کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
اولین سفر به آمريكا برای فعال سازی گرین کارت
سلام
من هنور گرین کارتم نیامده
سایت هم که بسته شده برا من
از کچا پیگیری کنم
شماره کیس:2013AS59XX رویت قبولی :1می 2012
کنسولگری:ابوظبی محل مورد نظر:ویریجینیا-ویزا یک ضربCool
كيس دو نفرو نصفي . 9/8/2013 تاریخ ورود
تشکر کنندگان: romance33 ، azar1348 ، لاتاری ، AOC Kermani
(2013-10-29 ساعت 01:24)User نوشته:  يكي از دوستان قبلا نوشته بود تركيش آفر ٩٠٥ دلاري داده. كسي ميتونه جزييات بيشتري از اين آفر بده؟
مرسي

سلام یوزر عزیز
میتونید جزئیات بیشتر را از ایـنجـــــا با انتخاب AMERICAS دنبال کنید...
این آفر برای بلیط اکونومی در مسیر های مشخص شده در لینک بالا که تا قبل از 31 اکتبر صادر بشه هست و احتمال تمدید مدت آفر وجود دارد...

Travel Period:: 01 November 2013 - 31 March 2014
Purchasing Period: : 26 September 2013 - 31 October 2013
Advance Purchase: Special price is available only within 7 day(s) before departure.
Advance Ticketing: Tickets must be purchased within 7 day(s) after making your reservation.
Maximum Stay: 3 month(s)
DV-2013
تشکر کنندگان: aghaghia ، AsemanAbee ، el333 ، roeentan ، Saeedv13 ، User ، amir82 ، لاتاری ، philter ، AOC Kermani ، powerb
(2013-10-27 ساعت 00:16)valencia نوشته:  
(2013-10-27 ساعت 00:13)m.khan نوشته:  سلام بر دوستان من دنبال یه رفیق میگردم برای رفتن به آمریکا کسی هست؟
مقصدتون کجاست دوست عزیز؟ کی عازم هستید؟

مقصدم مشخص نیست و ویزای من تا 3 ماه اعتبار داره.
تشکر کنندگان: shishipapa ، Mehrdadordi ، لاتاری ، AOC Kermani
(2013-10-29 ساعت 10:05)Ali.US نوشته:  
(2013-10-29 ساعت 06:59)soheila_chem نوشته:  دوستان مگه آمریکا هم walfare میده به افرادی که بیکارند؟ کسی میدونه چقدر هست این رقم و شرایط دریافتش چیه؟

بله دوست عزيز، اگر شما ثابت كني كه بيكاري وپول نقد نداري ودر خارج از آمريكا درآمد و منزل شخصي نداري و مهمتر از همه فرزند زير ١٨ سال داشته باشي،به هر نفر ماهيانه ١٩٠ دلار نقد و ١٩٠ دلار فود ميدهند به همراه مديكال رايگان.

ممنونم.
یعنی به افرادی که فرزند ندارند تعلق نمی گیره؟ ؟؟
جالبه این رقم در کانادا 640$ برای مجرد و 840$ برای متاهل هست! آمریکا چقد خسیسهSmile مدیکال هم که برای همه مجانی هست در کانادا Smile
2013، کنسولگری: مونترال، دریافت ویزا: یک ضرب Smile

تشکر کنندگان: el333 ، aydinaghajani ، Danoosh ، m.taj ، لاتاری ، philter ، AOC Kermani ، AsemanAbee
سلام
من آخرای آذر به امید خدا عازم آمریکا (بوستون) ام، یه سوالی داشتم که من در حال حاضر ممنوع الخروجم و قراره با قید وثیقه از کشور خارج شم ، برای بلیط هواپیمام باید بلیط رفت و برگشت بگیرم یا همون بلیط رفت کافیه؟؟
از این بابت میپرسم که تو کارای نظام وظیفه و گذرنامه و... به مشکل نخورم
لطفا کسی اگه اطلاعی داره کمکم کنه ممنون
تشکر کنندگان: لاتاری ، AOC Kermani
ﺑﻨﺎﻡ ﺧﺪا
اﻭﻟﻴﻦ ﺳﻮاﻝ ﻣﻬﺎﺟﺮﺗﻲ ﻣﻦ ﺩﺭ اﻳﻦ ﺗﺎﭘﻴﻚ! Big Grin

ﺩﻭﺳﺘﺎﻥ ﻋﺰﻳﺰ ﺷﻤﺎﻝ ﻛﺎﻟﻴﻔﺮﻧﻴﺎ
ﻓﺮﻭﺩﮔﺎﻩ ﺳﺎﻧﻔﺮاﻧﺴﻴﺴﻜﻮ و ﺳﻦ ﺣﻮﺯﻩ ﻛﺪاﻡ ﺑﺮاﻱ ﻣﻘﺼﺪ ﺑﻬﺘﺮﻩ??!
ﻣﻨﻆﻮﺭﻡ اﺯ ﻧﻆﺮ ﻛﺎﺭﻫﺎﻱ ﻣﻬﺎﺟﺮﺗﻲ ﻭﺭﻭﺩ و ﻣﻌﻂﻠﻲ و ﭼﻚ ﭼﻤﺪاﻧﻬﺎ و.............
اﮔﻪ ﻣﺴﺎﻓﺖ ﺧﻮﻧﻪ اﺯ ﻫﺮ ﺩﻭ ﺣﺪﻭﺩا ﻳﻜﻲ ﺑﺎﺷﻪ
ﻛﺪﻭﻡ ﻣﻨﺎﺳﺐ ﺗﺮﻩ?!

ﻣﻤﻨﻮﻥ اﺯ ﺩﻭﺳﺘﺎﻥ
2013AS1###-ANK 2 Per-W1 Dec
Clearance: 5 Jul & 17 Sep
سفرنامه
تشکر کنندگان: گل نهال ، shishipapa ، Mehrdadordi ، lilac ، لاتاری ، philter ، AOC Kermani
(2013-10-29 ساعت 23:47)AsemanAbee نوشته:  ﺑﻨﺎﻡ ﺧﺪا

ﻛﺪﻭﻡ ﻣﻨﺎﺳﺐ ﺗﺮﻩ?!

ﻣﻤﻨﻮﻥ اﺯ ﺩﻭﺳﺘﺎﻥ

اصولاً پرواز مستقیم به فرودگاه سن حوزه کم هست و عملاً شما کارهای مهاجرتی رو باید در اولین فرودگاه که وارد آمریکا میشید انجام بدین .
گرفتن ویزای یک ضرب در آگوست برای لاتاری 2013 با کیس نامبر 9925 در تنها سالی که قبولی مرحله دوم اعلام شد که ما جزو اون خوش شانسها بودیم Big GrinBig Grin - ساکن سن حوزه از سپتامبر 2013
تشکر کنندگان: AsemanAbee ، shishipapa ، sce ، لاتاری ، philter ، AOC Kermani
سلام،
من یک سوال فنی برام پیش اومده...
این وبسایتی که باهاش وضعیت گرین کارتو چک میکنید اسمش چی میتونه باشه؟؟! و از اون مهمتر اینکه بر اساس چه اطلاعاتی کنترل می کنید...

یه نکته ی جالب: برخلاف هر چیزی که دیگران میگن، اینجا از ایرانم بی صاحب تره... (نظر شخصی)
(2013-10-29 ساعت 23:47)AsemanAbee نوشته:  ﺑﻨﺎﻡ ﺧﺪا

ﻛﺪﻭﻡ ﻣﻨﺎﺳﺐ ﺗﺮﻩ?!

ﻣﻤﻨﻮﻥ اﺯ ﺩﻭﺳﺘﺎﻥ
ما از فرودگاه سانفرانسیسکو وارد شدیم. هیچ مشکلی پیش نیومد و همه چی خیلی خوب پیش رفت
۲۰۱۳
تشکر کنندگان: گل نهال ، amiz.abdollah ، AsemanAbee ، لاتاری ، philter ، AOC Kermani ، saeeds61
سلام
من امروز داشتم أكانت باز مي كردم واسه ويختم پول،راستش گير شدم و اصلا نمي فهممش. حتي آدرس من و قبول نمي كنه،در حالي كه من عين آدرسي كه رو پاكت أيدي كه با پست مياد اينجا رو مي نويسم،كسي هست كه بتكونه كمكمل كنه
دوستان کسی هست که برای با دوم هم پول زیاد برده باشه ؟ ایا برای بار دوم هم ازاد هست هر قدر پول ببریم ؟ ( از نظر دولت ا مریکا )
تشکر کنندگان: mgolchin13 ، لاتاری ، AOC Kermani
سلام یه سوال از دوستانی که 165 دلار رو از طریق سایت ( www.uscis.gov/uscis-elis ) پرداخت کردن دارم ، او قسمتی که باید پسورد وارد کنیم هر چی میزنم خطا می گیره کسی می تونه راهنمایی کنه ؟ ممنون
(2013-10-30 ساعت 12:56)peanut نوشته:  سلام یه سوال از دوستانی که 165 دلار رو از طریق سایت ( www.uscis.gov/uscis-elis ) پرداخت کردن دارم ، او قسمتی که باید پسورد وارد کنیم هر چی میزنم خطا می گیره کسی می تونه راهنمایی کنه ؟ ممنون
پسورد باید ترکیبی از حروف و اعداد و علامتها باشه
مثلا : reza825695=+
F2A•ارسال مدارک :28October,2014•رسید مدارک: 31October,2014•اپرو:5March,2015 •دریافت کیس و اینویس نامبر: 10Jun,2015 • فرم6Jul,2015 :ds261 • پرداخت 120$: 22Jul,2015 • تحویل مدارک AOS به 5Aug,2015 :NVC • پرداخت 325$: 7Aug,2015 • فرم16AUG,2015 :ds260 • تحویل مدارک Civil به 21AUG,2015: NVC
تشکر کنندگان: گل نهال ، ffrfar ، Given ، farshad_m ، Soap McTavish ، لاتاری ، AOC Kermani
سلام دوستان یکی از دوستان من کمتر از دو هفته دیگه میره لس آنجلس ولی کسی رو اونجا نداره قراره من و دوست با هم خونه بگیریم ولی به دلایلی من 33 روز بعده دوستم میرم از دوستان ساکن لس آنجلس متاهل یا خانوم کسی هست این یک ماه رو به دوست ما کمک کنه تا من برم پیشش.اگه اطلاعات بیشتر خواستین میتونین پیام خصوصی بدین .ممنون
تشکر کنندگان: shishipapa ، romance33 ، لاتاری ، AOC Kermani ، powerb
(2013-10-29 ساعت 16:40)AsemanAbee نوشته:  
(2013-10-29 ساعت 01:24)User نوشته:  يكي از دوستان قبلا نوشته بود تركيش آفر ٩٠٥ دلاري داده. كسي ميتونه جزييات بيشتري از اين آفر بده؟
مرسي

ﺳﻼﻡ ﻳﻮﺯﺭ ﻋﺰﻳﺰ
ﻣﻦ ﺩﻳﺮﻭﺯ اﺯ ﺩﻓﺘﺮ ﺗﺮﻛﻴﺶ ﻣﺸﻬﺪ ﺳﻮاﻝ ﻛﺮﺩﻡ
ﻓﻘﻄ ﺗﺎ 31 اﻛﺘﺒﺮ ﺁﻓﺮ ﺩاﺭﻩ اﻟﺒﺘﻪ ﮔﻔﺖ ﺷﺎﻳﺪ ﺗﻤﺪﻳﺪ ﺑﺸﻪ
ﻣﺸﻬﺪ - اﺳﺘﺎﻧﺒﻮﻝ - ﻟﺲ ﺁﻧﺠﻠﺲ 3600000 ﺗﻮﻣﺎﻥ ﺭﻓﺖ و ﺑﺮﮔﺸﺖ
ﺗﺎﺭﻳﺦ اﻭاﺳﻄ ﺩﺳﺎﻣﺒﺮ ﺭﻓﺖ و اﻭاﺧﺮ ﮊاﻧﻮﻳﻪ ﺑﺮﮔﺸﺖ ﭼﻚ ﻛﺮﺩ

سلام
وای درد منم همینه انقدر طولش دادم این قیمت به این مناسبی الان هم بالاتر رفته قیمت ها هم شرایطشون افتضاح شده,مثلا من هم برای اواسط دسامبر چک کردم با الان با این قیمت هست فقط یکی دو روز ولی 18 ساعت ترانزیت هست!!!!!
کسی جدیدا هست که از ترکیش گرفته باشه با این قیمت مناسب...
فردا اخرین روز دیگهSad
کیس نامبر: ****2013AS00 / مصاحبه : ابوظبی، 24 جون 2013 ، یکضرب / 1نفر / ورود: 19 دسامبر / مقصد اولیه: لس انجلس ...
تشکر کنندگان: shishipapa ، romance33 ، لاتاری ، AOC Kermani ، powerb

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان