کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
اولین سفر به آمريكا برای فعال سازی گرین کارت
(2013-09-30 ساعت 21:11)User نوشته:  کسانی که قبل از ورود به آمریکا 165 دلار خود را پرداخت م یکنند، به جای A-number چه جیزی وارد می کنند؟ A-number را که هنوز ندارند ؟

یوزر جان A-number روی همه ویزا ها بالا سمت راست به عنوان Registration Number ثبت شده.
2013AS1017 ≈≈ ویزا از سفارت ایروان ≈≈ ساکن مریلند، ویرجینیا از ۱ اپریل ۲۰۱۳ ≈≈ داستان من و لاتاری ۲۰۱۳
(2013-09-30 ساعت 21:11)User نوشته:  کسانی که قبل از ورود به آمریکا 165 دلار خود را پرداخت م یکنند، به جای A-number چه جیزی وارد می کنند؟ A-number را که هنوز ندارند ؟

A-Number هم رو ویزا چاپ شده و هم رو برگه ای که سفارت به پاکت ضمیمه کرده موجوده

سلام یوزر جان.
روز تحویل گرفتن ویزا برگه سفیدی رو به ما دادن که توی اون در مورد پرداخت 165$ به عنوان هزینیه مهاجرت صحبت شده.بالای همون برگه و سمت راست شماره A نامبر و همینطور شماره پرونده ما نوشته شده.حداقل مال ما که ابوظبی بودیم اینطوریه.اتفاقا توی همین برگه سفید رنگ در پاراگراف دوم تاکید داره که حتما قبل از ورودتون پرداخت کنین.
موفق باشین.
لاتاری 2013
مرسی دوستان. (سوال کاملا ضایعی بود می دونم! اصلا پاک فراموش کرده بودم که روی ویزا یک شماره ای زده شده!)
با اینحال امکانش هست که کسی هنوز وارد نشده باشه بتونه گرین کارتش صادر بشه و به آدرس تعیین شده اش ارسال شود؟
فکر کنم همه این پروسه منوط به ورود به امریکاست و احتمالا در پورت ورودی این جریان کلید می خوره که شروع بشه.
(2013-09-30 ساعت 22:30)User نوشته:  مرسی دوستان. (سوال کاملا ضایعی بود می دونم! اصلا پاک فراموش کرده بودم که روی ویزا یک شماره ای زده شده!)
با اینحال امکانش هست که کسی هنوز وارد نشده باشه بتونه گرین کارتش صادر بشه و به آدرس تعیین شده اش ارسال شود؟
فکر کنم همه این پروسه منوط به ورود به آمریکاست و احتمالا در پورت ورودی این جریان کلید می خوره که شروع بشه.

اتفاقا این سوال من هم هست.ولی مادر خانم بنده ادعا می کنه که وقتی رسیدن آمریکا گرین کارتشون به آدرسی که پتیشنر واسشون داده بود ارسال شده بوده.البته من خودم خیلی بعید می دونم.کیس ایشون خانوادگی بوده و بدون کلیرنس و بعد از مصاحبه مستقیم رفته بودن آمریکا.البته این موضوع مال فکر کنم 6 یا 7 سال پیش بوده باشه.
موفق باشین.
لاتاری 2013
تشکر کنندگان: ojee ، roeentan ، User ، honey rahmati ، angelio.asian ، لاتاری ، AOC Kermani ، powerb
(2013-09-30 ساعت 23:32)sce نوشته:  
(2013-09-30 ساعت 22:30)User نوشته:  مرسی دوستان. (سوال کاملا ضایعی بود می دونم! اصلا پاک فراموش کرده بودم که روی ویزا یک شماره ای زده شده!)
فکر کنم همه این پروسه منوط به ورود به آمریکاست و احتمالا در پورت ورودی این جریان کلید می خوره که شروع بشه.

اتفاقا این سوال من هم هست.ولی مادر خانم بنده ادعا می کنه که وقتی رسیدن آمریکا گرین کارتشون به آدرسی که پتیشنر واسشون داده بود ارسال شده بوده.البته من خودم خیلی بعید می دونم.کیس ایشون خانوادگی بوده و بدون کلیرنس و بعد از مصاحبه مستقیم رفته بودن آمریکا.البته این موضوع مال فکر کنم 6 یا 7 سال پیش بوده باشه.
موفق باشین.

برای صدور گرین کارت اثر انگشت و امضای شما رو لازم دارند. تا زمانی که این ها رو دریافت نکنند نمی تونند گرین کارت صادر کنند.
مگر اینکه بگید در زمان مصاحبه هم امضا و هم اثر انگشت دریافت شده که اون هم یکم منطقی نیست. چون اگر توی مصاحبه بابت یه کار دیگه از شما اجازه گرفتن به صور قانونی نمی تونند اون امضای شما رو برای کار دیگه ای استفاده کنند و توی این پروسه ای که ما طی کردیم امضاهایی که انجام شد برای فرم ها بود و هیچ جا اسمی از گرین کارت توش نبود.

حالا اینکه قوانین چند سال قبل چی بوده معلوم نیست شاید مثلا قبل از ورود از ایشون برای گرین کارت امضا گرفته باشند اما بازم منطقی نیست. مگه می شه کسی که ویزا با تاریخ انقضا داره رو بدون ورود براش کارت اقامت دایم صادر کنند؟ حالا اومدیم و طرف نرفت این کارته می شه یه وسیله برای سوء استفاده کسی که کارت به دستش رسیده.
2013AS1017 ≈≈ ویزا از سفارت ایروان ≈≈ ساکن مریلند، ویرجینیا از ۱ اپریل ۲۰۱۳ ≈≈ داستان من و لاتاری ۲۰۱۳
مرسی افشین جان از پیشنهاد خوبت.حتما پیگیری می کنم.
اما مساله اینجاست که ما دو نفریم و هر دوتامون گوشی بیسیک داریم.من اگه از بابت تتر کردن گوشیم با لپ تاپم مطمئن بشم حتما میرم و ارزونترین پلنی که مناسب من هم باشه رو برمیدارم.مشکل اینجاست که من هنوز از امکان استفاده اینترنتم با لپ تاپ کامل مطمئن نشدم.هرچد که می دونم این کار شدنیه.البته با اسمارت فون ها خیلی راحته.حتی اگه بشه یه پلن فامیلی یا دو تا انفرادی رو با این قیمتی که شما گفتین رو بخرم حاضرم نقدا دیوایسی چیزی بگیرم که بتونم باهاش از اینترت پلن ها روی لپ تاپ استفاده کنم.بعدا می تونم سر وقت گوشی اسمارت هم بگیرم.
موفق باشین.
لاتاری 2013
تشکر کنندگان: ojee ، angelio.asian ، لاتاری ، AOC Kermani ، powerb
(2013-09-30 ساعت 02:10)maka2 نوشته:  پیشنهاد برای خرید بلیط انلاین ---> پیغام لطفا

من تجربه خودم رو از ترکیش می گم براتون، از بقیه ایرلاین ها زیاد خبر ندارم.
در مورد ترکیش خرید از سایت فایده نداره. انتخاب هایی رو که آژانس ها یا خود دفتر ترکیش براتون توی سیستمشون پیدا می کنن اصلا توی وبسایت وجود نداره. نه از نظر قیمت، نه تاریخ، نه کلاس پروازی. حتی اگه حواستون نباشه ممکنه بلیتی رو بخرین که از تهران به جای فرودگاه آتاتورک به فرودگاه سابیها می ره که 75 کیلومتر با استانبوی فاصله داره و اونجا باید فرودگاهتون رو هم عوض کنین!
(البته وبسایتشون برای اطلاعاتی غیر از خرید بلیت خوبه Smile )
شماره کیس: AS201360XX، کنسولگری: ابوظبی، تعداد افراد کیس: یک نفر، مصاحبه: 2013 ,April w3 برگه آبی، کلیرنس: 9 جون (48 روزه)
(2013-10-01 ساعت 00:10)ALNB نوشته:  
(2013-09-30 ساعت 02:10)maka2 نوشته:  پیشنهاد برای خرید بلیط انلاین ---> پیغام لطفا

من تجربه خودم رو از ترکیش می گم براتون، از بقیه ایرلاین ها زیاد خبر ندارم.
در مورد ترکیش خرید از سایت فایده نداره. انتخاب هایی رو که آژانس ها یا خود دفتر ترکیش براتون توی سیستمشون پیدا می کنن اصلا توی وبسایت وجود نداره. نه از نظر قیمت، نه تاریخ، نه کلاس پروازی. حتی اگه حواستون نباشه ممکنه بلیتی رو بخرین که از تهران به جای فرودگاه آتاتورک به فرودگاه سابیها می ره که 75 کیلومتر با استانبوی فاصله داره و اونجا باید فرودگاهتون رو هم عوض کنین!
(البته وبسایتشون برای اطلاعاتی غیر از خرید بلیت خوبه Smile )

دوست عزیز اشتباه می کنید

شما می تونید هم انلاین پرداخت کنید (کردیت کارد) ، یا رزرو کرده و کد رهگیری دریافت کنید و بعد یه تاریخی مشخص میکنه که تا اون موقع باید به یک شعبه ترکیش (تهران یا شهرستان ) مراجعه و هزینه را به ریال پرداخت کنید.
سلام دوستان.
من دختر و 30 ساله هستم،یک ماه آمدم آمریکا.ایالت تگزاس و در شهر بومانت زندگی می کنم، پیش یکی از فامیل.می خوام مستقل بشم دیگه.
کسی از دوستان هست که اینجا باشه و بخواد باهم هم خونه بشیم؟؟؟
خوشحال می شم اگر کسی زودتر خبر بده بهم.
کیس نامبر: 56xx ‫(1 نفر) • کنسولگری: ابوظبی • مقصد: تگزاس• کارنت: Feb • مصاحبه: 7 آپریل •ویزای یک ضربBig Grin لینک سفرنامه ام
تشکر کنندگان: sce ، bayat_r ، Sepasttian ، honey rahmati ، angelio.asian ، noura ، لاتاری ، AOC Kermani ، ali1220 ، shatsi ، powerb
(2013-09-30 ساعت 15:39)niko نوشته:  سلام...من تا 1 ماه دیگه پرواز دارم و می خواستم بدونم دقیقا چند دلار میشه با خودم ببرم
میدونم که باید زیر 10000 تا باشه ولی می خواستم مطمئن بشم و دقیقش رو بدونم و
از دوستانی که تازه رفتن بپرسم که چقدر بردن و بهشون گیر ندادن؟
سلام شما هرچقدر که می خواید میتونید پول با خودتون بیارید... تفاوت اینجاست که اگر بالای 10000 دلار باشه باید توی فرم گزارش بدید ک همشکلی براتون پیش نمیاد.
من 5 ماه پیش اومدم با 9 هزار و خورده ای که به 10000 نمیرسید.
کیس نامبر : 800
تشکر کنندگان: bayat_r ، hana_fd ، angelio.asian ، shishipapa ، لاتاری ، niko ، AOC Kermani ، powerb
سلام
من برای اوایل دسامبر یه هتل خوب البته با قیمت مناسب تو لس آنجلس حوالی وست وود می خوام. می خوام امکان پخت و پز هم داشته باشه
اگه دوستان جایی رو می شناسن لطفاً راهنمایی کنن.
ممنون
كيس نامبر: 2013AS76XX رؤيت قبولي: 2 مي-ارسال مدارك: 12 مي-تعداد افراد کیس: 1 نفر-مصاحبه: 7می ایروان- کلییر: 3 آگوست
مقصد: کالیفرنیا
تشکر کنندگان: angelio.asian ، negar_karimi6 ، gbtm ، noura ، لاتاری ، AOC Kermani ، powerb
(2013-09-29 ساعت 12:13)hutsa83 نوشته:  سلام
درمورد فرم آبي كه تو هواپيما ميدن پر كنيم : بند 7 (country of residence) ، ايران هست يا آمريكا؟
سئوال دوم اينكه آيا اين فرم رو بايد هر نفر جدا پر كنه يا مثلاً يك خانواده 2 نفره بايد فقط يك نفرشون پر كنه.
چون براي مبلغ پول اگر قرار باشه هر نفر جدا پركنه مبلغ نصف ميشه؟
ميشه راهنمايي بفرماييد.
ممنون

ویزایی که شما گرفته اید ویزای اقامت دائم در آمریکا (گرین کارد) است. یعنی با داشتن این ویزا کشور اقامت شما آمریکاست (مگر اینکه مثل بعضی دوستان هنوز تصمیم به مهاجرت به آمریکا را نگرفته باشید و قصد برگشت به ایران را داشته باشید). از نظر قانونی آدرس شما در آمریکا همان ادرسی است که برای ارسال گرین کارد اعلام کرده اید.
فرم آبی خانوادگی است و برای کل خانواده یک فرم پر می شود. کل پول همراه خود را به طور دقیق اعلام کنید (اگر پول غیر دلار هم دارید آن را هم اعلام کنید). مواد غذایی هم که همراهتان است اعلام کنید. هر چقدر پول بشتری همراه داشته باشید بهتر است.
شماره کیس **77 - مصاحبه در ابوظبی 28 می - برگه آبی - افراد کیس 3 نفر - کلیر 14 اگوست - ورود به آمریکا 27 اگوست فرودگاه اتلانتا - اقامت نزدیک سن دیگو
تشکر کنندگان: angelio.asian ، gbtm ، sce ، amin arefi ، لاتاری ، AOC Kermani ، powerb
دوستان سلام
آیا دو یا سه ماه قبل از رفتن به امریکا می تونیم 165 دلار را از ایران واریز کنیم ؟ چون یکی از دوستان میگفت اکانت را درایران ساخت و حالا که رفته امریکا ایمیلش از امریکا باز نمی شه تا کد فعال سازی رو وارد کنه برای پرداخت 165 دلار و پیشنهاد داد از ایران پرداخت کنید تا دچار این مشکل نشید نظر دوستان چیه ؟
تشکر کنندگان: لاتاری ، AOC Kermani
سلام
دوستان ايا اكر بيش از 10000 دلار داشته باشيم در فرودكاه براي ما مشكلي به وجود نمي ايد
لطفا راهنمايي كنيد.
تشکر کنندگان: negar_karimi6 ، لاتاری ، AOC Kermani

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان