کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
اولین سفر به آمريكا برای فعال سازی گرین کارت
سلام
ايا كسي جديدا واسه ١٦٥ اكانت باز كرده
ايا سايتش مشكلي داره؟
من نتونستم برم تو سايتش.
كيس نامبر:3xxx,تعدادافراد كيس:2 نفر،تاريخ رويت قبولي: Jan-21-2013،ارسال مدارك:Jan-28-2013،دريافت نامه دوم Mar-13-2013، مصاحبه : هفته دوم مي- آنكارا، دريافت ويزا: يك ضربSmile، سفرنامه
تشکر کنندگان: mhb161 ، sadeghi897 ، لاتاری ، AOC Kermani
(2013-10-01 ساعت 12:45)m12345 نوشته:  سلام
دوستان ايا اكر بيش از 10000 دلار داشته باشيم در فرودكاه براي ما مشكلي به وجود نمي ايد
لطفا راهنمايي كنيد.

بگم نه ؟بگم آره ؟چی بگم.من هم تا قبل از سفرمون مرتب این سوال رو می پرسیدیم و همش ترس این موضوع رو از زمان وارد شدن به فرودگاه داشتیم.میگن طبق قانون هرکس فقط می تونه 5000 تا با خودش ببره.خیلی از بچه ها بالای 10 تا هم برده بودن.تجربه من این بود که دونفری نزدیک به 20 هزارتا آوردیم و تو فرودگاه شیراز هم اصلا احدی در رابطه با پول صحبتی نکرد.نا گفته نماند که همسر من می گفت از یه خانمی در این مورد سوال کرده بودن.با این حال به نظر میاد که نباید نگران بود.
موفق باشین.
لاتاری 2013
تشکر کنندگان: roeentan ، ojee ، mhb161 ، rezagh ، amin arefi ، afshinghwink ، Ehsan1358 ، sadeghi897 ، el333 ، لاتاری ، niko ، AOC Kermani
(2013-10-01 ساعت 11:37)angelio.asian نوشته:  دوستان سلام
آیا دو یا سه ماه قبل از رفتن به آمریکا می تونیم 165 دلار را از ایران واریز کنیم ؟ چون یکی از دوستان میگفت اکانت را درایران ساخت و حالا که رفته آمریکا ایمیلش از آمریکا باز نمی شه تا کد فعال سازی رو وارد کنه برای پرداخت 165 دلار و پیشنهاد داد از ایران پرداخت کنید تا دچار این مشکل نشید نظر دوستان چیه ؟

اکانت رو میشه 2 یا 3 ماه قبل از رفتن هم ساخت.به شرطی که 1 ماهه مبلغ رو واریز کنین.ظاهرا اگه اینکارو انجام ندین اکانت شما غیر فعال میشه.من خودم تو ماه جون اکانت ساختم و همون زمان هم از طریق یکی از بستگان پرداخت کردم.3 ماه بعد هم تو سپتامبر اومدم و تو این مدت هم هیچ وقت مشکلی نداشتم.
موفق باشین.
لاتاری 2013
دوستان عزیز من هفته دیگه با امارت پرواز دارم به دالاس مدت زمان ترانزیتم 2:30 است از دوستان آیا کسی میدونه که تو دبی ساعتها رو کشیدن عقب یا نه چون اگر نکشیده باشن زمان ترانزیتم میشه 1:30 که با وجود احتمال تاخیر و اینکه من با دوتا بچه کوچیک تنها هستم برام خیلی مشکل میشه از دوستان اگر کسی اطلاعی داره بهم بگه خیلی استرس دارم
شماره کیس: 2011AS00035xxx
کنسولگری:بخارست
تاریخ مصاحبه: 9 آگوست 2011
تاریخ دریافت کلیرنس:01 سپتامبر
تاریخ دریافت ویزا:6 سپتامبر
تاریخ ورود به آمریکا:15 فوریه 2012
تاریخ دریافت سوشیال:24 فوریه
خدایا من در کلبه فقیرانه خود چیزی را دارم که تو در عرش کبریاییت نداری من چون تویی دارم و تو چون خودی نداری
تشکر کنندگان: لاتاری ، AOC Kermani ، powerb
دوستان،
آيا امكان تردد بدون مشكل از امريكا به كانادا و بالعكس قبل از اخذ گرين كارت هست ؟؟
ممنون.
نيازمند ياري سبزتان هستيم......!!!!
تشکر کنندگان: لاتاری ، AOC Kermani
(2013-10-01 ساعت 02:20)amiz.abdollah نوشته:  
(2013-10-01 ساعت 00:10)ALNB نوشته:  
(2013-09-30 ساعت 02:10)maka2 نوشته:  پیشنهاد برای خرید بلیط انلاین ---> پیغام لطفا

من تجربه خودم رو از ترکیش می گم براتون، از بقیه ایرلاین ها زیاد خبر ندارم.
در مورد ترکیش خرید از سایت فایده نداره. انتخاب هایی رو که آژانس ها یا خود دفتر ترکیش براتون توی سیستمشون پیدا می کنن اصلا توی وبسایت وجود نداره. نه از نظر قیمت، نه تاریخ، نه کلاس پروازی. حتی اگه حواستون نباشه ممکنه بلیتی رو بخرین که از تهران به جای فرودگاه آتاتورک به فرودگاه سابیها می ره که 75 کیلومتر با استانبوی فاصله داره و اونجا باید فرودگاهتون رو هم عوض کنین!
(البته وبسایتشون برای اطلاعاتی غیر از خرید بلیت خوبه Smile )

دوست عزیز اشتباه می کنید

شما می تونید هم انلاین پرداخت کنید (کردیت کارد) ، یا رزرو کرده و کد رهگیری دریافت کنید و بعد یه تاریخی مشخص میکنه که تا اون موقع باید به یک شعبه ترکیش (تهران یا شهرستان ) مراجعه و هزینه را به ریال پرداخت کنید.

منظور من این نبود که نمی شه از سایت ترکیش بلیت آنلاین خرید. منظورم اینه که خیلی از گزینه های مناسب تری که با مراجعه به آژانس ها یا دفتر خود ترکیش جلوی روی شما قرار می گیره، توی وبسایتشون نیست.
شماره کیس: AS201360XX، کنسولگری: ابوظبی، تعداد افراد کیس: یک نفر، مصاحبه: 2013 ,April w3 برگه آبی، کلیرنس: 9 جون (48 روزه)
تشکر کنندگان: dove ، لاتاری ، AOC Kermani
(2013-10-01 ساعت 22:53)ALNB نوشته:  
(2013-10-01 ساعت 02:20)amiz.abdollah نوشته:  
(2013-10-01 ساعت 00:10)ALNB نوشته:  
(2013-09-30 ساعت 02:10)maka2 نوشته:  پیشنهاد برای خرید بلیط انلاین ---> پیغام لطفا

من تجربه خودم رو از ترکیش می گم براتون، از بقیه ایرلاین ها زیاد خبر ندارم.
در مورد ترکیش خرید از سایت فایده نداره. انتخاب هایی رو که آژانس ها یا خود دفتر ترکیش براتون توی سیستمشون پیدا می کنن اصلا توی وبسایت وجود نداره. نه از نظر قیمت، نه تاریخ، نه کلاس پروازی. حتی اگه حواستون نباشه ممکنه بلیتی رو بخرین که از تهران به جای فرودگاه آتاتورک به فرودگاه سابیها می ره که 75 کیلومتر با استانبوی فاصله داره و اونجا باید فرودگاهتون رو هم عوض کنین!
(البته وبسایتشون برای اطلاعاتی غیر از خرید بلیت خوبه Smile )

دوست عزیز اشتباه می کنید

شما می تونید هم انلاین پرداخت کنید (کردیت کارد) ، یا رزرو کرده و کد رهگیری دریافت کنید و بعد یه تاریخی مشخص میکنه که تا اون موقع باید به یک شعبه ترکیش (تهران یا شهرستان ) مراجعه و هزینه را به ریال پرداخت کنید.

منظور من این نبود که نمی شه از سایت ترکیش بلیت آنلاین خرید. منظورم اینه که خیلی از گزینه های مناسب تری که با مراجعه به آژانس ها یا دفتر خود ترکیش جلوی روی شما قرار می گیره، توی وبسایتشون نیست.

دوستان عزیز از سایت cheapoair خرید کنید واقعا قیمتهاش عالیه شوهرم تو ماه آگوست ازش خرید کرد برای یک نفر 900 دلار زیر قیمتی که خود اون ایرلاین میداد من هم چند روز پیش با امارات برای دالاس از این سایت خرید کردم من و دوتا بچه هام روی هم رفته 800 دلار زیر قیمت آژانسها و خود امارات خرید کردیم فقط مشکلش اینه که باید با ویزا کارت یا مستر کارت خرید کنید
خدایا من در کلبه فقیرانه خود چیزی را دارم که تو در عرش کبریاییت نداری من چون تویی دارم و تو چون خودی نداری
تشکر کنندگان: amin arefi ، گل نهال ، afshinghwink ، saeeds61 ، gbtm ، لاتاری ، AOC Kermani ، powerb
سلام به همه
من یه اشتباهی کردم و حالا نمی دونم چه کار کنم،
من موقع ورود اشتباهی یه آدرس دیگه وارد کردم، اصلا قصد تغییر آدرس نداشتم
حالا نمی دونم کجا برم و چی کنم؟
شماره کیس: 7xxx تعداد افراد :3 کارنت :March 12 2013 مصاحبه:هفته اول May ابوظبی
وضعیت:ورود به آمریکا در 27 سپتامبر، لس آنجلس
تشکر کنندگان: لاتاری ، AOC Kermani
(2013-10-01 ساعت 23:06)ALNB نوشته:  منظور من این نبود که نمی شه از سایت ترکیش بلیت آنلاین خرید. منظورم اینه که خیلی از گزینه های مناسب تری که با مراجعه به آژانس ها یا دفتر خود ترکیش جلوی روی شما قرار می گیره، توی وبسایتشون نیست.

مثلا چه گزینه ای؟؟؟

مگه کلا چند تا حالت داره برای یه یک پرواز؟؟؟

یه مثال عینی بیار
(2013-10-01 ساعت 23:17)ultra نوشته:  سلام به همه
من یه اشتباهی کردم و حالا نمی دونم چه کار کنم،
من موقع ورود اشتباهی یه آدرس دیگه وارد کردم، اصلا قصد تغییر آدرس نداشتم
حالا نمی دونم کجا برم و چی کنم؟
پس برو توی هر دو سایت اعلام کن اگه 165 دلار رو پرداخت کردی برو توی سایتش uscis و فرم تغییر آدرس رو پر کن توی سایت اداره پست هم برو usps تغییر آدرس رو اعلام کن دیگه خیالت جم باشه سایت 165 دلاری یادته دیگه www.USCIS.gov/ImmigrantFee و سایت اداره پست www.usps.com
:case number 2013as00007xxx . مقصد لوس آنجلس : افراد 3 نفر . مصاحبه 6 می ابوظبی . دریافت برگه سفید. کلیر بعد 50 روز Shy
تشکر کنندگان: ultra ، afshinghwink ، betsa ، لاتاری ، AOC Kermani ، shatsi ، powerb
(2013-10-01 ساعت 23:06)golesang نوشته:  دوستان عزیز از سایت cheapoair خرید کنید واقعا قیمتهاش عالیه شوهرم تو ماه آگوست ازش خرید کرد برای یک نفر 900 دلار زیر قیمتی که خود اون ایرلاین میداد من هم چند روز پیش با امارات برای دالاس از این سایت خرید کردم من و دوتا بچه هام روی هم رفته 800 دلار زیر قیمت آژانسها و خود امارات خرید کردیم فقط مشکلش اینه که باید با ویزا کارت یا مستر کارت خرید کنید

دوست عزیزمشکل ویزا کارت یا مستر کارت را چطور حل کردید ؟
.زندگی کوتاه است و راه دراز و فرصت ها زود از دست می روند
تشکر کنندگان: betsa ، لاتاری ، maria2000 ، AOC Kermani ، powerb
(2013-10-02 ساعت 00:08)KIMIA2005 نوشته:  
(2013-10-01 ساعت 23:06)golesang نوشته:  دوستان عزیز از سایت cheapoair خرید کنید واقعا قیمتهاش عالیه شوهرم تو ماه آگوست ازش خرید کرد برای یک نفر 900 دلار زیر قیمتی که خود اون ایرلاین میداد من هم چند روز پیش با امارات برای دالاس از این سایت خرید کردم من و دوتا بچه هام روی هم رفته 800 دلار زیر قیمت آژانسها و خود امارات خرید کردیم فقط مشکلش اینه که باید با ویزا کارت یا مستر کارت خرید کنید

دوست عزیز من و همسرم هم ویزا کارت داریم هم مستر کارت ولی شنیدم که میشه با کارت فرد دیگه ای هم خرید کرد ولی ظاهرا یه مقدار بررسی میکنند و با صاحب کارت هم تماس میگیرن ( بازم میگم شنیدم , این قسمتش تجربه خودم نیست )
تشکر کنندگان: afshinghwink ، لاتاری ، AOC Kermani ، powerb
(2013-10-02 ساعت 00:08)KIMIA2005 نوشته:  

اگر از ایران قصد خرید آنلاین دارید ، دوستانی از طریق این سایت خریداری کردند مشکلی هم نبوده
2013EU21XX
ورود 22 نوامبر 2013
نیویورک
بچه ها از اولش شوهرم با اومدن ما مخالف بود ولی به خاطر من که خواهرم رو ببینم تمام مراحل رو با من اومد خب حالا من اینجام ولی بخدا حالا فهمیدم هر جا بری آسمون همین رنگه و هیچ جا ایران نمیشه شاید بچه هایی که ویزا نگرفتن فکر کنن حالا که اومدم اینو میگم ولی نه بخدا تا تجربه نکنی فایده نداره دلم از همین حالا برای ایران تنگ شده شوهرم چند ماه دیگه میاد که پاس سفیدشو بگیره و برگرده و من باید بمونم چون اجازه پرواز دیگه ندارم و ماه های آخر بارداریمو میگذرونم وگرنه با همسرم برمیگشتم ایران بچه هایی که ویزا نگزفتین بخدا اینجا آش دهن سوزی نیست انشاالله توی ایران همتون موفق باشید فقط بهم بگین برای تقاضای پاس سفید باید چکارکنیم و کجا بریم
:case number 2013as00007xxx . مقصد لوس آنجلس : افراد 3 نفر . مصاحبه 6 می ابوظبی . دریافت برگه سفید. کلیر بعد 50 روز Shy
تشکر کنندگان: shishipapa ، amin arefi ، mamanraya ، sce ، mino2013 ، afshinghwink ، gbtm ، nooshshahnar ، لاتاری ، AOC Kermani ، shatsi ، powerb
(2013-10-01 ساعت 23:30)amiz.abdollah نوشته:  
(2013-10-01 ساعت 23:06)ALNB نوشته:  منظور من این نبود که نمی شه از سایت ترکیش بلیت آنلاین خرید. منظورم اینه که خیلی از گزینه های مناسب تری که با مراجعه به آژانس ها یا دفتر خود ترکیش جلوی روی شما قرار می گیره، توی وبسایتشون نیست.

مثلا چه گزینه ای؟؟؟

مگه کلا چند تا حالت داره برای یه یک پرواز؟؟؟

یه مثال عینی بیار

مثلا شما توی وبسایت برای فلان تاریخ یه بلیت با کلاس کامفورت پیدا می کنی به قیمت 1032 دلار و خوشحال می شی (چون قیمت کلاس اکونومی تو همون تاریخ 1285 دلاره). بعد که می ری جلوتر و به صفحه های بعدی، می بینی که اون پروازِ ارزون از تهران به فرودگاه سابیها بوده و نه آتاتورک، و (در مواردی هم) توقفش تو استانبول 18 ساعته! یعنی باید یه روز تو فرودگاه بمونی! یعنی می فهمی ارزونیش بی علت نبوده.
و اگه می خوای تو همون روز با پروازی که به فرودگاه آتاتوک می ره، بلیت بخری قیمتش کمِ کم 1532 دلاره یا بعضی موقع ها حتی 2500 دلار.
درصورتی که توی دفتر ترکیش یا آژانس برات تو همون تاریخ، یا یکی دو روز اینور و اونور تر بلیط کامفورت پیدا می کنه به قیمت 998 دلار و به خود فرودگاه آتاتورک، اونم فقط با 2 ساعت توقف، تازه ممکنه تخفیف هم بده (که در مورد خود من اتفاق افتاد).
دوست عزیز من دو سه ماهه که دارم این وبسایتو چک می کنم و از آژانس هم مرتب می پرسیدم. دیگه متخصص ترکیش شدم تو مسیر تهران - لس آنجلس Big Grin

راستی در پاسخ پرسش تون (البته اگر نمی دونستین) باید بگم ترکیش تنها خط هواییه که علاوه بر 3 کلاس پروازی اکونومی، بیزنس، فرست کلاس یه کلاس هم به نام "کامفورت" داره که چیزی مابین اکونومی و بیزنسه و از اکونومی خیلی راحت تره. البته این کلاس کامفورت رو برای همه مسیرها نداره و فقط به هفت هشت تا شهر خاص محدود می شه.
ببخشید اگه روده درازی کردم. چون سؤال فرموده بودین اینا رو گفتم. Smile
شماره کیس: AS201360XX، کنسولگری: ابوظبی، تعداد افراد کیس: یک نفر، مصاحبه: 2013 ,April w3 برگه آبی، کلیرنس: 9 جون (48 روزه)

کاربران در حال بازدید این موضوع: 2 مهمان