کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
اولین سفر به آمريكا برای فعال سازی گرین کارت
(2013-10-01 ساعت 21:34)golesang نوشته:  دوستان عزیز من هفته دیگه با امارت پرواز دارم به دالاس مدت زمان ترانزیتم 2:30 است از دوستان آیا کسی میدونه که تو دبی ساعتها رو کشیدن عقب یا نه چون اگر نکشیده باشن زمان ترانزیتم میشه 1:30 که با وجود احتمال تاخیر و اینکه من با دوتا بچه کوچیک تنها هستم برام خیلی مشکل میشه از دوستان اگر کسی اطلاعی داره بهم بگه خیلی استرس دارم
+++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++
در دبی ساعتها تغییر نمیکنه ولی ساعت ورود و خروج شما بر اساس ساعت دبی منظور میشه و اگر 2.5 ساعت فاصله داره همون 2.5 ساعت میمونه.
شماره کیس2012AS6xxx -آنکارا- مصاحبه: آپریل2012
کلیرنس: 2 may - ویزا: 24 may - ورود آمریکا : 20 Sep ویرجینیا - دریافت گرین کارت :سه هفته . سوشیال یک هفته
نفرات کیس :2 نفر
تشکر کنندگان: sce ، morvarid1364 ، Ehsan1358 ، AOC Kermani ، لاتاری ، powerb
(2013-10-02 ساعت 22:54)Sonaen60 نوشته:  با عرض سلام.....
يك بار در صفحات قبل اين سوال و مطرح كردم استقبالي نشد....
دوباره ميپرسم شايد....
آيا امكان تردد از امريكا به كانادا و بالعكس قبل از اخذ گرين كارت ميباشد ؟؟؟؟؟
ممنون از راهنماييهاتون ...!!!!
++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++
بله امکان دارد
ویرای شما بعد از ورود تا یکسال حکم گرین کارت را دارد.
شماره کیس2012AS6xxx -آنکارا- مصاحبه: آپریل2012
کلیرنس: 2 may - ویزا: 24 may - ورود آمریکا : 20 Sep ویرجینیا - دریافت گرین کارت :سه هفته . سوشیال یک هفته
نفرات کیس :2 نفر
تشکر کنندگان: sce ، morvarid1364 ، Sonaen60 ، maria2000 ، ali1220 ، Ehsan1358 ، AOC Kermani ، لاتاری ، powerb
(2013-10-06 ساعت 01:41)yasaman1111 نوشته:  سلام
بچه ها پدر و مادر و برادر من واسه ٢ ماه رفتن آمريكا و ١٣ سپتامبر برگشتن. مادر و برادرم گرين كارتشون اومد بعد از تقريباً ٤٠ روز. وهر سه به همراه پدرم پاس سفيد و سوشيال گرفتن. قبل از اومدن گرين كارت پدرم بر گشتن. زنگ زده بودن به اداره مهاجرت قبل از برگشتشون و اونا گفتن كه مدارك پدر يك ماه ديرتر به دست ما رسيده و بين ١٣ تا ٣٠ سپتامبر گرين كارت به همون ادرس فاميلهامون ميرسه. هر سه به ايران برگشتن ولى گرين كارت پدرم هنوز نيومده. پاس سفيد هم تو زمانى كه آمر ي كا نبودن صادر شد و يك مسافر به دست ما رسوند. كسى مورد مشابهى داشته؟ ممكنه چون از كشور خارج شدن صادر نشه يا به آدرس فرستاده نشه؟؟

نه دوست من نگران نباشید،من هم از کشور امریکا خارج شدم بدون اینکه گرین کارت یأ سین گرفته باشم، بده ۲ ماه گرین کردم اومده چون به آدرس قبلیم(و نه آدرسی که آپدیت کردم) ارسال شده بود، و برای سین هم گویا ۲بار باید برم امریکا و اقدام کنم. خروج از کشور دلیلی‌ بر عدم صدورگرین کارت نمی‌شه Rolleyes
2013، کنسولگری: مونترال، دریافت ویزا: یک ضرب Smile

تشکر کنندگان: sce ، morvarid1364 ، yasaman1111 ، ali1220 ، AOC Kermani ، angelio.asian ، لاتاری ، powerb
دوستانی که قصد اقامت در مریلند رو دارن و بچه محصل دارن، برای ثبت نام مدرسه لازمه که اول به آموزش و پرورش اونجا مراجعه کنن و بعد اونا به مدرسه معرفی تون میکنن.
توی آموزش و پرورش اصل شناسنامه بچه ها واصل کارنامه آخرین پایه تحصیلی رو خواستن!
این قوانین برای هر ایالت با ایالت دیگه وحتی هر کانتی با کانتی دیگه فرق میکنه!!
اینو حتما در نظر داشته باشین که از هم ایالتی های خودتون اطلاعات بگیرین.
اینجا اصل شناسنامه دانش آموز لازمه و خوشبختانه من همراهم داشتم.
از ما گفتن بود و از مدیریت محترم پاک کردن پست های این حقیر!!!Sad
پس لطفا گله نکنید که چرا سفرنامه نمینویسم!!!SadSadSad
کیس نامبر: **48 ،4 نفر، مصاحبه: مارچ - ابوظبی،انتظار: 36 روز، دریافت ویزا: 2 می،ورود 17 سپتامبر 2013،ساکن GAITHERSBURG MD.
سفرنامه1
سفرنامه2
پرواز اعتماد را با یکدیگر تجربه کنیم...وگرنه میشکنیم بالهای دوستی مان را !
(2013-10-06 ساعت 08:22)ikamaly نوشته:  پس لطفا گله نکنید که چرا سفرنامه نمینویسم!!!SadSadSad

چرا سفر نامه نمی نویسید؟ ;-)
سلام بچه ها من دارم میرم دالاس پلانو می خواستم از بچه هایی که دالاس هستند کمک بگیرم و به من اسم یه چند تا هتل ارزون قیمت ویا هاستل رو بدهند که من از فرودگاه آواره نشم برم به یه هتل ولی یه حای مناسب می خواهم برای 3 نفر لطفا هر کس می تونه به من کمک وراهنمایی کنه ممنون می شم .
تشکر کنندگان: AOC Kermani ، angelio.asian ، لاتاری ، powerb
(2013-10-05 ساعت 16:29)Rebekaa نوشته:  سلام دوستان وقت بخیر

آیا میشه 165 دلار رو به محض ورود به آمریکا پرداخت کرد آیا مشکلی پیش نمی یاد تو فرودگاه ؟

خیر توی فرودگاه امکانش نیست ولی بمحض اینکه رسیدین می تونید پرداخت کنید .
رویت قبولی 2 می / ارسال مدارک ماه جون /کارنت : 11 مارچ /دریافت نامه دوم:12 مارچ.... Case Number : 2013AS000073 / تاریخ مصاحبه : 8 می /سفارت ابوظبی/
ویزای یکضرب / 2013 30 AUG سن حوزه

روياهاي شما تاريخ انقضا ندارد.
نفسي عميق بکشيد و دوباره تلاش کنيد.
تشکر کنندگان: hamid.eng ، mehrdad pharm ، maria2000 ، AOC Kermani ، ali1220 ، angelio.asian ، لاتاری ، Rebekaa ، powerb
بچه ها من تو قسمت 15 فرم ابی فرودگاه رزیدنت رو پر کنم یا ویزیتور لطفا راهنمایی کنید بعد صفحه دوم فرم ابی رو باید پر کرد یا فقط همون صفحه اوله ؟قسمت 7و5 رو باید ایران بزنیم ؟
تشکر کنندگان: AOC Kermani ، لاتاری
(2013-10-06 ساعت 09:43)User نوشته:  
(2013-10-06 ساعت 08:22)ikamaly نوشته:  پس لطفا گله نکنید که چرا سفرنامه نمینویسم!!!SadSadSad

چرا سفر نامه نمی نویسید؟ ;-)
خیلی با حالی یوز جان!
والا چندتا پست با مکافات نوشتم،با اینکه به این صفحه کلید آشنا نیستم و واقعا تایپ کردن برام مشقت باره!(افشین بیا شهادت بده!!Wink ) خلاصه ارسال نشد!!Sad
چندتا هم سوال دوستان رو با همین علم ناقصمون جواب دادیم،اونم بعد از ارسال،روز بعد به لطف دوستان غیب شد!!!SadSad
با این همه درگیری و مشکلات اول مهاجرت،شما جای من باشی،دیگه چیزی مینویسی عایا؟؟؟!!!SadBig GrinSad
کیس نامبر: **48 ،4 نفر، مصاحبه: مارچ - ابوظبی،انتظار: 36 روز، دریافت ویزا: 2 می،ورود 17 سپتامبر 2013،ساکن GAITHERSBURG MD.
سفرنامه1
سفرنامه2
پرواز اعتماد را با یکدیگر تجربه کنیم...وگرنه میشکنیم بالهای دوستی مان را !
(2013-10-05 ساعت 22:53)shishipapa نوشته:  دوستای خوبم اگه کسی به انگلیسی می خواد امتحان بده بگه تا من نمونه سوال امتحان خودمو واسش بزارم .

مگه به فارسی هم میشه امتحان رانندگی داد؟
میشه لطفا توضیح بدین؟
2013AS2***   نفرات:2    مصاحبه:19DES,2012 ایروان   سـفـــــرنـــامـه
کلیر: برنده اصلی 19Agust   ورود به آمریکا: 17NOV 2013
--------------------------
F2A:  PD: 12 Dec 2013, approve: 5 Feb 2014,  , Interview date: 22 November 2015,Abu Dhabi, AP
Case Updates: 9,14,15,16,17,22 Dec,13March,5,11May
CLEAR:16MAY2016 Smile  
تشکر کنندگان: AOC Kermani ، ali1220 ، Ehsan1358 ، angelio.asian ، shishipapa ، لاتاری ، powerb
دوستان ؛ جوانان عزیز , من یه انگیزه دیگه امروز برای مهاحرت پیدا کردم. زاپاس عقب ماشین رو امروز فهمیدم دزدیدن. حالا کی و چه جوری خدا داند.
شماره کیس: 2013AS6XXX آنکارا کارنت شدن:اسفند مصاحبه:اردیبهشت برگه صورتی تایپ شده +فرم 9سوالی-آپدیت 18-19-21-24-25 JUNE کلیر :5JUL
دوستان عزیز شما به فارسی هم میتوانید امتحان آئین نامه بدهید خیلی هم آسان هست ..نمونه سوال ها را هم دوستان روی مهاجر سرا گذاشته اند و دقیقا از همین سوالات هم میاد
شما وقتی میروید درخواست امتحان بدهید میتوانید بگید که میخواهید فارسی باشد...به همین سادگی

اگر عکسی که در اداره راهنمائی و رانندگی از شما میگیرند برای شما و دوستان شما خنده دار بود تعجب نکنید اکثرا به همین گونه استBig GrinBig GrinBig GrinTongue
2013AS2### - تعداد 4 نفر- مصاحبه 2w Dec -ایروان - زمان کلیر شدن 2 جولای 2013 مدت انتظار جهت کلیر شدن 204 روز
دوستان تعطیلی امریکا تو مسافرتمون مشکلی ایجاد می کنه؟
شماره کیس: 2013AS6XXX آنکارا کارنت شدن:اسفند مصاحبه:اردیبهشت برگه صورتی تایپ شده +فرم 9سوالی-آپدیت 18-19-21-24-25 JUNE کلیر :5JUL
تشکر کنندگان: AOC Kermani ، angelio.asian ، noura ، Ali.US ، لاتاری ، Mehrdadordi ، powerb
(2013-10-06 ساعت 13:38)soroushmm نوشته:  دوستان تعطیلی آمریکا تو مسافرتمون مشکلی ایجاد می کنه؟

دویتان راهنمائی میکنن. استرس خاصی وجودمو فرا گرفته:-)
تشکر کنندگان: AOC Kermani ، لاتاری ، angelio.asian ، powerb
(2013-10-06 ساعت 13:36)abloom_ma نوشته:  دوستان عزیز شما به فارسی هم میتوانید امتحان آئین نامه بدهید خیلی هم آسان هست ..نمونه سوال ها را هم دوستان روی مهاجر سرا گذاشته اند و دقیقا از همین سوالات هم میاد
شما وقتی میروید درخواست امتحان بدهید میتوانید بگید که میخواهید فارسی باشد...به همین سادگی

اگر عکسی که در اداره راهنمائی و رانندگی از شما میگیرند برای شما و دوستان شما خنده دار بود تعجب نکنید اکثرا به همین گونه استBig GrinBig GrinBig GrinTongue

ممنون از پاسختون یعنی در همه ایالتها این امکان هست؟ من میخوام برم تگزاس، شهر آستن
2013AS2***   نفرات:2    مصاحبه:19DES,2012 ایروان   سـفـــــرنـــامـه
کلیر: برنده اصلی 19Agust   ورود به آمریکا: 17NOV 2013
--------------------------
F2A:  PD: 12 Dec 2013, approve: 5 Feb 2014,  , Interview date: 22 November 2015,Abu Dhabi, AP
Case Updates: 9,14,15,16,17,22 Dec,13March,5,11May
CLEAR:16MAY2016 Smile  
تشکر کنندگان: AOC Kermani ، لاتاری ، angelio.asian ، powerb

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان