کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
اولین سفر به آمريكا برای فعال سازی گرین کارت
دوستان عزيز ، خانمها اقايان
اونايي كه بار زياد داشتين چه كار كردين ؟
فريت؟
كارگو؟
اضافه بار؟
كدومش بهتره لطفاً از تجربياتتون بگين ممنون
2013AS7xxx- تعداد كيس دو نفر-رويت قبولي مي ٢٠١٢-إرسال مدارك مي ٢٠١٢- مصاحبه W4 مي ٢٠١٣ أبوظبي- اپديت ٧ و ١٢ اگوست نفر أصلي كيس - كلير ١٤ اگوست -دريافت ويزا ٢٥ اگوست
تشکر کنندگان: لاتاری ، angelio.asian ، ROYAAA ، ali1220 ، AOC Kermani ، powerb
اگر نزدیک هستید به این آدرس بروید و اینجا درخواست بدهید:
Address: 104 N Mentor Ave Pasadena, CA 91106
(800) 772-1213
ظرف یک هفته کارت سوشیل خود را دریافت خواهید کرد.
قبل از رفتن هم این فرم را برای هر نفر دانلود کتید و پر کنید و با خودتان ببرید:
http://www.socialsecurity.gov/online/ss-5.pdf
فرم درخواست کارت سوشیل سکیورتی
شاید هم شماره شما الان اماده باشد و ان را بهتان بدهند

[quote='Ali.US' pid='428583' dateline='1380945142']
بچه ها،من و خانواده ام از ٢٥ سپتامبر اومديم ال اي و تا الان تو هتليم و نتونستيم خونه بگيريم، اداره سوشيال هم كه رفتيم گفت برو دو هفته ديگه بيا و حتي فرم را هم كه پر كرديم قبول نكرد، گرين كارد هم كه نيومده و امتحان براي گواهينامه هم بدون اينها نميشه، كلأ الان داغونه داغونم. هم خودم و هم بچه هام ديگه از اين وضعيت خسته شديم....
[/quote
(2013-10-05 ساعت 03:16)deineath نوشته:  165 دلار رو اگه تو یکماه نشه پرداخت کنیم چی میشه ؟ اکانت رو ساختم هفته پیش اما نمی تونم الان انجامش بدم . باید دوباره بسازم یا پاک کنم اسمارو ... ؟ راهی هست ؟

سلام Smile اگر اكانت ساختي و نتونستی که پرداخت كني تا يكماه غیر فعال میشه و بعد ايميل كنسليش مياد واست ..
ولي ميتوني حضوري يا غير حضوري بري "Tehran payment " اول ميدان انفلاب به سمت بولوار كشاورز ، ٥ دقيقه
طول نميكشه Smile ١٠ /١١ دلار بيشتر ميكيره ولي ارزش داره
كيس : 2013AS65$$
تاریخ قبولی : انكارا/1 مي2012
تاریخ مصاحبه:هفته اخرمی2013 /
بركه صورتي/ ١ نفر/مقصد:سياتل
اپديت ها:/٣٠ مي،١٨، ١٩ جولاي،١٦ ١،٦،٧،١٢،١٥اگوستCool
:cleared on:16August 2013
Issued on : 23August 2013
Finito Big Grin
تشکر کنندگان: AsemanAbee ، deineath ، لاتاری ، angelio.asian ، AOC Kermani ، powerb
سلام دوستان وقت بخیر

آیا میشه 165 دلار رو به محض ورود به امریکا پرداخت کرد آیا مشکلی پیش نمی یاد تو فرودگاه ؟
تشکر کنندگان: Mehrdadordi ، لاتاری ، AOC Kermani ، powerb
(2013-10-05 ساعت 01:47)sce نوشته:  اینم از داستان سوشال ما :
13 سپتامبر ورود.
17 سپتامبر اولین مراجعه به اداره سوشال و پر کردن اپلیکیشن.
4 اکتبر مراجعه مجدد بعد از 17 روز و عدم دریافت سوشال و مواجهه با این اطلاعیه :
تمام کارای مربوط به سوشال سکیوریتی تا تصمیم گیری نهایی در مورد شات دان دولت فخیمه تعطیل می باشد !!!!!!!
به همین سادگی و به همین خوشمزگی تا اطلاع ثانوی می بایست سماق بمکیم.البته در مورد بقیه ایالت ها من اطلاعی دارم،در مورد هیوستون که متاسفانه اینطوری شده.گفتم که دوستان اگه می خوان تصمیمی بگیرن این موضوع رو در نظر داشته باشن.چون اینجا بدون سوشال واقعا کارا لنگه.
حالا دستامونو باید دراز کنیم به سمت آسمون تا اگه خدا بخواد و این سنا و مجلس نمایندگان از خر شیطون بیان پایین و یه جوری این قضیه مصلحت آمیز تمام بشه.
موفق باشین.

عجيبه !!!؟ چون تو سايت به فارسي اعلام كردن كه مهاجرين خارجي كه موفق به اخذ ويزاشدن كاراشون طبق روال انجام ميشه !!؟؟
Finito Big Grin
تشکر کنندگان: گل نهال ، abloom_ma ، لاتاری ، angelio.asian ، ali1220 ، AOC Kermani ، powerb
(2013-10-05 ساعت 02:01)roeentan نوشته:  
(2013-10-05 ساعت 01:54)ani_sheiton نوشته:  
(2013-10-04 ساعت 19:49)roeentan نوشته:  
(2013-10-04 ساعت 17:54)ani_sheiton نوشته:  بچه ها کسی میدونه کجا سرچ کنم در مورد اینکه چه سوال هایی در اف بی ای چک میکنن؟
آنی شیطون از تو دیگه بعیده اینجور سوالی بپرسی.
منظور از اف بی آی چک همون کلیرنس خودمونه.
خودتون که کلیرنس خوردید و میدونی که سوالی نمی پرسن.
فقط یه چیزایی رو که خدا میدونه چیه دربارت چک می کنن و اگه شانس بیاری و جواب این مراحل چک کردن قبل از 30 سپتامبر برسه به سفارت و ویزا هم هنوز موجود باشه بهت ویزا میدن.
اصلا این سوال چه ربطی به اینجا داشت؟
{پست موقت}
بابا جان منظورم اون ستاره هایی که در پاس برای ویزا خورده و هنگام ورود به خاکشون میبرن یه جایی و سوالاتی میپرسن!!!اون چه سوالاتیه اونو میخوام
مامان جان این که گفتی یعنی چی؟ کی بهت گفته؟ هنوز هیچکس حکمت این ستاره ها رو کشف نکرده. تو میدونی معنیشون چیه؟

بابا مهم اين كه ويزا رو كرفتيم.. بقيه اش فرماليته اس
Finito Big Grin
تشکر کنندگان: لاتاری ، angelio.asian ، ani_sheiton ، ali1220 ، AOC Kermani ، powerb
دوستان یک سوال خیلی مهم . آیا توی پاسپورت هنگام ورود شماره گرین کارت رو مهر میگنن ؟ یا فقط مهر ورود تاریخ داره و نوع ویزا رو ؟ .خیلی برام مهمه لطفا یکی از دوستان جواب بده
تشکر کنندگان: babakirani ، Mehrdadordi ، AOC Kermani
(2013-10-05 ساعت 16:29)Rebekaa نوشته:  سلام دوستان وقت بخیر
آیا میشه 165 دلار رو به محض ورود به آمریکا پرداخت کرد آیا مشکلی پیش نمی یاد تو فرودگاه ؟
سلام...می تونید پس از ورود و باز کردن حساب بانکی با دبیت کارتتون پرداخت کنید ...توی فرودگاه هم مشکلی پیش نمی یاد ولی تا زمانی که این پول رو پرداخت نکنید پروسه صدور کارت شما فعال نمیشه..
تشکر کنندگان: Rebekaa ، shaso ، betsa ، لاتاری ، angelio.asian ، Mehrdadordi ، ali1220 ، AOC Kermani ، Ehsan1358 ، AsemanAbee ، powerb
سلام
در مورد بيمه واسه سفر اولمون
از يك شركت بيمه پرسيدم گفتن واسه حدود ٢٠٠ مليون نفري ٢٧٥ هزار تومن ميگيريم و بيمه ميكنيم
كسي نظري داره؟
كيس نامبر:3xxx,تعدادافراد كيس:2 نفر،تاريخ رويت قبولي: Jan-21-2013،ارسال مدارك:Jan-28-2013،دريافت نامه دوم Mar-13-2013، مصاحبه : هفته دوم مي- آنكارا، دريافت ويزا: يك ضربSmile، سفرنامه
تشکر کنندگان: لاتاری ، AOC Kermani ، powerb
(2013-10-05 ساعت 16:58)eimanjon نوشته:  دوستان یک سوال خیلی مهم . آیا توی پاسپورت هنگام ورود شماره گرین کارت رو مهر میگنن ؟ یا فقط مهر ورود تاریخ داره و نوع ویزا رو ؟ .خیلی برام مهمه لطفا یکی از دوستان جواب بده
سلام دوست عزیز
این جوری که اطلاع دارم روی ویزات خط می کشن و در صفحه کنارش تاریخ ورود رو با یک مهر می زنن.
تشکر کنندگان: Mehrdadordi ، لاتاری ، angelio.asian ، afshinghwink ، ali1220 ، AOC Kermani ، powerb
(2013-10-05 ساعت 17:57)betsa نوشته:  
(2013-10-05 ساعت 16:58)eimanjon نوشته:  دوستان یک سوال خیلی مهم . آیا توی پاسپورت هنگام ورود شماره گرین کارت رو مهر میگنن ؟ یا فقط مهر ورود تاریخ داره و نوع ویزا رو ؟ .خیلی برام مهمه لطفا یکی از دوستان جواب بده
سلام دوست عزیز
این جوری که اطلاع دارم روی ویزات خط می کشن و در صفحه کنارش تاریخ ورود رو با یک مهر می زنن.
ممنون ، والا من يك جا تو مهاجر سرا خوندم كه يك شمارو ميزنن تو باسبورت كه شماره كرين كارته ولي برا ما نزدن
تشکر کنندگان: Mehrdadordi ، لاتاری ، AOC Kermani ، powerb
(2013-10-05 ساعت 16:29)Rebekaa نوشته:  سلام دوستان وقت بخیر

آیا میشه 165 دلار رو به محض ورود به آمریکا پرداخت کرد آیا مشکلی پیش نمی یاد تو فرودگاه ؟
سلام ربکا عزیز ودرود
نه مشکلی بوجود نمیاد ولی اگر هنوز ایران هستی از طریق
Tehran peyment فوری واست انجام میده ......
به هر حال تا واریز انجام نشه گرین کارت صادر نمی شه ....
Finito Big Grin
تشکر کنندگان: لاتاری ، angelio.asian ، AOC Kermani ، powerb
(2013-10-05 ساعت 18:07)eimanjon نوشته:  
سلام دوست عزیز
ممنون ، والا من يك جا تو مهاجر سرا خوندم كه يك شمارو ميزنن تو باسبورت كه شماره كرين كارته ولي برا ما نزدن

تا اونجایی که میدونم این ویزا فعلی تا قبل از رفتن تشریفاتی هست ..
به محض ورود تو فرودگاه مهر میزنن که یکسال اعتبار داره .....
Finito Big Grin
تشکر کنندگان: لاتاری ، angelio.asian ، amin arefi ، ali1220 ، AOC Kermani ، powerb
(2013-10-05 ساعت 18:07)eimanjon نوشته:  
سلام دوست عزیز

روی ویزا خط نمی کشن ، مهری هم که میزنن هم تاریخ ورود داره هم شماره گرین کارت هم پورت ورودی.
مهر به منزله گرین کارت و یک سال ویزاست
since 2012
سلام
می خواستم ببرسم برای سوشیال حتما باید رفت اداره سوشیال فرم بر کرد یا چون تو فرم اولیه kcc ابلای کرده بودیم کارت سوشیال برام میاد؟
تشکر کنندگان: maka2 ، Mehrdadordi ، farshad_m ، لاتاری ، babakirani ، AOC Kermani ، powerb

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان