کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
اولین سفر به آمريكا برای فعال سازی گرین کارت
(2013-10-02 ساعت 01:37)ALNB نوشته:  
(2013-10-01 ساعت 23:30)amiz.abdollah نوشته:  
(2013-10-01 ساعت 23:06)ALNB نوشته:  منظور من این نبود که نمی شه از سایت ترکیش بلیت آنلاین خرید. منظورم اینه که خیلی از گزینه های مناسب تری که با مراجعه به آژانس ها یا دفتر خود ترکیش جلوی روی شما قرار می گیره، توی وبسایتشون نیست.

مثلا چه گزینه ای؟؟؟

مگه کلا چند تا حالت داره برای یه یک پرواز؟؟؟

یه مثال عینی بیار

مثلا شما توی وبسایت برای فلان تاریخ یه بلیت با کلاس کامفورت پیدا می کنی به قیمت 1032 دلار و خوشحال می شی (چون قیمت کلاس اکونومی تو همون تاریخ 1285 دلاره). بعد که می ری جلوتر و به صفحه های بعدی، می بینی که اون پروازِ ارزون از تهران به فرودگاه سابیها بوده و نه آتاتورک، و (در مواردی هم) توقفش تو استانبول 18 ساعته! یعنی باید یه روز تو فرودگاه بمونی! یعنی می فهمی ارزونیش بی علت نبوده.
و اگه می خوای تو همون روز با پروازی که به فرودگاه آتاتوک می ره، بلیت بخری قیمتش کمِ کم 1532 دلاره یا بعضی موقع ها حتی 2500 دلار.
درصورتی که توی دفتر ترکیش یا آژانس برات تو همون تاریخ، یا یکی دو روز اینور و اونور تر بلیط کامفورت پیدا می کنه به قیمت 998 دلار و به خود فرودگاه آتاتورک، اونم فقط با 2 ساعت توقف، تازه ممکنه تخفیف هم بده (که در مورد خود من اتفاق افتاد).
دوست عزیز من دو سه ماهه که دارم این وبسایتو چک می کنم و از آژانس هم مرتب می پرسیدم. دیگه متخصص ترکیش شدم تو مسیر تهران - لس آنجلس Big Grin

راستی در پاسخ پرسش تون (البته اگر نمی دونستین) باید بگم ترکیش تنها خط هواییه که علاوه بر 3 کلاس پروازی اکونومی، بیزنس، فرست کلاس یه کلاس هم به نام "کامفورت" داره که چیزی مابین اکونومی و بیزنسه و از اکونومی خیلی راحت تره. البته این کلاس کامفورت رو برای همه مسیرها نداره و فقط به هفت هشت تا شهر خاص محدود می شه.
ببخشید اگه روده درازی کردم. چون سؤال فرموده بودین اینا رو گفتم. Smile

خوب همه اينائي كه گفتيد رو ميشه از رو سايت هم چك كرد، چون تمامي اطلاعات پرواز هاي مختلف موجوده تو سايت، اتفاقا كنترل و رزورو پرواز- البته اگر به اين كار وارد بوده و علاقمند هم باشيد- از طريق اينتر نتي خيلي راحتتر و بهتره، چون اوضاع تحت كنترل خودتونه و ميتونيد مرتب تاريخ هاي مختلف رو چك كنيد، كاري كه شايد از حوصله منشي اژانس خارج باشه، بهترين كار جستجوي بليط از طريق سايت اينتر نتي و رزرو اينتر نتي اون و در نهايت پرداخت مبلغ ريالي تو دفتر نمايندگيه، اينو حتما توجه كنيد، حتي تو شركت هايي مثل قطر كه امكان خريد بليط با كارت شتاب فراهمه، اگر در شهري هستيد كه قطر اونجا نمايندگي داره كد رزرو رو با خود برده و پول رو تو دفتر نمايندگي پرداخت كنيد، چون اگر يه موقعي بخواهيد بايط رو تعويض و يا كنسل كنيد مث من پولتون رو يكماه نگه ندارند، الان نزديك يكماه هست كه سايت مركزي قطر پول منو نميده و نگرانم كرده كمي،
و در ضمن شما تو مسير استانبول مجبور نيستي ١٨ ساعت تو فرودگاه باشي، تركيش براي كانكشن هاي بالاي ٨ ساعت امكانات هتل ارائه ميده، و در ضمن برنامه هاي ديگه مث تور استانبول داره كه خيلي جذاب هتند، تو صفحه اول سايتش گذاشته اينا رو
البته يكي از امكاناتي كه شما از طريق سايت تركيش مي تونيد داشته باشيد انتخاب بليط مالتي دستينيشن هست كه خود نمايندگيش اين امكان رو نداره
من از طريق اين امكان اينترنتي بليطي بدين شكل گرفته ام:
تبريز- لوس انجلس
لوس انجلس- زوريخ
زوريخ- تبريز( براي ٩ ماه بعد)
كه قيمت اين بليط از قيمت متعارف مسير تبريز-لوس انجلس بسيار ارزانتر شد براي من(البته تو اين تاريخ)
وقتي به دفتر نمايندگي جهت پرداخت مبلغ بليط مراجعه كردم دقيقا ٢٥ دقيقه داشت صفحه رو بالا پائين ميكرد كه يه موقعي قيمت اشتباهي نداده باشه سايت و در نهايت چون من كد رزرو داشتم تسليم شد، خودش متشخخ شده بود و مي گفت اين بار اولشه كه چنين چيزي ميبينهBig Grin
شماره کیس: 2013AS000086xx، دو نفر، تاریخ رویت قبولی: 4 می 2012، ارسال فرمهای سری اول: 17 می 2012، کنسولگری: ابوظبی، زمان مصاحبه: 18 جون 2013، ویزای یکضرب، سفرنامه
(2013-10-02 ساعت 01:08)honey rahmati نوشته:  بچه ها از اولش شوهرم با اومدن ما مخالف بود ولی به خاطر من که خواهرم رو ببینم تمام مراحل رو با من اومد خب حالا من اینجام ولی بخدا حالا فهمیدم هر جا بری آسمون همین رنگه و هیچ جا ایران نمیشه شاید بچه هایی که ویزا نگرفتن فکر کنن حالا که اومدم اینو میگم ولی نه بخدا تا تجربه نکنی فایده نداره دلم از همین حالا برای ایران تنگ شده شوهرم چند ماه دیگه میاد که پاس سفیدشو بگیره و برگرده و من باید بمونم چون اجازه پرواز دیگه ندارم و ماه های آخر بارداریمو میگذرونم وگرنه با همسرم برمیگشتم ایران بچه هایی که ویزا نگزفتین بخدا اینجا آش دهن سوزی نیست انشاالله توی ایران همتون موفق باشید فقط بهم بگین برای تقاضای پاس سفید باید چکارکنیم و کجا بریم

اینجا.
لاتاری 2013
تشکر کنندگان: mino2013 ، mehdi110 ، لاتاری ، AOC Kermani
(2013-10-01 ساعت 21:34)golesang نوشته:  دوستان عزیز من هفته دیگه با امارت پرواز دارم به دالاس مدت زمان ترانزیتم 2:30 است از دوستان آیا کسی میدونه که تو دبی ساعتها رو کشیدن عقب یا نه چون اگر نکشیده باشن زمان ترانزیتم میشه 1:30 که با وجود احتمال تاخیر و اینکه من با دوتا بچه کوچیک تنها هستم برام خیلی مشکل میشه از دوستان اگر کسی اطلاعی داره بهم بگه خیلی استرس دارم

معمولاً ساعت ورود و خروج وزمان ترانزيت به وقت محلي است و داخل بليط (اگر بليط الكترونيكي داشته باشيد) درج شده بنابراين فكر كنم همون ٢:٣٠كه ميگين بازم سرجاشه ضمن اينكه ١:٣٠ هم براي ترانسفر كافيه خود ايرلاين شما رو بموقع ميرسونه ميتونين تو فرودگاه ازشون بخواين رو كارت پرواز و بارتون rapid transfer بزنن معمولاً صندلي هاي نزديك به در خروجي براتون در نظر ميگيرن
2013AS7xxx- تعداد كيس دو نفر-رويت قبولي مي ٢٠١٢-إرسال مدارك مي ٢٠١٢- مصاحبه W4 مي ٢٠١٣ أبوظبي- اپديت ٧ و ١٢ اگوست نفر أصلي كيس - كلير ١٤ اگوست -دريافت ويزا ٢٥ اگوست
تشکر کنندگان: hana_fd ، لاتاری ، amin arefi ، AOC Kermani ، powerb
دوستاني كه تجربه فريت كردن بار ( اخرش هم نفهميدم فريت يا فرت يا ....) دارن لطفاً در خصوص نحوه و هزينه هاش راهنمايي كنن ممنون ميشم
2013AS7xxx- تعداد كيس دو نفر-رويت قبولي مي ٢٠١٢-إرسال مدارك مي ٢٠١٢- مصاحبه W4 مي ٢٠١٣ أبوظبي- اپديت ٧ و ١٢ اگوست نفر أصلي كيس - كلير ١٤ اگوست -دريافت ويزا ٢٥ اگوست
تشکر کنندگان: لاتاری ، AOC Kermani ، powerb
(2013-10-01 ساعت 20:22)sce نوشته:  
(2013-10-01 ساعت 11:37)angelio.asian نوشته:  دوستان سلام
آیا دو یا سه ماه قبل از رفتن به آمریکا می تونیم 165 دلار را از ایران واریز کنیم ؟ چون یکی از دوستان میگفت اکانت را درایران ساخت و حالا که رفته آمریکا ایمیلش از آمریکا باز نمی شه تا کد فعال سازی رو وارد کنه برای پرداخت 165 دلار و پیشنهاد داد از ایران پرداخت کنید تا دچار این مشکل نشید نظر دوستان چیه ؟

اکانت رو میشه 2 یا 3 ماه قبل از رفتن هم ساخت.به شرطی که 1 ماهه مبلغ رو واریز کنین.ظاهرا اگه اینکارو انجام ندین اکانت شما غیر فعال میشه.من خودم تو ماه جون اکانت ساختم و همون زمان هم از طریق یکی از بستگان پرداخت کردم.3 ماه بعد هم تو سپتامبر اومدم و تو این مدت هم هیچ وقت مشکلی نداشتم.
موفق باشین.

لطف کردید و من را از سر در گمی در آوردید
تشکر کنندگان: deineath ، Mehrdadordi ، لاتاری ، sce ، AOC Kermani ، powerb
(2013-10-02 ساعت 08:53)nnhh نوشته:  دوستاني كه تجربه فريت كردن بار ( اخرش هم نفهميدم فريت يا فرت يا ....) دارن لطفاً در خصوص نحوه و هزينه هاش راهنمايي كنن ممنون ميشم
دوست عزیز
لطفا برای اطلاعات کامل به لینک رو به رو تشریف ببریدفریت کردن اسباب و اثاثه قابل بردن در آمریکا در ضمن کلمه مورد نظر رو در دیکشنری بررسی کردم فریت هست freight
یعنی حمل کالا به مقدار و یا وزن زیاد از طریق هوا دریا و یا خشکی...
در ضمن حمل بار حداقل باید 45 کیلوگرم باشدیعنی اگر کمتر داشته باشین باز همون 45 کیلوگرم حساب می کنن از کیلویی 3 دلار به بالا هست بستگی به ایالت شما داره می تونید در وقت اداری با تلفن 51001 تماس بگیرین تا اطلاعات کامل رو بهتون بدن
تشکر کنندگان: گل نهال ، roeentan ، tiba ، لاتاری ، AOC Kermani ، sumya ، Hedieh20 ، shatsi ، powerb
(2013-10-02 ساعت 10:30)afshinghwink نوشته:  
(2013-10-02 ساعت 08:53)nnhh نوشته:  دوستاني كه تجربه فريت كردن بار ( اخرش هم نفهميدم فريت يا فرت يا ....) دارن لطفاً در خصوص نحوه و هزينه هاش راهنمايي كنن ممنون ميشم
دوست عزیز
لطفا برای اطلاعات کامل به لینک رو به رو تشریف ببریدفریت کردن اسباب و اثاثه قابل بردن در آمریکا در ضمن کلمه مورد نظر رو در دیکشنری بررسی کردم فریت هست freight
در ضمن حمل بار حداقل باید 45 کیلوگرم باشدیعنی اگر کمتر داشته باشین باز همون 45 کیلوگرم حساب می کنن از کیلویی 3 دلار به بالا هست بستگی به ایالت شما داره می تونید در وقت اداری با تلفن 51001 تماس بگیرین تا اطلاعات کامل رو بهتون بدن
هیچ کدوم درست نیست
تلفظ صحیح ان فِرایت هست .با کسره بر روی ف
ولی نوشتن همان freight است.
موفق باشید
آن مایه ز دنیا که خوری یا پوشی
معذوری اگر در طلبش میکوشی
باقی همه رایگان نیرزد هشدار
تا عمر گرانبها بدان نفروشی
تشکر کنندگان: گل نهال ، roeentan ، لاتاری ، amin arefi ، bayat_r ، lilistar ، AOC Kermani ، shatsi ، powerb
(2013-10-02 ساعت 01:08)honey rahmati نوشته:  بچه ها از اولش شوهرم با اومدن ما مخالف بود ولی به خاطر من که خواهرم رو ببینم تمام مراحل رو با من اومد خب حالا من اینجام ولی بخدا حالا فهمیدم هر جا بری آسمون همین رنگه و هیچ جا ایران نمیشه شاید بچه هایی که ویزا نگرفتن فکر کنن حالا که اومدم اینو میگم ولی نه بخدا تا تجربه نکنی فایده نداره دلم از همین حالا برای ایران تنگ شده شوهرم چند ماه دیگه میاد که پاس سفیدشو بگیره و برگرده و من باید بمونم چون اجازه پرواز دیگه ندارم و ماه های آخر بارداریمو میگذرونم وگرنه با همسرم برمیگشتم ایران بچه هایی که ویزا نگزفتین بخدا اینجا آش دهن سوزی نیست انشاالله توی ایران همتون موفق باشید فقط بهم بگین برای تقاضای پاس سفید باید چکارکنیم و کجا بریم
سلام خانم رحمتی

از چه چیزهای آمریکا ناراحت هستید و چه عواملی باعث این حس بد در شما شده است اگر بیشتر توضیح دهید ممنون میشم
2013AS2### - تعداد 4 نفر- مصاحبه 2w Dec -ایروان - زمان کلیر شدن 2 جولای 2013 مدت انتظار جهت کلیر شدن 204 روز
تشکر کنندگان: AsemanAbee ، لاتاری ، mino2013 ، AOC Kermani ، shatsi ، powerb
(پست موقت)
عزيزان سفر كرده، چرا ديگه كسي سفرنامه آمريكا در تاپيك سفرنامه نميذاره؟؟
ياد گلچين بخير كه اينقدر مينوشت، شماهايي كه رفتيد هم بنويسيد برامون
c/n:2013AS97xx ، برنده مرحله دوم . تاریخ رویت قبولی:31 اکتبر(10آبان91)
تاریخ ارسال فرمها: 7نوامبر، آرامکس❤ 2نفر❤ تاريخ كارنت شدن:10مي? نامه دوم:17می
مصاحبه: ایروان ٨ جولاي. كليرنس: ٨ آگوست. دريافت ويزا: ١٤ آگوست . ورود به آمريكا: ٦ دسامبر٢٠١٣ ،سياتل
منتظرسراي ٢٠١٣ - سفرنامه - ١١٨ مهاجرسرا - منتظرسراي ٢٠١٤ - جمع بندي كليرنس٢٠١٣
سلام
من امروز نمیتونم وارد سایت elis.usc بشم برام secure pin نمیفرسته؟ قبلا پول واریز کردم کسی این مشکل داشته؟
تشکر کنندگان: لاتاری ، AOC Kermani
(2013-10-02 ساعت 11:01)ParsTrader نوشته:  
(2013-10-02 ساعت 10:30)afshinghwink نوشته:  
دوست عزیز
هیچ کدوم درست نیست
تلفظ صحیح ان فِرایت هست .با کسره بر روی ف
ولی نوشتن همان freight است.
موفق باشید
برای شنیدن و فونتیک کلمه مورد نظر به لینک زیر مراجعه بفرماییدتلفظ freight
تشکر کنندگان: ALNB ، gbtm ، لاتاری ، AOC Kermani ، powerb
ايا مي توانيم مستر كارت يا ويزا كارت را در ايران خريداري كنيم؟
تشکر کنندگان: Mehrdadordi ، AOC Kermani ، powerb
(2013-10-02 ساعت 11:40)farzad1378 نوشته:  سلام
من امروز نمیتونم وارد سایت elis.usc بشم برام secure pin نمیفرسته؟ قبلا پول واریز کردم کسی این مشکل داشته؟

بله من هم از دیروز نتونسم وارد شم پین کد نمیفرسته. فک کنم بخاطر این مشکلات تعطیلی دولت امریکا باشه،شاید....
کیس نامبر : 10xxx، تاریخ رویت قبولی 23 اکتبر، ارسال مدارک 30 اکتبر با پست تی ان تی، تعداد افراد 2 نفر
مصاحبه 19 اگوست،ابوظبی ، کلیرنس دقیقا دو هفته بعد. دریافت ویزا 15 سپتامبر,اقامت سن حوزه کالیفرنیا
تشکر کنندگان: afshinghwink ، shaso ، لاتاری ، AOC Kermani ، powerb
(2013-10-02 ساعت 13:17)mahsa3017 نوشته:  

بله من هم از دیروز نتونسم وارد شم پین کد نمیفرسته. فک کنم بخاطر این مشکلات تعطیلی دولت آمریکا باشه،شاید....

آره دوستان پین کد نمیفرسته منم همین مشکلو دارم برای تغییر آدرس حتما باید لوگین کرد؟
شماره کیس: 2013AS-مصاحبه :اپریل2013-هزینه ها :خیلی- دریافت ویزا آگوست 2013 .
از بخت ياري ماست شايد ، كه آنچه مي خواهيم ، يا به دست نمي آيد، يا از دست مي گريزد .
تشکر کنندگان: لاتاری ، AOC Kermani ، powerb
(2013-10-02 ساعت 16:01)vmware نوشته:  
(2013-10-02 ساعت 13:17)mahsa3017 نوشته:  

بله من هم از دیروز نتونسم وارد شم پین کد نمیفرسته. فک کنم بخاطر این مشکلات تعطیلی دولت آمریکا باشه،شاید....

آره دوستان پین کد نمیفرسته منم همین مشکلو دارم برای تغییر آدرس حتما باید لوگین کرد؟

براي من يكبار اينجوري شد ايميلمو تو همون سايت ريست كردم درست شد
کیس نامبر: 2013AS0000106xx • ارسال فرمها: DHL • افراد كيس 2 نفر • کنسولگری: ایروان • مقصد california• مصاحبه:هفته اول آگوست • کلیر ٣١آگوست دريافت ويزا :٦سپتامبر
تشکر کنندگان: لاتاری ، romance33 ، AOC Kermani

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان