کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
اولین سفر به آمريكا برای فعال سازی گرین کارت
(2013-10-02 ساعت 11:40)farzad1378 نوشته:  سلام
من امروز نمیتونم وارد سایت elis.usc بشم برام secure pin نمیفرسته؟ قبلا پول واریز کردم کسی این مشکل داشته؟

دقیقا من هم این مشکلو دارم
پین ورود به ایمیل ارسال نمی کنه ، داره واسم دردسر میشه
تشکر کنندگان: لاتاری ، shaso ، AOC Kermani
(2013-10-02 ساعت 11:22)گل نهال نوشته:  (پست موقت)
عزيزان سفر كرده، چرا ديگه كسي سفرنامه آمريكا در تاپيك سفرنامه نميذاره؟؟
ياد گلچين بخير كه اينقدر مينوشت، شماهايي كه رفتيد هم بنويسيد برامون

(ﭘﺴﺖ ﻣﻮﻗﺖ ﺗﺮ) Big Grin
ﺩﻭﺳﺘﺎﻥ ﮔﻠﻢ ....... ﻣﻬﺎﺟﺮاﻥ ﺗﺎﺯﻩ ﻭاﺭﺩ ........
ﺑﺎ ﻧﻮﺷﺘﻦ ﺳﻔﺮﻧﺎﻣﻪ ﺑﻪ ﻣﺎ ﻛﻪ ﺁﺧﺮ ﺻﻒ ﻣﻮﻧﺪﻳﻢ ﻛﻤﻚ ﻣﻴﻜﻨﻴﻦ
ﻓﻜﺮ ﻧﻜﻨﻴﻦ ﻛﻪ ﻫﻤﻪ ﭼﻲ ﺗﻜﺮاﺭﻳﻪ و ﺑﻘﻴﻪ ﻧﻮﺷﺘﻦ
ﻫﺮ تجرﺑﻪ اي اﺭﺯﺵ ﻧﮕﺎﺭﺵ و ﻣﺤﺘﻮﻱ ﻣﻨﺤﺼﺮ ﺑﻔﺮﺩ ﺩاﺭﻩ
ﻟﻂﻒ ﻛﻨﻴﻦ ﺗﺎ ﺣﺪ اﻣﻜﺎﻥ اﺯ ﻭﺿﻌﻴﺖ ﺯﻧﺪﮔﻲ, ﮔﺮﻓﺘﻦ ﺧﻮﻧﻪ و ﺷﻐﻞ و ﻫﺰﻳﻨﻪ ﻫﺎ و ﻫﺮ ﺗﺠﺮﺑﻪ اﻱ ﻛﻪ داﺭﻳﻦ ﻣﺎ ﺭﻭ ﺑﻬﺮه ﻤﻨﺪ ﻛﻨﻴﺪ

ﻣﻤﻨﻮﻥ و ﻣﻮﻓﻖ ﺑﺎﺷﻴﺪ
2013AS1###-ANK 2 Per-W1 Dec
Clearance: 5 Jul & 17 Sep
سفرنامه
تشکر کنندگان: deineath ، noura ، لاتاری ، aghaghia ، گل نهال ، sce ، alirezass ، dana ، romance33 ، amin arefi ، ali1982 ، bayat_r ، afshinghwink ، raham ، ROYAAA ، niko ، AOC Kermani ، Hedieh20 ، shatsi
سلام دوستان من A NUMBER ام 8 رقمیه ولی وقتی میخوام اون فرم رو برای ریختن پول پرکنم 9 رقمی میگه باید باشه
چیکار باید بکنم؟
2013As89## ،٢ نفر، آنكارا، مصاحبه: ٢٢ جولاي
تشکر کنندگان: لاتاری ، Mehrdadordi ، maria2000 ، AOC Kermani
[quote='north.winds' pid='427113' dateline='1380727458']
سلام دوستان من A NUMBER ام 8 رقمیه ولی وقتی میخوام اون فرم رو برای ریختن پول پرکنم 9 رقمی میگه باید باشه
چیکار باید بکنم؟
[/quote

شما باید یه عدد 0 به اول شماره ها اضافه کنی
آنكارا - ٣نفر - مصاحبه هفته آخر مى - كلير هفته سوم آگوست
تشکر کنندگان: لاتاری ، romance33 ، Mehrdadordi ، maria2000 ، AOC Kermani
(2013-10-02 ساعت 20:21)arash 111 نوشته:  [quote='north.winds' pid='427113' dateline='1380727458']
چیکار باید بکنم؟
[/quote

یعتی برای همه همین طوریه و یه صفر میزارن اولش؟
تشکر کنندگان: لاتاری ، romance33 ، powerb
(2013-10-02 ساعت 20:26)north.winds نوشته:  
(2013-10-02 ساعت 20:21)arash 111 نوشته:  [quote='north.winds' pid='427113' dateline='1380727458']
چیکار باید بکنم؟
[/quote

بعد میخواستم بپرسم شما از کجا این اطلاعات رو بدست اوردین؟میشه لینک اش رو به من هم بدین لطفا
تشکر کنندگان: AOC Kermani ، powerb
سلام بچه ها

من با اجازتون بزودی عازم آمریکا هستم. میشه لطفا راهنمایی کنید اونجا که رسیدیم به غیر از دادن پاکت برای چه چیزهایی و چگونه باید اقدام کنیم ؟ مثلا SSID رو برامون می فرستن یا باید بریم اداره ای براش اقدام کنیم ؟

ممنون
کیس:$$2013AS66/ یک نفر/ آنکارا / مصاحبه 23 می / آپدیت 27 می ، 1، 7، 12، 14، 16 آگوست/ مقصد : سانفرانسیسکو / برگه صورتي / کليرنس:16 آگوست {85 روز}
تشکر کنندگان: romance33 ، Mehrdadordi ، afshinghwink ، maria2000 ، powerb
(2013-10-02 ساعت 21:32)نامی کاشی نوشته:  سلام بچه ها

من با اجازتون بزودی عازم آمریکا هستم. میشه لطفا راهنمایی کنید اونجا که رسیدیم به غیر از دادن پاکت برای چه چیزهایی و چگونه باید اقدام کنیم ؟ مثلا SSID رو برامون می فرستن یا باید بریم اداره ای براش اقدام کنیم ؟

ممنون

تشریف بیارین.قدمتون به روی چشم.Big Grin
خیر قربان.کار خاصی لازم نیست انجام بدین.پاکت های زرد دم دستتون باشه و یه وقت تو چمدون به بار تحویل ندین.165$ رو هم اگه پرداخت نکردین فدای سرتون.بیاین اینجا پرداخت کنین.واسه سوشال هم به امید خدا تشریف که آوردین برین نزدیک ترین اداره سوشال و درخواست بدین تا واستون اقدام کنن.
موفق باشین.
لاتاری 2013
داستان این صفر مثل داستان صفرهای کیس نامبره که چون قبل از شماره اصلیه مهم نیست.یه صفر بزار قبلش و کارتو انجام بده.ما نیز اینگونه انجام دادیم و الانم اینجا در خدمت دوستانیم.
موفق باشین.
لاتاری 2013
تشکر کنندگان: romance33 ، north.winds ، exxedus ، afshinghwink ، maria2000 ، jjbahale ، niko ، AOC Kermani ، shatsi ، powerb
با عرض سلام.....
يك بار در صفحات قبل اين سوال و مطرح كردم استقبالي نشد....
دوباره ميپرسم شايد....
آيا امكان تردد از امريكا به كانادا و بالعكس قبل از اخذ گرين كارت ميباشد ؟؟؟؟؟
ممنون از راهنماييهاتون ...!!!!
تشکر کنندگان: mehrdad pharm ، romance33 ، sce ، Mehrdadordi ، afshinghwink ، AOC Kermani ، shatsi ، powerb
(2013-10-02 ساعت 08:47)nnhh نوشته:  
(2013-10-01 ساعت 21:34)golesang نوشته:  دوستان عزیز من هفته دیگه با امارت پرواز دارم به دالاس مدت زمان ترانزیتم 2:30 است از دوستان آیا کسی میدونه که تو دبی ساعتها رو کشیدن عقب یا نه چون اگر نکشیده باشن زمان ترانزیتم میشه 1:30 که با وجود احتمال تاخیر و اینکه من با دوتا بچه کوچیک تنها هستم برام خیلی مشکل میشه از دوستان اگر کسی اطلاعی داره بهم بگه خیلی استرس دارم

معمولاً ساعت ورود و خروج وزمان ترانزيت به وقت محلي است و داخل بليط (اگر بليط الكترونيكي داشته باشيد) درج شده بنابراين فكر كنم همون ٢:٣٠كه ميگين بازم سرجاشه ضمن اينكه ١:٣٠ هم براي ترانسفر كافيه خود ايرلاين شما رو بموقع ميرسونه ميتونين تو فرودگاه ازشون بخواين رو كارت پرواز و بارتون rapid transfer بزنن معمولاً صندلي هاي نزديك به در خروجي براتون در نظر ميگيرن
عزیزم دبی ساعتها رو عقب و جلو نمی کشن .
رویت قبولی 2 می / ارسال مدارک ماه جون /کارنت : 11 مارچ /دریافت نامه دوم:12 مارچ.... Case Number : 2013AS000073 / تاریخ مصاحبه : 8 می /سفارت ابوظبی/
ویزای یکضرب / 2013 30 AUG سن حوزه

روياهاي شما تاريخ انقضا ندارد.
نفسي عميق بکشيد و دوباره تلاش کنيد.
تشکر کنندگان: aghaghia ، romance33 ، sce ، Mehrdadordi ، آیدا اس ، maria2000 ، AOC Kermani ، powerb
(2013-10-02 ساعت 22:54)Sonaen60 نوشته:  با عرض سلام.....
يك بار در صفحات قبل اين سوال و مطرح كردم استقبالي نشد....
دوباره ميپرسم شايد....
آيا امكان تردد از امريكا به كانادا و بالعكس قبل از اخذ گرين كارت ميباشد ؟؟؟؟؟
ممنون از راهنماييهاتون ...!!!!

بله
c/n:2013AS97xx ، برنده مرحله دوم . تاریخ رویت قبولی:31 اکتبر(10آبان91)
تاریخ ارسال فرمها: 7نوامبر، آرامکس❤ 2نفر❤ تاريخ كارنت شدن:10مي? نامه دوم:17می
مصاحبه: ایروان ٨ جولاي. كليرنس: ٨ آگوست. دريافت ويزا: ١٤ آگوست . ورود به آمريكا: ٦ دسامبر٢٠١٣ ،سياتل
منتظرسراي ٢٠١٣ - سفرنامه - ١١٨ مهاجرسرا - منتظرسراي ٢٠١٤ - جمع بندي كليرنس٢٠١٣
تشکر کنندگان: Sonaen60 ، mehrdad pharm ، shishipapa ، aghaghia ، romance33 ، sce ، mehdi110 ، Mehrdadordi ، afshinghwink ، AOC Kermani ، shatsi ، powerb
با سلام
دوستان امروز تماس گرفتم
Uscis
براي پيگيري گرين كارت ظاهرا اين قسمت تعطيل بود و كسي جواب نمي داد
كسي اطلاع داره كه با تعطيلي دولت شامل اين قسمت هم تعطيل هست يا نه و ما
بايد چيكار كنيم ؟
تشکر کنندگان: Mehrdadordi ، afshinghwink ، AOC Kermani ، powerb
(2013-10-02 ساعت 20:21)arash 111 نوشته:  
(2013-10-02 ساعت 19:54)north.winds نوشته:  سلام دوستان من A NUMBER ام 8 رقمیه ولی وقتی میخوام اون فرم رو برای ریختن پول پرکنم 9 رقمی میگه باید باشه
چیکار باید بکنم؟
[/quote

بعد میخواستم بپرسم شما از کجا این اطلاعات رو بدست اوردین؟میشه لینک اش رو به من هم بدین لطفا
[/quote]

دوست عزیز اگه کمی دقت کنین وقتی تو سایت میرین و به جایی میرسین که باید کیس نامبر و A نامبر رو وارد کنین در سمت راست صفحه یک باکس باز میشه که این مطلب توش نوشته شده و تاکید کرده که A-number باید 9 رقمی باشه و غیره
موفق باشید
2013AS7xxx- تعداد كيس دو نفر-رويت قبولي مي ٢٠١٢-إرسال مدارك مي ٢٠١٢- مصاحبه W4 مي ٢٠١٣ أبوظبي- اپديت ٧ و ١٢ اگوست نفر أصلي كيس - كلير ١٤ اگوست -دريافت ويزا ٢٥ اگوست
تشکر کنندگان: Mehrdadordi ، AOC Kermani ، powerb
(2013-10-03 ساعت 01:23)alireza esf نوشته:  با سلام
دوستان امروز تماس گرفتم
Uscis
براي پيگيري گرين كارت ظاهرا اين قسمت تعطيل بود و كسي جواب نمي داد
كسي اطلاع داره كه با تعطيلي دولت شامل اين قسمت هم تعطيل هست يا نه و ما
بايد چيكار كنيم ؟

متاسفانه دقیقا یکی از بخش های غیر ضروری که مشمول این تعطیلی میشه کلیه امور مربوط به ویزا و مهاجرته.
موفق باشین.
لاتاری 2013
تشکر کنندگان: shishipapa ، Mehrdadordi ، گل نهال ، afshinghwink ، Sonaen60 ، AOC Kermani ، powerb

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان