کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
اولین سفر به آمريكا برای فعال سازی گرین کارت
(2013-10-26 ساعت 14:41)romance33 نوشته:  
(2013-10-26 ساعت 11:57)deineath نوشته:  
(2013-10-26 ساعت 10:13)soroushmm نوشته:  دوستان من دیروز وارد آمریکا شدم.
پرواز قطریه : دو چمدان 23 کیلوئی برای هر نفر و یک ساک و کیف اب تاپ داخل کابین بدون پرداخت اصافه بار
امروز SSN رو درخواست دادن و تو بانک حساب باز کردم (مثل اینکه دوستان نرفته بودن برای SSN مشکلی پیش نمیاد؟)
سوالی داشتین در خدمتم

تبریک . از کجا وارد شدید ؟
توی پرواز . یک چمدان کوچیک به علاوه کیف لپ تاپ بردید ؟ یعنی به حساب یک نفر دو تا گیف داخل بردید ؟
می می خواهم با خودم ساز موسیقی بیارم توی هواپیما نمی دونم میشه یا نه .. ! یا اگه میشه همون یه چمدان حسابش می کنن یا خیر .

سپاس
دوست عزیز نمیدونم با چه ایرلاینی پرواز دارین تا دقیقاً راهنماییتون کنم.معمولاً میشه برد و کاری ندارند ولی برای اطمینان بیشتر با دفتر ترافیک همون ایرلان در فرودگاه امام تماس بگیرید تا دقیقاً راهنماییتون کنن.موفق باشید.

مرسی . پرواز قطری به نیویورک .
قرار دادن ساز توی چمدون غیر ممکنه تقریبا و آسیپ پذیره . ترجیحا دوست دارم سه تار رو با خودم ببرم به کابین صدمه نبینه و گیتار الکتریک هم مطمئنا توی چمدون جا میشه و با کیسش نمی دونم میشه برد توی هواپیما یا خیر ..
2013EU21XX
ورود 22 نوامبر 2013
نیویورک
تشکر کنندگان: romance33 ، valencia ، emade307 ، javid737 ، لاتاری ، AOC Kermani ، powerb
با سلام به همه دوستان
امیدوارم این غیبت یکماهه من رو ببخشید بخدمتتون عرض کنم ما یک جابجایی خانه داشتیم که باعث شد اینترنت قطع شود و در منطقه جدید هم امکان گرفتن سرویس اینترنت نبود بهرحال به تلاش فراوان تونستیم بعد از یکماه و اندی موفق به گرفتن اینترنت شویم از دوستانی که پیام خصوصی گذاشتن عذرخواهی میکنم که نتونستم جوابشون رو سریع ارسال کنم با این حال فعلا دارم صفحاتی که نخوندم رو میخونم و به زودی جواب دوستان را نیز ارسال میکنم بازم از لطف شما دوستان تشکر دارم
(2013-10-26 ساعت 14:45)گل نهال نوشته:  دوستان با پرواز قطر ميشه علاوه بر كيف لپ تاپ، كوچيكترين سايز چمدون برزنتي چرخ دار كه ٨ كيلو بيشتر توش اسباب نذاريم ببريم تو كابين؟

گل نهال عزیزم کوچکترین سایز چمدانهای 3 تکه در بازار رو میشه به داخل کابین برد و در هترک ها (قفسه های بالای سر صندلی ها ) جای داد اگه یه سری به مغازه ها بزنین روی خود چمدون ها هم نوشته کابین سایز.موفق باشید.
ازدواجیF2A،تاریخ ارسال مدارک بهJuly 29,2013: USCIS،تاریخ دریافت رسید نامبر:August 6, 2013،PD: August 1,2013 approve:August 21,2013دریافت کیس نامبر: October 8, 2013،پرکردن فرم DS-261: 14 OCT 2013 ،پرداخت 88$: 21OCT 2013این داستان ادامه دارد (لطفا توی پیام خصوصی سوال مهاجرتی نپرسید)csc,ptt برای آنکارا
سلام . من دارم هفته دیگه میرم San Francisco . پول گیرن کارتو پرداخت کردم و تمام مدارکمو ترجمه کردم ولی گواهی نامه بین المللی نگرفتم، نیاز هست که بگیرم ؟
وسایلمم تقریبا جمع کردم کار دیگه ای هست که باید انجام بدم ؟
7000 دلار برای یه پسر مجرد برای شروع خوبه ؟ البته برای یه مدتی خونه اشنا میرم.
F2A•ارسال مدارک :28October,2014•رسید مدارک: 31October,2014•اپرو:5March,2015 •دریافت کیس و اینویس نامبر: 10Jun,2015 • فرم6Jul,2015 :ds261 • پرداخت 120$: 22Jul,2015 • تحویل مدارک AOS به 5Aug,2015 :NVC • پرداخت 325$: 7Aug,2015 • فرم16AUG,2015 :ds260 • تحویل مدارک Civil به 21AUG,2015: NVC
(2013-10-25 ساعت 05:48)maahtab نوشته:  
(2013-10-25 ساعت 05:29)tajhizgaran نوشته:  
(2013-10-24 ساعت 22:26)گل نهال نوشته:  ما دو هفته پيش، بصورت آنلاين از قطر بليط خريديم و اشتباهاً special services را انتخاب كرديم و غذامون را هم انتخاب كرديم كه غذاهاي اسپشيال، واسه مريضهاي مختلفه و ما هم bland meal انتخاب كرديم، غافل از اينكه اين غذاها واسه افراد عادي نيست. حالا هم هرچي ميريم تو قسمت تغيير در ويرايش، ميتونيم مشخصات، شماره صندلي،... را تغيير بديم ولي اصلاً غذاهامون ظاهر نميشه كه بتونيم حذفش كنيم.
كسي هست كه با سايت قطر آشنايي داشته باشه تا بتونه راهنماييمون كنه؟

ما از قسمت کلوپ اعضا استفاده کردیم و نوع غذا رو low fat انتخاب کردیم و واقعا هم که همان غذا رو دادند .

(2013-10-25 ساعت 03:23)maahtab نوشته:  بچه ها حدود 5 ماه می گذره از ورود من و من هنوز کارت ندارم، من الان چند روزه برای اولین بار این پیام رو می بینم ، قبلا البته مراجعه هم کردم...این پیام الان چند روز میاد و هر روز هم داره تغییر می کنه !!! سه مرتبه تا حالا تاریخش تغییر کرده هر روز !! هیچ شماره رهگیری وجود نداره...یکی دیگر از عزیزان که گرین کارتش اومده می شه بگه چه جوری شماره رهگیری پیدا کرده؟! و چنین تجربه ای داشته که پیام تغییر کنه؟ واقعا من خسته شدم! دو بار زنگ زدم ! یک بار هم حضوری دوباره رفتم ! مشکلی که می گن نیست! ولی من دیگه گیجم که چی کار کنم!؟
October 24, 2013, we mailed the new card directly to the address we have on file. You should receive your new card within 30 days. If you do not, or if you move before you get it, call customer service at 1-800-375-5283.
در ضمن توی اون سایت که اطلاعات بیش تری هست و پول رو پرداخت می کردیم زده card produced و اولین تاریخی که توی این پیام زده بود توی قسمت آپدیت کیس هنوز ثابت مونده....

زمانی که همین پیغام رو برای ما گذاشت یک لینک usps هم گذاشته بود که وقتی به اون لینک میرفتی صفحه رهگیری بسته پستی رو باز می کرد .

ممنون از پاسختون ...واقعا من مستاصل شدم ....برای من از 4روز پیش مدام هر روز این پیام با تاریخ جدید ظاهر می شه ...هیچ لینکی هم وجود نداره برای رهگیری پست! خوشا به حالتون ! واقعا نمی دونم چرا این کیس من این طور گیر کرده! ضمن این که به نظر میاد داره کارش انجام می شه ولی اتفاقی هم نمی افته، داره می شه شش ماه! مشکلاتی دارم که هرچه زودتر می خوام برگردم ولی خب می خوام کارت رو بگیرم و بعد برم! ....الان هم اومدم دوباره چک کنم این رو می زنه :
Server is currently unavailable or down for maintenance
خدا کنه یه مشکلی مربوط به سرور بوده باشه که این چند روز این طوری شده...
دعا کنید...

برای من از روزی که اعلام کرد با پست ارسال شده تا الان که یک هفته از رسیدنش گذشته هنوز همین پیغام هست :

The USPS reported that your new card was delivered on October 18, 2013, directly to the address we had on file. The USPS tracking number assigned was 9205592338400117097. You can use this number at www.usps.com to view the detailed tracking information recorded by USPS for the mailed card. If you did not receive your card, or have any questions, please call our customer service at 1-800-375-5283.
گرفتن ویزای یک ضرب در آگوست برای لاتاری 2013 با کیس نامبر 9925 در تنها سالی که قبولی مرحله دوم اعلام شد که ما جزو اون خوش شانسها بودیم Big GrinBig Grin - ساکن سن حوزه از سپتامبر 2013
تشکر کنندگان: morvarid1364 ، valencia ، emade307 ، javid737 ، maahtab ، لاتاری ، AOC Kermani ، powerb
سلام دوستان
من 14 روزه وارد امریکا شدم و سوشال نامبرم اومد اما گرین کارت نه. می خواستم بدونم باید واسه دریافت گرین کارت غیر از اون 165 دلار که پرداخت کردم باید کار دیگه ای هم بکنم؟
ضمنا می خوام واسه گواهینامه هم اقدام کنم کسی تو تگزاس تجربه ای داره؟من یه کتاب TEXAS DRIVER HANDBOOK گرفتم اما خیلی بزرگه با مطالب زیاد که تو فهمیدنش خیلی مشکل دارم اصلا کسی می دونه باید همینو خوند؟کسی می تونه اطلاعاتی به من بده؟
تشکر کنندگان: valencia ، emade307 ، javid737 ، shishipapa ، babakirani ، لاتاری ، AOC Kermani
برای من از روزی که اعلام کرد با پست ارسال شده تا الان که یک هفته از رسیدنش گذشته هنوز همین پیغام هست :

The USPS reported that your new card was delivered on October 18, 2013, directly to the address we had on file. The USPS tracking number assigned was 9205592338400117097. You can use this number at www.usps.com to view the detailed tracking information recorded by USPS for the mailed card. If you did not receive your card, or have any questions, please call our customer service at 1-800-375-5283.
[/quote]

دوست عزیز برا ما وقتی این شماره رو تو سایت نوشت رفتیم تو سایت پست و شماره رو که اونجا وارد میکنیم دقیقا میگه که بسته چه تاریخی کجاست و 2-3 روزه که پیگیریم تو سایت الان نشون میده که بسته ارسال شده به سمت خونه و منتظریم که امروز برسه.
کیس نامبر: 2013AS000085xx • دیدن قبولی: جولای• ارسال فرمها: سپتامبر با DHL• مقصد: سیاتل • محل مصاحبه ابوظبی هفتهٔ سوم جون • برگه آبی • کلیر 15 آگوست بعد از 58 روز انتظار
تشکر کنندگان: valencia ، Mojtaba49 ، emade307 ، javid737 ، maahtab ، لاتاری ، AOC Kermani
سلام بر دوستان من دنبال یه رفیق میگردم برای رفتن به آمریکا کسی هست؟
تشکر کنندگان: valencia ، emade307 ، javid737 ، لاتاری ، AOC Kermani
(2013-10-27 ساعت 00:13)m.khan نوشته:  سلام بر دوستان من دنبال یه رفیق میگردم برای رفتن به آمریکا کسی هست؟
مقصدتون کجاست دوست عزیز؟ کی عازم هستید؟
شماره کیس 3xxx 2013AS/نامه دوم 26 دسامبر /یک نفر /مصاحبه 21 فوریه / کلیرنس 208 روز /سفارت آنکارا /کلیر 17 سپتامبر / صدور ویزا 27 سپتامبر/ کارولینای شمالی
تشکر کنندگان: emade307 ، javid737 ، لاتاری ، AOC Kermani
(2013-10-26 ساعت 11:57)deineath نوشته:  
(2013-10-26 ساعت 10:13)soroushmm نوشته:  دوستان من دیروز وارد آمریکا شدم.
پرواز قطریه : دو چمدان 23 کیلوئی برای هر نفر و یک ساک و کیف اب تاپ داخل کابین بدون پرداخت اصافه بار
امروز SSN رو درخواست دادن و تو بانک حساب باز کردم (مثل اینکه دوستان نرفته بودن برای SSN مشکلی پیش نمیاد؟)
سوالی داشتین در خدمتم

تبریک . از کجا وارد شدید ؟
توی پرواز . یک چمدان کوچیک به علاوه کیف لپ تاپ بردید ؟ یعنی به حساب یک نفر دو تا گیف داخل بردید ؟
می می خواهم با خودم ساز موسیقی بیارم توی هواپیما نمی دونم میشه یا نه .. ! یا اگه میشه همون یه چمدان حسابش می کنن یا خیر .

سپاس

سلام دوست عزیز
من با امارات اومدم و با خودم یه کیف لپتاب و یه چمدون سایز کوچک یه نفره و یه سه تار آوردم تو هواپیما و هیچکی هم ایرادی نگرفت ،تازه از مهماندار هم خواستم که سه تارم رو یه جای امن بذاره که آسیب نبینه .اونم گذاشتش تو یه کمد و آخر پرواز بهم برش گردوند
نگران نباش
موفق باشید و شاد Smile
سلام دوستان ما از برندگان ۲۰۱۴ هستیم که ویزا گرفتیم و اگر خدا بخواد حدود فبریه یا مارس میخوایم بیایم آمریکا من سالی‌ داشتم در مورد پرداخت ۱۶۵ دلار می‌خواستم بدونم ما چقدر قبل از سفر به آمریکا باید این مبلغ رو پرداخت کنیم . ممنون میشم از دوستان اگر راهنمایی‌ کنید.
کیس نامبر: 2014AS...1xxx/ محل مصاحبه: مومبای/ نفرات کیس: ۳ نفر

روزهای خوب خواهند آمد.
اندکی‌ صبر...
به امید موفقیت همه دوستان

سفرنامه
تشکر کنندگان: valencia ، emade307 ، javid737 ، Mehrdadordi ، لاتاری ، AOC Kermani ، shatsi
(2013-10-27 ساعت 00:40)far572000 نوشته:  سلام دوستان ما از برندگان ۲۰۱۴ هستیم که ویزا گرفتیم و اگر خدا بخواد حدود فبریه یا مارس میخوایم بیایم آمریکا من سالی‌ داشتم در مورد پرداخت ۱۶۵ دلار می‌خواستم بدونم ما چقدر قبل از سفر به آمریکا باید این مبلغ رو پرداخت کنیم . ممنون میشم از دوستان اگر راهنمایی‌ کنید.
ميتونيد اونجا هم پرداخت كنيد ولي بعضيها ميگن كه بهتره بين دو هفته تا يه ماه قبل از رفتن پرداخت كنيد
c/n:2013AS97xx ، برنده مرحله دوم . تاریخ رویت قبولی:31 اکتبر(10آبان91)
تاریخ ارسال فرمها: 7نوامبر، آرامکس❤ 2نفر❤ تاريخ كارنت شدن:10مي? نامه دوم:17می
مصاحبه: ایروان ٨ جولاي. كليرنس: ٨ آگوست. دريافت ويزا: ١٤ آگوست . ورود به آمريكا: ٦ دسامبر٢٠١٣ ،سياتل
منتظرسراي ٢٠١٣ - سفرنامه - ١١٨ مهاجرسرا - منتظرسراي ٢٠١٤ - جمع بندي كليرنس٢٠١٣
تشکر کنندگان: far572000 ، emade307 ، javid737 ، deineath ، Mehrdadordi ، romance33 ، mhb161 ، لاتاری ، AOC Kermani ، shatsi ، powerb
(2013-10-27 ساعت 01:03)گل نهال نوشته:  
(2013-10-27 ساعت 00:40)far572000 نوشته:  سلام دوستان ما از برندگان ۲۰۱۴ هستیم که ویزا گرفتیم و اگر خدا بخواد حدود فبریه یا مارس میخوایم بیایم آمریکا من سالی‌ داشتم در مورد پرداخت ۱۶۵ دلار می‌خواستم بدونم ما چقدر قبل از سفر به آمریکا باید این مبلغ رو پرداخت کنیم . ممنون میشم از دوستان اگر راهنمایی‌ کنید.
ميتونيد اونجا هم پرداخت كنيد ولي بعضيها ميگن كه بهتره بين دو هفته تا يه ماه قبل از رفتن پرداخت كنيد

ببخشید من سؤالم رو کامل می‌کنم ، ما اگر این مبلغ رو زود تر از ۱ ماه قبل از رفتن پرداخت کنیم مشکلی‌ پیش میاد؟ مثلاً ۲ یا ۳ ماه زودتر. باز هم از راهنماییتون ممنون میشم.
کیس نامبر: 2014AS...1xxx/ محل مصاحبه: مومبای/ نفرات کیس: ۳ نفر

روزهای خوب خواهند آمد.
اندکی‌ صبر...
به امید موفقیت همه دوستان

سفرنامه
تشکر کنندگان: javid737 ، amirfarahan ، لاتاری ، AOC Kermani
(2013-10-27 ساعت 01:10)far572000 نوشته:  
(2013-10-27 ساعت 01:03)گل نهال نوشته:  

ببخشید من سؤالم رو کامل می‌کنم ، ما اگر این مبلغ رو زود تر از ۱ ماه قبل از رفتن پرداخت کنیم مشکلی‌ پیش میاد؟ مثلاً ۲ یا ۳ ماه زودتر. باز هم از راهنماییتون ممنون میشم.

نه مشكلي نيست
c/n:2013AS97xx ، برنده مرحله دوم . تاریخ رویت قبولی:31 اکتبر(10آبان91)
تاریخ ارسال فرمها: 7نوامبر، آرامکس❤ 2نفر❤ تاريخ كارنت شدن:10مي? نامه دوم:17می
مصاحبه: ایروان ٨ جولاي. كليرنس: ٨ آگوست. دريافت ويزا: ١٤ آگوست . ورود به آمريكا: ٦ دسامبر٢٠١٣ ،سياتل
منتظرسراي ٢٠١٣ - سفرنامه - ١١٨ مهاجرسرا - منتظرسراي ٢٠١٤ - جمع بندي كليرنس٢٠١٣
تشکر کنندگان: javid737 ، far572000 ، ffrfar ، amirfarahan ، romance33 ، لاتاری ، AOC Kermani ، shatsi ، powerb
دوستان من انسينو هستم از شهرهاي لس آنجلس، كسي ميدونه نزديكترين اداره wellfare اين اطراف كجاست؟ مواظب خودتون باشيد
کیس نامبر2013AS50XXتعدادکیس۴نفر،w3مارچ ‍‍ایروان،کلیربعداز۱۲۱روزCool
(july 18th)(دریافت ویزاjuly31th)
تشکر کنندگان: sce ، shishipapa ، dana ، لاتاری ، AOC Kermani ، powerb

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان