کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
اولین سفر به آمريكا برای فعال سازی گرین کارت
(2013-10-04 ساعت 12:16)angelio.asian نوشته:  
(2013-10-03 ساعت 18:47)ikamaly نوشته:  
(2013-10-03 ساعت 18:35)Given نوشته:  سلام دوستای گلم .. من امروز بلیط برای اواخر آبان ماه از قطر ایرویز گرفتم به صورت آنلاین ... چقدر هم خوب و راحت بود .. فقط سوالی که برام پیش اومد این بود که اینا بدون دیدن ویزا چطوری بلیط می فروشن ؟ آخه وقتی میری آژانس .. همشون می گن اول ویزا رو بده ببینیم سر کاری نباشه .... برام جالب بود .... در ضمن کی می دونه حداکثر باری که با قطر می شه برد چقدره ؟ ؟ ؟

سلام گیون عزیز
2تا بسته یا چمدان 23 کیلویی قسمت بار و 1 کیف یا کوله 7-8 کیلویی داخل کابین. البته معمولا 1 کیلو بالاتر رو ایراد نمی گرفتن. و البته من یه بار بیشتر نرفتم!!!Tongue

حتما باید دوتا چمدان شود مثلا سه تا بشه باهمون وزن اشکالی داره؟
توی هواپیما میشه چمدون کوچیک برد اون بالا گذاشت ؟ یا حتما باید کوله پشتی باشه
یه آژانس میگفت قطر 2 تا بسته 30 کیلویی شده... برین تحقیق کنین
ثبت نام:هفته 1،اکتبر 2011
ارسال مدارک:هفته 4،جولای 2012
مصاحبه:هفته 2،جون 2013
کلیرنس:صورتی - Issued Sep 20th
تعداد افراد کیس:2 نفر
مقصد: کالیفرنیا
دریافت ویزا: 24th Sep
خدایــــــــــــــــــــــــــــــــــــــا نذار دل دوستام بشکنه... همین...
تشکر کنندگان: Ehsan1358 ، romance33 ، angelio.asian ، maria2000 ، AOC Kermani ، powerb
سلام دوستان
یه سوال
یکی از دوستام که تو ایلت کالیفرنیاست گفت که ایالتشون ترجمه رسمی گواهینامتون رو قبول میکنه و خودش همینطوری از فرودگاه ماشین کرایه کرده تا هتل محل اقامتش میخواستم ببینم تو تگزاسم همین شرایط هست. اگه هست راهنماییم کنید. با تشکرSmileSmileSmile
ثبت نام:هفته 1،اکتبر 2011
ارسال مدارک:هفته 4،جولای 2012
مصاحبه:هفته 2،جون 2013
کلیرنس:صورتی - Issued Sep 20th
تعداد افراد کیس:2 نفر
مقصد: کالیفرنیا
دریافت ویزا: 24th Sep
خدایــــــــــــــــــــــــــــــــــــــا نذار دل دوستام بشکنه... همین...
تشکر کنندگان: romance33 ، angelio.asian ، ali1220 ، AOC Kermani ، powerb
بچه ها کسی میدونه کجا سرچ کنم در مورد اینکه چه سوال هایی در اف بی ای چک میکنن؟
کیس نامبر2013000066xx تعداد:2 مصاحبه:می کنسولگری:انکارا ازدواج بعد از قبولی .کار همسر:عسلویه .ویزا:شانس آوردیم دادن بعد از نزدیکه 100 روز . آتلانتا شهر بهشت با مردمی مهربان
تشکر کنندگان: Mehrdadordi ، romance33 ، angelio.asian ، afshinghwink ، AOC Kermani ، powerb
(2013-10-04 ساعت 11:34)bayat_r نوشته:  
(2013-10-04 ساعت 10:54)sweety.alireza نوشته:  
(2013-10-04 ساعت 10:34)shishipapa نوشته:  
(2013-10-04 ساعت 08:55)ultra نوشته:  آیا کسی تا حالا تو کالیفرنیا بدون SSN رفته امتحان آیین نامه DMV بده؟

خیر -ممکن نیست

با درود ، تازه با اس اس ان هم تنها نمیشه حتما باید گرین کارت داشته باشی . من با سوپر وایزر سن کلمنته صحبت کردم حدود 30 دقیقه .. ایشون میگفت که باید ثابت کنی که رزیدنتی و این کار هم بجز با گرین کارت انجام نمیشه .. البته یکی از دوستان میگفت که با اس اس ان میشه رفت آیین نامه امتحان داد ولی فکر میکنم که ایشون شانسی رفته امتحان داده .. مثل خود من که رجیستر ماشینی که باهاش رفته بودم برای 2012 تا 2013 بود و اکسپایر شده بود و پلاک جلوی ماشین رو هم نداشتم ولی طرف اصلا نگاه نکرد به اینها ..
به هر حال این تجربه منه .. ممکنه که تو بعضی از دفاتر دی ام وی بشه

کامیاب باشید
با سپاس ....... بدرود

دوستان به هیچ وجه حکم قطعی صادر نکنید.
من در لس آنجلس بودم بدون SSN نمیشد ولی از من کسی گرین کارت نخواست و امتحان دادم.

سلام
من با ترجمه گواهینامه ایرانی ام به دی ام وی (در کالیفرنیا - سن هوزه) رفتم و اس اس ان و گرین کارت هم نداشتم! ، امتحان آیین نامه دادم و بهم پرمیت 3 ماهه دادن. تاکید میکنم که من نه اس اس ان داشتم و نه گرین کارت. یعنی دقیقا دو روز پس از اولین ورودم پرمیت داشتم و رفتم ماشین اجاره کردم.
این بو تجربه من در ایالت کالیفرنیا.
مثل قدیما که می نوشتیم این بود انشای من!
موفق باشید
در زندگی هیچ کس را تحقیر نکنید یا آزار ندهید.
شاید امروز قدرتمند باشید،
اما یادتان باشد که زمان از شما قدرتمندتر است.
(2013-10-04 ساعت 18:18)tiba نوشته:  
(2013-10-04 ساعت 11:34)bayat_r نوشته:  
(2013-10-04 ساعت 10:54)sweety.alireza نوشته:  
(2013-10-04 ساعت 10:34)shishipapa نوشته:  
(2013-10-04 ساعت 08:55)ultra نوشته:  آیا کسی تا حالا تو کالیفرنیا بدون SSN رفته امتحان آیین نامه DMV بده؟

خیر -ممکن نیست

با درود ، تازه با اس اس ان هم تنها نمیشه حتما باید گرین کارت داشته باشی . من با سوپر وایزر سن کلمنته صحبت کردم حدود 30 دقیقه .. ایشون میگفت که باید ثابت کنی که رزیدنتی و این کار هم بجز با گرین کارت انجام نمیشه .. البته یکی از دوستان میگفت که با اس اس ان میشه رفت آیین نامه امتحان داد ولی فکر میکنم که ایشون شانسی رفته امتحان داده .. مثل خود من که رجیستر ماشینی که باهاش رفته بودم برای 2012 تا 2013 بود و اکسپایر شده بود و پلاک جلوی ماشین رو هم نداشتم ولی طرف اصلا نگاه نکرد به اینها ..
به هر حال این تجربه منه .. ممکنه که تو بعضی از دفاتر دی ام وی بشه

کامیاب باشید
با سپاس ....... بدرود

دوستان به هیچ وجه حکم قطعی صادر نکنید.
من در لس آنجلس بودم بدون SSN نمیشد ولی از من کسی گرین کارت نخواست و امتحان دادم.

سلام
من با ترجمه گواهینامه ایرانی ام به دی ام وی (در کالیفرنیا - سن هوزه) رفتم و اس اس ان و گرین کارت هم نداشتم! ، امتحان آیین نامه دادم و بهم پرمیت 3 ماهه دادن. تاکید میکنم که من نه اس اس ان داشتم و نه گرین کارت. یعنی دقیقا دو روز پس از اولین ورودم پرمیت داشتم و رفتم ماشین اجاره کردم.
این بو تجربه من در ایالت کالیفرنیا.
مثل قدیما که می نوشتیم این بود انشای من!
موفق باشید

آيا امكانش هست از فرودگاه بدون داشتن اس اس ان و گرين كارت و كرديت كارت و غيره، با گواهينامه بين المللي ماشين كرايه كرد ؟ البته از فرودگاه لس آنجلس !!!
تشکر کنندگان: sce ، romance33 ، mhb161 ، angelio.asian ، mehrdad pharm ، Ehsan1358 ، AOC Kermani ، powerb
(2013-10-04 ساعت 17:54)ani_sheiton نوشته:  بچه ها کسی میدونه کجا سرچ کنم در مورد اینکه چه سوال هایی در اف بی ای چک میکنن؟
آنی شیطون از تو دیگه بعیده اینجور سوالی بپرسی.
منظور از اف بی آی چک همون کلیرنس خودمونه.
خودتون که کلیرنس خوردید و میدونی که سوالی نمی پرسن.
فقط یه چیزایی رو که خدا میدونه چیه دربارت چک می کنن و اگه شانس بیاری و جواب این مراحل چک کردن قبل از 30 سپتامبر برسه به سفارت و ویزا هم هنوز موجود باشه بهت ویزا میدن.
اصلا این سوال چه ربطی به اینجا داشت؟
{پست موقت}
شماره کیس: 2013AS000082XX - کنسولگری: ابوظبی - مصاحبه : 10 June - کلیر شدن: 14 August -مقصد: Seattle
تشکر کنندگان: sce ، romance33 ، mhb161 ، angelio.asian ، ani_sheiton ، afshinghwink ، maria2000 ، Mehrdadordi ، AOC Kermani ، powerb
(2013-10-04 ساعت 17:21)Fardaye Roshan نوشته:  
(2013-10-04 ساعت 12:16)angelio.asian نوشته:  [quote='ikamaly' pid='427718' dateline='1380809860']
[quote='Given' pid='427712' dateline='1380809106']
یه آژانس میگفت قطر 2 تا بسته 30 کیلویی شده... برین تحقیق کنین

واسه آمریکا نیست.
لاتاری 2013
تشکر کنندگان: romance33 ، mhb161 ، angelio.asian ، ali1220 ، AOC Kermani
با سلام خدمت دوستان
می خواستم بپرسم چه مدارکی رو باید ترجمه کنیم که تو خاک آمریکا به دردمون می خوره ؟
ممنون می شم راهنماییم کنید .
2013asXX - از آنکارا تا سان فرانسیسکو ، ولی هنوز از ستاره ها متنفرم
تشکر کنندگان: mhb161 ، ROYAAA ، ali1220 ، AOC Kermani ، powerb
من هنوز جایی نرفتم که مدارکی از ایران رو لازم داشته باشن.
با این حال به خاطر محکم کاری شما ترجمه شناسنامه ها،گواهی نامه،پایان خدمت،سند ازدواج،مدارک تحصیلی و احیانا ریزنمرات و ارزش گذاری مدرک تحصیلی و اینارو همراه داشته باشین بد نیست.در مقایسه با انبوه وسایل همراه یه مهاجر اینا چیزی نیست.
موفق باشین.
لاتاری 2013
تشکر کنندگان: onlyonline ، romance33 ، mhb161 ، roeentan ، ROYAAA ، Mehrdadordi ، angelio.asian ، Ehsan1358 ، AOC Kermani ، AsemanAbee ، shatsi ، powerb
(2013-10-04 ساعت 19:01)Sonaen60 نوشته:  آيا امكانش هست از فرودگاه بدون داشتن اس اس ان و گرين كارت و كرديت كارت و غيره، با گواهينامه بين المللي ماشين كرايه كرد ؟ البته از فرودگاه لس آنجلس !!!

ببین شما احتمالاً نه راه رو بلدی و نه نحوه رانندگی رو و میخوای صد و خورده ای دلار بدی برای اجاره...خب یه ماشین بگیر ببردت به مقصد بهتره
سفرنامه بعد از قبولی لاتاری

راهنمای اقدام برای سیتیزن شدن

تاریخ ورود و اخذ گرین کارت : June 2013
تاریخ اقدام برای سیتیزن شیپی: نوروز 97 (March 20)
تاریخ مصاحبه: 9 November
تاریخ سیتیزن شیپی:  November 15th Big Grin
تشکر کنندگان: romance33 ، Sonaen60 ، mhb161 ، sce ، mehrdad pharm ، afshinghwink ، khmp ، Mehrdadordi ، Ehsan1358 ، AOC Kermani ، shatsi ، powerb
(2013-10-03 ساعت 18:35)Given نوشته:  سلام دوستای گلم .. من امروز بلیط برای اواخر آبان ماه از قطر ایرویز گرفتم به صورت آنلاین ... چقدر هم خوب و راحت بود .. فقط سوالی که برام پیش اومد این بود که اینا بدون دیدن ویزا چطوری بلیط می فروشن ؟ آخه وقتی میری آژانس .. همشون می گن اول ویزا رو بده ببینیم سر کاری نباشه .... برام جالب بود .... در ضمن کی می دونه حداکثر باری که با قطر می شه برد چقدره ؟ ؟ ؟

به سلامتی انشااله دوست خوبم. ای کاش نوع هواپیما و مسیر پروازو قیمت بلیط و برامون بنویسین. ممنون میشم.Smile
كتگوري: F2A
تاريخ ارسال مدارك:7 2014October  
تاريخ پی دی:8  2014October
تاريخ اپروو:23 2015February
دريافت كيس نامبر:23 2015July
دریافت اینویس نامبر: 23 2015July
DS261 و پرداخت 120$ : 06 2015August
تحویل مدارک AOS به ان وی سی: 23 2015September
پرداخت 325$ و تکمیل ds260م : ؟
تکمیل مدارک: ؟
همه مسایل و تاریخهای بالا رو فراموش کنید Big Grin تاریخ ورود به آمریکا: 12 ژانویه 2017
تشکر کنندگان: romance33 ، mhb161 ، sce ، Given ، آیدا اس ، khmp ، angelio.asian ، ali1220 ، Ehsan1358 ، AOC Kermani ، powerb
(2013-10-04 ساعت 21:23)bayat_r نوشته:  
(2013-10-04 ساعت 19:01)Sonaen60 نوشته:  آيا امكانش هست از فرودگاه بدون داشتن اس اس ان و گرين كارت و كرديت كارت و غيره، با گواهينامه بين المللي ماشين كرايه كرد ؟ البته از فرودگاه لس آنجلس !!!

ببین شما احتمالاً نه راه رو بلدی و نه نحوه رانندگی رو و میخوای صد و خورده ای دلار بدی برای اجاره...خب یه ماشین بگیر ببردت به مقصد بهتره

ممنون از پاسختون. ولي يه ماشين واسه چند روز شايد هم چند هفته منظورم بود ؟؟!! و اينكه با فرض اينكه من قوانين رانندگي و فول فول باشم اصلا اين كار شدني هست نه فقط از فرودگاه بلكه هر جاي كاليفرنيا ميشه فقط با گواهينامه بين المللي اين كار و كرد يا نه ؟؟
تشکر کنندگان: mhb161 ، sce ، mehrdad pharm ، محبت ، angelio.asian ، AOC Kermani ، bayat_r ، powerb
(2013-10-04 ساعت 21:23)bayat_r نوشته:  

منم با بیات عزیز کاملا موافقم
چیزهایی که تو رانندگی ایران معنی و مفهوم نداره اینجا از اصول اولیه رانندگی محسوب میشه
مثل خط کشی خیابانها و نوع آنها که اصلا ما تا حالا مشابه اون رو تو قوانین خودمون ندیدیم یا Stop Sign که اصلا یادم نمیاد جایی تو ایران دیده باشم چه برسه به رعایت قوانین مربوط به اون
از همه مهمتر الان فصل مدارسه و اگه مصادف باشه با جابجایی بچه ها با اتوبوس های مخصوص ، عدم رعایت قوانینش میتونه باعث بشه آدم سر از زندان در بیاره چون این و استفاده از ا ل ک ل زمان رانندگی از موارد بدون گذشته Big Grin
كيس نامبر : 2013AS00004xxx
کنسولگری : Ankara
مصاحبه : دریافت برگه صورتی ( Clear : 05-08-2013 )
دریافت ویزا : 2013-16-05
تعداد افراد : دو نفر
دفعات آپدیت پس از مصاحبه : 8
(2013-10-04 ساعت 21:21)sce نوشته:  من هنوز جایی نرفتم که مدارکی از ایران رو لازم داشته باشن.
با این حال به خاطر محکم کاری شما ترجمه شناسنامه ها،گواهی نامه،پایان خدمت،سند ازدواج،مدارک تحصیلی و احیانا ریزنمرات و ارزش گذاری مدرک تحصیلی و اینارو همراه داشته باشین بد نیست.در مقایسه با انبوه وسایل همراه یه مهاجر اینا چیزی نیست.
موفق باشین.

سلام
آیا مدارک ورزشی یا مربیگیری و هنرهایی که داریم لازمه ببریم ؟
و گواهی نامه رانندگی بین المللی چی ؟ اونم لازمه یا ترجمه گواهینامه کافیه ؟
مرسی
تشکر کنندگان: ROYAAA ، ali1220 ، AOC Kermani ، powerb
(2013-10-04 ساعت 21:23)hamid_fs3 نوشته:  

به سلامتی انشااله دوست خوبم. ای کاش نوع هواپیما و مسیر پروازو قیمت بلیط و برامون بنویسین. ممنون میشم.Smile

ای به روی چشم ...

اصن برای این که شفاف باشه که بلیط الکترونیکی چجوریه و چه داستانیه .. من یه عکس از بلیط ادیت شده خودم رو با جزئیات براتون آپلود کردم .. امیدوارم مفید باشه .... البته جزئیاتش رو تعییر دادم.....

در ضمن نوع هواپیما های قطر هم از امام خمینی به دوحه ایرباس 320 هست و از اونجا به نیویورک بوئینگ 777 هست .

سلامت و پیروز باشید

[عکس: 82929300852016213454.jpg]
شماره کیس: 8XXX|ارسال :20May|کارنت:10 April|مصاحبه :آنکارا-June W1
سفرنامه
وضعیت کیس:کلیر در تاریخ Aug16
مقصد :Sweet Home Alabama

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان