کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
اولین سفر به آمريكا برای فعال سازی گرین کارت
(2013-10-06 ساعت 21:28)mani.iht نوشته:  چه‌ها من مجبور شدم به خاطر مشغلهٔ فراوان بعد از ۲ ماه برگردم ایران اما الان دیدم موقهٔ برگشت پاسپورتم فقط ۴ ماه اعتبار داره،مشکلی‌ برام پیش نمیاد اونجا زمان برگشتن?،اساتید ممنون میشم راهنمای کنن

اگر تو پاسپورتتون محل اقامتتون رو ایران نوشته موقع خروج از کشور حتما باید پاستون 3 ماه اعتبار داشته باشه ولی اگر محل اقامتتون رو جایی خارج از ایران نوشته حتی یک روز از اعتبارتون هم باقی مونده باشه میتونید خارج بشید
شماره کیس: 2011AS00035xxx
کنسولگری:بخارست
تاریخ مصاحبه: 9 آگوست 2011
تاریخ دریافت کلیرنس:01 سپتامبر
تاریخ دریافت ویزا:6 سپتامبر
تاریخ ورود به آمریکا:15 فوریه 2012
تاریخ دریافت سوشیال:24 فوریه
خدایا من در کلبه فقیرانه خود چیزی را دارم که تو در عرش کبریاییت نداری من چون تویی دارم و تو چون خودی نداری
دوستان عزيزم براي امتحان آئين نامه در كاليفرنيا، روزي كه ميريم چه مداركي را بايد با خودمون ببريم،قربون هرچي ايرانيه برم.
کیس نامبر2013AS50XXتعدادکیس۴نفر،w3مارچ ‍‍ایروان،کلیربعداز۱۲۱روزCool
(july 18th)(دریافت ویزاjuly31th)
تشکر کنندگان: لاتاری ، Mehrdadordi ، afshinghwink ، angelio.asian ، AOC Kermani ، romance33
(2013-10-06 ساعت 22:52)shishipapa نوشته:  
(2013-10-06 ساعت 11:38)khmp نوشته:  
(2013-10-05 ساعت 22:53)shishipapa نوشته:  دوستای خوبم اگه کسی به انگلیسی می خواد امتحان بده بگه تا من نمونه سوال امتحان خودمو واسش بزارم .

مگه به فارسی هم میشه امتحان رانندگی داد؟
میشه لطفا توضیح بدین؟

بله به فارسی هم میشه .

تو ایالت کالیفرنیا میشه به فارسی امتحان داد این امکان در همه ایالتها وجود نداره مثلا در ایالت تگزاس نمیشه فارسی امتحان داد
شماره کیس: 2011AS00035xxx
کنسولگری:بخارست
تاریخ مصاحبه: 9 آگوست 2011
تاریخ دریافت کلیرنس:01 سپتامبر
تاریخ دریافت ویزا:6 سپتامبر
تاریخ ورود به آمریکا:15 فوریه 2012
تاریخ دریافت سوشیال:24 فوریه
خدایا من در کلبه فقیرانه خود چیزی را دارم که تو در عرش کبریاییت نداری من چون تویی دارم و تو چون خودی نداری
تشکر کنندگان: KIMIA2005 ، لاتاری ، manila ، angelio.asian ، AOC Kermani ، romance33 ، powerb
(2013-10-06 ساعت 22:57)Ali.US نوشته:  دوستان عزيزم براي امتحان آئين نامه در كاليفرنيا، روزي كه ميريم چه مداركي را بايد با خودمون ببريم،قربون هرچي ايرانيه برم.
علی جان با درود ، من که رفتم باید شماره سوشیال سکوریتی و گرین کارت رو داشته باشی . اونجا ازت گواهینامه ایران رو هم میخوان که ببینن . نمیدونم برای چی گواهینامه بین المللی رو قبول نمیکنن و اصلا نمیدونم چرا گواهینامه ایران رو میخواهن ببینن .. به هر جهت اصل گرین کات رو ببرین .

با سپاس ..... بدرود
شماره کیس: 2013A47XX، تاریخ رویت قبولی: 1jun، تعداد :4، ارسال فرمهای سری اول: 5j مصاحبه نیمه اول اسفند برگه آبی کلیر 26 آپریل ،ورود 14 آگوست. فعلا در san clemente کالیفرنیا هستیم
(2013-10-06 ساعت 23:19)sweety.alireza نوشته:  
(2013-10-06 ساعت 22:57)Ali.US نوشته:  دوستان عزيزم براي امتحان آئين نامه در كاليفرنيا، روزي كه ميريم چه مداركي را بايد با خودمون ببريم،قربون هرچي ايرانيه برم.
علی جان با درود ، من که رفتم باید شماره سوشیال سکوریتی و گرین کارت رو داشته باشی . اونجا ازت گواهینامه ایران رو هم میخوان که ببینن . نمیدونم برای چی گواهینامه بین المللی رو قبول نمیکنن و اصلا نمیدونم چرا گواهینامه ایران رو میخواهن ببینن .. به هر جهت اصل گرین کات رو ببرین .

با سپاس ..... بدرود

عليرضاجان ممنون از لطفت، پس با اين شرايط كه من هيچكدام را ندارم نمي تونم امتحان بدم، از شانس ما هم زده همه چي اينجا درهمهTongue
کیس نامبر2013AS50XXتعدادکیس۴نفر،w3مارچ ‍‍ایروان،کلیربعداز۱۲۱روزCool
(july 18th)(دریافت ویزاjuly31th)
تشکر کنندگان: لاتاری ، tajhizgaran ، AOC Kermani ، angelio.asian ، romance33 ، powerb
سلام. من کدوم صفحه هارو بخونم که یه اطلاعات کلی دستم بیاد ؟ مخصوصا در مورد 165 دلار . مرسی
F2A•ارسال مدارک :28October,2014•رسید مدارک: 31October,2014•اپرو:5March,2015 •دریافت کیس و اینویس نامبر: 10Jun,2015 • فرم6Jul,2015 :ds261 • پرداخت 120$: 22Jul,2015 • تحویل مدارک AOS به 5Aug,2015 :NVC • پرداخت 325$: 7Aug,2015 • فرم16AUG,2015 :ds260 • تحویل مدارک Civil به 21AUG,2015: NVC
تشکر کنندگان: sce ، لاتاری ، AOC Kermani ، angelio.asian ، powerb
(2013-10-06 ساعت 23:47)m2m2m22 نوشته:  سلام. من کدوم صفحه هارو بخونم که یه اطلاعات کلی دستم بیاد ؟ مخصوصا در مورد 165 دلار . مرسی

اینجا رو بخونین. ارسال 2965
شماره کیس: AS201360XX، کنسولگری: ابوظبی، تعداد افراد کیس: یک نفر، مصاحبه: 2013 ,April w3 برگه آبی، کلیرنس: 9 جون (48 روزه)
(2013-10-07 ساعت 00:08)ALNB نوشته:  
(2013-10-06 ساعت 23:47)m2m2m22 نوشته:  سلام. من کدوم صفحه هارو بخونم که یه اطلاعات کلی دستم بیاد ؟ مخصوصا در مورد 165 دلار . مرسی

اینجا رو بخونین. ارسال 2965

شما ميتونيد با دفتر www.tehranpeyment.com تماس بگيريد بدون هزينه اضافي كاراتونو انجام ميدن من از طريق همين شركت كارمو انجام دادم كاملا راضي بودم
Ca no:2013AS68xx ، مصاحبه: آنکارا ١٦ مي نتيجه برگه صورتی
[[/color] سفرنامه کلیرنس ۱۶ آگوست ورود به امریکا ۶ اکتبر ۲۰۱۳
تشکر کنندگان: m2m2m22 ، sce ، amairmonre ، amin arefi ، lilac ، angelio.asian ، ALNB ، amir82 ، AOC Kermani ، romance33 ، kambiz12 ، AsemanAbee ، powerb
بچه ها این فرمی رو که باید در هواپیما پر کنیم میشه لینکش رو اینجا بزارین یا اصلا خودشو ببینیم چی هست- اگه بشه قبل از پرواز تکمیلش کنیم یا یه جورایی بهش حضور ذهن پیدا کنیم بهتره
تشکر کنندگان: manila ، Mehrdadordi ، آیدا اس ، angelio.asian ، AOC Kermani ، powerb
(2013-10-06 ساعت 23:40)Ali.US نوشته:  

با سپاس ..... بدرود

عليرضاجان ممنون از لطفت، پس با اين شرايط كه من هيچكدام را ندارم نمي تونم امتحان بدم، از شانس ما هم زده همه چي اينجا درهمهTongue

آقایون عزیز

ما که رفتیم و همین جواب رو شنیدیم برای گواهینامه . اما اگر به کسی نگین من یک ماشین هم خریدم و رجیستر ماشین رو هم رفتم توی DMV انجام دادم ولی سوشیال و گرین کارت نمی خواست . بیمه ماشین هم بدون اینها انجام شد و من هم بدون گواهینامه اینجا دارم رانندگی می کنم . فقط نمیدونم اگر خدای نکرده پلیس بهم گیر بده آیا گواهینامه بین المللی رو از من قبول میکنه یا میزنه پدرمو در میاره ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟Big Grin
گرفتن ویزای یک ضرب در آگوست برای لاتاری 2013 با کیس نامبر 9925 در تنها سالی که قبولی مرحله دوم اعلام شد که ما جزو اون خوش شانسها بودیم Big GrinBig Grin - ساکن سن حوزه از سپتامبر 2013
تشکر کنندگان: afshinghwink ، AOC Kermani ، angelio.asian ، Sonaen60 ، amir82 ، Ali.US ، bayat_r ، romance33 ، powerb
بچه‌ها من مجبور شدم به خاطر مشغلهٔ فراوان بعد از ۲ ماه برگردم ایران اما الان دیدم موقهٔ برگشت پاسپورتم فقط ۴ ماه اعتبار داره،مشکلی‌ برام پیش نمیاد اونجا زمان برگشتن?،اساتید ممنون میشم راهنمای کنن.اگر پاسپورتمو عوض کنم و با پاسپورت جدید و قدیم همرام باشه.
شماره کیس:***2013AS00008 تاریخ رویت قبولی: 2 می 2012 کنسولگری:ابوظبی افراد كيس: 2 نفر مصاحبه:نیمهٔ June . ویزا : یک ضرب مقصد : لاس وگاس سفر نامه
تشکر کنندگان: AOC Kermani ، angelio.asian ، powerb
(2013-10-07 ساعت 01:09)azem2014 نوشته:  بچه ها این فرمی رو که باید در هواپیما پر کنیم میشه لینکش رو اینجا بزارین یا اصلا خودشو ببینیم چی هست- اگه بشه قبل از پرواز تکمیلش کنیم یا یه جورایی بهش حضور ذهن پیدا کنیم بهتره
دوست عزیز من دارمش توی فایل هایم فقط خیلی از کار کردن تو مهاجر سرا سر در نمیارمو بلد نیستم لینکشو از تو کامپیوترم اینجا بذارمSmile)
2013
The tragedy of life is not death but what WE LET die inside of us while we live
تشکر کنندگان: آیدا اس ، AOC Kermani ، angelio.asian ، romance33 ، powerb
(2013-10-07 ساعت 01:09)azem2014 نوشته:  بچه ها این فرمی رو که باید در هواپیما پر کنیم میشه لینکش رو اینجا بزارین یا اصلا خودشو ببینیم چی هست- اگه بشه قبل از پرواز تکمیلش کنیم یا یه جورایی بهش حضور ذهن پیدا کنیم بهتره
سلام دوست خوبم ،
میتونید با استفاده از این لینک اطلاعات مورد نیاز با توضیحات کاملش رو بدست بیارید .
موفق باشید .
سلام به همه.
وقتی تو سایت USCIS برای پرداخت 165 دلار ثبت نام میکنی مشخصات و اطلاعات کلی رو میخواد و آدرس و تلفن و اینطور چیزا رو نخواست. تا الان هم اصلا نگاه نکرده بودم که میشه تو پروفایل اینارو کامل کرد. حتی میتونی برای خودت رو شماره موبایلت notification بذاری که اگه خبری شد با ایمیل و sms خبرت کنه، ولی آخر همه مراحل گفت مدارک اسکن شده مثل پاسپورت و اینارو آپلود کن!!!!و یکسری جملات بیربط به وضعیت ما که مثلا مدارک شما باید کامل باشه تا بتونیم کاتونو انجام بدیمو از این حرفا!! که گفتم بیخیال شم بذار کار خودشو بکنن من تغییر اینجوری ندم تو پروفایل. خودم میام نگاه میکنم. یا اگه آدرس خودمو بذارم تو سایت تو پروفایل با آدرس قبلی که ماله فیملمون بود دوتا میشه و یه خرابکاری میشه تو کارامون.
خلاصه اینکه آیا کسی تو سایت USCIS مشخصات کامل رو وارد کرده یا نه؟
(2 نفر) 2013AS87XX - مصاحبه: آنکارا بود خودشون کردن ایروان! نیمه اول جون
تشکر کنندگان: amin arefi ، AOC Kermani ، angelio.asian ، mehrdad pharm ، powerb
(2013-10-06 ساعت 23:40)Ali.US نوشته:  

با سپاس ..... بدرود

علی جان , ویزای اقامتی شما داخل پاسپورت به همراه مهر ورود در حکم گرین کارت شماست و dmv آن را به عنوان گرین کارت قبول می کند. اگر با مراجعه به دفتر سوشیال سکوریتی بتوانی شماره سوشیالت رو بگیری dmv اون رو هم قبول میکنه و خود کارت رو لازم نداره. 6 ماه پیش من با همین شرایط رجیستر شدم و امتحان دادم.
موفق باشی
کیس نامبر : **11 2013AS / ورود به آمریکا : هفته دوم مارچ - Los Angeles
سفر نامه

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان