کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
اولین سفر به آمريكا برای فعال سازی گرین کارت
سلام

من و همسرم 16dec با قطر ایرویز پرواز داریم به مقصد دالاس.کسی میتونه لطفا راهنمایی کنه چه وسایل ضروری با خودمون بیاریم؟آخه واقعا نمیدونم چی باید بیارم؟
ممنونShy
محل و تاریخ مصاحبه:ابوذبی 19 جون .کلیس نامبر:2013as84** دریافت برگه آبی و آپ دیت ها:20 جون و 6آگست و12آگستSmile کلیر:15 آگست Shy
تشکر کنندگان: mhb161 ، maria2000 ، sce ، javid737 ، Mojtaba49 ، لاتاری ، AOC Kermani
(2013-10-03 ساعت 10:27)آیدا اس نوشته:  سلام

من و همسرم 16dec با قطر ایرویز پرواز داریم به مقصد دالاس.کسی میتونه لطفا راهنمایی کنه چه وسایل ضروری با خودمون بیاریم؟آخه واقعا نمیدونم چی باید بیارم؟
ممنونShy

به تاپیک چه چیزهایی با خود ببریم سر بزنید Smile
شماره کیس: AS201360XX، کنسولگری: ابوظبی، تعداد افراد کیس: یک نفر، مصاحبه: 2013 ,April w3 برگه آبی، کلیرنس: 9 جون (48 روزه)
تشکر کنندگان: lilistar ، sce ، mehrdad pharm ، لاتاری ، romance33 ، powerb
باسلام
امروز اولین روز ورود رسمی من به این تاپیکه ، قبل از هرچیز میخواستم یادی بکنم از تمام دوستای عزیزی که دست تقدیر جور دیگری براشون رقم خورد ، هیچکس نمیتونه حال واقعی اونها رو درک کنه و هیچ دلداری ایی نمیتونه به عمق اجحافی که به اونها شده نفوذ کرده و آرومشون کنه ، فقط از خدا میخوام که بهترینهاش رو براشون کنار گذاشته باشه . آمین

آنکارا

home
2 راه
drmrs
rozelo & Alireza
miladswat
Tir-Tapar
mohammad. behrouzi
linuxer
khaste
*natasha
heidari1248
r91
gifa

najafi alireza
hazrat
واله
meysam afjeh
drkahani
Fardaye Roshan
nyayesh
Rira2013
Aida.s
afhamid
mezamo
mehrnaznm
soruosh
aliham
shahin_xp
halaleh
*Mojtaba7300
*marsha
aliyazdan335

ابوظبی

*پدی
arashkhan82
e76779
Pishoo_
ghoghnoos

ایروان

*hoseinizadehir
proje
omidt10
*parsush
*nooshshahnar & SHABAH51
یه مهاجرسرایی
*یه مهاجرسرایی
*mrr777 & joody
b_argi
*khmp

دیگر

lionkingl / فرانکفورت
amirazim / مونترال
خودش میبردت هرجا دلش خواست /// به هر جا برد بدون ساحل همونجاست
**18 / آنکارا ، دسامبر 2012 / صدور ویزا همراه با چند تیک اضافه !! 24 سپتامبر
سلام دوستای گلم .. من امروز بلیط برای اواخر آبان ماه از قطر ایرویز گرفتم به صورت آنلاین ... چقدر هم خوب و راحت بود .. فقط سوالی که برام پیش اومد این بود که اینا بدون دیدن ویزا چطوری بلیط می فروشن ؟ آخه وقتی میری آژانس .. همشون می گن اول ویزا رو بده ببینیم سر کاری نباشه .... برام جالب بود .... در ضمن کی می دونه حداکثر باری که با قطر می شه برد چقدره ؟ ؟ ؟
شماره کیس: 8XXX|ارسال :20May|کارنت:10 April|مصاحبه :آنکارا-June W1
سفرنامه
وضعیت کیس:کلیر در تاریخ Aug16
مقصد :Sweet Home Alabama
(2013-10-03 ساعت 18:35)Given نوشته:  سلام دوستای گلم .. من امروز بلیط برای اواخر آبان ماه از قطر ایرویز گرفتم به صورت آنلاین ... چقدر هم خوب و راحت بود .. فقط سوالی که برام پیش اومد این بود که اینا بدون دیدن ویزا چطوری بلیط می فروشن ؟ آخه وقتی میری آژانس .. همشون می گن اول ویزا رو بده ببینیم سر کاری نباشه .... برام جالب بود .... در ضمن کی می دونه حداکثر باری که با قطر می شه برد چقدره ؟ ؟ ؟

سلام گیون عزیز
2تا بسته یا چمدان 23 کیلویی قسمت بار و 1 کیف یا کوله 7-8 کیلویی داخل کابین. البته معمولا 1 کیلو بالاتر رو ایراد نمی گرفتن. و البته من یه بار بیشتر نرفتم!!!Tongue
کیس نامبر: **48 ،4 نفر، مصاحبه: مارچ - ابوظبی،انتظار: 36 روز، دریافت ویزا: 2 می،ورود 17 سپتامبر 2013،ساکن GAITHERSBURG MD.
سفرنامه1
سفرنامه2
پرواز اعتماد را با یکدیگر تجربه کنیم...وگرنه میشکنیم بالهای دوستی مان را !
من یه سوال از بچهای ۲۰۱۳ دارم ، آیا کسی‌ جدیداً سایت ceac رو چک کرده که ببین بسته شده یا نه هنوز به همون حالت قبل هست.
چون سایت ceac رو من امروز چک کردم هنوز برای من نوشته ready هست .

می‌خواستم بدونم برای شما هم اینجوری هست یا نه؟

ممنون
دوستان عزیز من در لیک جکسون نزدیک هوستون منزل دارم میتونم راهنماییتون کنم
2013AS52XX • مصاحبه: 25April/آنکارا/برگه صورتی/تاریخ کلیر:18 June/دریافت ویزا:26 june مقصد:Houstonورود:20 September دریافت سوشیال:1 November/گرین کارت:June 2014
(2013-10-03 ساعت 10:27)آیدا اس نوشته:  سلام

ممنونShy

هیچی نیارین اینجا حتی لواشکم هست .
رویت قبولی 2 می / ارسال مدارک ماه جون /کارنت : 11 مارچ /دریافت نامه دوم:12 مارچ.... Case Number : 2013AS000073 / تاریخ مصاحبه : 8 می /سفارت ابوظبی/
ویزای یکضرب / 2013 30 AUG سن حوزه

روياهاي شما تاريخ انقضا ندارد.
نفسي عميق بکشيد و دوباره تلاش کنيد.
(2013-10-03 ساعت 22:31)ladan1363 نوشته:  salam dostan man az bachehaye 2014 hastam mikhastam vase pardakhte in 165$ eghdam konam vali a number ke daram 8 raghamiye hamash mige bayad 9 ragham bashe kasi midone ke bayad chi kar konam?
یک 0 به اول اعداد اضافه کنید
کیس: 2013AS7xxx / مصتاحبه:1-July-ایروان / تعداد:1 نفر / کلیر:8-August / ویزا:14-August / مقصد:لس انجلس

(2013-10-03 ساعت 22:31)ladan1363 نوشته:  salam dostan man az bachehaye 2014 hastam mikhastam vase pardakhte in 165$ eghdam konam vali a number ke daram 8 raghamiye hamash mige bayad 9 ragham bashe kasi midone ke bayad chi kar konam?
یعنی به این سرعت ویزا رو زدی تو گوشش ؟ Big Grin دمت گرم بابا Tongue... شما یه صفر بعد از حرف و قبل از شروع شماره های A Number اضافه کن ... به عنوان مثال اگه این شکلیه : A12345678 .. این شکلی بنویسش : A012345678 ... ما همه همین کار رو کردیم .... می تونی توی همین تاپیک حدود بیست صفحه قبل رو مطالعه کنی .... موفق باشی
شماره کیس: 8XXX|ارسال :20May|کارنت:10 April|مصاحبه :آنکارا-June W1
سفرنامه
وضعیت کیس:کلیر در تاریخ Aug16
مقصد :Sweet Home Alabama
(2013-10-04 ساعت 00:04)Given نوشته:  
یعنی به این سرعت ویزا رو زدی تو گوشش ؟ Big Grin دمت گرم بابا Tongue... شما یه صفر بعد از حرف و قبل از شروع شماره های A Number اضافه کن ... به عنوان مثال اگه این شکلیه : A12345678 .. این شکلی بنویسش : A012345678 ... ما همه همین کار رو کردیم .... می تونی توی همین تاپیک حدود بیست صفحه قبل رو مطالعه کنی .... موفق باشی

مرسی اره دقیقا
به همین سرعت هنوز خودمم باورم نمیشهBig Grin
تشکر کنندگان: sce ، deineath ، فندق ، Given ، ROYAAA ، Mojtaba49 ، nnhh ، angelio.asian ، tajhizgaran ، لاتاری ، Sonaen60 ، romance33 ، ali1220 ، AOC Kermani ، sumya
سلام دوستای خوبم. من الان دو هفته است اومدم به سرزمین فرصتها ... حالا بماند که من هنوز فرصتی ندیدم Big Grin
حالا سوالم اینه که از چه طریقی می تونم پیگیری کنم پروسه ی اومدن گرین کارتم در چه مرحله ایه؟ در ضمن هنوز ولکام لتر هم بام نیومده.
من اون 165دلار رو هم از ماه ژوئن پرداخت کردم از طریق فلمیلامون در آمریکا. یعنی از اون بابت هم مشکل ندارم....
میشه هموطنی رو از نگرانی در بیارین؟
راستی من مشکل کار پیدا کردنم دارم اینجا Sad
Case:7xxx- قبولی:٢می2012-سفارت:آنکارا-کارنتی:11مارچ2013-مصاحبه: آخر می2013*یکضرب*مقصد:ایشالابرای ساختن زندگی سن دیه گو!-سفرنامه آنکارا -ورود به آمریکا:17سپتامبر2013- سوشال:25سپتامبر2013- دریافت گرین کارت 21 اکنبر2013- مهاجرت نامه
(2013-10-04 ساعت 02:57)nimo80 نوشته:  سلام دوستای خوبم. من الان دو هفته است اومدم به سرزمین فرصتها ... حالا بماند که من هنوز فرصتی ندیدم Big Grin
حالا سوالم اینه که از چه طریقی می تونم پیگیری کنم پروسه ی اومدن گرین کارتم در چه مرحله ایه؟ در ضمن هنوز ولکام لتر هم بام نیومده.
من اون 165دلار رو هم از ماه ژوئن پرداخت کردم از طریق فلمیلامون در آمریکا. یعنی از اون بابت هم مشکل ندارم....

دوست عزیز توی این لینک چک کنید io نامبرتونو
https://egov.uscis.gov/cris/Dashboard/Ca...bnejE5Se_t
رویت قبولی 2 می / ارسال مدارک ماه جون /کارنت : 11 مارچ /دریافت نامه دوم:12 مارچ.... Case Number : 2013AS000073 / تاریخ مصاحبه : 8 می /سفارت ابوظبی/
ویزای یکضرب / 2013 30 AUG سن حوزه

روياهاي شما تاريخ انقضا ندارد.
نفسي عميق بکشيد و دوباره تلاش کنيد.
(2013-10-04 ساعت 03:03)shishipapa نوشته:  
(2013-10-04 ساعت 02:57)nimo80 نوشته:  سلام دوستای خوبم. من الان دو هفته است اومدم به سرزمین فرصتها ... حالا بماند که من هنوز فرصتی ندیدم Big Grin

دوست عزیز توی این لینک چک کنید io نامبرتونو
https://egov.uscis.gov/cris/Dashboard/Ca...bnejE5Se_t

lممنون دوستم. ولی Receipt numberمو قبول نمی کنه. چرا؟ مگه همون رسیپت نامبری که بعد از پرداخت 165 $ دریافت کردم رو نباید وارد کنم؟
Case:7xxx- قبولی:٢می2012-سفارت:آنکارا-کارنتی:11مارچ2013-مصاحبه: آخر می2013*یکضرب*مقصد:ایشالابرای ساختن زندگی سن دیه گو!-سفرنامه آنکارا -ورود به آمریکا:17سپتامبر2013- سوشال:25سپتامبر2013- دریافت گرین کارت 21 اکنبر2013- مهاجرت نامه
تشکر کنندگان: لاتاری ، romance33 ، angelio.asian ، afshinghwink ، AOC Kermani ، powerb
(2013-10-03 ساعت 09:27)ikamaly نوشته:  خوب بعد از 2 هفته اقامت در آمریکا،یه گزارش مختصر خدمت دوستان میدم:

17 سپتامبر 2013 برابر 26 شهریور 1392 ورود به خاک آمریکا
18 " " " 27 " " صدور سوشال
23 " " " 1 مهر " دریافت سوشال
30 " " " 8 مهر " دریافت ولکام لتر
2 اکتبر " " 10 مهر " دریافت گرین کارت

تا گزارش بعدی....Wink

وای خوش بحالتون. من هم دقیقا همون 17 سپتامبر وارد آمریکا شدم. اما نه ولکام لترمو گرفتم نه گرین کارتمو Sad شما 165 دلار رو قبل از اومدنتون به آمریکا پرداخت کرده بودین؟ چه جوری می تونم گرین کارتمو پیگیری کنم؟
تشکر کنندگان: sce ، Mojtaba49 ، ikamaly ، لاتاری ، romance33 ، ali1220 ، AOC Kermani ، powerb

کاربران در حال بازدید این موضوع: 2 مهمان