کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
اولین سفر به آمريكا برای فعال سازی گرین کارت
بالاخره ما هم رسيديم
با پرواز قطر تو فرودكاه ايران مجبور شديم به خاطره اضافه بار از روي وسايلمون جيزهايي كه مهم نبود رو برداريم و بديم به خانوادمون كه بركردونند
از تهران به دوحه خيلي سخت كذشت دور شدن از خانواده خيلي شخته باكلي كريه خداخافظي كرديم وقتي هم بليط رو تو فرودكاه صادر كردند دقت نكرديم و با اينكه از قبل صندليمون رومشخص كرده بوديم يه جاي ديكه نشستيم تو دوحه دوباره بازرسي شديم.و به سمت شيكاكو حركت كرديم طولاني بود ولي همه جيز خوب بود وخيلي سخت نكذشت. فرودكاه شيكاكو خيلي بزرك ما جز نفرات اول بوديم كه از هوابيما اومديم بيرون اول از همه رفتيم تو صف براي مهر شدن پاسپورت اونجا پليس ها با يه سك دور مي زدند واكه كسيءميوه داشت ازش مي كرفتند . ما زبانمون خيليءخوب نيست ولي به هيج مشكلي برنخورديم از اونجا رفتيم به يه قسمت ديكه واون فرمي كه تو هوابيما پر كرديم رو به همراه پاسپورت داديم خيلي منتظر نشديم و صدامون كردن و پاكتها رو ازمون كرفتند وجند جا رو اا كرديم و براي جك جمدونهامون رفتيم اصلا درب جمدونها رو باز نكردند و هيج ايرادي نكرفتند بعد به قسمت ديكه رفتيم جون كفته بوديم بالاي 10تا داريم ي فرم پر كرديم وبه سمت ترمينال 3 به مقصد سانفرانسيسكو حركت كرديم راستي ما نفري 2 تا چمدون داشتيم كه قطر بهمون كفت از شيكاكو به سان فرانسيسكو اجازه نميدند ولي ما بدون هيج سوال واضافه باري رفتيم
تو سانفرانسيسكو با شاتل به سمت خونه بستكانمون رفتيم نمي دونم هزيتش چقدر شد چون نذاشتند ما حساب كنيم.
شنبه هم رفتيم بانك ؤ با پاسپورت و كواهينامه يه حساب مشترك باز كريم بدون اس اس ان

تا بعد

سلام

آیا ترانزیت طولانی در دوهه هتلی تعلق می گیره ؟ آژانس می گه قطری ها با ابرانی ها بد هستن بهشون هتل نمیدن ؟ فردا می خوام برم دفتر قطری در تهران کسی آدرس یا تل داره؟
مرسی
تشکر کنندگان: لاتاری ، azar1348 ، m.taj ، AOC Kermani ، powerb
(2013-10-28 ساعت 07:17)alirezass نوشته:  سلامBig Grin
بچه ها من میخوام پول زیاد با خودم نبرم بعد که اونجا حساب باز کردم بگم برام پول حواله کنن
حالا سوال من اینه چقدر میتونن حواله کنن که برای من اونور مشکلی نباشه
یعنی دولت آمریکا اون رو بلوکه نکنه؟
اگه میتونی پول هاتو با خودت ببر اینجا کسی بهت نمی گه چرا پول آوردی تازه خوشحال هم میشن . ولی اگه قراره از ایران بعدا به حسابت بریزن بایذ بری بانک اطلاع بدی و مجوز بگیری مثلا بگی زمین داشتم وکالت دادم برام فروختن این هم پولشه میخوان حواله کنن وگرنه پولت برگشت میخوره
:case number 2013as00007xxx . مقصد لوس آنجلس : افراد 3 نفر . مصاحبه 6 می ابوظبی . دریافت برگه سفید. کلیر بعد 50 روز Shy
(2013-10-28 ساعت 21:08)angelio.asian نوشته:  سلام

آیا ترانزیت طولانی در دوهه هتلی تعلق می گیره ؟ آژانس می گه قطری ها با ابرانی ها بد هستن بهشون هتل نمیدن ؟ فردا می خوام برم دفتر قطری در تهران کسی آدرس یا تل داره؟
مرسی

روبروی پارک ملت، نبش کوچه سایه، برج سایه، طبقه دوم
22015218 - 22025217
2013AS2***   نفرات:2    مصاحبه:19DES,2012 ایروان   سـفـــــرنـــامـه
کلیر: برنده اصلی 19Agust   ورود به آمریکا: 17NOV 2013
--------------------------
F2A:  PD: 12 Dec 2013, approve: 5 Feb 2014,  , Interview date: 22 November 2015,Abu Dhabi, AP
Case Updates: 9,14,15,16,17,22 Dec,13March,5,11May
CLEAR:16MAY2016 Smile  
تشکر کنندگان: romance33 ، لاتاری ، گل نهال ، azar1348 ، philter ، angelio.asian ، AOC Kermani
(2013-10-28 ساعت 19:52)ROYAAA نوشته:  بالاخره ما هم رسيديم
با پرواز قطر تو فرودكاه ايران مجبور شديم به خاطره اضافه بار از روي وسايلمون جيزهايي كه مهم نبود رو برداريم و بديم به خانوادمون كه بركردونند
از تهران به دوحه خيلي سخت كذشت دور شدن از خانواده خيلي شخته باكلي كريه خداخافظي كرديم وقتي هم بليط رو تو فرودكاه صادر كردند دقت نكرديم و با اينكه از قبل صندليمون رومشخص كرده بوديم يه جاي ديكه نشستيم تو دوحه دوباره بازرسي شديم.و به سمت شيكاكو حركت كرديم طولاني بود ولي همه جيز خوب بود وخيلي سخت نكذشت. فرودكاه شيكاكو خيلي بزرك ما جز نفرات اول بوديم كه از هوابيما اومديم بيرون اول از همه رفتيم تو صف براي مهر شدن پاسپورت اونجا پليس ها با يه سك دور مي زدند واكه كسيءميوه داشت ازش مي كرفتند . ما زبانمون خيليءخوب نيست ولي به هيج مشكلي برنخورديم از اونجا رفتيم به يه قسمت ديكه واون فرمي كه تو هوابيما پر كرديم رو به همراه پاسپورت داديم خيلي منتظر نشديم و صدامون كردن و پاكتها رو ازمون كرفتند وجند جا رو اا كرديم و براي جك جمدونهامون رفتيم اصلا درب جمدونها رو باز نكردند و هيج ايرادي نكرفتند بعد به قسمت ديكه رفتيم جون كفته بوديم بالاي 10تا داريم ي فرم پر كرديم وبه سمت ترمينال 3 به مقصد سانفرانسيسكو حركت كرديم راستي ما نفري 2 تا چمدون داشتيم كه قطر بهمون كفت از شيكاكو به سان فرانسيسكو اجازه نميدند ولي ما بدون هيج سوال واضافه باري رفتيم
تو سانفرانسيسكو با شاتل به سمت خونه بستكانمون رفتيم نمي دونم هزيتش چقدر شد چون نذاشتند ما حساب كنيم.
شنبه هم رفتيم بانك ؤ با پاسپورت و كواهينامه يه حساب مشترك باز كريم بدون اس اس ان
تا بعد
مرسی دوست عزیز . . من یه سوال داشتم در مورد قسمت اجاره کردن شاتل . شما شاتل رو از قبل رزرو کرده بودین یا حضورا گرفتین ؟
شماره کیس: 8XXX|ارسال :20May|کارنت:10 April|مصاحبه :آنکارا-June W1
سفرنامه
وضعیت کیس:کلیر در تاریخ Aug16
مقصد :Sweet Home Alabama
تشکر کنندگان: لاتاری ، deineath ، onlyonline ، sce ، azar1348 ، philter ، AOC Kermani ، powerb
(2013-10-28 ساعت 23:07)Given نوشته:  
(2013-10-28 ساعت 19:52)ROYAAA نوشته:  بالاخره ما هم رسيديم
مرسی دوست عزیز . . من یه سوال داشتم در مورد قسمت اجاره کردن شاتل . شما شاتل رو از قبل رزرو کرده بودین یا حضورا گرفتین ؟

گیون عزیز، من شاتل رو تو خود فرودگاه گرفتم. هرچند امکان رزرو آنلاین با کردیت کارد رو هم داشت. Super Shuttle
اون قسمتی که من رفتم، دو تا شاتل کنار هم بود، مثل ایرانِ خودمون که راننده ها دورَت میکنن که کجا میری، جفتشون از پشت کانتر شروع کردن به بال بال زدن که بیا اینجا. منتهی من چون قبلش سوپر شاتل رو آنلاین چک کرده بودم و دیدم که کرایش مناسب تره، رفتم سراغ اون. حدودا نیم ساعتی طول کشید تا 3 تا مسافر دیگه هم ردیف کنه و حرکت کنیم. آخه ماشینش ون بود.
کیس:2013AS11XX/سفارت:ابوظبی/مصاحبه:NOV2012/ویزا یکضرب/هزینه ها+بلیط واشنگتن: 9MT سه نفر/سفر: MAY2013
تشکر کنندگان: Given ، roeentan ، AsemanAbee ، el333 ، deineath ، sasbk ، گل نهال ، sce ، Sonaen60 ، azar1348 ، ROYAAA ، jalal parsa ، amin arefi ، philter ، AOC Kermani
يكي از دوستان قبلا نوشته بود تركيش آفر ٩٠٥ دلاري داده. كسي ميتونه جزييات بيشتري از اين آفر بده؟
مرسي
تشکر کنندگان: گل نهال ، sce ، shishipapa ، saeeds61 ، lilac ، azar1348 ، AOC Kermani
برای پرواز امارات نیاز هست که بلیط انلاین چک بشه ؟ این بلیطی که من گرفتم شماره صندلی و از این چیزا نداره ..........
F2A•ارسال مدارک :28October,2014•رسید مدارک: 31October,2014•اپرو:5March,2015 •دریافت کیس و اینویس نامبر: 10Jun,2015 • فرم6Jul,2015 :ds261 • پرداخت 120$: 22Jul,2015 • تحویل مدارک AOS به 5Aug,2015 :NVC • پرداخت 325$: 7Aug,2015 • فرم16AUG,2015 :ds260 • تحویل مدارک Civil به 21AUG,2015: NVC
تشکر کنندگان: sce ، azar1348 ، m.taj ، AOC Kermani ، powerb
(2013-10-29 ساعت 01:53)m2m2m22 نوشته:  برای پرواز امارات نیاز هست که بلیط انلاین چک بشه ؟ این بلیطی که من گرفتم شماره صندلی و از این چیزا نداره ..........

شما میتونین وارد سایت امارات بشین واونجا اکانت بسازین و صندلیتونو انتخاب کنین
کیس نامبر : 10xxx، تاریخ رویت قبولی 23 اکتبر، ارسال مدارک 30 اکتبر با پست تی ان تی، تعداد افراد 2 نفر
مصاحبه 19 اگوست،ابوظبی ، کلیرنس دقیقا دو هفته بعد. دریافت ویزا 15 سپتامبر,اقامت سن حوزه کالیفرنیا
تشکر کنندگان: Soap McTavish ، m2m2m22 ، azar1348 ، AOC Kermani
بالاخره ما هم 2روز پیش رسیدیم امریکا. با پرواز امارات اومدیم سانفرانسیکو و بعدشم سن حوزه. توی فرودگاه نزدیک 4 ساعت معطل شدیم چون خیلی شلوغ بود و کارهای ایمیگریشن طول کشید ولی مشکل خاصی پیش نیومد .یکی از چمدونهای ما هم نیومد و هنوز هم بدستمون نرسیده. ما اینجا در سن حوزه خونه خواهرم هستیم و هنوز دنبال هیچی نرفتیم فقط امروز رفتیم بانک و یه حساب مشترک بین من و همسرم باز کردیم.خیلی برخورد خوب و محترمانه ای داشتن. فعلا که من خیلی از اینجا خوشم اومده. هوای عالی و فوق العاده تمیزی داره و ارامش خیلی خوبی. خبر های بعدی رو بهتون خواهم دهد فعلا ما خودمون هم هنوز اشنا نشدیم.
کیس نامبر : 10xxx، تاریخ رویت قبولی 23 اکتبر، ارسال مدارک 30 اکتبر با پست تی ان تی، تعداد افراد 2 نفر
مصاحبه 19 اگوست،ابوظبی ، کلیرنس دقیقا دو هفته بعد. دریافت ویزا 15 سپتامبر,اقامت سن حوزه کالیفرنیا
بالاخره طلسم شکست و سوشال های من و همسرم شنبه رسید . خوب باید آستین ها رو بالا بزنیم و بریم دنبال کار Big Grin
گرفتن ویزای یک ضرب در آگوست برای لاتاری 2013 با کیس نامبر 9925 در تنها سالی که قبولی مرحله دوم اعلام شد که ما جزو اون خوش شانسها بودیم Big GrinBig Grin - ساکن سن حوزه از سپتامبر 2013
سلام دوستان
می خواستم بدونم برای تکمیل اطلاعات Profile در سایت Ellis باید اطلاعات هر دو نفر در سایت وارد بشه ، یا اطلاعات برنده کافیه ؟
ما مبلغ رو واریز کردیم ، وارد امریکا هم شدیم ، اطلاعات برنده رو هم به روز کردیم ، فقط نمی دونم الان باید در قسمت Profile اطلاعات نفر دوم رو هم باید وارد کنیم یا خیر ؟
ممنون می شم راهنمایی کنید .
2013asXX - از آنکارا تا سان فرانسیسکو ، ولی هنوز از ستاره ها متنفرم
تشکر کنندگان: azar1348 ، Mehrdadordi ، AOC Kermani ، AsemanAbee
دوستان مگه امریکا هم walfare میده به افرادی که بیکارند؟ کسی میدونه چقدر هست این رقم و شرایط دریافتش چیه؟
2013، کنسولگری: مونترال، دریافت ویزا: یک ضرب Smile

تشکر کنندگان: shishipapa ، AOC Kermani
(2013-10-29 ساعت 06:59)soheila_chem نوشته:  دوستان مگه آمریکا هم walfare میده به افرادی که بیکارند؟ کسی میدونه چقدر هست این رقم و شرایط دریافتش چیه؟

بله دوست عزيز، اگر شما ثابت كني كه بيكاري وپول نقد نداري ودر خارج از آمريكا درآمد و منزل شخصي نداري و مهمتر از همه فرزند زير ١٨ سال داشته باشي،به هر نفر ماهيانه ١٩٠ دلار نقد و ١٩٠ دلار فود ميدهند به همراه مديكال رايگان.
کیس نامبر2013AS50XXتعدادکیس۴نفر،w3مارچ ‍‍ایروان،کلیربعداز۱۲۱روزCool
(july 18th)(دریافت ویزاjuly31th)
(2013-10-29 ساعت 01:24)User نوشته:  يكي از دوستان قبلا نوشته بود تركيش آفر ٩٠٥ دلاري داده. كسي ميتونه جزييات بيشتري از اين آفر بده؟
مرسي

ﺳﻼﻡ ﻳﻮﺯﺭ ﻋﺰﻳﺰ
ﻣﻦ ﺩﻳﺮﻭﺯ اﺯ ﺩﻓﺘﺮ ﺗﺮﻛﻴﺶ ﻣﺸﻬﺪ ﺳﻮاﻝ ﻛﺮﺩﻡ
ﻓﻘﻄ ﺗﺎ 31 اﻛﺘﺒﺮ ﺁﻓﺮ ﺩاﺭﻩ اﻟﺒﺘﻪ ﮔﻔﺖ ﺷﺎﻳﺪ ﺗﻤﺪﻳﺪ ﺑﺸﻪ
ﻣﺸﻬﺪ - اﺳﺘﺎﻧﺒﻮﻝ - ﻟﺲ ﺁﻧﺠﻠﺲ 3600000 ﺗﻮﻣﺎﻥ ﺭﻓﺖ و ﺑﺮﮔﺸﺖ
ﺗﺎﺭﻳﺦ اﻭاﺳﻄ ﺩﺳﺎﻣﺒﺮ ﺭﻓﺖ و اﻭاﺧﺮ ﮊاﻧﻮﻳﻪ ﺑﺮﮔﺸﺖ ﭼﻚ ﻛﺮﺩ
2013AS1###-ANK 2 Per-W1 Dec
Clearance: 5 Jul & 17 Sep
سفرنامه
تشکر کنندگان: گل نهال ، Sonaen60 ، lilac ، aghaghia ، el333 ، romance33 ، Saeedv13 ، Mehrdadordi ، User ، ALNB ، azar1348 ، amir82 ، m.taj ، amin arefi ، لاتاری ، philter ، AOC Kermani

کاربران در حال بازدید این موضوع: 2 مهمان