ تاپ هم وجود داره و فکر می کنم اغلب اسمارت فون ها به راحتی می تونند اینترنتش رو در اختیار لپ تاپتون قرار بدند.

مبلغ ماهیانه اش هم ۳۰ دلار هست.
2013AS1017 ≈≈ ویزا از سفارت ایروان ≈≈ ساکن مریلند، ویرجینیا از ۱ اپریل ۲۰۱۳ ≈≈ داستان من و لاتاری ۲۰۱۳
دوستان من الان تارزانا از محله هاي لس آنجلس هستم، متأسفانه در اين ٥ روزي كه اينجا بودم،نتوانستم خانه بگيرم، چون همه كسي را ميخواهند كه ضمانت بكنه وكرديت داشته باشه و ماليات داده باشه و من اينجا كسي را ندارم، كسي هست كه بتونه به من كمك يا راهي را نشان بده كه بتوان خانه گرفت.من حتي حاضر شدم اجاره چند ماه را پيش بدم ولي قبول نكردند.از همه سپاسگذارم
کیس نامبر2013AS50XXتعدادکیس۴نفر،w3مارچ ‍‍ایروان،کلیربعداز۱۲۱روزCool
(july 18th)(دریافت ویزاjuly31th)
تشکر کنندگان: nina22 ، lilistar ، amin arefi ، amairmonre ، romance33 ، sce ، shishipapa ، angelio.asian ، لاتاری ، AOC Kermani ، shatsi ، powerb
(2013-09-30 ساعت 11:07)Ali.US نوشته:  دوستان من الان تارزانا از محله هاي لس آنجلس هستم، متأسفانه در اين ٥ روزي كه اينجا بودم،نتوانستم خانه بگيرم، چون همه كسي را ميخواهند كه ضمانت بكنه وكرديت داشته باشه و ماليات داده باشه و من اينجا كسي را ندارم، كسي هست كه بتونه به من كمك يا راهي را نشان بده كه بتوان خانه گرفت.من حتي حاضر شدم اجاره چند ماه را پيش بدم ولي قبول نكردند.از همه سپاسگذارم
در ايالتهاي ديگه هم كسي رو نداريد كه ضمانت بكنن؟براي ما هم همين مشكل پيش اومد.ضامن از ايالت ديگه مدارك رو ايميل كرد. از ايميگرنجل هم ميتونيد كمك بگيريد شايد راه حلي داشته باشه.
كيس نامبر:20130000AS45xx (دو نفر) / مصاحبه: هفته اول مارس/ آنكارا/دريافت برگه صورتي+فرم نه سوالي+CV/تاريخ كليرنس:٨ مي/تاريخ ورود به آمريكا:٢١ آگوست
(2013-09-30 ساعت 11:12)nina22 نوشته:  
(2013-09-30 ساعت 11:07)Ali.US نوشته:  دوستان من الان تارزانا از محله هاي لس آنجلس هستم، متأسفانه در اين ٥ روزي كه اينجا بودم،نتوانستم خانه بگيرم، چون همه كسي را ميخواهند كه ضمانت بكنه وكرديت داشته باشه و ماليات داده باشه و من اينجا كسي را ندارم، كسي هست كه بتونه به من كمك يا راهي را نشان بده كه بتوان خانه گرفت.من حتي حاضر شدم اجاره چند ماه را پيش بدم ولي قبول نكردند.از همه سپاسگذارم
در ايالتهاي ديگه هم كسي رو نداريد كه ضمانت بكنن؟براي ما هم همين مشكل پيش اومد.ضامن از ايالت ديگه مدارك رو ايميل كرد. از ايميگرنجل هم ميتونيد كمك بگيريد شايد راه حلي داشته باشه.
دوست عزیز شاید بهتر باشه از سایتwww.airbnb.com فعلا یه اتاق اجاره کنید تا سر و سامون بگیرید بعد سر فرصت بگردید و کارهاتون که درست شد اونوقت یه جای ثابت بگیرین. تو این سایت شما می تونید منطقه ، حدود قیمت، ...را تعیین کنید و مشخصات و عکس و توضیحات دقیق داره و از نظرات دیگران هم بفهمید که جای مناسبی براتون هست یا خیر. سایت دیگه ای هم هست که دوستان قبلا گذاشته بودن البته من شناختی ازش ندارم ولی نوشته بودن برای مسکن ارزان قیمت مناسبه ... که اینه:
http://www.hihostels.com/

موفق باشید.
2013
The tragedy of life is not death but what WE LET die inside of us while we live
ایشالا خبرها همیشه خوب باشه مستقیم بریم برگردیم
http://persiantahlil.com/?cid=CMSContent&content=33456
Ca no:2013AS68xx ، مصاحبه: آنکارا ١٦ مي نتيجه برگه صورتی
[[/color] سفرنامه کلیرنس ۱۶ آگوست ورود به امریکا ۶ اکتبر ۲۰۱۳
تشکر کنندگان: armin1 ، Soap McTavish ، nooshshahnar ، roeentan ، dana ، romance33 ، angelio.asian ، mdna ، amir82 ، لاتاری ، AOC Kermani
دوست عزيز من فكر ميكنم شما يه سري به مجله هفته بازار كه تو تمام فروشگاهاي ايراني رايگان هستش بزنيد بتونيد خانه خيلي راحت پيدا كنيد
شماره کیس: 2013AS2xx،کنسولگری: آنکارا،تاریخ کارنت شدن:13 August،تاریخ دریافت نامه دوم: 20 September،تاریخ مصاحبه :nov-w3 ،تاریخ کلیر: 26march ، تاریخ دریافت ویزا: 4April، مقصد:LA

تشکر کنندگان: gbtm ، Ali.US ، roeentan ، amairmonre ، romance33 ، angelio.asian ، لاتاری ، lilistar ، AOC Kermani
(2013-09-29 ساعت 19:14)noura نوشته:  
(2013-09-29 ساعت 11:04)shaso نوشته:  سلام دوستان
ما براي سفر اول مون كه مي خواهيم دو ماهي بمونيم قراره يه خونه اجاره كنيم
حالا سوالم اينه
از چه طريقي ميتونيم با لپ تاب به اينترنت متصل بشيم در واقع اگه كسي تجربهاش رو داره لطفا راهنمايي كنيد
سلام دوست عزیز.مگه برای 2 ماه خونه اجاره میدن؟ما هم قرار یک تا دو ماه بمونیم.مقصدمون هم لس آنجلس.تارزاناست.می تونیم اونجا خونه بگیریم؟؟؟
دوستان لطفا اگه اطلاعی دارید راهنمایی کنید؟
بله دوست عزیز برای یک هفته هم اجاره میدن. شما به سایت www.airbnb.com که برید شهر و محله ...مورد نظرتون و حدود قیمت و حتی امکانات مثلا اینکه آیا برای سیگاری ها مناسبه یا نه بچه دار و خانواده... با کلی جزییات دسته بندی شده و می تونید تمام مشخصات و نظراتی که دیگران داده اند را ببینید و اگر کردیت کارد دارین یا (با کردیت دیگران) برای محدوده زمانی مورد نظرتون اجاره کنید. البته مثل اینکه اولش بهتره برای خودتون یه اکانت باز کنید کمی از مشخصات خودتون و خانواده تون بنویسین تا با اطمینان بیشتر بهتون جا بدن ولی چندان هم ظروری نیست. خیلی از دوستان اینجا نوشته بودند که از همین طریق اتاق یا خونه گرفتن. مواردی داره که می پرسه خونه می خواهید یا اتاق مشترک( منظورش اتاقی از یک خونه هستش که صاحبخونه یا مسافرهای دیگه هم در اتاق های دیگه ش ساکنند) که حتی اینم بد نیست چون اغلب(نه همیشه) خود این صاحبخونه ها به آدم می تونند کمک کنند برای خیلی از سوال ها و اطلاعات، همه ش بستگی به روحیه افراد داره. به هر حال حتما بهش سر بزنید پشیمون نمیشید.
2013
The tragedy of life is not death but what WE LET die inside of us while we live
تشکر کنندگان: aghaghia ، roeentan ، amin arefi ، amjad ، dana ، romance33 ، sce ، shaso ، angelio.asian ، amir82 ، لاتاری ، noura ، AOC Kermani ، AsemanAbee ، powerb
یه خبر جالب:
http://www.jamnews.ir/detail/News/238604
سفرنامه بعد از قبولی لاتاری

راهنمای اقدام برای سیتیزن شدن

تاریخ ورود و اخذ گرین کارت : June 2013
تاریخ اقدام برای سیتیزن شیپی: نوروز 97 (March 20)
تاریخ مصاحبه: 9 November
تاریخ سیتیزن شیپی:  November 15th Big Grin
تشکر کنندگان: Soap McTavish ، ali1982 ، nooshshahnar ، dana ، romance33 ، farmiz ، angelio.asian ، amir82 ، لاتاری ، AOC Kermani
سلام...من تا 1 ماه دیگه پرواز دارم و می خواستم بدونم دقیقا چند دلار میشه با خودم ببرم
میدونم که باید زیر 10000 تا باشه ولی می خواستم مطمئن بشم و دقیقش رو بدونم و
از دوستانی که تازه رفتن بپرسم که چقدر بردن و بهشون گیر ندادن؟
شماره کیس:2013AS000075xx/ کنسولگری:ابوظبی/ تاریخ مصاحبه:هفته دوم may/ تعداد افراد منظور در کیس : 1/ دریافت ویزا : یک ضرب
Never laugh at anyone's dreams . People who don't have dreams don't have much .
تشکر کنندگان: angelio.asian ، لاتاری ، AOC Kermani ، powerb
(2013-09-30 ساعت 15:39)niko نوشته:  سلام...من تا 1 ماه دیگه پرواز دارم و می خواستم بدونم دقیقا چند دلار میشه با خودم ببرم
میدونم که باید زیر 10000 تا باشه ولی می خواستم مطمئن بشم و دقیقش رو بدونم و
از دوستانی که تازه رفتن بپرسم که چقدر بردن و بهشون گیر ندادن؟

سلام. شما هر مقدار که بخواهید میتوانید وارد خاک آمریکا کنید، فقط باید در صورتیکه بالای 10000 دلار دارید تو فرم آبی اعلام کنید.
کیس:2013AS11XX/سفارت:ابوظبی/مصاحبه:NOV2012/ویزا یکضرب/هزینه ها+بلیط واشنگتن: 9MT سه نفر/سفر: MAY2013
تشکر کنندگان: mahsa3017 ، romance33 ، niko ، sce ، afshinghwink ، angelio.asian ، لاتاری ، AOC Kermani ، powerb
سلام دوستان
من تازه ديروز وارد شدم و يادم رفته بود ١٦٥$ رو واريز كنم
تو فرودگاه هم گفت همه چيز اوكي هست ولي تو سايت نوشته بايد وايز بشه
الان چكار كنم ؟! لطفا راهنمايي كنين
2013AS0005%%%/تعداد نفر يك/انكارا/ تاريخ مصاحبه هفته دوم اپريل/ يكضربCool
تشکر کنندگان: amairmonre ، dana ، Mehrdadordi ، angelio.asian ، negar_karimi6 ، لاتاری ، AOC Kermani
(2013-09-30 ساعت 16:16)wesburland نوشته:  سلام دوستان
من تازه ديروز وارد شدم و يادم رفته بود ١٦٥$ رو واريز كنم
تو فرودگاه هم گفت همه چيز اوكي هست ولي تو سايت نوشته بايد وايز بشه
الان چكار كنم ؟! لطفا راهنمايي كنين

سلام.
الان هم میتونید پرداخت کنید و مشکلی نیست. واسه شمایی که الان وارد آمریکا شدید، روند صدور گرین کارت از تاریخ واریز 165 دلار شروع میشه.
کیس:2013AS11XX/سفارت:ابوظبی/مصاحبه:NOV2012/ویزا یکضرب/هزینه ها+بلیط واشنگتن: 9MT سه نفر/سفر: MAY2013
کسانی که قبل از ورود به امریکا 165 دلار خود را پرداخت م یکنند، به جای A-number چه جیزی وارد می کنند؟ A-number را که هنوز ندارند ؟
تشکر کنندگان: romance33 ، angelio.asian ، لاتاری ، AOC Kermani ، powerb

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان