کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
اولین سفر به آمريكا برای فعال سازی گرین کارت
(2013-10-27 ساعت 16:37)گل نهال نوشته:  
(2013-10-27 ساعت 16:35)Mehrdadordi نوشته:  
(2013-10-27 ساعت 10:59)morvarid1364 نوشته:  دوستان بالاخره گرین کارت ما هم بعد از 39 روز رسید.
آخرش ما نهمیدیم این عکس قفسه سینه رو جایی نباید از ما تحویل میگرفتن؟

به به مسي خانم كلي تبريك Smile) خوشحال شدم .. اون عكسو تو فرودگاه بايد ميگرفتن ازت ..حالا نزد خودت بمونه شايد يه روزي بخوانش

نه عكس قفسه سينه واسه خودتونه كه اگه اونجا مريض شديد نشون بديد، اين عكس را هيچ جا ازتون نميخوان

سلام.ما که سفر اول رو می خوایم یکی دوماه بریم و برگردیم لازمه که عکس قفسه سینه رو هم ببریم؟
کیس نامبر: **000029,ارسال فرمها:9می,مصاحبه:23jan,آنکارا,کلیرنس:5جولای بعد از 164 روز.دریافت ویزا:12جولای.تعداد نفرات:2نفر
مقصد:لس آنجلس
تشکر کنندگان: romance33 ، tajhizgaran ، javid737 ، Mehrdadordi ، لاتاری ، azar1348 ، philter ، AOC Kermani ، powerb
سلام دوستان
ما تاریخ انقضای ویزامون 28 دی هست میخواستم بدونم اگر 3 هفته قبل از این تاریخ وارد امریکا لشیم مشکلی برامون پیش نمیاد در مورد گرفتن گرین کارت چون ممکنه تا گرین کارت به دستمون برسه بشه بعد از تاریخ انقضای ویرا
تشکر کنندگان: javid737 ، لاتاری ، philter ، AOC Kermani
(2013-10-27 ساعت 19:50)samaneh i نوشته:  سلام دوستان
ما تاریخ انقضای ویزامون 28 دی هست میخواستم بدونم اگر 3 هفته قبل از این تاریخ وارد آمریکا لشیم مشکلی برامون پیش نمیاد در مورد گرفتن گرین کارت چون ممکنه تا گرین کارت به دستمون برسه بشه بعد از تاریخ انقضای ویرا

نه مشكلي واسه رفتنتون ٣ هفته قبل از انقضاي ويزاتون نيست
نه واسه گرين كارتتونم مشكلي پيش نمياد
c/n:2013AS97xx ، برنده مرحله دوم . تاریخ رویت قبولی:31 اکتبر(10آبان91)
تاریخ ارسال فرمها: 7نوامبر، آرامکس❤ 2نفر❤ تاريخ كارنت شدن:10مي? نامه دوم:17می
مصاحبه: ایروان ٨ جولاي. كليرنس: ٨ آگوست. دريافت ويزا: ١٤ آگوست . ورود به آمريكا: ٦ دسامبر٢٠١٣ ،سياتل
منتظرسراي ٢٠١٣ - سفرنامه - ١١٨ مهاجرسرا - منتظرسراي ٢٠١٤ - جمع بندي كليرنس٢٠١٣
تشکر کنندگان: samaneh i ، aghaghia ، Soap McTavish ، romance33 ، e76779 ، javid737 ، لاتاری ، rira1982 ، philter ، AOC Kermani ، powerb
(2013-10-27 ساعت 17:03)m2m2m22 نوشته:  
(2013-10-26 ساعت 22:28)m2m2m22 نوشته:  سلام . من دارم هفته دیگه میرم San Francisco . پول گیرن کارتو پرداخت کردم و تمام مدارکمو ترجمه کردم ولی گواهی نامه بین المللی نگرفتم، نیاز هست که بگیرم ؟
وسایلمم تقریبا جمع کردم کار دیگه ای هست که باید انجام بدم ؟
7000 دلار برای یه پسر مجرد برای شروع خوبه ؟ البته برای یه مدتی خونه اشنا میرم.
به منم یه کمکی کنید ............

دوست عزیز شما باید ملاک دخل و خرج رو خودت بسنجی .
با توجه به اینکه یه مدت بدو ورود جا داری می تونی هزینه هارو به حد اقل برسونی و تا مدارکت بیاد آماده باید کار کردن بشی و استارت رو بزنی برای از جیب نخوردن و درآمدت رو صرف هزینه ها کنی (طبق گفته دوستان دیگه با یه کار بیسیک میشه زندگی ابتدایی رو چرخوند ) . در اون صورت 7000 تات (که تا اون موقف 2000 تاش رفته پی تفریحات سالم ) پس اندازت میشه و می تونی هزینه هاتو از کار کردن در بیاری . ایالت ها متفاوت هستن و با توجه به تمام جوانب که بگیم خرج معمولی و اجاره بها یک اتاق کوچک زیر ماهی 1000 تا نخواهد بود (قیمت کف بازار Big Grin ) . باز هم بستگی به شما داره و منم فقط شنیدم که به این صورته .

گواهینامه رو هم حتما هم بین المللی کن و هم ترجمه . میگن به درد می خوره کلا
2013EU21XX
ورود 22 نوامبر 2013
نیویورک
تشکر کنندگان: romance33 ، javid737 ، m2m2m22 ، نوروز ، nasim ، mhb161 ، لاتاری ، azar1348 ، amin arefi ، philter ، AOC Kermani ، powerb
(2013-10-27 ساعت 17:20)tiba نوشته:  سلام
دوسان من اواخر نوامبر دارم میرم سن هوزه. قرار بود یکی از دوستانم بیاد فرودگاه سنفرانسیسکو دنبالمون.ظاهرا براش کاری پیش اومده و نمی تونه بیاد فرودگاه.
کسی تجربه ای داره چطوری با شاتل یا هر وسیله ای دیگه برم سن هوزه؟ یا کسی رو میشناسید که همچنین سرویسی رو بتونه ارائه بده؟
البته گواهینامه موقتم منقضی شده و الا یه ماشین می گرفتم و می رفتم.
ممنون و سپاسگزارم

کدوم فرودگاه وارد آمریکا میشین ؟؟؟
گرفتن ویزای یک ضرب در آگوست برای لاتاری 2013 با کیس نامبر 9925 در تنها سالی که قبولی مرحله دوم اعلام شد که ما جزو اون خوش شانسها بودیم Big GrinBig Grin - ساکن سن حوزه از سپتامبر 2013
تشکر کنندگان: romance33 ، javid737 ، nnhh ، لاتاری ، azar1348 ، AOC Kermani ، powerb
سلام به همه دوستان
من از فرودگاه لس آنجلس می خواهم برم bakersfield کسی می دونه چطوری؟
تشکر کنندگان: javid737 ، لاتاری ، AOC Kermani ، powerb
(2013-10-27 ساعت 16:48)H Pier نوشته:  سلام به همه عزیزای 2013 مهاجرت کرده و در شرف مهاجرت ..Smile
دوستای گلم ما 1 سوال داشتیم و چون بین علما یعنی من و خودم Big Grin
اختلاف به وجود آمده خواستم از شما کمک بگیرم که تو این راه استاد شدین.
ممنون میشم اگه پاسخ بدین.

مدیکال شخصی که 6 ماه اعتبار دارد و پس از مصاحبه کلیرنس نصیب حال او
شده است و پس از 3 ماه کلیر شده و به سفارت مراجعه میکند و ویزا را دریافت
دریافت میکند.

جسارتا حال سوال : زمان دریافت ویزا >>> ویزای دریافت شده 6 ماه اعتبار دارد.
اما 3 ماه از زمان مدیکال گذشته و تنها 3 ماه دیگر اعتبار دارد. و این بنده خدا که
به تازگی ویزا گرفته است میخواهد 5 ماه دیگر به خاک آ.م.ر.ی.ک.ا وارد شود
>>> که در این صورت 3 ماه از تاریخ و اعتبار مدیکال گذشته است آیا در این
صورت برای وی مشکل ساز نخواهد شد؟ ( و در فرودگاه آ.م.ر.یکایی او را کتک نخواهند زد؟ Big Grin)

و یا اینکه باید حداکثر 3 ماه بعد از دریافت ویزا ( با توجه به زمان کلیر شدن یعنی
قبل از اتمام 6 ماه اعتبار مدیکال) خود را به خاک آ.م.ر.ی.ک.ا برساند.؟
ممنونم از پاسخگویی عزیزان.Smile

ﺳﻼﻡ ﺩﻭﺳﺖ ﺧﻮﺏ 2014
ﻣﺜﺎﻝ:
ﺷﻤﺎ 17 ﻧﻮاﻣﺒﺮ ﻣﺼﺎﺣﺒﻪ ﺩاﺭﻳﻦ
15 ﻧﻮاﻣﺒﺮ ﻣﺪﻳﻜﺎﻝ اﻧﺠﺎﻡ ﻣﻴﺩﻳﻦ
ﻛﻠﻴﺮﻧﺲ ﻣﻴﺨﻮﺭﻳﻦ
ﺑﻌﺪ اﺯ 3 ﻣﺎﻩ ﻳﻌﻨﻲ اﻭاﺳﻄ ﻓﻮﺭﻳﻪ 2014 ﻛﻠﻴﺮ ﻣﻴﺸﻴﻦ و ﻭﻳﺰا ﻣﻴﮕﻴﺮﻳﻦ
ﻭﻳﺰاﻱ ﭼﺎﭖ ﺷﺪﻩ ﺩﺭ ﭘﺎﺱ ﺷﻤﺎ ﺗﺎ 15 ﻣﻲ 2014 اﻋﺘﺒﺎﺭ ﺩاﺭﻩ
ﻳﻌﻨﻲ ﺩﻗﻴﻘﺎ 6 ﻣﺎﻩ اﺯ ﺗﺎﺭﻳﺦ ﻣﺪﻳﻜﺎﻝ
ﺧﻮﺩ ﺳﻔﺎﺭﺕ اﻳﻦ ﺗﺎﺭﻳﺨﻮ ﺑﺎ ﺗﻮﺟﻪ به ﺯﻣﺎﻥ ﻣﺪﻳﻜﺎﻝ ﺩﺭ ﻧﻆﺮ ﻣﻴﮕﻴﺮﻩ
اﻳﻦ ﻓﻘﻄ. ﺩاﻧﺴﺘﻨﻲ ﻣﻦ ﺩﺭ ﺳﺎﻝ 2013 ﺳﻔﺎﺭﺕ اﻧﻜﺎﺭا ﺑﻮﺩ
ﺗﻐﻴﻴﺮاﺕ اﺣﺘﻤﺎﻟﻲ ﺭا ﺩﺭ ﺟﺮﻳﺎﻥ ﻧﻴﺴﺘﻢ

ﺑﻪ اﻣﻴﺪ ﻭﻳﺰاﻱ ﻳﻚ ﺿﺮﺏ ﺷﻤﺎ

پ.ن. ﻣﺪﻳﺮ ﻣﺤﺘﺮﻡ اﮔﻪ ﺑﻪ اﻳﻦ ﺗﺎﭘﻴﻚ ﺑﻲ ﺭﺑﻄ ﺑﻮﺩ ﻣﻴﺒﺨﺸﻴﺪ
ﺑﺎﻳﺪ ﺟﻮاﺏ اﻳﻦ ﺩﻭﺳﺖ ﻓﻌﺎﻝ 2014 ﺭﻭ ﻣﻴﺪاﺩﻡ Smile
2013AS1###-ANK 2 Per-W1 Dec
Clearance: 5 Jul & 17 Sep
سفرنامه
دوستان میشه محلی که گرین کارت ارسال میشه رو عوض کرد؟
ما قرار بود بریم تگزاس اما حالا میریم کالیفرنیا...
میشه آدرس رو عوض کنم؟
3 نفر
مصاحبه 24 جون
ایروان
برگه آبی
کیس نامبر: 51XX
[/code]
تشکر کنندگان: javid737 ، sce ، لاتاری ، philter ، AOC Kermani ، powerb
دوستان سلام
ما 14 اکتبر وارد شدیم. دو تا 165 دلار رو 10 روز قبل از ورود پرداختیم.ادرس مون رو تو فرودگاه و توسایت پست و بلاخره تو سایت ELIS هم عوض کردیم.از پست برامون نامه اومد که تغییر ادرس با موفقیت انجام شده.
بعدش هم 24 اکتبر رفتیم دنبال اس-اس-ان جالبه که مال من که نفر اصلی کیس بودم رو گفت فعلا" اطلاعاتی برامون نیامده و یه کاغذ داد که توش شماره تلفن و ادرس سایت بود و گفت اگه تا 4 هفته دیگه براتون نیامد با ما تماس بگیرید ولی برای خانمم که تو یک غرفه دیگه مدارکو ازش گرفت گفت کارا ردیفه تا 2 هفته شمارت میاد.
حالا شما بگین من چکار کنم بذارم به حساب خنگ بازی کارمنده؟ یا اقدامی لازمه بکنم.
ضمنا" یه سوال دیگه این شماره رسید پول که تو سایت ELIS میده کجا بدرد میخوره.
2013AS7xxx- تعداد كيس دو نفر-رويت قبولي مي ٢٠١٢-إرسال مدارك مي ٢٠١٢- مصاحبه W4 مي ٢٠١٣ أبوظبي- اپديت ٧ و ١٢ اگوست نفر أصلي كيس - كلير ١٤ اگوست -دريافت ويزا ٢٥ اگوست
تشکر کنندگان: sce ، javid737 ، mhb161 ، لاتاری ، rira1982 ، AOC Kermani
سلامBig Grin
بچه ها من میخوام پول زیاد با خودم نبرم بعد که اونجا حساب باز کردم بگم برام پول حواله کنن
حالا سوال من اینه چقدر میتونن حواله کنن که برای من اونور مشکلی نباشه
یعنی دولت آمریکا اون رو بلوکه نکنه؟
****13AS/مصاحبهANK/نتیجه:صورتی/مقصدNY/کلیر در 208 روز
تشکر کنندگان: sce ، javid737 ، romance33 ، valencia ، sh-p ، لاتاری ، deineath ، philter ، AOC Kermani ، powerb
(2013-10-28 ساعت 07:17)alirezass نوشته:  سلامBig Grin
بچه ها من میخوام پول زیاد با خودم نبرم بعد که اونجا حساب باز کردم بگم برام پول حواله کنن
حالا سوال من اینه چقدر میتونن حواله کنن که برای من اونور مشکلی نباشه
یعنی دولت آمریکا اون رو بلوکه نکنه؟

دوست عزیز هز چقدر دلت میخواد با خودت پول بیار اینجا به محض اینکه رسیدین حساب باز کنید بریزید به حسابتون . این بهترین راه حله فکر می کنم . من هم همین کارو کردم .
رویت قبولی 2 می / ارسال مدارک ماه جون /کارنت : 11 مارچ /دریافت نامه دوم:12 مارچ.... Case Number : 2013AS000073 / تاریخ مصاحبه : 8 می /سفارت ابوظبی/
ویزای یکضرب / 2013 30 AUG سن حوزه

روياهاي شما تاريخ انقضا ندارد.
نفسي عميق بکشيد و دوباره تلاش کنيد.
تشکر کنندگان: javid737 ، گل نهال ، romance33 ، sh-p ، mgolchin13 ، لاتاری ، Mehrdadordi ، philter ، AOC Kermani ، powerb
سلام دوستان
می خواستم بدونم بعد از واریز موفقیت آمیز 165 دلار در سایت ، باید کار دیگه ای انجام بدیم ؟
ما مبلغ رو واریز کردیم ، الان وارد سایت می شیم Case Lifecycle for USCIS Immigrant Fee رو وضعیت Accepted هست .
ما وارد آمریکا هم شدیم . مدارک رو تحویل دادیم .
حالا قدم بعدی چیه ؟
ممنون می شم راهنماییم کنید
2013asXX - از آنکارا تا سان فرانسیسکو ، ولی هنوز از ستاره ها متنفرم
تشکر کنندگان: javid737 ، sh-p ، لاتاری ، peanut ، AOC Kermani
(2013-10-27 ساعت 10:59)morvarid1364 نوشته:  دوستان بالاخره گرین کارت ما هم بعد از 39 روز رسید.

به به مسي خانم كلي تبريك Smile) خوشحال شدم .. اون عكسو تو فرودگاه بايد ميگرفتن ازت ..حالا نزد خودت بمونه شايد يه روزي بخوانش

نه عكس قفسه سينه واسه خودتونه كه اگه اونجا مريض شديد نشون بديد، اين عكس را هيچ جا ازتون نميخوان

زمان مديكال اون خانم منشي به بنده و همه دوستاني كه اونجا بودن ، گفت كه عكس قفسه سينه رو با خودتون ميبرين امريكا و افيسر اونجا ازتون ميگيره ...
كيس : 2013AS65$$
تاریخ قبولی : انكارا/1 مي2012
تاریخ مصاحبه:هفته اخرمی2013 /
بركه صورتي/ ١ نفر/مقصد:سياتل
اپديت ها:/٣٠ مي،١٨، ١٩ جولاي،١٦ ١،٦،٧،١٢،١٥اگوستCool
:cleared on:16August 2013
Issued on : 23August 2013
Finito Big Grin
تشکر کنندگان: romance33 ، javid737 ، لاتاری ، philter ، AOC Kermani
(2013-10-28 ساعت 13:46)Mehrdadordi نوشته:  

زمان مديكال اون خانم منشي به بنده و همه دوستاني كه اونجا بودن ، گفت كه عكس قفسه سينه رو با خودتون ميبرين امريكا و افيسر اونجا ازتون ميگيره ...

اون خانم منشی رو هوا این حرف رو زده.
نمونش خود من، رفتم و برگشتم، هیچکی نگفت عکست کو.
حتی اون برگه ای که دکتر میده و توش لیست واکسنها رو نوشته ازمون نخواستن. اون رو واسه ثبت نام مدرسه نیاز دارید.
کیس:2013AS11XX/سفارت:ابوظبی/مصاحبه:NOV2012/ویزا یکضرب/هزینه ها+بلیط واشنگتن: 9MT سه نفر/سفر: MAY2013
(2013-10-27 ساعت 22:50)tajhizgaran نوشته:  
(2013-10-27 ساعت 17:20)tiba نوشته:  سلام
دوسان من اواخر نوامبر دارم میرم سن هوزه. قرار بود یکی از دوستانم بیاد فرودگاه سنفرانسیسکو دنبالمون.ظاهرا براش کاری پیش اومده و نمی تونه بیاد فرودگاه.
کسی تجربه ای داره چطوری با شاتل یا هر وسیله ای دیگه برم سن هوزه؟ یا کسی رو میشناسید که همچنین سرویسی رو بتونه ارائه بده؟
البته گواهینامه موقتم منقضی شده و الا یه ماشین می گرفتم و می رفتم.
ممنون و سپاسگزارم

کدوم فرودگاه وارد آمریکا میشین ؟؟؟

فرودگاه سنفرانسیسکو SFO
در زندگی هیچ کس را تحقیر نکنید یا آزار ندهید.
شاید امروز قدرتمند باشید،
اما یادتان باشد که زمان از شما قدرتمندتر است.
تشکر کنندگان: javid737 ، لاتاری ، philter ، AOC Kermani

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان