کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
اولین سفر به آمريكا برای فعال سازی گرین کارت
(2013-10-26 ساعت 04:50)nnhh نوشته:  همسر بنده چند تا چنگال نقره تو ساكش بود كه نزديك بود تو دوحه پروازمون رو لغو كنند...

چنگال و وسایل تیز بردن توی کابین خطرناکه. هرگز این کار رو نکنید. دست کم دیگه توی آمریکا اینکار رو نکنید ممکنه بروید زندان و آینده تون برای همیشه تباه بشه.
(2013-10-26 ساعت 05:20)mino2013 نوشته:  دوستان ما داریم یه خونه 2 اتاق میگیریم.در ایرواین.هر کس دوست داره با ما همخونه شه لطفا پیغام خصوصی بذاره
هر کجا کار باشه همه چیز اوکی میشه ، ایرواین هم که جای بسیار خوبیه ...
2013AS00002XXX , Armenia ,interview: December ,clear:5 Feb,destination: L.A ,29 August
تشکر کنندگان: romance33 ، philter ، mino2013 ، mhb161 ، لاتاری ، mehdi110 ، AOC Kermani ، powerb
دوستان من دیروز وارد آمریکا شدم.
پرواز قطریه : دو چمدان 23 کیلوئی برای هر نفر و یک ساک و کیف اب تاپ داخل کابین بدون پرداخت اصافه بار
امروز SSN رو درخواست دادن و تو بانک حساب باز کردم (مثل اینکه دوستان نرفته بودن برای SSN مشکلی پیش نمیاد؟)
سوالی داشتین در خدمتم
شماره کیس: 2013AS6XXX آنکارا کارنت شدن:اسفند مصاحبه:اردیبهشت برگه صورتی تایپ شده +فرم 9سوالی-آپدیت 18-19-21-24-25 JUNE کلیر :5JUL
تشکر کنندگان: گل نهال ، romance33 ، philter ، shishipapa ، mhb161 ، لاتاری ، AOC Kermani ، powerb
(2013-10-25 ساعت 16:12)moji20 نوشته:  
(2013-10-25 ساعت 07:54)ultra نوشته:  ما پنجشنبه هفته قبل رفتیم واسه SSN فرم پرکردیم، دقیقا یک هفته بعد یعنی دیروز 4 شنبه کارتها اومد
امروز هم گرین کارتهامون رسید، لحظه به لحظه از سایت USPS قابل رهگیری بود
فقط یه اشکالی هست، اسم خانمم رو اشتباه نوشتند. کسی این مشکل رو قبلا داشته؟ چی باید کنیم؟

سلام دوست عزیز

گرین کارت شوهرمن هم با یه اشتباه نوشتاری بود زنگ زدیم :گفتند هرچه زودتر فرم i90 رو پر کنید با گرین کارت ویه فرم دیگه هم تو سایتشون هست که اگه بخواهید اقدامات انجام شده رو براتون ایمیل بکنند اون رو هم پر کنید و به uscis پست کنید.از شما هزینه مجدد نمیگیرند ولی اینکه به انگشت نگاری مجدد نیاز هست یا نه نمیدونم.اگه زنگ زدید واطلاعاتی در این زمینه پیدا کردید لطفا به بقیه اطلاع بدید .سپاس

یعنی از همسر شما انگشت نگاری مجدد گرفتند؟ اگه گرفتند کجا؟
و چند روز طول کشید تا گرین کارت جدید برسه دستتون؟
شماره کیس: 7xxx تعداد افراد :3 کارنت :March 12 2013 مصاحبه:هفته اول May ابوظبی
وضعیت:ورود به آمریکا در 27 سپتامبر، لس آنجلس
تشکر کنندگان: philter ، moji20 ، لاتاری ، AOC Kermani ، powerb
(2013-10-26 ساعت 10:15)ultra نوشته:  
(2013-10-25 ساعت 07:54)ultra نوشته:  ما پنجشنبه هفته قبل رفتیم واسه SSN فرم پرکردیم، دقیقا یک هفته بعد یعنی دیروز 4 شنبه کارتها اومد
فقط یه اشکالی هست، اسم خانمم رو اشتباه نوشتند. کسی این مشکل رو قبلا داشته؟ چی باید کنیم؟

سلام دوست عزیز

گرین کارت شوهرمن هم با یه اشتباه نوشتاری بود زنگ زدیم :گفتند هرچه زودتر فرم i90 رو پر کنید با گرین کارت ویه فرم دیگه هم تو سایتشون هست که اگه بخواهید اقدامات انجام شده رو براتون ایمیل بکنند اون رو هم پر کنید و به uscis پست کنید.از شما هزینه مجدد نمیگیرند ولی اینکه به انگشت نگاری مجدد نیاز هست یا نه نمیدونم.اگه زنگ زدید واطلاعاتی در این زمینه پیدا کردید لطفا به بقیه اطلاع بدید .سپاس

دوست مبارکه و اوضاع بکامتون باشه. سوالی دارم این که آیا خودتون هنگام دریافت گرین کارت باید در آدرس حضور داشته باشی یا تحویل کس دیگری هم میدن؟
کیس : **75
ارسال فرم : جولای 2013
کارنت : می 2014
نامه دوم : 10 روز بعد
مصاحبه : ابوظبی 24 جولای 2 نفر نفر اصلی AP
شناسایی در سایت ابو ظبی: 24 جولای
آپدیت ها : 24 و 26 و 28 و 29 و 31 جولای - 13 آگوست هر دو نفر، 17 آگوست هردونفر, 18 آگوست نفر اصلی,19 آگوست نفر اصلی
تشکر کنندگان: philter ، لاتاری ، AOC Kermani ، powerb
(2013-10-26 ساعت 10:13)soroushmm نوشته:  دوستان من دیروز وارد آمریکا شدم.
پرواز قطریه : دو چمدان 23 کیلوئی برای هر نفر و یک ساک و کیف اب تاپ داخل کابین بدون پرداخت اصافه بار
امروز SSN رو درخواست دادن و تو بانک حساب باز کردم (مثل اینکه دوستان نرفته بودن برای SSN مشکلی پیش نمیاد؟)
سوالی داشتین در خدمتم

تبریک . از کجا وارد شدید ؟
توی پرواز . یک چمدان کوچیک به علاوه کیف لپ تاپ بردید ؟ یعنی به حساب یک نفر دو تا گیف داخل بردید ؟
می می خواهم با خودم ساز موسیقی بیارم توی هواپیما نمی دونم میشه یا نه .. ! یا اگه میشه همون یه چمدان حسابش می کنن یا خیر .

سپاس
2013EU21XX
ورود 22 نوامبر 2013
نیویورک
تشکر کنندگان: گل نهال ، romance33 ، لاتاری ، AOC Kermani ، powerb
(2013-10-26 ساعت 11:40)م.ق نوشته:  

سلام دوست عزیز

دوست مبارکه و اوضاع بکامتون باشه. سوالی دارم این که آیا خودتون هنگام دریافت گرین کارت باید در آدرس حضور داشته باشی یا تحویل کس دیگری هم میدن؟

دوست عزیز تحویل کس دیگری هم میدهند مشکلی نیست.
کیس نامبر: 2013AS000085xx • دیدن قبولی: جولای• ارسال فرمها: سپتامبر با DHL• مقصد: سیاتل • محل مصاحبه ابوظبی هفتهٔ سوم جون • برگه آبی • کلیر 15 آگوست بعد از 58 روز انتظار
تشکر کنندگان: ffrfar ، philter ، م.ق ، لاتاری ، AOC Kermani ، powerb
(2013-10-26 ساعت 11:57)deineath نوشته:  
سوالی داشتین در خدمتم

توی پرواز . یک چمدان کوچیک به علاوه کیف لپ تاپ بردید ؟ یعنی به حساب یک نفر دو تا گیف داخل بردید ؟
می می خواهم با خودم ساز موسیقی بیارم توی هواپیما نمی دونم میشه یا نه .. ! یا اگه میشه همون یه چمدان حسابش می کنن یا خیر .

سپاس

مسیرم دوحه _ نیویورک _ سن دیگو
یه کیف اب تاپ و کوله من داشتم . خانمم یه کوله یه کیف لب تاپ و یه کیف دستی خانوما.
اضافه بارم نحوردم. نفری دو جمدان مجم.عا 4 جمدون. یکیش گم شده بود که الان گفتن پیدا شده. زعفرون و سبزیجات حشک هم اوردم. به هیج وجه ساکارو نگشتن واز من فقط 4تا انگشتامو انگشت نگاری کردن و حدود 1ساعت طول کشید
شماره کیس: 2013AS6XXX آنکارا کارنت شدن:اسفند مصاحبه:اردیبهشت برگه صورتی تایپ شده +فرم 9سوالی-آپدیت 18-19-21-24-25 JUNE کلیر :5JUL
تشکر کنندگان: ffrfar ، گل نهال ، deineath ، romance33 ، philter ، لاتاری ، amir82 ، AOC Kermani ، powerb
(2013-10-26 ساعت 11:57)deineath نوشته:  
سوالی داشتین در خدمتم

سپاس
دوست عزیز نمیدونم با چه ایرلاینی پرواز دارین تا دقیقاً راهنماییتون کنم.معمولاً میشه برد و کاری ندارند ولی برای اطمینان بیشتر با دفتر ترافیک همون ایرلان در فرودگاه امام تماس بگیرید تا دقیقاً راهنماییتون کنن.موفق باشید.
ازدواجیF2A،تاریخ ارسال مدارک بهJuly 29,2013: USCIS،تاریخ دریافت رسید نامبر:August 6, 2013،PD: August 1,2013 approve:August 21,2013دریافت کیس نامبر: October 8, 2013،پرکردن فرم DS-261: 14 OCT 2013 ،پرداخت 88$: 21OCT 2013این داستان ادامه دارد (لطفا توی پیام خصوصی سوال مهاجرتی نپرسید)csc,ptt برای آنکارا
تشکر کنندگان: لاتاری ، AOC Kermani ، powerb
دوستان با پرواز قطر ميشه علاوه بر كيف لپ تاپ، كوچيكترين سايز چمدون برزنتي چرخ دار كه ٨ كيلو بيشتر توش اسباب نذاريم ببريم تو كابين؟
c/n:2013AS97xx ، برنده مرحله دوم . تاریخ رویت قبولی:31 اکتبر(10آبان91)
تاریخ ارسال فرمها: 7نوامبر، آرامکس❤ 2نفر❤ تاريخ كارنت شدن:10مي? نامه دوم:17می
مصاحبه: ایروان ٨ جولاي. كليرنس: ٨ آگوست. دريافت ويزا: ١٤ آگوست . ورود به آمريكا: ٦ دسامبر٢٠١٣ ،سياتل
منتظرسراي ٢٠١٣ - سفرنامه - ١١٨ مهاجرسرا - منتظرسراي ٢٠١٤ - جمع بندي كليرنس٢٠١٣
تشکر کنندگان: deineath ، aghaghia ، romance33 ، لاتاری ، AOC Kermani
(2013-10-26 ساعت 14:45)گل نهال نوشته:  دوستان با پرواز قطر ميشه علاوه بر كيف لپ تاپ، كوچيكترين سايز چمدون برزنتي چرخ دار كه ٨ كيلو بيشتر توش اسباب نذاريم ببريم تو كابين؟

سلام
قطر فکر کنم اکونومی 7 کیلو باشه بلیطتونو چک کنید دقیق نوشته
تشکر کنندگان: گل نهال ، aghaghia ، romance33 ، لاتاری ، AOC Kermani

سلام دوست عزیز

هنوز گرین کارت جدید نرسیده دستمون تو سایتشون گفته حداقل 3.5 ماه پروسش طول میکشه و تازه شده 3ماه ولی من هفته پیش زنگ زدم بهشون خانمی که جواب داد گفت نیازی به انگشت نگاری مجدد نداره .ولی شما هم خودتون زنگ بزنید و اگه اطلاعات جدیدتری در مورد این جور کیسها بدست آوردین تو تاپیک بگین ممنون
case number 2013as1##//مصاحبه 4فوریه/ویزا 9می/مقصد اولیه واشنگتن دی سی/مقصد نهایی LA
تشکر کنندگان: aghaghia ، لاتاری ، AOC Kermani ، powerb
(2013-10-26 ساعت 16:52)gbtm نوشته:  
(2013-10-26 ساعت 14:45)گل نهال نوشته:  دوستان با پرواز قطر ميشه علاوه بر كيف لپ تاپ، كوچيكترين سايز چمدون برزنتي چرخ دار كه ٨ كيلو بيشتر توش اسباب نذاريم ببريم تو كابين؟

سلام

بله تو بليط نوشته ٧ كيلو و بار داخل كابين بايد به اندازه اي باشه كه در قفسه هاي بالاي سر جا بشه، حالا نميدونم اين چمدونهاي كوچيك چرخ دار ميشه برد داخل كابين يا نه؟
c/n:2013AS97xx ، برنده مرحله دوم . تاریخ رویت قبولی:31 اکتبر(10آبان91)
تاریخ ارسال فرمها: 7نوامبر، آرامکس❤ 2نفر❤ تاريخ كارنت شدن:10مي? نامه دوم:17می
مصاحبه: ایروان ٨ جولاي. كليرنس: ٨ آگوست. دريافت ويزا: ١٤ آگوست . ورود به آمريكا: ٦ دسامبر٢٠١٣ ،سياتل
منتظرسراي ٢٠١٣ - سفرنامه - ١١٨ مهاجرسرا - منتظرسراي ٢٠١٤ - جمع بندي كليرنس٢٠١٣
تشکر کنندگان: deineath ، aghaghia ، romance33 ، لاتاری ، AOC Kermani ، pari pariaaa
(2013-10-26 ساعت 17:32)گل نهال نوشته:  
(2013-10-26 ساعت 16:52)gbtm نوشته:  

سلام

بله تو بليط نوشته ٧ كيلو و بار داخل كابين بايد به اندازه اي باشه كه در قفسه هاي بالاي سر جا بشه، حالا نميدونم اين چمدونهاي كوچيك چرخ دار ميشه برد داخل كابين يا نه؟

بله اگر ابعادش به ابعاد استاندارد اونها بخوره مشکلی نداره (عرض عمق و ارتفاعشو چک کنید)
تشکر کنندگان: گل نهال ، aghaghia ، romance33 ، لاتاری ، AOC Kermani ، powerb
(2013-10-26 ساعت 12:13)morvarid1364 نوشته:  
(2013-10-26 ساعت 11:40)م.ق نوشته:  

سلام دوست عزیز

دوست عزیز تحویل کس دیگری هم میدهند مشکلی نیست.

گرین کارتهای ما رو تو صندوق پست انداختند و رفتن. اصلا تحویل هیچکس ندادن
شماره کیس: 7xxx تعداد افراد :3 کارنت :March 12 2013 مصاحبه:هفته اول May ابوظبی
وضعیت:ورود به آمریکا در 27 سپتامبر، لس آنجلس
تشکر کنندگان: azadeh2014 ، valencia ، emade307 ، javid737 ، shishipapa ، Mehrdadordi ، لاتاری ، AOC Kermani ، powerb

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان