کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
اولین سفر به آمريكا برای فعال سازی گرین کارت
(2013-10-06 ساعت 14:18)soroushmm نوشته:  دوستان تعطیلی آمریکا تو مسافرتمون مشکلی ایجاد می کنه؟
نگران نباش همه چیز تحت کنترله و مشکلی پیش نمی یاد فقط ممکنه تو دریافت کارتها تاخیر ایجاد بشه بطور موقت که اونهم هنوز گزارشی نداشتیم Smile
تشکر کنندگان: ghafari88 ، AOC Kermani ، soroushmm ، لاتاری ، Mehrdadordi ، powerb
سلام
من ديشب اكانت ١٦٥ رو باز كردم
خيلي راحت انجام دادم با راهنمايي كه اقاي كاوه شيز تو پستشون گذاشته بودند.
از ايشون به خاطر زحمتي كه كشيدند تشكر ميكنم.
ادرس سايتي كه ليست مواد ممنوعه واسه بردن رو نوشته كسي داره؟
كيس نامبر:3xxx,تعدادافراد كيس:2 نفر،تاريخ رويت قبولي: Jan-21-2013،ارسال مدارك:Jan-28-2013،دريافت نامه دوم Mar-13-2013، مصاحبه : هفته دوم مي- آنكارا، دريافت ويزا: يك ضربSmile، سفرنامه
(2013-10-06 ساعت 15:57)shaso نوشته:  سلام
من ديشب اكانت ١٦٥ رو باز كردم
خيلي راحت انجام دادم با راهنمايي كه اقاي كاوه شيز تو پستشون گذاشته بودند.
از ايشون به خاطر زحمتي كه كشيدند تشكر ميكنم.
ادرس سايتي كه ليست مواد ممنوعه واسه بردن رو نوشته كسي داره؟

shaso جان
براي ليست موارد ممنوعه بهترين كار اينه كه بري به سايت فرودگاهي كه در امريكا ميخواي بشيني تمامي فرودگاه موارد ممنوعه را مي نويسند. البته شايد كلي باشه وليكن بهتر از هيچيست
2013AS37XX • مصاحبه: 20فوریه/آنکارا/برگه صورتی+فرم 10 سئوالی+CV • سفرنامهویرایش فایلهای PDF با Adobe Acrobat ثبت نام در CSCپرینت فایل CSCنمونه پرینت CSCنرم‌افزار PDF995تغییر PTTنقشه آنکاراکلیر بعد از 135 روز
تشکر کنندگان: گل نهال ، farshad_m ، roeentan ، Ehsan1358 ، shaso ، amir82 ، AOC Kermani ، angelio.asian ، لاتاری ، powerb
بچه ها من تو قسمت 15 فرم ابی فرودگاه رزیدنت رو پر کنم یا ویزیتور لطفا راهنمایی کنید بعد صفحه دوم فرم ابی رو باید پر کرد یا فقط همون صفحه اوله ؟قسمت 7و5 رو باید ایران بزنیم ؟
دوستان ممکنه زحمت بگشید به من کمک کنید جواب سوالهای منو بدید ؟کسی هتل ارزون هم تو دالاس پلانو معرفی کنه ممنون بچه ها یی که دالاس هستند به من تازه وارد هم کمک کنند؟
تشکر کنندگان: AOC Kermani ، angelio.asian ، لاتاری ، powerb
(2013-10-06 ساعت 13:36)abloom_ma نوشته:  دوستان عزیز شما به فارسی هم میتوانید امتحان آئین نامه بدهید خیلی هم آسان هست ..نمونه سوال ها را هم دوستان روی مهاجر سرا گذاشته اند و دقیقا از همین سوالات هم میاد
شما وقتی میروید درخواست امتحان بدهید میتوانید بگید که میخواهید فارسی باشد...به همین سادگی

دوست عزیز فکر نمی کنم برای همه ایالتها امکان امتحان ایین نامه به فارسی باشه
.زندگی کوتاه است و راه دراز و فرصت ها زود از دست می روند
تشکر کنندگان: AOC Kermani ، angelio.asian ، 3rip ، لاتاری ، Mehrdadordi ، AFSHIN-PIC ، powerb
دوستانی که 165 دلار رو پرداخت کردن از زمانی که اکانت رو درست کنیم ماکزیمم ظرف چه مدتی باید مبلغ رو پرداخت کنیم که اکانتمون حذف نشود؟بهتر بگم امکان اینکه اکانت رو روز قبل از پرواز درست کنیم و ظرف 1-2 روز بعد 165 دلار رو بریزیم امکانش هست ؟؟
کیس نامبر:2013AS8900/تعداد افراد کیس:3 نفر/اورنج کانتی کالیفرنیا
تشکر کنندگان: AOC Kermani ، angelio.asian ، لاتاری ، Mehrdadordi ، lilac ، powerb
(2013-10-06 ساعت 18:16)usa lover نوشته:  دوستانی که 165 دلار رو پرداخت کردن از زمانی که اکانت رو درست کنیم ماکزیمم ظرف چه مدتی باید مبلغ رو پرداخت کنیم که اکانتمون حذف نشود؟بهتر بگم امکان اینکه اکانت رو روز قبل از پرواز درست کنیم و ظرف 1-2 روز بعد 165 دلار رو بریزیم امکانش هست ؟؟
بله دوست عزیز، امکانش هست. شما یک ماه فرصت دارید بعد از ساخت اکانت، مرحله پرداخت رو تکمیل کنید.
موفق باشید
(2013-10-06 ساعت 18:16)usa lover نوشته:  دوستانی که 165 دلار رو پرداخت کردن از زمانی که اکانت رو درست کنیم ماکزیمم ظرف چه مدتی باید مبلغ رو پرداخت کنیم که اکانتمون حذف نشود؟بهتر بگم امکان اینکه اکانت رو روز قبل از پرواز درست کنیم و ظرف 1-2 روز بعد 165 دلار رو بریزیم امکانش هست ؟؟
مشکلی بابت یکی دو روز پیش نمیاد.
شما سی روز فرصت دارین در اکانتی که درست کردین درخواست پرداخت 165 دلار رو ثبت کنین، و سی روز بعد از ثبت اون فرصت دارین درخواستتون رو تکمیل و پرداخت رو نهایی کنین. در غیر این صورت اکانتتون حذف میشه.
دوستان عزیز که به هیوستون میاید کمکی خواستید در خدمتم
2013AS52XX • مصاحبه: 25April/آنکارا/برگه صورتی/تاریخ کلیر:18 June/دریافت ویزا:26 june مقصد:Houstonورود:20 September دریافت سوشیال:1 November/گرین کارت:June 2014
(2013-10-06 ساعت 17:44)KIMIA2005 نوشته:  
(2013-10-06 ساعت 13:36)abloom_ma نوشته:  دوستان عزیز شما به فارسی هم میتوانید امتحان آئین نامه بدهید خیلی هم آسان هست ..نمونه سوال ها را هم دوستان روی مهاجر سرا گذاشته اند و دقیقا از همین سوالات هم میاد
شما وقتی میروید درخواست امتحان بدهید میتوانید بگید که میخواهید فارسی باشد...به همین سادگی

دوست عزیز فکر نمی کنم برای همه ایالتها امکان امتحان ایین نامه به فارسی باشه ؟؟

بله.در تگزاس امتحان به انگلیسی گرفته میشه.
لاتاری 2013
تشکر کنندگان: amir82 ، angelio.asian ، لاتاری ، afshinghwink ، AOC Kermani ، romance33 ، powerb
ما سر انجام بلیط رو آنلاین از قطر گرفتیم ، خیلی راحت خرید کردیم و جای صندلی و بقیه موارد رو ردیف کردیم Big Grin
چیزی که فهمیدم ترکیش رفت و برگشتی 500 تومان با قطر تفاوت داره اما یکسره حدود 100 تومان . و اینکه کلا خود دفتر هواپیمایی پیشنهاد میکنن که آنلاین بگیرید هم ارزون تره هم راحت تر .
2013EU21XX
ورود 22 نوامبر 2013
نیویورک
تشکر کنندگان: Given ، angelio.asian ، لاتاری ، afshinghwink ، amin arefi ، AOC Kermani ، romance33 ، powerb
چه‌ها من مجبور شدم به خاطر مشغلهٔ فراوان بعد از ۲ ماه برگردم ایران اما الان دیدم موقهٔ برگشت پاسپورتم فقط ۴ ماه اعتبار داره،مشکلی‌ برام پیش نمیاد اونجا زمان برگشتن?،اساتید ممنون میشم راهنمای کنن
شماره کیس:***2013AS00008 تاریخ رویت قبولی: 2 می 2012 کنسولگری:ابوظبی افراد كيس: 2 نفر مصاحبه:نیمهٔ June . ویزا : یک ضرب مقصد : لاس وگاس سفر نامه
تشکر کنندگان: valencia ، لاتاری ، afshinghwink ، angelio.asian ، AOC Kermani ، romance33
سلام دوستان
ما با پرواز قطری بلیط گرفتیم 12 ساعت دردوهه ترانزیت داره ایا هتلی تعلق میگیره یانه ؟ آزانسیه راست یا دروغ با خودشه میگه امارات با ایرانی ها بد شدن هتل نمیدن
اگر ندند این 12 ساعت تو فرودگاه روچیکار کنیم ؟ از یک ظهر تا یک شب
کسی تا حالا به ترانزیت طولانی دردوهه دچار شده ؟
تشکر کنندگان: لاتاری ، afshinghwink ، AOC Kermani ، romance33 ، powerb
(2013-10-06 ساعت 11:38)khmp نوشته:  
(2013-10-05 ساعت 22:53)shishipapa نوشته:  دوستای خوبم اگه کسی به انگلیسی می خواد امتحان بده بگه تا من نمونه سوال امتحان خودمو واسش بزارم .

مگه به فارسی هم میشه امتحان رانندگی داد؟
میشه لطفا توضیح بدین؟

بله به فارسی هم میشه .
رویت قبولی 2 می / ارسال مدارک ماه جون /کارنت : 11 مارچ /دریافت نامه دوم:12 مارچ.... Case Number : 2013AS000073 / تاریخ مصاحبه : 8 می /سفارت ابوظبی/
ویزای یکضرب / 2013 30 AUG سن حوزه

روياهاي شما تاريخ انقضا ندارد.
نفسي عميق بکشيد و دوباره تلاش کنيد.
تشکر کنندگان: لاتاری ، manila ، angelio.asian ، AOC Kermani ، romance33 ، powerb
سلام
چندتا از دوستان در مورد کار کامپیوتر پرسیده بودن... گفتم اسنجا جواب بدم که شاید به درد دیگران هم بخوره.

کلا کامپیوتر اینجا (Bay Area - California) بازارش خوبه ولی باید بتونید به نیازهای بازار جواب بدید مثلا تجربه برنامه نویسی داشته باشید و چند پروژه نمونه هم بتونید ارائه بدید. اینکه مدرک شما از کجاست یا چه سمتی در گذشته داشته اید خیلی مهم نیست... باید بتونید از پس مصاحبه فنی بربیایید.
یا اینکه می تونید برای کارهای پشتیبانی فنی (مثلا شبکه) یا Help desk support که معمولا پشتیبانی از طریق چت هست اقدام کنید اینجور شغلها مصاحبه فنی شون ساده تر هست. یا در نهایت میشه با کارهای ساده تر مثل فروشندگی و .. یا حتی کارهای بدون درامد (volunteer jobs) شروع کرد.

لطفا پست های قدیمی من در مورد پیدا کردن کار و کردیت رو ببینید:
http://mohajersara.com/thread-4883-post-...#pid236956
http://mohajersara.com/thread-4883-post-...#pid252336

با تشکر
مجید
--------------
پ.ن.
امروز سالگرد ورود ما به آمریکاست!
ورود به آمریکا: 2012

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان